FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 13

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 192 głosów, 4.97 średnia. Wygląd
stare 26-08-2013, 19:55   #8861
ChelseaFC
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

Sheffield United

Sezon: Podsumowanie 4
Budżet: 7.000.000€
Poziom: Klasa światowa
Reprezentacja: brak (forever)

1.Transfery

2.Wypożyczeni

3.Kadra

4.Wyniki

5.Podsumowanie.

Komentujcie, oceniajcie, hejtujcie.
ChelseaFC jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-08-2013, 20:07   #8862
Hoina
Banned

Origin: douglasperyskop
Domyślnie

Podoba mi się ta kariera. Widać że zespół budujesz z głową, bez zbędnych szaleństw. Poza tym dobrze, że w poszukiwaniu graczy nie skupiasz się wyłącznie na rynku angielskim. W końcu BPL to "globalna" liga. Na największy plus zasługują tranfery Chimy Chukwu i Androsa Townsenda. Poszukujesz graczy na jakieś konkretne pozycje?
Hoina jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-08-2013, 20:15   #8863
ChelseaFC
Banned

Domyślnie

@Hoina
Dzięki za ocenę. Szukam PP do pierwszego składu.
ChelseaFC jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Naruszenie Regulaminu
stare 26-08-2013, 20:27   #8864
Hoina
Banned

Domyślnie

Nnamdi Oduamadi to geniusz. Ale że ostatnio polecam go każdemu, zobacz też: Romarinho (Corinthians), Seba (Porto), Robert Snodgrass (Norwich) Miroslav Stevanović (Sevilla), Muhamed Keita (gdzieś w Norwegii).
stare 26-08-2013, 21:31   #8865
Glee.
Banned

Domyślnie

ChelseaFC
Bardzo dobra karierka. Fajny czytelny i treściwy opis za co duży plus. Transfery wszystkie git, ale najbardziej podoba mi się Townsend. Wielkie gratki za to 8 miejsce w lidze i zwycięstwo w COC. Na PP podbijam kolegę wyżej i polecam Muhameda Keitę. Powodzenia!
Glee. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Naruszenie Regulaminu
stare 26-08-2013, 21:42   #8866
beeriks
Reus!

Domyślnie

@ChelseaFC
Również bardzo podoba mi się twoja kariera,na wielki plus transfer Chimy ,Mayuki i Ahamady naprawdę niezły golkiper.
Wynik w lidze bardzo ale to bardzo dobry graty za wygranie Capital One,naprawdę niezły wyczyn !
Skład masz niezły i przedewszystkim młody,a więc bez obawy o przyszłość.
Powodzenia !
beeriks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-08-2013, 22:34   #8867
oskarCFC
Banned

Domyślnie

#ChelseaFC

Bardzo spodobała mi się twoja kariera. Bardzo inteligentnie prowadzisz swoją drużynę. Transfery wręcz genialne. Masz silny skład, bardzo silny skład i myślę, że jeśli twoi zawodnicy będą w formie i będziesz miał farta, powalczysz o Ligę Miśków. Pozdrawiam i życzę Ci dogrania 15 sezonów.
oskarCFC jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-08-2013, 00:33   #8868
eVy
Stały bywalec

Domyślnie

@Przemas

Świetna kariera! Lubie takie "historyjki" z awansem mało znanej drużyny do najwyższej ligi i później sięganie po tytuły. Skład wydaje się całkiem "poczciwy". Co do napastnika, polecam młodą gwiazdkę Liverpoolu - Samed Yesil. Na początku bez rewelki, ale świetnie się rozwija i u mnie w karierze strasznie mnie "karcił" w każdym meczu przeciwko The Reds. Ewentualnie Lasogga z Herthy lub możesz się też pokusić o Schibera z BVB Ogólnie kariera na duży + i życzę dogrania jak najwięcej sezonów (oczywiście przed wyjściem Fify 14! )
stare 27-08-2013, 10:21   #8869
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie

@Przemas

Suuper! Czekałem na tego Braunschweig'a i się doczekałem Wielkie, ogromne brawa za wygranie ligi
Szkoda trochę pucharu, bo na pewno był w Twoim zasięgu. Następny sezon to potrójna korona mam nadzieję :>
Transfery świetne. Jak Wolski i Hofmann się rozwinęli? Wykup może ich? Jeśli chodzi o napastnika... kurde, szkoda, że Kumbela zakończył karierę świetny był! Zobacz czy Samed Yesil z Liverpoolu się jako tako rozwinął. Lasogga z Herthy Berlin i Nils Petersen z Werderu bodajże. Powodzenia!

@eVy

Jak lubisz historie "od zera do bohatera" to zapraszam do mojego Bristol Rovers
stare 27-08-2013, 11:56   #8870
eVy
Stały bywalec

Domyślnie Arsenal #9.1

Witam! Przedstawiam podsumowanie dźiewiątego sezonu mojej kariery Arsenalem.
Link do #1 sezonu: http://forum.fifaserwis.com/showpost...&postcount=613 & http://forum.fifaserwis.com/showpost...&postcount=614
Link do #2 sezonu: http://forum.fifaserwis.com/showpost...&postcount=701 & http://forum.fifaserwis.com/showpost...&postcount=702
Link do #3 sezonu: http://forum.fifaserwis.com/showpost...&postcount=816 & http://forum.fifaserwis.com/showpost...&postcount=817
Link do #4 sezonu: http://forum.fifaserwis.com/showpost...&postcount=923 & http://forum.fifaserwis.com/showpost...&postcount=924
Link do #5 sezonu: http://forum.fifaserwis.com/showpost...postcount=1120 & http://forum.fifaserwis.com/showpost...postcount=1121
Link do #6 sezonu: http://forum.fifaserwis.com/showpost...postcount=1684 & http://forum.fifaserwis.com/showpost...postcount=1685
Link do #7 sezonu: http://forum.fifaserwis.com/showpost...postcount=2075 & http://forum.fifaserwis.com/showpost...postcount=2076
Link do #8 sezonu: http://forum.fifaserwis.com/showpost...postcount=3326 & http://forum.fifaserwis.com/showpost...postcount=3327

ARSENAL LONDYN

Stan na: Koniec 9. sezonu
Poziom gry/zarządu: Legendarny/Luźny
Budżet: 250 mln €
Platforma: PC

MAŁE PODSUMOWANIE
Prawdopodobnie jest to mój ostatni sezon w Fife 13, gdyż już tylko czekam na premierę 14-stki. Miło było wrócić do tych "młodych i utalentowanych" grajków Na początku byłem trochę zardzewiały ale dałem radę Teraz tylko czekam do końca września i pewnie moja kariera będzie jedną z pierwszych w dziale Fify 14.

Skład:

Bieżący skład:

"Rezerwowy skład":

Mała legenda:
[Pozycja] Zawodnik - ovrl (progres/regres) / wiek
* - zawodnik był wypożyczony przez cały sezon
wypożyczenie - Zawodnik zostanie wystawiony do wypożyczenia w przyszłym sezonie
sprzedaż - zawodnik zostanie wystawiony na sprzedaż w przyszłym sezonie

Bramkarze:
[BR] Marc-Andre ter Stegen - 95 (+1) / 29 - Grał genialnie i nie raz ratował mój tyłek, a w szczególności w Lidze Mistrzów (17 czystych konto w 43 meczach). 10/10
[BR] Łukasz Fabiański - 74 (-4) / 36 - Niestety, ale latka już nie te. Rozegrał zaledwie 7 meczów (1 czyste konto) brak oceny
[BR] Ricardo Pastore - 77 (+3) / 22 - W tym sezonie postanowiłem dać mu szansę i został moim 2. bramkarzem. Odpłacił mi się broniąc bardzo solidnie i pewnie. Na 21 meczów zaliczył 6 CK. 8/10

Obrońćy:
[PO] Nathaniel Clyne - 88 (-1) / 30 - FENOMENALNY PO. Spisywał się świetnie, mimo już podstarzałego wieku i opadającego skilla. Te jego sprinty prawą stroną wraz z Morisonem były nie do zatrzymania. 10/10
[PO] Carl Jenkinson - 79 (-1) / 29 - Tak szybko jak do "80" dobił, tak szybko ją stracił. Latka lecą, skill opada. W tym sezonie był jedynie 3. PO więc zagrał zaledwie 5 meczów i zaliczył 1 asystę. brak oceny.
[PO] Kamel Atrous - 74 (+4) / 18 - Młodzik z drużyny juniorów. Zastąpił Carla jako zmiennik Clyne'a i spisywał się świetnie. Jednak jest trochę za wolny, mam nadzieję, że rozwinie się pod tym względem. 7/10
[ŚO] Laurent Koscielny - 73 (-2) / 35 - KOSS the BOSS! Rozegrał zaledwie 10 meczów (w tym 1 bramka). Niestety, świetna kariera francuza dobiega końca (emeryturka). 6/10
[ŚO] Thomas Vermaelen - 74 (-3) / 35 - Kolejny sędziwy weteran, ten jednak chce kontynuować grę. Niestety nie łapał się nawet na skład rezerwowy i zaliczył zaledwie 11 meczów. 6/10
[ŚO] Ignasi Miquel - 80 / 28 - Był moim rezerwowym obrońcą w obu jedenastkach. Zaliczył 18 meczów (w tym 1 bramka i 1 asysta). 7/10
[ŚO] Danny Doyle - 91 (+1) / 23 - Młodzik. Prawdziwy FILAR defensywy (wzrost 197cm). Jest nie do zastąpenia. Gdy wypadł mi na 2 miesiące z powodu kontuzji traciłem sporo bramek i przegrałem jeden z dwóch meczów. (W 33 meczach 1 bramka) 10/10
[ŚO] Alexandre Cabaye - 89 (+3) / 22 - Fenomenalny młodzik! Dzięki świetnemu rozwojowi wskoczył do 1. składu i wraz z Doyle'm tworzył duet nie do zatrzymania i zaliczył 37 występów. 10/10
[ŚO] Mats Hummels - 86 (-1) / 32 - Świetny filar drużyny rezerwowej. Niestety, latka już nie te i pomału skill mu zanika. Zaliczył 22 mecze (3 bramki i 1 asysta) 9/10
[ŚO] David Bennett - 83 (+3) / 20 - Młodzik, uczył się u boku Hummelsa co poskutkowało niezłym progresem. W 22 meczach zaliczył 1 bramkę. 8/10
*[ŚO] Raul Meireles - 79 (+2) / 19 - [wypożyczenie] Młodzik, był wypożyczony brak oceny
[ŚO] Javi Chavez - 64 (+4) / 16 - [wypożyczenie] Młodzik, zakontraktowany pod koniec sezonu. Do wypożyczenia. brak oceny
[LO] Kieran Gibbs - 84 (-2) / 31 - Niestety, w tym sezonie anglik zawodził, przez co stracił miejsce w składzie (12 meczów) 6/10
[LO] Teddy Privat - 86 (+2) / 24 - Młodzik, wskoczył do 1. składu dzięki słabej dyspozycji Gibbsa. Grał świetnie, lecz dość rzadko włączał się w akcje ofensywne 8/10
[LO] Didier Malouda - 77 (+3) / 22 - Młodzik z Barcelony. Był na liście do wypożyczenia więc postanowiłem skorzystać z usług młodek francuza. Grał świetnie i po sezonie mam zamiar go wykupić. 7/10

Pomocnicy:
[PP] Lee Morison - 90 (+1) / 24 - Nowy nabytek z połowy tego sezonu (z myślą o starzejącym się Theo). Mega szybki i pasujący do mojego stylu gry. Rozegrał łącznie (U mnie i w Fulham) 42 mecze zdobywając 3 bramki i 6 asyst.
[PP] Roberto Aguado - 67 / 16 - [wypożyczenie] Młodzik, zakontraktowany 3 tyg. przed końcem sezonu. brak oceny
[ŚP] Jack Wilshere - 93 / 29 - Podstawowy ŚP, kapitan drużyny, niestety już się nie rozwija, ale idealnie spisuje na swej pozycji. Pomagał zarówno w obronie jak i w ataku, jednym słowem majstersztyk (39 meczów, 8 bramek i 2 asysty). 10/10
[ŚP] Cesc Fabregas - 83 (-3) / 34 - Kapitan drużyny rezerw. Tworzył świetny duet z Roofe'm. (29 meczów, 3 bramki i 2 asysty) 8/10
[ŚP] Liam Roofe - 87 (+2) / 23 - Młodzik, świetnie się rozwija i mocno puka do drzwi 1. składu (28 meczów, 2 bramki i 5 asyst) 9/10
[ŚP] Dan Wickham - 75 (+2) / 18 - [wypożyczenie] Młodzik, grywał głownie w pucharach (12 meczów, 1 bramka i 2 asysty). 6/10
[ŚP] Raul Gómez Meneses - 88 (+2) / 25 - Młodzik. Tworzy zabójczy duet z Wilsherem! Bardzo aktywny pod bramką przeciwnika (39 meczów, 4 bramki i 10 asyst). 10/10
[ŚPO] Aaron Ramsey - 90 (+1) / 30 - Grał świetnie, ma dobre wykończenie i strzał z dystansu. Nie raz zdobywał bramki, które rzutem na taśmę dawały zwycięstwo. Zaliczył 14 bramek i 11 asyst przy 41 meczach. 10/10
[ŚPO] Ben Ruddy - 89 (+3) / 22 - Młodzik, który w trakcie sezonu pomału wybierał Miguel'a ze składu rezerw i puka już do 1. składu (24 mecze, 2 bramki i 6 asyst). 8/10
[ŚPO] Francisco Miguel - 88 (+2) / 22 - Młodzik. Genialny zawodnik! Jest świetny, dobrze strzela i asystuje. W 36 meczach zaliczył 11 bramek i 6 asyst. 8/10
*[ŚPO] Grzegorz Piech - 84 (+2) / 21 - [wypożyczenie] Młodzik, zawodnik był wypożyczony, brak oceny
*[ŚPO] Dominic Hines - 78 (+3) / 19 [wypożyczenie] Młodzik. Zawodnik był wypożyczony, brak oceny

Napastnicy:
[PS] Theo Walcott - 87 (-3) / 32 - Przez połowę sezonu grał w 1. składzie, resztę w rezerwach. Latka lecą i skill już opada (6 bramek i 8 asyst w 26 meczach) 8/10
[PS] Ryo Miyaichi - 87 / 28 - Szybki i młodziutki skrzydłowy był dobrym zastępstwem dla Theo i Lee. Nawet nie zauważyłem kiedy stuknęło mu 28 lat (6 bramek i 3 asysty w 28 meczach) 8/10
*[N] Benik Afobe - 85 / 28 - Zawodnik był wypożyczony. brak oceny
[N] Yassine Benzia - 86 (+1) / 25 - Chciałem go wypożyczyć, lecz finalnie wypożyczyłem Afobe i to była chyba najlepsza decyzja. Benzia był niczym diament w mojej szerokiej kadrze. Bardzo niepozorny i z początku nie byłem przekonany do jego talentu, lecz pokazał mi, iż strzela wręcz na zawołanie (43 mecze, 40 bramek i 9 asyst uczyniło z niego najlepszego strzelca zespołu). 11/10
[N] Rodrigo - 88 / 30 - Miał zostać następstwem Poldiego, lecz na początku sezonu złapał długą kontuzję. Mimo hucznego powrotu (w 1. meczu po powrocie zaliczył 4 bramki) to i tak nie przebił się przez niesamowitego Benzie. 9/10
[N] Ryan Reid 74 (+3) / 17 - Młodzik ze szkółki, był rezewowym w obu składach. Rozegrał 30 meczów (13 bramek i 7 asyst). Dobrze rokuje na przyszłość. 8/10
[LS] Alex Oxlade-Chamberlain - 94 (+1) / 27 - Chyba najlepszy gracz w fife. Srzela (16), asystuje (10) a to wszystko w 43 spotkaniach. Mój osobisty ulubieniec. 10/10
[LS] Reece Warrington - 86 (+2) / 23 - Młodzik, świetnie się rozwija (2 bramki i 4 asysty w 11 meczach) 7/10
[LS] Raul Arbilla Zabala - 86 (-2) / 21 - Zakontraktowałem go jako wolnego zawodnika i okazało się to strzałem w 10! Zaliczył 18 meczów (7 bramek i 2 asysty). MEGA SZYBKI (przyspieszenie - 99, szybkość biegu - 99, zwinność - 98, równowaga - 99). Zastąpi OX'a, gdy ten zacznie się starzeć! 9/10

Ograniczenie w ilości tekstu zmusza mnie do rozbicia tego na dwa posty.
stare 27-08-2013, 11:57   #8871
eVy
Stały bywalec

Domyślnie Arsenal #9.2

Witam! Przedstawiam podsumowanie dźiewiątego sezonu mojej kariery Arsenalem część 2.

ARSENAL LONDYN

Stan na: Koniec 9. sezonu
Poziom gry/zarządu: Legendarny/Luźny
Budżet: 250 mln €
Platforma: PC

"Krótki" opis sezonu:

Sezon zaczałem od wygranej z Chelsea (4:1) w meczu o tarczę wspólnoty. Tutaj swoje pierwsze przebłyski pokazał Benzia zdobywając 4 bramki! Następnie dwa zwycięstwa w lidze (1:0 ze Swansea oraz 4:3 z Boltonem) i jeden z najbardziej zaciętych pojedynków w tym sezonie. Początek miałem ciężki, gdyż trochę "zapomniałem" jak się gra z komputerem Mecz o Super puchar Europy przeciwko Napoli to zacięta walka do samego końca. Zacząłem od szybko straconej bramki, lecz udało mi się wyrównać. Koło 30. minuty znowu przegrywałem, lecz tuż przed gwizdkiem udało mi się wyrównać (do przerwy 2:2). Na samym początku 2. połowy strzeliłem bramkę na 3:2, lecz Napoli równie szybko zremisowało. Mniej więcej koło 60 minuty na boisko wszedł Benzia, który wręcz pozamiatał i ustrzelił hat-tricka, a cały mecz zakończył się wynikiem 6:3! Następnie miałem rewelacyjną serię 30 meczów bez porażki. W 31. kolejce miałem wyjazdowy mecz z Man City, który niestety przegrałem 0:3 (grając totalnymi rezerwami - oszczędzałem graczy na LM). Następnie łatwa wygrana 5:0 z QPR i kompromitująca wpadka z Wolverhampton na wyjeździe (w 90. minucie straciłem bramkę na 2:1). W pozostałych 3. spotkaniach zaliczyłem 2 remisy i wygraną, dzięki czemu uzbierałem 88 oczek na koniec sezonu oraz pozostałem nie pokonany na własnym terenie (The Emirates!). No to teraz trochę o pucharach.

W Capital One Cup'ie zaczałem od rozgromienia w 2. rundzie Bristol City (5:0), a w 3. rundzie pokonałem Aston Villę 2:1. W rundzie 4. tym samym wynikiem pokonałem Stoke City i w ćwierćfinale czekały mnie Derby pólnocnego Londynu! Dzięki dwóm bramką w końcówce meczu udało mi się wygrać 3:1. W półfinale trafiłem na Newcastle i najpierw zremisowałem 1:1 na wyjeździe, aby później u siebie wygrać 3:0. W finale zmierzyłem się z Wigan, które stawiło mi nie mały opór. Tutaj znowu kiedy już myślałem o dogrywce, na boisko wszedł Wilshere który zdobył szczęśliwą bramkę w 88. minucie spotkania i Kanonierzy cieszyli się z kolejnego trofeum!

W F.A. Cup'ie zacząlem od 3. rundy i od razu trudnego przeciwnika - Liverpool (2:0). W 4. rundzie gładko przebrnęłem po Preston (4:1) a w 5. rundzie trafiłem na Newcastle United (2:0). W ćwierćfinale pokonałem 3:1 Sunderland a następnie 2:0 w półfinale z Aston Villą. W finale czekał mnie bardzo zacięty mecz z Chelsea, który po zaciętym boju i przy wyniku 3:3 rozstrzygnąć się musiał w rzutach karnych. Pierwszy karny nie strzelony i było nerwowo. Każdy kolejny był już pewny i doszło do 5. kolejki w której fenomenalną obroną popisał się Pastore. Następnie trochę zakręciłem się w 6. kolejce, gdyż Atrous'a nie strzelił i myślałem, że już odpadłem, lecz przypomniało mi się, że muszą jeszcze strzelić ^^ Tutaj uratował mnie kiks jednego z graczy Chelsea, który uderzył w słupek. Później znów po 1 strzelonym karnym z obu stron i w kolejnej rundzie udało mi się strzelić, a Kakuta niestety polecał "na Ramosa" i strzelił kilometr obok bramki! Dzięki uprzejmości ze strony graczy Chelsea, Kanonierzy zgarnęli kolejny puchar do kolekcji!

W Lidze Mistrzów trafiłem do dość łatwej grupy F wraz z Interem, Bayerem oraz Galatasaray. Z 15 punktami (5 zwycięstw i porażka) awansowałem dalej. W 1/8 finału trafiłem na Twente, z którym zremisowałem 1:1 na wyjeździe, aby później rozgromić ich 4:0 u siebie. W ćwierćfinale trafiłem na FC Porto, z który u siebie wygrałem 3:0, a na wyjeździe (grając rezerwaim) zremisowałem 1:1. W półfinale miałem bardzo zacięty pojedynek z kolejną niemiecką drużyną - Bayernem. Najpierw na wyjeździe wygrałem 2:0 , a następnie na Emirates padł remis 1:1! Finał to zacięty pojedynek z Barceloną, która wręcz zdominowała mecz. Bramkę straciłem w 3. minucie, a przez większą część 1. połowy piłka była rozgrywana pod moim polem karnym (68% posiadania piłki Blaugrany). W 2. połowie dość szybko udało mi się zdobyć kontaktową bramkę i kiedy już rozmyślałem o dogrywce, w 75. min bramkę strzelił dopiero co wpuszczony na boisko Ramsey i w ten sposób wynikiem 2:1 Arsenal wygrał kolejny finał Ligi Mistrzów!

Jeżeli chodzi o reprezentację, to dostałem propozycję z Brazylii i postanowiłem do nich wrócić.

Ciekawostki:
Najlepsi zawodnicy:

M. ter Stegen 43 mecze - 17 czystych kont (ocena ogólna 7.3)

D. Doyle 33 mecze - 1 bramka (ocena ogólna 7.0)

A. Cabaye 37 meczów - (ocena ogólna 6.9)

J. Wilshere - 39 meczów - 8 bramek, 2 asysty (ocena ogólna 7.0)

R. Gómez Meneses - 39 meczów - 4 bramki, 10 asyst (ocena ogólna 7.2)

L. Roofe - 28 meczów - 2 bramki, 5 asyst (ocena ogólna 6.7)

F. Miguel - 36 meczów - 11 bramek, 6 asyst (ocena ogólna 6.9)
B. Ruddy - 24 mecze - 2 bramki, 6 asyst (ocena ogólna 7.0)

A. Ramsey - 41 meczów - 14 bramek, 11 asyst (ocena ogólna 7.3)

L. Morison - 42 mecze - 3 bramki, 6 asyst (ocena ogólna 6.4)

Y. Benzia - 43 mecze - 40 bramek, 9 asyst (ocena ogólna 7.7)

A. Oxlade-Chamberlain - 43 mecze, 16 bramek, 10 asyst (ocena ogólna 7.4)

R. Arbilla Zabala - 18 meczów, 7 bramek, 2 asysty (ocena ogólna 7.1)

Dostałem w tym sezonie sporo ofert za Y. Benzię, lecz ani myślałem sprzedawać taką perełkę.

Trochę o transferwach:
[pozycja] Zawodnik (skill / progres)
Odeszli:

[BR]V. Mannone (75) - Do Atlanty za 1,2 mln €
[ŚPO]C. Grenier (82) - Do Aston Villi za 16 mln €
[PS]W. Zaha (87) - W ramach rozliczenia za Morisona.

[ŚO]R. Meireles (79 / +3) - wypożyczony do Atletic Bilbao
[ŚPO]G. Piech (84 / +2) - wypożyczony do FC Porto
[ŚPO]D. Hines (78 / +3) - wypożyczony do Notherwell
[N]B. Afobe (85) - wypożyczony do Borussi Monchengladbach

Przybyli:

[PP]L. Morison (90) - Za 15 mln € + W. Zaha (wart koło 18)
[LS]R. Arbilla Zabala (86) - wolny zawodnik

Plany na przyszłość:
Na emeryturkę odszedł Kosa, a Fabian i Verma powinni szybko pójśc w jego ślady. Prawdopodobnie już nie będę jej kontynuował, ale kto wie

Osiągnięcia z zespołem:

Ogółem
Rozegrane mecze: 585
Zwycięstwa: 467
Remisy: 88
Porażki: 30
Bramki zdobyte: 1346
Bramki stracone: 507
Sukcesy:
Tytuły ligowe: 9
Zwycięstwa w pucharze krajowym: 16 (F.A. CUP: 7, Capital One Cup: 9)
Liga mistrzów: 8
Tarcza wspólnoty: 5
Superpuchar Europy: 7
Najwyższe zwycięstwo: 6-1 Southampton (Listopad 2020)
Najwyższa porażka: 1-4 Manchester United (Maj 2015)
Najwyższa zapłacona opłata za transfer: Rodrigo - 24 mln € (Sezon 2018/2019) / L. Morison - 15 mln € + W. Zaha (Sezon 2020/2021)
Najwyższa otrzymana opłata za transfer: C. Grenier - 16 mln € (Sezon 2020/2021)

Sezon 2020/2021
Rozegrane mecze: 66
Zwycięstwa: 51
Remisy: 12
Porażki: 3
Bramki zdobyte: 164
Bramki stracone: 53
Sukcesy:
Liga - 1. miejsce (8 pkt przewagi nad 2. City i 3. United),
F.A. Cup - Wygrana w finale z Chelsea (3:3 - 6:5 w karnych)
Capital One Cup - Wygrana w finale z Wigan (3:2),
Liga mistrzów - Wygrana w finale z FC Barcelona (2:1)
Tarcza wspólnoty - Wygrana z Chelsea (4:1).
Superpuchar Europy - Wygrana z Napoli (6:3)

Mile widziane komentarze, oceny i wskazówki.
stare 27-08-2013, 12:53   #8872
misiek222
Stały bywalec

Origin: MiQuel772
Domyślnie

@ChelseaFC
Bardzo fajna kariera, taka "od zera do bohatera". Bardzo dobry młody skład, życze więcej sukcesów Na PP polecam M.Faraoni'ego, C.Mavarias'a, M.Bruno, G.Torje

@eVy
Po tym jak napisałeś nie dawno że wracasz do tej kariery, juz nie mogłem się doczekać aż przedstawisz sezon 9 Bardzo, bardzo, bardzo fajny skład, najbardziej podobają mi się młodziki z wielkim rozwojem, koleś wielkie gratki dla Ciebie za tą karierę!
Myslę że nie ma co polecać Ci zawodników z dwóch względów, masz tak naprawdę wszystkich! a po drugie to po prostu nie wiem jakich zawodników polecić Ci na 10 sezon, musisz szukać w szkółce. Pozdro!
misiek222 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-08-2013, 13:28   #8873
Gustav.
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Gustav.
Domyślnie

@eVy

Fenomenalna kariera! Po pierwsze, gratuluję wytrwałości i ugrania tylu sezonów (jak bym tyle nie ugrał),a po drugie, wielkie graty za sukcesy. Zbudowałeś świetną drużynę, opartą na wychowankach, którą zawojowałeś Anglię i Europę. Trudno mi polecić kogoś do twojej drużyny, bo skład masz kompletny. Szukania dalej w szkółce też nie muszę polecać, bo robisz to sam i na dodatek z bardzo dobrymi efektami. Powodzenia w dalszej grze
Gustav. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-08-2013, 14:09   #8874
zanst
Zorientowany

Domyślnie

Wiem, że nie pasuje tu to pytanie, ale nie wiem gdzie je zadać. Chcę zacząć karierę Galatasaray, tylko nie wiem do jakiej ligi ich wrzucić. Macie jakiś pomysł?
zanst jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Naruszenie Regulaminu
stare 27-08-2013, 15:16   #8875
Przemas
BVB

Origin: Przemmas
Domyślnie

eVy
Czemu sobie odpuszczasz ? Dograj te 15 sezonów ! Już niewiele Ci brakuje.
A na forum osobiście widziałem tylko dwie. Dawaj, dawaj nie przesadzaj. Jeszcze miesiąc do nowej fify - może mi się uda dograć Brunszwik
Statystyki zawodników bardzo ładne. Rozwoje no po prostu zwalają z nóg.
Jednak statystki nie są jakieś porażające. Normalne wyniki, normalna gra - super !
Powodzenia !
stare 27-08-2013, 18:56   #8876
Néy
Campeón Brasileño

Domyślnie

Trener: Kamil Menarfa
Sezon: 2014/15
Budżet: 25.000.000 €
Poziom gry: Legendarny
Skład:

Kadra:

Transfery:

Sezon w "pigułce":

TSG Hoffenheim sezon: 1 2
Néy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-08-2013, 19:16   #8877
Hoina
Banned

Domyślnie

Transfer Fischera do mnie nie przemawia - nie pasuje do Hoffe. Reszta w porządku. Koniecznie pozbądź się beznadziejnego Wiese, bo nie dość że stary, to jeszcze okazał się kompletnym niewypałem tranferowym.
stare 27-08-2013, 19:38   #8878
Néy
Campeón Brasileño

Domyślnie

@up
No czy ja wiem? Miał ogromną konkurencję w Ajaxie. (Bojan, Sulejmani, Cuenca, Babel, Boerrigter, Sana, Lukoki, Andersen.) gazety się nim zachwycają, tak samo jak nie szczędzę sobie słów chwaląc go. Gramy teraz o eliminacje do Ligi Mistrzów, więc był to dla niego jak najbardziej korzystny transfer. Poza tym, ma nawet kolegę z reprezentacji w klubie, który pomógł mu się z aklimatyzować (Vestergaard) A Wiese broni u mnie bardzo dobrze. W 2 sezony nie spadła mu ogólna, wręcz przeciwnie. Wzrosła. Jednak mam już dla niego przyszłego zastępce, dzięki za ocenę

TSG Hoffenheim sezon: 1 2
Néy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-08-2013, 20:45   #8879
Blaise7
Nowicjusz

Domyślnie

Witam kończy mi się właśnie pierwszy sezon kariery, w której gram Lokomotiwem Moskwa, zanosi się, że wygram ligę, a napewno będę grał w LM, bo 2 miejsce mam pewne. Dlatego szukam wzmocnień. Poszukuje:
LO- młodego, szybkiego do 5 mln
ŚN- nieważny wiek, ważne by w miare szybki i trochę doświadczony, cena do 10 mln
ŚP- szybki i z dobrym strzałem, cena do 5 mln.
Blaise7 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Naruszenie Regulaminu
stare 27-08-2013, 21:29   #8880
adia125
Stały bywalec

Origin: adia125
Domyślnie

Ney
Ta kariera jest kozacka. Strasznie podoba mi się Twoja kadra, gratuluję również wspaniałych wyników. Nic nie doradzam, bo jest świetnie. Powodzenia w LM! Moja ocena to 10/10 normalnie super!
adia125 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania