FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > ŚMIETNIK

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 15-09-2013, 14:40   #1
manutd
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie Musisz mieć siłę, żeby temu życiu sprostać.

Podstawowe Informacje
Gra: FIFA 13
Patch: Moddingway Mod 2.2.0
Poziom: Legendarny/60%
Długość meczu: 5 minut

Musisz mieć siłę, żeby temu życiu sprostać. [Prolog]

Jak powiedział pewien uczony: „Nieważne ile czasu straciłeś, ważne ile ci go zostało”. Mi pozostało go niewiele. Człowiek jest istotą słabą, którą w łatwy sposób można manipulować. Zaślepieni przechodnie co dzień przemierzają popękane od starości chodniki, nie przejawiają jakichkolwiek emocji, cały swój umysł skupiając na bezcelowym wyścigu szczurów, którego celem są sława i bogactwo. Podczas swojego nędznego żywota osiągnąłem oba mylące synonimy naziemnego szczęścia, jednak nie doznałem radości płynącej z kosztowania prostych, serialowych scen spędzonych wraz z rodziną, może nie było mi to dane?
Do czego to doprowadziło? Ukryłem się samotnie w półmroku, sącząc szklankę złocistej, szkockiej whisky z lodem. Jedynym sygnałem ze świata zewnętrznego są usilnie przebijające się przez rolety promienie słońca, które odsłaniają unoszący się kurz. Rtęć termometru wskazuje 35 stopni w skali Celsjusza, a jedyną rzeczą chroniącą mnie przed przytłaczającym upałem jest zawieszony w centralnym punkcie sufitu wiatrak, rodem z amerykańskich filmów, na którym rozciąga się lina, zatrzymująca się w połowie wysokiej ściany. Nietrudno domyślić się, że jestem desperatem, który w tchórzowski sposób próbuje targnąć się na własne życie. Przysiadłem na dębowym krześle, które jest jednym z niewielu mebli w pomieszczeniu. Tonąc w bezruchu spoglądam na zgrabnie zawiązaną pętelkę, dyndającą nad niskim i obskurnym taboretem. Kolejny raz nerwowo zerknąłem na ekran telefonu. Elektroniczny zegarek wskazywał południe. Niespokojnie uderzałem palcami w owalny stolik stojący w rogu hotelowego pokoju, próbując znaleźć sobie jakiekolwiek zajęcie.
Podniosłem się na równe nogi, poprawiłem kołnierz błękitnej koszuli i zacząłem zataczać kręgi, stąpając po idealnie wypolerowanym parkiecie. Zatrzymałem się przy lekko uchylonej okiennicy, opierając się o marmurowy parapet spoglądałem na rutynowy styl życia tutejszych mieszkańców.

Zaciągnąłem się lekko dusznawym powietrzem, które przyniosło ze sobą najlepsze wycinki mojej niekoniecznie chlubnej przeszłości. W głębi chciałem, żeby pozostał po mnie jakikolwiek ślad, który byłby zwieńczeniem mojej historii, przypominającej sinusoidę. Czasami trzeba stoczyć się na dno, żeby powrócić na szczyt. Żeby całość nabrała jakiegokolwiek sensu, muszę przenieść się pamięcią wstecz.

/W końcu postanowiłem rozpocząć nowe opowiadanie po dość długiej przerwie od pisania. Mam nadzieję, że będzie pierwszym, które zakończę. Prolog jest krótki, ale przekazałem w nim wszystko, co chciałem. Nie obiecuję, że odcinki będą pojawiać się regularnie.
manutd jest nieaktywny   Otrzymano Naruszenie Regulaminu

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania