FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Ultimate Team

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 22-09-2014, 15:12   #21
maciek115
Zorientowany

Domyślnie

Witam,
Mam pytanie bo właśnie trafiłem w paczce na Web Apie Jordiego Albę jego cena wynosi około 13-15k. Lepiej sprzedać go teraz czy poczekać do premiery Fify 15. Po premierze cena będzie wyższa czy niższa. Sam grając jeszcze w 14 zauważyłem że premierze ceny zawodników rosły.?
maciek115 jest nieaktywny  
stare 22-09-2014, 16:00   #22
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do ForzaMilan Origin: KPrince90
Domyślnie

Cytat:
Napisał maciek115 Zobacz post
Witam,
Mam pytanie bo właśnie trafiłem w paczce na Web Apie Jordiego Albę jego cena wynosi około 13-15k. Lepiej sprzedać go teraz czy poczekać do premiery Fify 15. Po premierze cena będzie wyższa czy niższa. Sam grając jeszcze w 14 zauważyłem że premierze ceny zawodników rosły.?
Myślę, że po premierze cena zacznie spadać, więc sprzedałbym go teraz.

Swoją drogą - zauważyliście, że ceny zaczęły wzrastać? Sprzedawanie coinsów na allegro już przynosi rezultaty. Jeszcze dwa dni temu zawodnicy byli nieco tańsi niż są obecnie, a było ich mniej na rynku.
Szkoda, że to banowanie sklepów z coinsami to była kolejna "fałszywa reklama" EA i nic się nie zmieni. Po co mi wypożyczanie zawodników, po co mi koncepcyjne składy? Najlepszym poprawieniem FUTa byłoby wykluczenie sprzedawców monet i trainerowców.
stare 22-09-2014, 16:17   #23
Potrzask
JUVE!

Domyślnie

Dokładnie ! jestem tego samego zdania ... ja nie kminie ludzi ,którzy robią jakieś machlojki przecież wiekszą satysfakcje sprawia dojście do dobrego składu bez żadnych wałów ....
Potrzask jest nieaktywny  
stare 22-09-2014, 17:10   #24
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Domyślnie

Jak dla mnie, mogą sobie kupować składy za prawdziwy hajs. Problemem jest to, że tym samym uniemożliwiają zwykłym graczom zbudowanie składu z lepszymi zawodnikami bez wydawania pieniędzy.
Gdybym grał w FUT 15 tyle, ile grałem jak dotąd - uzbieranie do takiego Aguero zajełoby mi jakieś 3-4 miesiące.
stare 22-09-2014, 17:44   #25
Potrzask
JUVE!

Domyślnie

Ja zawsze się dziwiłem w 14stce skad ci goście mają cały skład złożony z niebieskich kart to chyba TOTS z tego co wiem a ja zbierałem na Suareza ch*** wie ile ;D
Potrzask jest nieaktywny  
stare 22-09-2014, 18:03   #26
MaTeoMan
Weteran

Origin: WZL4ever
Domyślnie

Tak to już jest. Masz kasę, masz dobry skład. Dokładnie jak w prawdziwym życiu. Nawet na ''głupiej'' grze zrobili sobie biznes i trzepią kasę ludzie niezwiązani z jej produkcją (handlarze monet). Ja nigdy nie kupuję coinsów, ewentualnie raz kiedyś fifa points. Ale one są częścią gry, więc nie uznaję tego za oszustwo, bo to i tak od szczęścia zależy co się trafi w paczce.
MaTeoMan jest nieaktywny  
stare 22-09-2014, 18:12   #27
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Kuzyn sprzedaje coinsy i trzepie na tym zajebistą kasę. Kilka razy zdarzyło się, że w miesiąc potrafi zrobić zysk kilkunastu tysięcy. Nie czaję tylko czemu komukolwiek to przeszkadza (oprócz EA), argument o przeszkadzaniu zwykłym graczom (sic!) jest po prostu zabawny.

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny  
stare 22-09-2014, 18:19   #28
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Domyślnie

Cytat:
Napisał Lucas. Zobacz post
Kuzyn sprzedaje coinsy i trzepie na tym zajebistą kasę. Kilka razy zdarzyło się, że w miesiąc potrafi zrobić zysk kilkunastu tysięcy. Nie czaję tylko czemu komukolwiek to przeszkadza (oprócz EA), argument o przeszkadzaniu zwykłym graczom (sic!) jest po prostu zabawny.
Psują rynek, ich boty kompletnie niszczą serwery, przez nich nie zdobędziesz nikogo wartościowego, jeśli nie kupisz coinsów. Na prawdę myślisz, że to nie przeszkadza nikomu? Myślisz, że dlaczego cała społeczność Futheada cieszyła się na wiadomość o banowaniu tych handlarzy?
stare 22-09-2014, 18:31   #29
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Chodziło mi o kupowanie monet i graczy którzy to robią. Odnośnie sprzedających muszę się zgodzić.

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny  
stare 22-09-2014, 19:50   #30
Calrez
Forza Inter

Ostrzeżenia: 0/0 (5)
Origin: Calrez
Domyślnie

Ale jedno jest powiązane z drugim, gdyby ludzie ich nie kupwali- sprzedajacy nie mieliby zysków, zaprzestaliby sprzedaży lub uzywaliby botów tylko dla siebie. EA jest śmieszne, tyle straszenia i skończyło się jak zwykle.
Ja sam kupowalem coinsy, ale był to efekt frustracji spowodowanej traceniem połączenia z serwerami, czasami na 10 meczów w sezonach wywalało nawet do 3/4 razy. No i skasowalem klub 5 razy . Nie mogę znieść sytuacji w której gram przeciwko Ronaldo itd. w niskich ligach. Właśnie, to jest efektem sprzedawania coinsow + wiadomości od 7-11 Brytyjczyków mówiących, ze miałem szczęście, ze mają lepszy team i czasami obrazaja moja matkę.
Biorą kartę rodziców i potem 100£ znika z konta, bo młody kupił Ronaldo.
Calrez jest nieaktywny  
stare 22-09-2014, 21:37   #31
Namu
Paris Saint-Germain

Domyślnie

https://www.easports.com/pl/fifa/ult...FKauRnLjmA:ps3
Co sądzicie o tym składzie na początek ?
stare 22-09-2014, 21:51   #32
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Domyślnie

Cytat:
Napisał Namu Zobacz post
https://www.easports.com/pl/fifa/ult...FKauRnLjmA:ps3
Co sądzicie o tym składzie na początek ?
Niezły. Za Sow'a proponuję kogoś innego, z lepszymi wrzutkami.

https://www.easports.com/pl/fifa/ult...Ej0hgNnLjmO:pc
https://www.easports.com/pl/fifa/ult...IOOUN2nLjm2:pc
Moje dwa składy.
Udało mi się wyciągnąć większość zawodników, zanim ceny zaczęły mocno rosnąć. Zostaje mi tylko znalezienie jakiegoś dobrego lewego obrońcy do drugiego składu (raczej będzie to Ben Davies z Tottenhamu, bo wszyscy złoci LO z BPL są teraz cholernie drodzy). Większość zawodników tam jest tylko dlatego, że chcę ich wypróbować, bo ten skład to taki raczej fitness - tylko na turnieje. Staram się wykorzystać jakoś tych non rare silverów, za których dałem po 200 coinsów a staty mają całkiem całkiem.
Jeśli jutro zgarnę jakiegoś dobrego daily gifta, to kupię Mignoleta na bramkę (najlepszy bramkarz w demo). Później zacznę zbierać na Lukaku.
Co myślicie?
stare 23-09-2014, 15:38   #33
Calrez
Forza Inter

Domyślnie

Taki team mi się marzy:
http://www.futhead.com/15/squads/1386797/
Silna pomoc, pace, skill niczego nie brakuje.
A i obczaiłem sobie zawodnika do tradingu, a nazywa się

Ostatnio edytowane przez Calrez ; 23-09-2014 o 19:06
Calrez jest nieaktywny  
stare 24-09-2014, 15:37   #34
qwerty10
Nowicjusz

Domyślnie

Witam. Mam wam do zaprezentowania własny poradnik dotyczący zarabiania w najnowszej Fifie. Jest tu parę porad, których nie znajdziecie w innych tego typu filmikach. Mam nadzieje, że wam się spodoba.
http://youtu.be/UI-wKEOaVzo
qwerty10 jest nieaktywny  
stare 24-09-2014, 16:04   #35
ElPistolero
Stały bywalec

Domyślnie

Jak myślicie w tym momencie składać skład na Web app'ie czy handlować bo ceny zawodników są wysokie i mysle że pójdą w dół mowa o PC
ElPistolero jest nieaktywny  
stare 24-09-2014, 18:31   #36
Snake7
Zorientowany

Domyślnie

ElPisolero

Ja bym ci radził sie wstrzymac z tym robieniem skladu na web appie.
Niestety jest ten ból , że pc'towcy nie mieli wczesniejszego dostepu jak posiadacze konsol , nie bylo takowych osob , ktore nadmiernie otwieraja paczki , wiec graczy jest malo , ceny kosmiczne i jezeli chodzi o zarobek to tez moim zdaniem trzeba bylo sie troche nameczyc.
Ja przez te kilka dni na web appie , sledzac konsekwentnie wielu zawodnikow zrobilem sb taki sklad http://www.futhead.com/15/squads/1493654/
Oczekiwania byly nieco wieksze... , no ale patrzac na sytuacje to nie ma tragedii.
Snake7 jest nieaktywny  
stare 24-09-2014, 21:30   #37
MaTeoMan
Weteran

Domyślnie

Jak na początek to nie jest źle. Wiadomo, że na konsolach jest więcej graczy, bo więcej ludzi gra to po pierwsze, a po drugie na konsolach jest masa ludzi, którzy masowo otwierają paczki (youtuberzy itp.) A co do cen, to wiadomo że na PC zawsze wyższy niż na konsolach, zwłaszcza Xbox.
MaTeoMan jest nieaktywny  
stare 25-09-2014, 15:12   #38
tony_gdansk
Lechista

Domyślnie

Czy ktoś się orientuje w jaki sposób aktywować ten dodatek do FIFY na PS4? Paczki przez kilkanascie tygodni, drużyna Adidasa i tak dalej...
tony_gdansk jest nieaktywny  
stare 25-09-2014, 15:36   #39
Calrez
Forza Inter

Domyślnie

Rok temu wpisywało się kod na psn.
Calrez jest nieaktywny  
stare 25-09-2014, 16:11   #40
MaTeoMan
Weteran

Domyślnie

Temat zamknięty. Dyskusje o Ultimate Team przeniesione do oddzielnego działu o tym trybie http://forum.fifaserwis.com/forumdisplay.php?f=176
MaTeoMan jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania