FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 10 głosów, 4.60 średnia. Wygląd
stare 11-08-2006, 17:58   #21
seann

Domyślnie

Cytat:
Napisał bujarek
Właśnie, może każdy króciutkie uzasadnienie? ;] Dlaczego akurat ta partia? ;] Ewentualnie dlaczego się partia nie podoba? :>
Za dużo by pisać Tak jak wcześniej napisałem obie partie (mówimy tylko o PiS, PO) są katastrofalne, ale PO ma IMO bardziej rozsądne poglądy. Wydaje mi się, że w Platformnie są mądrzejsi ludzie. PiS bije się między sobą o stołki a jak trafi tam ktoś inteligentniejszy i chce faktycznie robić coś dobrego dla kraju momentalnie zostaje totalnie zgnojony. Chodzi mi oczywiście o Gilowską. A tak jeszcze ogólnie mówiąc to przyznam, że jestem w stanie zgodzić się z wieloma projektami PiSu dotyczącymi zmian w kraju ale sposób w jaki chcą te zmiany zaprowadzać nie pozostawia mi żadnego wyboru. PO.
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2006, 18:31   #22
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Zdecydowanie PO - głównie za kapitalny projekt prywatyzacji szpitali i podatku liniowego. Poza tym ich politycy mają lepszą prezencję - mniej ważny czynnik, ale też się liczy - oraz nie są śmiejącymi się od ucha do ucha marionetkami - jak Marcinkiewicz, choć i tak z PiS'u najbardziej go lubię, bo stawia się kaczorom - czy też sapiącymi grubasami - Kaczyńscy.

Co do PiS'u - w PiSdu, jak oni mnie wkurw.iają. Jak były wybory i wygrali to myśle "kur.wa, nie za dobrze, ale chociaż będzie koalicja z PO". A te skurwiele wybrały Radio Maryja, Leppera i Giertycha. Wysuwają same 'zapowiedzi' - już nawet SLD więcej za poprzedniej kadencji zrobiło - a tak naprawdę gówno realizują, robią miłe minki do mocherowych babć i grzeją dupska na stołkach. Jak już coś zaczną uchwalać, to zawsze jest to strasznym gównem - niech sami spierdalają do szkoły w mundurkach zapierdalać! Teraz mało kto się przyzna, że na nich głosował, czemu wcale się nie dziwie. Jeszcze ostatnio wyskoczyli z komunistycznym hasłem "Ja, obywatel IV RP" Śmieszna jest też "bezstronnicowość" prezydenta - lecz to już troche inna kwestia. Ale cóż - ciemny naród, ciemna władza.

Ostatnio edytowane przez Wariner ; 11-08-2006 o 18:35
Wariner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2006, 19:11   #23
Michal
... ojczysta ziemio

Domyślnie

PiS, PO, LRP , Samobrona nie wspominając o sld to banda oszołomów, którzy rozpierdolą ten kraj doszczętnie. Jeden idiota chce cały budżet państwa wwalić w wieśniaków z których **** mamy, drugi wogóle nic nie robi a jak coś wprowadzi to beznadziejnego, kaczyński lech według mnie jedynie co mógłby zrobićdobrego to wprowadzić spowrotem kare śmierci i w sumie to wszystko ... Jedyna partia którą popieram o dziwo nie jest PPP, gdzie jest Leszek Bubel który wszędzie widzi żydów :lol: Tylko Narodowe Odrodzenie Polski. Popieram tą partie ponieważ:

- nie jest wspierana finansowo przez instytucje państwowe bądź prywatnych przedsiębiorców
- http://www.nop.org.pl/?artykul_id=6
- http://www.nop.org.pl/?artykul_id=221
- http://www.nop.org.pl/?artykul_id=161

Oto moje argumenty, i mam nadzieje że nikt nie będzie mnie cytował zaraz i sie rozwodził na temat moich poglądów.
stare 11-08-2006, 19:19   #24
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

było by POi było by to samo w dupie mam Polska polityke i tak nigdzie niebęde nigdy głosował...

Ostatnio edytowane przez dudson ; 11-08-2006 o 19:46
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2006, 19:29   #25
Elektryczne Nożyce
Weteran

Domyślnie

Dudi dzieki osobom z takim podejsciem jak Ty, został wybrany PiS, a mozna oddac przeciez głos nieważny ..
stare 11-08-2006, 19:52   #26
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Tjaa tacy ludzie jak ja oddadza glos na PO i zycie w polsce zmienisie 180 stopni daj spokuj ale polityka to niemoja mocna stronia szczegulnie niepotrafilbym dyskutowac wiele na ten temat ale tacy jak ja nawet wiedza jak jest
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2006, 20:14   #27
niewazne
.....

Domyślnie

Zamiast polaczyc sily i pomoc krajowi walcza miedzy soba o wladze JEBAC CALY RZAD nic sie nie zmieni dopoki nie wywalimy wszytskich starcow z wiejskiej
niewazne jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2006, 20:19   #28
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Cytat:
Napisał Raul
Zamiast polaczyc sily i pomoc krajowi walcza miedzy soba o wladze JEBAC CALY RZAD nic sie nie zmieni dopoki nie wywalimy wszytskich starcow z wiejskiej
Nie wywalimy, ni chùja, zdechną starcy, przyjdą ich synowie, następcy itp.

Nie będę się rozwodził co do tej Partii Odrodzenia bo znów wynikną kłótnie o równouprawnieniach.

Ja niestety nie widzę przyszłośći dla Polski - od kùrwa średniowiecza nie mamy pożądnej władzy (może z wyjątkiem czasów Piłsudskiego, choć też wtedy różowo nie było) i nic nie wskazuje na to, aby miało się coś zmienić - taki np. Janusz Korwin-Mikke jest po prostu za mądry, aby go ludzie wybrali . Pojebany kraj.
stare 11-08-2006, 20:23   #29
Tom_my
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Tom_my
Domyślnie

myślę że ludzi odpycha jego źle dopasowana muszka.
stare 11-08-2006, 22:28   #30
białymaciek
(GW)Bialy

Wyślij wiadomość na gg do białymaciek
Domyślnie

Obydwie są przechvjowe Choć mimo wszytsko, tak jak elSiete wolę PO

Choc tak naprawdę, to pi3rdoli mnie to
stare 11-08-2006, 23:17   #31
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wariner
Ja niestety nie widzę przyszłośći dla Polski
O_o to żeś jebnął. Przyszłością jesteśmy my, a jeżeli nie widzisz dla siebie przyszłości to sie zastanów nad sobą . W ogóle nie wiem skąd tyle pesymizmy wśród osób na tym forum, osób młodych. Co to bedzie za pare lat

Co do tematu to zdecydowanie bliżej mi do PO, lecz nie gloryfikuje tej partii i wiem ze jest tam pełno skurwysynów. Popieram ją za podejście liberalne do spraw gospodarki i w ogole do zycia, przynajmniej teoretycznie
Chciałbym jeszcze dodać ze nie ma co oceniać partii po tym co obiecała podczas wyborów, bo wiadome jest ze te obietnice są bez pokrycia. Najprawdopodobniej gdyby rządziło PO to burdel byłby podobny, choć łudze się ze w polityce zagranicznej byśmy lepiej wypadali.
Najbardziej byłbym ciekaw koalicji PO-SLD, PO oficjalnie nie chce z "postkomunistami" bo boi sie ze im sondaże polecą, ale myśle ze wcale tym partiom nie jest tak do siebie daleko.
stare 12-08-2006, 06:36   #32
Michal
... ojczysta ziemio

Domyślnie

Cytat:
O_o to żeś jebnął. Przyszłością jesteśmy my, a jeżeli nie widzisz dla siebie przyszłości to sie zastanów nad sobą . W ogóle nie wiem skąd tyle pesymizmy wśród osób na tym forum, osób młodych. Co to bedzie za pare lat
Dokładnie, wszyscy marudzą co jest źle itp. , a nie potrafią zrozumieć że ONI sami mogą to zmienić. Wystarczy nie być pokoleniem brawo, dobrze sie uczyć , skończyć studiia i olityka stoi otworem , a wtedy już wszystko zależy od danego osobnika, ale ludzie będą go lubić albo oczerniać na każdym kroku.
stare 12-08-2006, 06:56   #33
Suchy
Banned

Domyślnie

Haha Mam nadzieje ze niedlugo bede sie martwil czy rzadzic bedzie Partia Pracy Tonego Blaira czy inna jakas angielska partia Bo w Polsce nie ma nic dobrego, PiS, PO, Samoobrona, LPR, PSL .. wszystko to jeden ciul.. kazdy chce krasc i gowno obchodzi ich kraj <_<
Przystanek Woodstock: impreza kumulująca najbrudniejszych, śmierdzących skurwysynów jakich nosiła matka Ziemia. Owe psie pomioty twierdzą, iż przyjeżdżają tam posłuchać muzyki, jest to nieprawdą, gdyż tego co jest tam grane muzyką nazwać nie można. Śmierdziele przyjeżdżają tam w celu taplania się we własnych odchodach, picia >9000 piw i ruchania najebanych szmat. Często zdarza się, że te brudne kurwy zapylą te brudne szmaty, z takich zapyleń powstają dzieci z downem.
Źródło: Encyklopedia PWN
Suchy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-08-2006, 07:30   #34
El Siete
Weteran

Domyślnie

No to uzasadnie czemu PO a nie PiS. Przed wszystkim jak już mówiłem bardziej lubię polityków z PO. Po drugie PiS zrobi wszystko żeby rządzić, nie ważne czy z Tuskiem czy z Lepperem czy z Rydzykiem tylko aby rządzić. Natomiast Tusk wyraźnie powiedział, że może utworzyć koalicję, ale tylko z PiSem. Kiedy to stało się nie możliwe nie pchał się do Leppera i Giertycha. I w ogóle już nie mogę się doczekać kiedy minie kadencja rządu i prezydenta i wybiorą PO i Tuska.
El Siete jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-08-2006, 07:58   #35
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

@ass_paper & Przybyś - tak, jesteśmy przyszłością tego kraju, tylko że za 10 lat będziemy zapierdalać na emerytury dla coraz starszych Polaków. Nie mówie, że nie, trzeba się dobrze uczyć, skończyć studia, ale po to (moim zdaniem), by ewentualnie móc wyjecahć za granicę (nie mówie o jakiś pracach na budowie czy zmywaniu garów, tylko pracy w zawodzie, gdzie jeszcze przez wiele lat będzie się zarabiać dużo więcej i żyć z tego dostatniej niż w Polsce), a nie pchać się do polityki, żeby tylko marnować czas i nerwy, a i tak te 'mieszanie' w polskiej polityce utrzyma się jeszcze przez jakieś 20 lat.
stare 12-08-2006, 08:10   #36
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wariner
@ass_paper & Przybyś - tak, jesteśmy przyszłością tego kraju, tylko że za 10 lat będziemy zapierdalać na emerytury dla coraz starszych Polaków. Nie mówie, że nie, trzeba się dobrze uczyć, skończyć studia, ale po to (moim zdaniem), by ewentualnie móc wyjecahć za granicę (nie mówie o jakiś pracach na budowie czy zmywaniu garów, tylko pracy w zawodzie, gdzie jeszcze przez wiele lat będzie się zarabiać dużo więcej i żyć z tego dostatniej niż w Polsce), a nie pchać się do polityki, żeby tylko marnować czas i nerwy, a i tak te 'mieszanie' w polskiej polityce utrzyma się jeszcze przez jakieś 20 lat.
I dlatego, że naród się starzeje mam wyjechac z kraju ? nie rozumiem. I jeżeli Polacy będą tak masowo wyjeżdzać do pracy do Anglii, Irlandii bądź innych krajów z otwartym rynkiem to w końcu nam pozamykają te rynki bo im się zrobi państwo wielononarodowościowe . Ja chce skończyć studia, poszukać pracy w Polsce i w ostateczności wyjechać, jeżeli juz naprawde nie bedzie pracy

Michał - aby zostać politykiem wcale nie trzeba się dobrze uczyć , wręcz głupota jest pożądana w niektórych partiach.
stare 12-08-2006, 08:26   #37
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Ja jak zawsze byłem za PO to teraz coraz bardziej podoba mi się koalicja rządząca (poza LPR). Po tym długim okresie chaosu i bałaganu nareszcie coś zaczęło się dziać. Większość w tej chwili ocenia PiS po programach typu Szymon Majewski Show a argumenty czemu tak nienawidzą tej partii mają marne. Nikt nie zauważa że gospodarka idzie do przodu, ruszyło wiele inwestycji, zaczęto walczyć z korupcją (patrz ilu było złapanych sędziów oskarżonych o korupcję w tym roku a ilu w poprzednich latach). Wszyscy z Leppera robią pustego wieśniaka i przestępce a teraz widzimy jak radzi sobie jako Minister Rolnictwa. Ruszył się z biurka, jeździ po Polsce, dowiaduje się jakie są problemy na wsi i co najważniejsze te problemy załatwia, nareszcie ktoś się interesuje problemami rolników i mieszkańców mniejszych miast. PO stało się maxymalnie bezbarwne, praktycznie nie wiadomo jaki mają w tej chwili program, od dawna nie słyszałem żeby krytykowali jakieś pomysły koalicji więc wygląda na to że wg nich wszystko funkcjonuje w porządku. Nawiększym problemem koalicji rządzącej jest napewno LPR. To ich kretyńskie pomysły sprawiły że PiS jest postrzegany jak jest (patrz becikowe,amnestia maturzystów itp itd). Także na dzień dzisiejszy idealny dla mnie jest rząd PiS/Samoobrona A głosy desperatów że wszystkie partie o niczym innym nie marzą tylko o tym żeby kraść i zrujnować własną ojczyznę pozostawię bez komentarza Niech sobie jadą do Anglii myć kible albo sprzątać ulice tam wszystko jest najlepsze i wspaniałe
stare 12-08-2006, 10:15   #38
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

@ass - otwarcie rynku nie ma nic wspólnego z poważniejszymi zawodami, takimi jak np. lekarz, prawnik. Wszędzie jest zawsze zapotrzebowanie na np. lekarzy i nie tylko Anglia chętnie przyjmie młodego lekarza z Polski, lecz także Norwegia, Finlandia, Szwecja, Szwajcaria itd.

@pkar - a kto mówi o myciu kibli przez całe życie? Prace typu "zmywanie garów" zwykle są tylko przejściowymi zajęciami na okres wakacji, żeby można było z czego studiować. Poza tym Anglia jest już na tyle zapchana, że mało kto dostanie tam pracę dorywczą, już raczej tylko praca po studiach w zawodzie. A jeśli ktoś chce w przyszłości jest klepać biedy w swoim kraju, wcale mu nie zamierzam w tym przeszkadzać.
stare 12-08-2006, 10:39   #39
vsb
Warchoł

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do vsb Wyślij wiadomość na gg do vsb
Domyślnie

PO zdecydowanie.Bo do PISu nie mam za bardzo dobrej opini po tym co robią teraz.

RADOMIAK Radom
Gdy nadejdą dni klęski, pozostaną Ci najwierniejsi...
vsb jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-08-2006, 10:53   #40
Michal
... ojczysta ziemio

Domyślnie

Cytat:
Michał - aby zostać politykiem wcale nie trzeba się dobrze uczyć , wręcz głupota jest pożądana w niektórych partiach.
Od sld albo samoobrony się bym nie wybierał
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
coś się popsuło, nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania