FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Ultimate Team

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 3 głosów, 4.33 średnia. Wygląd
stare 25-09-2014, 15:49   #1
Garik
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Garik Origin: martin 905
Domyślnie Luźny kącik dyskusyjny

Miejsce do porozmawiania o wszystkim co dotyczy trybu FIFA ULTIMATE TEAM, a nie pasuje do tematów już założonych.

Ostatnio edytowane przez MaTeoMan ; 25-09-2014 o 15:57
Garik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-09-2014, 14:21   #2
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do ForzaMilan Origin: KPrince90
Domyślnie

FUT w tym roku nic się nie zmienił - dalej ciężko się od niego oderwać, dalej jest beznadziejny.
10 liga - wszystkie mecze wygrane różnicą 4-5 bramek
9 liga - j/w
8 liga - 6 porażek z rzędu
Dodam, że co mecz trafiam na zespoły ze 100 zgrania. Co drugi przeciwnik ma Ronaldo i Bale albo Hazarda i IF Diego Costę, albo Robbena i Ribery'ego. Nosz ***** mać, 3 dni temu wyszła gra, a niektórzy już mają składy, w których nigdy nie będzie mnie stać nawet na jednego zawodnika.
Ci co uważają, że handicap już nie istnieje - poczekajcie i przekonacie się na własnej skórze. W wielu meczach, które przegrałem byłem dużo lepszy. Biegnę zawodnikiem sam na sam, jestem 4 metry od bramki, strzelam - piłka albo trafia w słupek, albo leci 10 metrów obok bramki.
Dodam, że nie mam żadnych problemów w trybie kariery i pojedynczych meczach online - problemem jest FUT. Gra wyszła 4 dni temu, a ja już z pianą w gębie robię sobie przerwę od Ultimate Team.
stare 28-09-2014, 14:26   #3
MaTeoMan
Weteran

Origin: WZL4ever
Domyślnie

Dlatego ja na jakiś czas odpuściłem sobie FUT. I tak do niego wrócę, bo ciężko się odzwyczaić, ale na razie gram sezony w zwykłej Fifie, jednak jedna rzecz co zauważyłem i jest wspólna dla FUT i sezonów (na PS4) to jest to że ludzie przeważnie biegną jednym zawodnikiem zmieniając kierunek biegu analogiem i co chwila sam na sam, a gra w obronie w takim przypadku praktycznie nie istnieje.

Ostatnio edytowane przez MaTeoMan ; 28-09-2014 o 14:32
MaTeoMan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-09-2014, 20:00   #4
marcinpiast11
Nowicjusz

Domyślnie

Zgadzam się całkowicie, zawodnik z tempem na poziomie +90 jest nie do dogonienia i generalnie może sam mijać pół boiska. Co do FUTa, to rzeczywiście miała być walka z oszustami, ale chyba to był kolejny chwyt Chociaż akurat awansowałem do 7 ligi i nie jest najgorzej. Udało mi się trafić dwóch dobrych graczy w paczkach i mogłem silny skład zbudować

Nie cytujemy ostatniego postu w temacie.

Ostatnio edytowane przez MaTeoMan ; 28-09-2014 o 20:17
marcinpiast11 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-09-2014, 13:59   #5
esc0re
Zorientowany

Domyślnie

Powoli zaczyna mnie fut denerwowac. Z tego miejsca apeluje do graczy na PC.
Jak nie macie komputera ktory pociagnie fife, to nie grajcie w nia przez internet. Szalu dostaje jak wlaczam mecz z jakims polaczkiem i ma takie lagi, ze mecz ktory powinienem grac 15 min gram 40 minut. Jak ludzie moga grac na takim sprzecie/internecie?
esc0re jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-09-2014, 14:52   #6
Narkolak
Nowicjusz

Domyślnie

W Fifie 14 gdy mój skład miał słabą kondycję/ ktoś miał kontuzję, przełączałem się na skład rezerwowy, grałem jeden-dwa mecze i kondycja się podnosiła, a kontuzje leczyły. Próbowałem tego samego w Fifie 15, ale to już chyba nie działa. Może ktoś to potwierdzić, a może ja coś robię źle?
Narkolak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-09-2014, 14:54   #7
MaTeoMan
Weteran

Domyślnie

@Narkolak

Ale zawodnicy z tego składu, który ma odpocząć, muszą być na ławce gdy grasz tym drugim.

Ostatnio edytowane przez MaTeoMan ; 29-09-2014 o 17:51
stare 29-09-2014, 17:43   #8
Narkolak
Nowicjusz

Domyślnie

Dziękuję!
stare 30-09-2014, 08:26   #9
Narkolak
Nowicjusz

Domyślnie

Szukam kogoś z kim mogę się wymienić na coins boost Nick origin: Archer90_PL Platforma PC
stare 05-10-2014, 15:05   #10
MichiKun
Nowicjusz

Domyślnie

Chciałbym wymienić coinsy z FIFA 14 na coinsy w FIFA 15 na PC. Znajdę tu osobę chętną do takiej wymiany?
MichiKun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-10-2014, 21:46   #11
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Domyślnie

Jak wam idzie w sezonach FUT? Ja zagrałem 5 sezonów i zdobyłem 4 mistrzostwa. Miałem jedynie przestój w 8 lidze, gdzie siedziałem dwa sezony. Drugi sezon był komiczny - kompletnie mi nie szło, pierwsze pięć spotkań - 5 porażek. Wstaję w niedzielę rano i mówię do siebie "dzisiaj awansuję". Następne pięć spotkań - 5 zwycięstw i mistrzostwo ligi zapewnione Wygrałem też trzy razy Tarczę Mistrzów, grając drugim składem, żeby odnowić kondycję.
Skład 1: http://www.futhead.com/15/squads/4140819/
Skład 2: http://www.futhead.com/15/squads/4141053/
(Gram na PC)
stare 13-10-2014, 17:13   #12
MaTeoMan
Weteran

Domyślnie

Ja zagrałem 15 sezonów, 8 mistrzostw. Ale nagle spadłem z 3 do 8 ligi z hukiem i tymi moimi składami już nie gra się tak dobrze. Podania nie wychodzą, odbiór i krycie nagle kuleje, strzały lecą w kosmos, nawet piłkę ciężej przyjąć, a kilka dni temu jechałem każdego....

Składy: (gram na PS4)
bbva: https://www.easports.com/uk/fifa/ult...tzlr1nLtue:ps3
portugal league: https://www.easports.com/uk/fifa/ult...umaknnLtug:ps3
stare 14-10-2014, 09:31   #13
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Domyślnie

Dobra, było super, ale teraz mam dość. 6 liga - wygrywam 4:0 do przerwy, przeciwnik praktycznie nie istnieje, nie oddał żadnego celnego strzału. Druga połowa - 75 minuta i 4:3, 3 strzały przeciwnika = 3 bramki. Gram dalej, biegnę sam na sam Lukaku, mijam bramkarza, przede mną pusta bramka, strzał... boczna siatka. Przeciwnik atakuje w 90 minucie, strzela w środek bramki - mój bramkarz odsuwa się na bok i 4:4. Zaczynam od środka, przeciwnik od razu przejmuje piłkę, biegnie sobie, obrońcy się odsuwają, kolejny strzał w sam środek bramki - bramkarz znowu się odsuwa. Przegrałem 5:4, ta gra jest solidnie zjebana
Uznałem, że zagram kolejny mecz w lidze - dominuję cały czas, zaliczyłem 3 poprzeczki w trakcie meczu, bramkarz przeciwnika obronił kilka sytuacji sam na sam. 0:0 - ostatnia akcja meczu, przeciwnik biegnie sobie od swojej połowy... BUM z 30 metrów... Przegrywam 1:0. Statystyki końcowe? Ja - 27 strzałów, 19 celnych, przeciwnik - 4 strzały, 2 celne. Pierdolę, wracam do grania kariery
stare 14-10-2014, 13:08   #14
Calrez
Forza Inter

Ostrzeżenia: 0/0 (5)
Origin: Calrez
Domyślnie

Trzeba strzelać tylko po bliskim słupku finezyjnym strzałem metr od bramkarza i zawsze padnie bramka, a obrona to kwestia przyzwyczajenia.
stare 14-10-2014, 13:56   #15
szeryfeek
Zorientowany

Domyślnie

Panowie jakie macie ustawienia strzałów? Ja na automatycznym zwykłym strzałem nie mogę pokonać bramkarza w grę wchodzi tylko finezyjny. Sprawa zmienia się, gdy zmienię ustawienia na częściowe wtedy mogę strzelać tak jak w 14-stce tzn biegnąc Messim po lewej stronie bramki z oddaję strzał z lewej nogi na dłuższy słupek i piłka siedzi. Natomiast przy tym ustawieniu czasami nie wchodzą strzaly finezyjne lecą obok słupka. Może macie jakieś pomysły jak strzelać? Jakby coś to gram na ps3. 3mcie się
szeryfeek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-10-2014, 17:08   #16
panfior
Zorientowany

Domyślnie

Witam wszystkich.

Dzisiaj grałem 10 meczy FUT. 7 meczy wygranych 1 Remis 2 przegrane. Ale co najlepsze to pierwsze 7 meczy było wygranych tylko że na końcu zawsze wyskakiwał komunikat że wystąpił problem z serwerami i wynik zostanie sprawdzony czy cos takiego. Od razu po takim komunikacie mnie wyrzucało z FUT, a gdy wchodziłem z powrotem to za każdym razem pisało że odłaczyłeś się od meczu czy coś takiego i że obniża mi się współczynnik wygrywanych meczów. No i oczywiscie żadnych coinsów nie dostałem hehe AAAA co najlepsze w tym wszystkim jest to wykupiłem co 10x200 w katalogu hehe no i tez poszło....
panfior jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-10-2014, 14:18   #17
szeryfeek
Zorientowany

Domyślnie

To juz sa uroki fut. Ja ostatnio wygrywalem 3-0 gosc wyszedl w 40 minucie i nic nie dostalem. Premie do coinsow tez poszly tak samo jak kontrakty zawodnikow
szeryfeek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-10-2014, 22:13   #18
panfior
Zorientowany

Domyślnie

Cytat:
Napisał ForzaMilan Zobacz post
Dobra, było super, ale teraz mam dość. 6 liga - wygrywam 4:0 do przerwy, przeciwnik praktycznie nie istnieje, nie oddał żadnego celnego strzału. Druga połowa - 75 minuta i 4:3, 3 strzały przeciwnika = 3 bramki. Gram dalej, biegnę sam na sam Lukaku, mijam bramkarza, przede mną pusta bramka, strzał... boczna siatka. Przeciwnik atakuje w 90 minucie, strzela w środek bramki - mój bramkarz odsuwa się na bok i 4:4. Zaczynam od środka, przeciwnik od razu przejmuje piłkę, biegnie sobie, obrońcy się odsuwają, kolejny strzał w sam środek bramki - bramkarz znowu się odsuwa. Przegrałem 5:4, ta gra jest solidnie zjebana
Uznałem, że zagram kolejny mecz w lidze - dominuję cały czas, zaliczyłem 3 poprzeczki w trakcie meczu, bramkarz przeciwnika obronił kilka sytuacji sam na sam. 0:0 - ostatnia akcja meczu, przeciwnik biegnie sobie od swojej połowy... BUM z 30 metrów... Przegrywam 1:0. Statystyki końcowe? Ja - 27 strzałów, 19 celnych, przeciwnik - 4 strzały, 2 celne. Pierdolę, wracam do grania kariery

ForzaMIlan zgadzam się z Tobą w 100 procentach.

Miałem tak wiele razy już że przeciwnik biegnac na spidze mijali mnie jak chcieli. Obrońcy się odsuwali albo bardzo często było tak że bramkarz był pierwszy przy piłce to zamiast wykopać piłkę to się machał albo się mijał z piłką hehe

Tak samo wracam do Kariery ! ! !
panfior jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-11-2014, 20:34   #19
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Domyślnie

5 liga - punkt potrzebny do utrzymania, mam dobrą passę. Zaczynam mecz - przeciwnik pauzuje grę i się rozłącza. Spadam do ligi szóstej. Jakim ***** prawem do ****a? Miałem przerwę 2 tygodniową od FUTa, teraz wracam i znowu jestem wkurwiony na maxa.
stare 22-11-2014, 21:08   #20
Calrez
Forza Inter

Ostrzeżenia: 0/0 (5)
Origin: Calrez
Domyślnie

Mam dość tej pojebanej gry. 10 porażek z rzędu z przerwą na 1 zwycięstwo.
W każdym meczu dwa razy więcej strzałów i posiadania piłki. Spadek z pierwszej ligi.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania