FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 13

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 192 głosów, 4.97 średnia. Wygląd
stare 24-08-2013, 00:11   #8821
Alert
Zorientowany

Domyślnie

@ Roland
Fajna drużyna. Co prawda w karierach "od zera do bohatera" widać Bonipertiego aż za często, ale tutaj jakoś mi pasuję. Niezły rozwój Berishy, ale niestety tego samego nie mogę powiedzieć o Nielsenie. Życzę miłej gry
@Przemas
Kariera straaasznie nie realna, ale jeśli grasz na Legendarnym i osiągasz takie wyniki to wielkie gratulację dla Ciebie. Jako transfer polecił bym Ci Patricka Herrmanna z Borussi M. Powodzenia
@Aturo
Średnie wyniki, ale widać, że w LM miałeś trochę pecha. Najbardziej rażąca rzeczą jest jednak sprzedaż Duricicia. Gość ma świetny rozwój i gra się nim miodnie. Nie mam pojęcia czemu go oddałeś, i to jeszcze w rozliczeniu. Ale reszta transferów raczej trafna. W szczególności Zouma i Pjanić jakoś mi pasują do Arsenalu. Pozdrowienia i powodzenia
Alert jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-08-2013, 09:12   #8822
beeriks
Reus!

Domyślnie

@Przemas
Trzymasz poziom,bardzo fajny opis
Gratki za wygraną w lidze zespołem którym jeszcze dwa sezony temu siedziałeś w drugiej Bundeslidze ;D
Brawo także za półfinał Ligi Mistrzów,no cóż rośnie kolejna potęga niemieckiej piłki
Transfer Draxlera na wielki wielki plus.
Na atak może Mame Biram Diouf ?
Powodzenia !
beeriks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-08-2013, 09:19   #8823
Hoina
Banned

Origin: douglasperyskop
Domyślnie

PSZEMEK

Brawo za mistrzostwo Niemiec. Widzę, że jednak nie zrezygnowałeś z genialnego Elabdellaouiego i ciągle gra w podstawowym składzie. Skąd kupiłeś tego Brahimiego? Co do ataku:
- Luka Djordjević
- Vinicius Araujo
- Arkadiusz Milik

Jeśli szukasz kogoś lepszego, to fajną opcją byłby Nicolas Blandi z Boca Juniors.
Hoina jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-08-2013, 09:23   #8824
Glee.
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

Przemas
Bardzo dobra karierka. Nie będę mówił że wyniki nie realne, bo skoro tak dobrze grasz na legendzie to nie jest to żaden minus, tylko wręcz przeciwnie.
Bardzo podoba mi się transfer Draxlera. Taki kolejny krok w budowaniu potęgi z twojego Brunszwika. Ten newgen z Bresci też git. Ale Malgarejo mogłeś sobie już odpuścić. Tak jak wspominałem super wyniki. Wielkie graty za nie. Na napad za Kumbele polecam Ci Pierre-Michel Lasogga. Powodzenia!!!
Glee. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-08-2013, 09:33   #8825
Przemas
BVB

Origin: Przemmas
Domyślnie

Alert
Wielkie dzięki (:

B.R.X
Pomyślę o tym naadzie, ale chyba na ławkę (:

Hoina
Sam mnie do niego przekonałeś, więc dałem mu jeszcze jedną szansę i popacz jak śmiga
Brahimi jest z Granady i właśnie poszedł za gruby hajs do FC Barszczelony, chciałem go do ManU, ale dawali o wiele za mało.

Glee.
Czemu Melgarejo zły ?

Jako, że Kumbela poszedł na odpoczynek, mam dwóch zastępców:

1.

2.

Pomóżcie wybrać kogoś (:
No i tak jak mówiłem Brahimi poszedł za gruby haj$$ do barszczelony, więc w jego miejsce chcę kupić Kagawę, którym nie grałem jeszcze w 13-stce.
Ewentualnie jeśli macie inne propozycje ? Może Gozte-Lama ? niee
stare 24-08-2013, 09:36   #8826
LoLoPca
Hala Madrid!

Wyślij wiadomość na gg do LoLoPca Origin: PSN: LoloPca17
Domyślnie

#Glee.

Spodobał mi się twój wybór drużyny. Cieszę się, że nie wziąłeś drużyny z czołówki tylko rosyjskiego średniaka. Transfery jak dal mnie ok, choć niektóre mi się nie spodobały. Cyerysheva mogłeś wypożyczyć gdyż ten zawodnik dopiero niedawno został powołany do pierwszej drużyny Realu. Jeżeli chodzi o wyniki to są one bardzo dobre. Ósme miejsce w lidze to jest wyczyn, ale i tak najbardziej przykuł moją uwagę występ twojej drużyny w pucharach. Cieszy fakt, że udało Ci się pokonać takie potęgi. Ogólnie kariera na plus. Powodzenia !
PS: Jak coś pisz na PW to polecę Ci jakiegoś zawodnika

#Roland

Fajna karierka austriackim zespołem. Po raz kolejny udowodniłeś, że na krajowym podwórku nie masz sobie równych. Zbudowałeś ze swojego Salzburga bardzo mocną ekpię, która z tego co widzę to nawet w europie odnosi sukcesy. A więc graty za wyniki. Transfery moim zdaniem bez zastrzeżeń. Powodzenia w następnej lub dalej w tej karierze !

#Przemas

Jestem koksem ! Kolejny bardzo dobry sezon w twoim wykonaniu. Można powiedzieć, że zaprowadziłeś swój Brunszwik na szczyt ! Cieszy fakt, że wygrałeś ligę już w trzecim sezonie. W Lidze Mistrzów także dobry wynik. Kto tam teraz gra w tej Valencii ? Transfery moim zdaniem bardzo fajne. Na atak bierz Djordjevića. Jeszcze raz gratki za wyniki. Powodzenia ! c;

EDIT: Myślę, że mimo wszystko Araujo będzie lepszym wyborem. Mi tym zawodnikiem grało się bardzo dobrze. No chyba, że jeszcze w trzynastce nie miałeś w żadnym zespole Lukaku to nie wiem
LoLoPca jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-08-2013, 11:34   #8827
Garik
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Garik Origin: martin 905
Domyślnie

Roland

Widzę, że jednak wróciłeś do Salzburga. Bardzo fajnie, ponieważ do tej pory była to ciekawa kariera. Czy zmieniłem swoje zdanie po tym sezonie? To już w dalszej części mojej opinii. 1/3 kariery już za tobą, więc już powoli pierwsze newgeny zaczynają mieć ciekawe skille. Na prawdę warto do nich zaglądać może akurat któryś wpadnie Ci w oko. Do rzeczy. Skład, który budowałeś przez pięć sezonów to bardzo mocna ekipa nie do zatrzymania jeśli chodzi o krajowe podwórko. Porównując go do zespołów z europy to także można nim spokojnie walczyć o wysokie cele. Na twoim miejscu budując kadrę na przyszły sezon całkowicie skupiłbym się na wzmocnieniu ławki, która poza pomocą mocno odstaje od pierwszej jedenastki. W lidze zniszczyłeś wszystkich tak jak to można było się spodziewać. Szkoda, tego bugu z Pucharem Austrii. Zapewne gdyby nie on mógłbyś święcić potrójna koronę. Nawet z tą stosunkowo słabą ławką to trofeum było również do wygrania. Sporo bramek było w tych dwumeczach w lidze mistrzów. Gratuluję Ci zwycięstwa w tym Pucharze. Transfery, które dokonałeś na przyszły raz opisz u góry bo tak dziwnie, że najpierw skład potem wyniki i roszady kadrowe. Dragović to wzmocnienie, które spodobało mi się najbardziej. Ogólnie mówiąc bardzo ciekawa kariera i czekam na jej dalszą kontynuację.

Przemas

Pamiętam, że po wrzuceniu poprzedniego sezonu napisałem Ci, że wydaję mi się, że następny sezon będzie przełomowy w historii Braunschweiga. Z tego co widzę nie myliłem się. Co o tym sądzę? Zapraszam do dalszej lektury. Bardzo dobrze, że wyprzedajesz resztki piłkarzy z praktycznie już "poprzedniej drużyny". Szkoda, że Ghoulam zażyczył sobie odejścia na prawdę jeden ciekawszych Lo w grze. Teraz rozliczę Cię za transfery. Otóż kupno Draxlera jest świetne jestem fanem talentu tego chłopaka i sądzę, że w realnym świecie też już długo nie pogra w zespole Schalke. I jak Ci się nim grało? Wypożyczenia są okej oprócz Grimaldo. Jakoś nie widzi mi się, aby on zagościł kiedyś w Bundeslidze. Podobnie jest z transferem Melgarejo i Quaggiotto. Jednak to tylko drobne uchybienie w dobrym całokształcie. W następnym sezonie powinieneś skupić się na ławce, ale niestety musisz również znaleźć następce dla Kumbeli. Wszystkie Twoje wyniki są bardzo dobre, można tylko pogratulować. Jaki skład ma HSV? Bo mają całkiem fajne wyniki. Ogólnie mówiąc masz bardzo ciekawą karierę. Powodzenia dalej!!! Oto moje propozycje na następce Kumbeli:

- Nils Petersen
- Julian Schieber
- Abdul Majeed Waris
- Mushaga Bakenga
- Kim Ojo
- Oke Akpoveta
- Michy Batshuayi

A jeśli chcesz kogoś z tych co podałeś to stawiam na Araujo. Kagawa też okej, ale łap moje kolejne propozycje.

- Sonny Kittel
- Jo Inge Berget
- Pajtim Kasami
- Vladimir Darida
- Davy Klassen

Ostatnio edytowane przez Garik ; 24-08-2013 o 11:41
Garik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-08-2013, 15:58   #8828
Tofik11
Doświadczony

Domyślnie

Przemas- spoko kariera. Widzę, że masz kilka perełek. Widzę, że udało Ci się sprowadzić Draxlera za niezłą cenę bo później kosztuje znacznie więcej. Fajnie, że uzupełniasz kadrę wypożyczeniami. Poszukaj jakiś fajnych zawodników w Danii i innych Skandynawskich klubach.
Powodzenia!
stare 24-08-2013, 16:18   #8829
Veriak
Stały bywalec

Domyślnie

Cytat:
Napisał Alert Zobacz post
Najbardziej rażąca rzeczą jest jednak sprzedaż Duricicia. Gość ma świetny rozwój i gra się nim miodnie.
Ale chyba rozumiesz, że każdemu gra się inaczej danym zawodnikiem? Dla mnie Duricic jest strasznie drewniany i gra się nim strasznie.
Ale żeby nie było offtopu to podoba mi się zakup Pjanica i Zoumy. 75 bramek straconych w lidze Zrób coś z tym, graj inną taktyką może Liga Mistrzów to tragedia, dosyć łatwa grupa i dopiero ostatnie miejsce.
Powodzenia
stare 24-08-2013, 23:21   #8830
Roland
Stały bywalec

Origin: gimlin1
Domyślnie

WEST HAM UNITED

Sezon: 5.07.2014 (podsumowanie 2)
Platforma: PS3 (najstarsza wersja)
Budżet: 32 500 000/ 160 000
Poziom: Zawodowiec/85%
Trener: Sam Allardyce

Transfery

Lato

Z
Moncur,Wearen wyp Driver 115 000
Do

Tonev
3 400 000

McCarthy
1 400 000

Elnyounoussi
1 000 000 + Vaz Te

Pilkington
1 900 000

Nsakala
2 300 000 + McCarthy(LO)

Boerrigter
2 500 000

Lynch wyp
Zima

Z
Noble, Gatt w rozliczeniu Ruddock 325 000 Diarra 1 200 000 Famino, Tombides, McCallum wypożyczenie

Do

Mutch
500 000 + Noble

Odjidja-Ofoe
3 000 000 + Gatt

Skład

Bramkarze: McCarthy 71/24 Lynch 64/21 + Hancox 61/16
Obrońcy: Collins 74/30 Spence 71/23 Reid 73/25 Potts 67/20 Demel 64/32
Pomocnicy: Diame 77/26 Famino 57/19 Pilkington 77/25 Nolan 74/31 Mutch 75/22 Turgott 62/21 Boerrigter 77/27 + Morrison 68/16
Napastnicy: Carroll 82/25 Hall 67/20 Elyounoussi 76/26 + Talbot 63/16

Wyniki

West Ham 0-0 Chelsea 1-2 w karnych

Strzelcy
1. Assaidi 19
2. Hazard 18
3. Suarez 16

Asysty
1. Defoe 11
2. Gueye 10
3. Routledge 8

Finał: Arsenal 1-1 City 5-4 w karnych

Finał: West Ham 0-4 Man City

Grupa
1. Barca 12
2. Schalke 9
3. West Ham 8
4. PAOK 5

1/16 West Ham 2-1 Napoli

1/8 West Ham 4-3 Newcastle

1/4 West Ham 3-1 Spurs

1/2 West Ham 3-1 Arsenal

Finał Man Utd 2-0 West Ham

Strzelcy
1. Perotti 12
2. RVP 10
3. Rooney 10

Asysty
1. RVP 6
2. Assaidi 6
3. Kissling 5

Podsumowanie

Dugi sezon młotami zakończony fenomenalną i sensacyjną 1 lokatą. Mimo wszystko sezon był pechowy. Byłem w finałach 3 turniejów (FA cup, Euroliga, Tarcza) i wszystkie przegrałem. Drużyną grało się świetnie. Hederson wszystko bronił wszytko i stał się liderem zespołu. W następnym będzie kapitanem. Obrona Grała całkiem nieźle jednak wzmocnie ją. Cattermole rozpoczynał akcje i strzelał z daleka oraz razem z Hedersonem i Maigą byli szkieletem zespołu., Jarvis trochę przygasł taj jak całe lewe skrzydło, natomiast Collison i Pilkington zrekompensowali lewą stronę. Obaj strzlili ok 20 bramek. Na początku Tonev miał słabą formę, jednak kiedy odpalił masakrował strzałem zza szesnastki. Maiga zminił trochę styl. Zdobył podobną ilośc bramek co w poprzednim sezonie, jednak pomagał też w rozgrywaniu i strzeli ł tylko raz główką. Strzały głową przestały być moją bronią. Mimo wszytsko sezon uważam za b. dobry. Na oku mam bramkarza z włoch wolny agent 75/21 i chyba go wezmę a McCarthy pójdzie na wyp. Lista życzeń:

Podstawowi:
PP - Johson z Sunderlandu, Boudebouz z Sochaux Weiss z Pescary
ŚO - Lovren, Yanga-M'biawa, Smalling, Manga, Alderweired, Abdennour
Rezerwowi
Trzeci N - Long
LP za Boerrigtera (niewypał) Rybus, Tosić, Templetron, McCLean

Prosze o oceny tej kariery
Roland jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-08-2013, 00:13   #8831
Frank_Lampard8
Chelsea <3

Domyślnie

@Roland

Przeogromny plus za transfer Pilkingtona, uwielbiam gościa
Szkoda, że oddałeś Nobla, aż tak słabo Ci się nim grało?
Tonev - nie pomyślałeś, żeby gościa z nieprawdopodobnym gazem ustawić gdzieś na skrzydle, a kupić jakąś klasyczną "dyszkę"?
Wyniki bardzo dobre, oby za rok wszystkie finały przerodziły się w puchary. Powodzenia.
Frank_Lampard8 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-08-2013, 09:15   #8832
Przemas
BVB

Origin: Przemmas
Domyślnie

Marcin14
Jak zrobiłeś to, że masz Kirchhoffa w Bayernie ?
Minus za sprzedanie Lasoggi, dobrze, że pozbyłeś się Baumjohanna, bo to taki typowy sprzedawczyk. Co sezon gra gdzie indziej. Puchar super, Liga zwłaszcza bardzo dobrze (: Merkel to dobry grajek, tylko daj mu czas - na pewno Ci się rozwinie. Weź go na ŚPO !

PO: Zimmermann,
LO: Ghoulam,
ŚP: Leitner, Bittencourt, De Marcos
PS: Alain Eizmendi
ŚPD: L.Bender

Roland
Twój Salzburg, jest mega kotem. Rozwój Bonipaertiego zwala z kolan.
Zresztą cały zespół jest bardzo dobrze rozwinięty. Gratki za Puchar mistrzów i dramat w karnych. Fajnie się wygrywa Puchar po karnych
Skład kompletny. Więc zrobiłeś tutaj już wszystko. Może odejdziesz gdzieś ? Albo bierz się za West Ham
Uważam, że powinieneś zmienić już poziom gry ! To przede wszystkim.
Bo w drugim sezonie wygrać Angielską ligę to trochę zbyt naciągane (:
Jednak gra w Europejskich pucharach to jakaś głupota !
Jak można trafiać tylko na angielskie drużyny ?
stare 25-08-2013, 10:13   #8833
Roland
Stały bywalec

Origin: gimlin1
Domyślnie

@alert
Dzięki. Co do Bonpertiego to przybył gdyż sezon wcześniej odszedł podstawowy napastnik Alan. Też się zdziwiłem że Nielsen nie rozwija się jak Berisha, ale był królem stzrelców ligi.

@LoLoPca
Dzięki.

@Garik
Dzięki. Też się dziwiłem że Chelsea trafiłem łącznie 8 bramek.

@Frank Lampard8
Mi Pilkingtonem też grało wyśmienicie. Noble grał dobrze jednak nie podobało mu się w klubie. Co do Toneva to miałem podobny pomysł tylko nie mogę znaleźć szybkiego gracza z b. dobrym uderzeniem z daleka. Podrzucisz jakiegoś?

@Przemas

Dzięki. Mistrzostwo zdobyłem głównie dzięki wygranym z zespołami poniżej 7 miejsca. Innym urywałem punkty. Co do zmiany poziomu to się zastanowie. Myślałem nad tym, bo zdarzają mnie się mecze gdzie strzelam Arsenalowi 4 bramki i takie gdzie Birmingham wygrywa ze mną 3:1.. Co do Euroligi to liga angielska jest najlepsza na świecie.
Roland jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-08-2013, 12:31   #8834
Marcin14
Zorientowany

Domyślnie

@Przemas
Kirchhoff w rzeczywistości przeszedł do Bayernu, więc sobie zaktualizowałem składy ręcznie i tyle. Moim zdaniem z Bayernu było go łatwiej wyrwać, bo tam był 3 czy nawet 4 obrońcą w kadrze. Baumjohannem grało mi się rewelacyjnie, ale dostałem genialną ofertę, na większy rozwój nie mogłem już liczyć, tak więc zgodziłem się. Merkel zawsze będzie u mnie grać na środku, ponieważ na ŚPO grać będzie - dowiecie wszyscy się, gdy ukończę następny sezon -.

PSV - 2012/2013

Hertha BSC - 2012/2013
Marcin14 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-08-2013, 12:36   #8835
Frank_Lampard8
Chelsea <3

Domyślnie

@Roland

Marko Marin
Frank_Lampard8 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-08-2013, 14:59   #8836
Garik
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Garik Origin: martin 905
Domyślnie

Stabaek Football

Trener-Daniel Fredriksen
Sezon:4-podsumowanie
Poziom trudności-Legendarny
Pratforma-PC
Budżet-8mln euro/125 tys. euro
Cele:
Tippelagen-Wygraj Ligę. (Zaliczone)
Puchar Norwegii-Wygraj puchar(Zaliczone)
Puchar Mistrzów-Faza Grupowa(Zaliczone)

Kadra Zespołu

Transfery:

Skład

To już jest dominacja.

Stabaek Football wydawałoby się zwykły Norweski klub. Kto tak myśli bardzo się myli. Tak komentować to można było cztery lata temu. potem nastały tu nowe rządy. Zespół objął szkoleniowiec juniorów Daniel Fredriksen. kibice byli wściekli na zarząd, który zatrudnił nieznanego bliżej niedoświadczonego trenera. Już po kilku pierwszym sezonie wszyscy zmienili zdanie. W sumie przez te cztery lata klub zdobył: 4 tytuły mistrzowskie, 3 puchary krajowe oraz 1/8 finału w Lidze Europy i Lidze Mistrzów. Krótko mówiąc dużo więcej, niż przez całe istnienie klubu. W klubie wszyscy kochają Fredriksena i nie wyobrażają sobie zespołu bez niego. A on pewny siebie zapowiada podbój Ligi mistrzów w przeciągu kilku lat. Na dzień dzisiejszy nie wydaje się to realne, ale do tej pory wszystko co mówił Fredriksen się sprawdzało. Patrząc na rozwój jaki ten zespół ma z sezonu na sezon wydaje się, że szanse rosną. Kłopotem mogą okazać się pieniądze. Budżet na przyszły sezon ma wynieść około 10 mln euro. Jednak i tak wygląda to znacznie lepiej niż kilka lat temu.
Tippelagen

Puchar Norwegii

Puchar Mistrzów

Kolejny sezon świetnej zabawy ukończony. Szczerze to zastanawiam się, czy nie opóźnić nieco kupna czternastki bo skoro nie udało się zagrać 15 sezonów Freiburgu to może uda się tutaj? Satysfakcję z gry mam podobną, więc może spróbować. Na nowy sezon mam plan by po raz kolejny wzmocnić ławkę, ponieważ pierwsza jedenastka znacznie ucieka rozwojem rezerwowym.
Zachęcam do komentowania mojej kariery!

Ostatnio edytowane przez Garik ; 25-08-2013 o 15:22
Garik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-08-2013, 15:12   #8837
Fakov13
MU FAN <3

Domyślnie

@Garik
To już czwarty sezon Twojej przygody. Składu nie będę oceniał, bo po prostu większości zawodników nie znam, ale po skillach widać, że stworzyłeś bardzo mocny zespół.
W lidze i pucharze - tak jak napisałeś - To już jest dominacja!
Cieszy mnie fakt, że nie odpuściłeś LM jak w poprzednim sezonie. Szkoda, że odpadłeś z Chelsea, bo w poprzednim sezonie pokazałeś, że są do pokonania.
Powodzenia w następnych sezonach i życzę upragnionych 15 sezonów!

P.S Haugsdal ma chyba najmniejszego skilla w grze

Głupi błąd z Haugsdalem ma 68 /Garik.

Ostatnio edytowane przez Garik ; 25-08-2013 o 15:23
Fakov13 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-08-2013, 15:15   #8838
beeriks
Reus!

Domyślnie

@Garik
Na sam początek muszę pochwalić twoją politykę transferową,podoba mi się to że do klubu ściągasz młodych rozwojowych norwegów
O twoich wynikach można powiedzieć tylko tyle że są wspaniałe,wielkie brawa za walkę z Chelsea,jak się później okazało przyszłymi półfinalistami !
Na krajowym podwórku nie ma tobie równych ;D
Może powinieneś wzmocnić lewą obronę ?
Powodzenia !!
beeriks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-08-2013, 15:18   #8839
Glee.
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

Garik
Zacznę od tego że zaciekawił mnie ten zawodnik na ławce - Haugsdal. Ma skilla 8.: Jak się nim gra?
A tak na poważnie to kariera świetna, jak ją pociągniesz jeszcze przez kilka sezonów to może być nawet lepsza od tej Freiburgiem, którą niedawno sobie przeglądnąłem. Transfer Norgaarda baaardzo dobry. Innych nie ocenię, bo po prostu nie znam. Wyniki niesamowite jak na czwarty sezon. Szkoda że nie udało Ci się przejść Chelsea w LM, ale i tak jest genialnie. Powodzenia!!!

Głupi błąd z Haugsdalem ma 68 /Garik.

Ostatnio edytowane przez Garik ; 25-08-2013 o 15:23
Glee. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-08-2013, 15:28   #8840
Ahmed.
Take off your bra!

Origin: ahmed1922
Domyślnie

Garik no co ja mogę powiedzieć, genialna kariera! Podobają mi się wszystkie transfery, a szczególnie Norgaard, którego uwielbiam. Myślę, że powinieneś rozejrzeć się za następcą starzejącego się Abwo. Moje typy to: Fer, Henriksen, Rasmus Elm, Eikrem, Hiljemark, Ekdal, Konradsen. Każdy z wymienionych przeze mnie Skandynawów bardzo dobrze mógłby wpasować się w Twoją drużynę. Rozgrywek na poziomie krajowym nie będę szerzej komentował, bo to jest po prostu dominacja! Co do LM to bardzo dobrze Ci poszło. Z kim przegrałeś te dwa mecze w grupie? Szkoda, że trafiłeś na Chelsea w 1/8, bo z taką Valencią czy Benficą spokojnie byś sobie poradził. Powodzenia życzę w następnym sezonie!

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania