FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 13

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 192 głosów, 4.97 średnia. Wygląd
stare 21-08-2013, 23:44   #8781
Hoina
Banned

Origin: douglasperyskop
Domyślnie

Garik

Nie bardzo rozumiem dlaczego aż tak odpuściłeś Ligę Mistrzów... W lidze norweskiej przez cały sezon grasz tylko 30 spotkań + kilka w Pucharze Norwegii. Spokojnie pogodziłbyś grę na dwóch frontach podstawowych składem. Szkoda, bo zwycięskim dwumeczem z Chelsea pokazałeś, że mogłeś namieszać w tej grupie.

Casi

Widzę że nareszcie zdecydowałeś się na grę klubem spoza czołówki europejskiej. H96 to bardzo ciekawy zespół, w następnych sezonach możesz z nimi dużo osiągnąć. Przyłączam się do opinii Garika - sprowadź Bittencourta.
Hoina jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2013, 01:40   #8782
FifaMenadżer12
Ha I Pe Ha o Pe

Domyślnie

BORUSSIA DORTMUND
Sezon 2013/14

CELE NA SEZON :
Bundesliga - (wygraj lige) ( SPEŁNIONY CEL )
Deutscher Pokal - (wygraj puchar) ( SPEŁNIONY CEL )
Puchar Mistrzów - (wygraj puchar) ( SPEŁNIONY CEL )

BUDŻET :

17,500,000 € - na transfery
80,000 € - na tygodniówki

TRANSFERY LETNIE :

ODESZLI :

(BR) Zlatan Alomerović (61) (21) do FC Luzern za 300,000 €
(PP) Jonas Hofmann (67) (21) do Greuther Furth za 1,200,000 €
(ŚPO) Leonardo Bittencourt (73) (19) do Lokomotivu Moskwa wypożyczenie
(N) Erik Durm (67) (21) do Red Bull Salzburg za 1,500,000 €
(N) Balint Bajner (66) (22) do EA Guingamp za 1,000,000 €

Zarobione pieniądze - 4,000,000 €

PRZYBYLI :

(BR) Onur Recep Kivrak (81) (25) wolny zawodnik

(LO) Kim Young Kwon (75) (23) wolny zawodnik

(ŚPD) Fernando Lucas Martins (77) (21) wolny zawodnik

(ŚPO) Alexander Merkel (77) (21) z Udinese Calcio za 11,000,000 €

(PP) Frantisek Rajtoral (76) (27) wolny zawodnik

Wydane pieniądze - 11,000,000 €

TRANSFERY ZIMOWE :

ODESZLI :

(ŚO) Neven Subotić (84) (25) do Manchesteru City za 15,000,000 €
(ŚO) Koray Gunter (67) (19) do Fc Zurich za 1,500,000 €
(ŚPD) Sebastian Kehl (75) (33) do SC Freiburg za 1,800,000 €
(ŚP) Motitz Leitner (76) (21) do HSV wypożyczenie

Zarobione pieniądze - 18,300,000 €

PRZYBYLI :

(ŚO) Matija Nastasić (77) (20) z Manchesteru City za 12,000,000 €

(N) Leandro Oliveira Moura (75) (20) z Gremio Porto Alegre za 7,500,000 €

Wydane pieniądze - 19,500,000 €
stare 22-08-2013, 01:41   #8783
FifaMenadżer12
Ha I Pe Ha o Pe

Domyślnie

OPIS SEZONU :

BUNDESLIGA :

DEUTSCHER POKAL :

PUCHAR MISTZÓW ( LIGA MISTRZÓW ) :

STATYSTYKI :

NAJLEPSI W DRUŻYNIE :

BUNDESLIGA :

DEUTSCHER POKAL :

PUCHAR MISTRZÓW :

W BUNDESLIDZE :

NAJWIĘCEJ BRAMEK :

NAJWIĘCEJ ASYST :

CZYSTE KONTO (BR) :

W DEUTSCHER POKAL :

NAJWIĘCEJ BRAMEK :

NAJWIĘCEJ ASYST :

CZYSTE KONTO (BR) :

W PUCHARZE MISTRZÓW :

NAJWIĘCEJ BRAMEK :

NAJWIĘCEJ ASYST :

CZYSTE KONTO (BR) :

SKŁAD :

WYJŚCIOWA "11"

http://www.footballuser.com/804440/Borussia_Dortmund

ŁAWKA REZERWOWYCH :

(BR) Onur Recep Kivrak (82) (26)
(ŚO) Daniel Agger (83) (29)
(ŚO) Matija Nastasić (80) (21)
(ŚPO) Thiago Alcantara (82) (23)
(ŚPD) Fernando (80) (22)
(ŚPO) Alexander Merkel (79) (22)
(N) Leandro (76) (21)

REZERWY :

(BR) Mitchell Langerak (72) (25)
(LO) Kim Young Kwon (78) (24)
(PO) Dennis Diekmeier (77) (24)
(PO) Oliver Kirch (65) (31) koniec kontraktu
(ŚO) Thomas Meissner (64) (23)
(ŚP) Nuri Sahin (85) (25) koniec wypożyczenia
(PP) Patrick Herrmann (79) (23)
(PP) Frantisek Rajtoral (76) (28)
(ŚPO) Rico Benatelli (64) (22)
(N) Marvin Ducksch (68) (20)

Ostatnio edytowane przez FifaMenadżer12 ; 22-08-2013 o 18:43
FifaMenadżer12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2013, 07:29   #8784
Boxio
Mam małego ;-;

Domyślnie

@Gość z kariera H96 .
Niezła kariera . Transfery są ok i w dodatku wyniki , szczególnie w lidze . Polecam na ŚO Gintera z Freiburga . Powodzenia
Boxio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2013, 09:41   #8785
Przemas
BVB

Origin: Przemmas
Domyślnie

Veriak
Podoba m się transfer Gintera - przyszłościowy zawodnik
Rozwoje zawodników na wysokim poziomie + do tego 100 pkt w Lidze ! Gratki
Świetne statystyki w pucharach. Pozostaje mi życzyć dużych sukcesów (:
Powodzeni !

Casi
Aż tylu Polaków ściągnąłeś w 1 sezonie ? Troszkę to nie dla mnie.
jak się gra Zielińskim ?
Leitner i Schwaab bardzo mi się podobają - trzymaj ich a potem kopsnij za gruby hajs ! (czemu Leitner zła forma ?? )

Statystyki w Bundeslidze fantastyczne jak na 1 rok pracy
Puchar również, choć szkoda porażki z Borussią bo można było wygrać cały turniej.
Euroliga, też poszła Ci bardzo dobrze - w moim odczuciu.
Jest się z czego cieszyć i nad czym pracować :0
powodzenia !

P.S Zgadzam się z Garikiem, że Bittencourt ma lepszy potencjał niż Leitner i jest lepszym, szybszym zwrtoniejszym zawodnikiem niż on. Kup go ! Drogo sprzedaj

Garik
Szkoda, szkoda, szkoda - zgadzam się z Hoiną
Nie było trzeba odpuszczać bo kasy Ci się przyda.
Gratki za ligę i puchar.
Kto się o Ciebie dopytywał ;>

FifaMenadżer12
Fajny transfer Merkela. Sprzedaj Gotzego za gruby hajs i szukaj perełeczki.
Gratki za wygranie wszystkiego.
stare 22-08-2013, 11:06   #8786
Roland
Stały bywalec

Origin: gimlin1
Domyślnie

@lolopca

Bardzo ciekawa kariera Sampdorą. Gratuluje 6 msc w lidze. Bardzo ciekawe transfery .
Co do śo to Bellushi, na śp Obi, Naggogolan. Za Icardiego Ibarbo i Longo tak jak wspomniał Filus90.

@veirak

Baardzo fajny Arsenal. Gratuluje mistrzostwa. Powodzenia.

@casi

Interesująca kariera H96. Bardzo dobry rozwòj Zielera. Ciekawy pomysł z Ya Konanem na skrzydle. Gratuluje 3 pozycji w lidze. Fajne transfery. Powodzenia w dalszej grze.

@garik

Ostatnio na forum była afera związana z ocenianiem karier uznanych użytkowników. Twoja kariera na przekòr js bardzo dobra. Zazwyczaj graz słabymi zespołami i zdobywasz z nimi sukcesy. Znajdujesz utalentowanych mało znanych graczy. Podbnie jest z karierą Stabakiem. Gratuluje mistrzostwa. Szkoda tylko że dostałeś baty w Eurolidze. Powodzenia w dalszej grze.

@fifamenadżer12

Gratuluje potròjnej korony. Świetne transfery. Bardzo lubie twoje kariery. Powodzenia w dalszej grze.

Ostatnio edytowane przez Roland ; 22-08-2013 o 11:11
Roland jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2013, 11:44   #8787
adia125
Stały bywalec

Origin: adia125
Domyślnie

fifamenadżer12
Kozackie wyniki za co wielkie gratulacje. Transfery niby okej, ale nie przypadły mi zbytnio do gustu. Powodzenia
adia125 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2013, 12:07   #8788
nightmareFCB
Nowicjusz

Domyślnie

Kariera - Rotherham United

Wstęp: Postanowiłem, że opiszę Wam postęp w mojej karierze klubem Rotherham United. Zdecydowałem się wybrać ten klub, ponieważ obrałem sobie za cel awans do BPL. Poniżej przedstawię Wam mój postęp w tej grze.

Poziom: Klasa światowa
Budżet- ~300 tys. w pierwszym sezonie.

SEZON PIERWSZY.

Cele : Wywalcz awans. - osiągnięto
1/16 finału F.A Cup. - nie osiągnięto

Skład był następujący ( w podsumowaniu postaram się opisać piłkarzy - ich mocne strony jak też i te słabe) :

Początkowo mój budżet był zbyt mały żeby sprowadzić zawodników, którzy stanowiliby o sile mojego zespoły, dlatego nie zdecydowałem się na kupno ani sprzedaż żadnego z zawodników. Postanowiłem, że wyślę skauta ( Wprawa 2* Ocena 2*) Pomyślałem, że skoro w moim składzie na ławce byli piłkarze o potencjale ~55 taniej i skuteczniej będzie ściągać za małe pieniądze juniorów.
Jak postanowiłem tak zrobiłem. W okolicach okienka zimowego postanowiłem zakontraktować juniora ze szkółki (Latković - Overal ~61) Od razu wiedziałem, że coś z tego będzie, więc dawałem mu sporo szans. W pierwszym sezonie sporo nie pograł, ale zdążył mi zaimponować.

Statystyki sezonu :

Jak widać cel udało mi się osiągnąć. W pierwszym sezonie grało mi się średnio, piłka odskakiwała, strzały były niecelne. Pierwszy sezon był moim zdaniem udany. Playoffy przeszedłem bez problemu i awansowałem.

SEZON DRUGI

Cele : Zakończ sezon w górze tabeli - osiągnięto
F.A Cup 1/16 finału - nie osiągnięto

W drugim sezonie Latković był już moim podstawowym zawodnikiem. Z powodu kulejącej obrony w zimowym okienku ściągnąłem szybkiego obrońcę - Wynne za 425 tys, sprzedając bezproduktywnego juniora- Markt za 300 tys. Początkowo z problemami udało mi się wygrywać w F.A Cup, lecz intensywność rozgrywek ligowych była zbyt duża, moi zawodnicy byli bardzo zmęczeni, dlatego też postanowiłem, że odpadnę w F.A Cup kosztem awansu do nPower Championship.

Skład

W rozgrywkach filarem drużyny był 17-letni Latković, który w lidzę strzelił 16 bramek mając równocześnie 15 asyst. Strzelał bardzo ważne bramki w kryzysowych momentach.

Statystyki sezonu :

Playoffy przeszedłem bez przeszkód, głównie dzięki wspaniałem postawie Latkovica i Agarda. Cel osiągnięty, jesteśmy w nPower Championship.

Aktualnie rozpoczynam pierwszy sezon, zacząłem od zwycięstwa w Puchar Capital One nad Leeds ( 4-1), zwycięstwa nad Wadford (3-0) i remisu z Ipswich (2-2). Budżet to około 1,5 mln . Kupiłem Dongou ( 900 000 + junior z overalem ~55). Myślę, że będzie bardzo dobrze sobie radził, w debiucie strzelił gola. Moje szeregi wzmocnił także lewy obrońca - Remmer (400 tys.)
Wykształtował się też niesamowity junior - ŚPD Ziegler (overal 70).

Skład :

Opis zawodników :

Shearer (GK) -60- głównie dzięki niemu udało mi się awansować do zaplecza BPL. Genialne parady, których pozazdrościłby sam Iker Casillas, bezbłędny w powietrzu, jednak z małymi wadami. Wiele łatwych wrzutek piąstkował zamiast łapać, popełniał czasami błędy, ale to z mojej winy. Bardzo solidny bramkarz, niestety już nie najmłodszy więc overal spadł.

LO- Wilson -69- poprawny obrońca, potrafiący podłączyć się do ofensywy.

ŚO- Sharps -58- Strasznie drewniany, ociężały. Był najsłabszym punktem defensywy. Z uśmiechem na twarzy posadziłem go na ławce.

ŚO -Mullins (C) -68- Solidny obrońca, prawdziwy kapitan. Bez większych błędów w obronie.

ŚO- Wynne -68- niesamowity obrońca, w tej cenie podobnego ze świecą szukać. Potrafiący asekurować, wyprowadzić piłkę. Nieoceniony przy pojedynkach szybkościowych.

PO- Bradley-66- Podobnie do jego vis-à-vis. Niczym się nie wyróżniał.

ŚPD (LP)- Evans-69- początkowo lewy pomocnik, lecz z uwagi na dobre warunki fizyczne jak i szybkość stał się świetnym defensywnym pomocnikiem. Podłączał się do akcji ofensywnych, potrafiący strzelić z dystansu (~10 bramek w sezonie drugim) Poprawny w defensywie.

ŚPD- O'Connor -71- Solidny, umiejący dobrze podać jak i strzelić. W defensywie bez większych błędów. Bramkostrzelny.

ŚPD- Ziegler -70- nie rozegrał jak do tej pory wielu meczy, więc nie mam podstaw by go oceniać, ale po jego rozwoju śmiem twierdzić, że będzie wielkim zawodnikiem. Dobre warunki fizyczne. Ma dopiero 16 lat.

LP- Pringle -73- Początkowo nie miałem do niego przekonania, bezproduktywny, ociężały. Z czasem stał się jednym z twórców sukcesu Rotherham United, mnóstwo asyst, dobre zejścia do środka jak i dośrodkowania.

ŚP- Arnason -65- Ociężały, drewniany. Nie nadaje się na ŚP.Nic nie wnoszący do ataku, dlatego też nie wywalczył sobie pierwszego składu.

ŚP- Noble -59- jak wyżej.

ŚPO - Latkovic -73- MVP! - Absolutny geniusz.Strzelał bramki w przełomowych momentach, świetne crossy z plecy obrońców czego wynikiem była duża liczba asyst. Potrafiący świetnie uderzyć z dystansu ( około 12 z 15 bramek padło w ten sposób). Mimo tylko 65 w sile strzału ma "przemówienie" w nodze. Potrafiący dobrze uderzyć zarówno lewą jak i prawą.Potrafiący wrócić się i odebrać piłkę.Nieoceniony w ataku.

PP- Ainsworth -70-Podobnie jak z Prigle - nie miałem do niego przekonania, lecz z czasem stał się moim wiodącym zawodnikiem. Piekielnie szybki, potrafiący zejść do środka i uderzyć, dysponuje dobrymi wrzutkami. Momentalnie gubi asystę obrońców.

N - Odejayi -58 - Mało dynamiczny z powodu jego wzrostu - 191 cm. Zaliczał poprawne występy, lecz z powodu jego wieku (32 lata) postanowiłem dać szansę innym. Dobry kiedy trzeba bronić wyniku.

N- Nardiello- 60 - Nie zaskarbił sobie mojego uznania. Kiepski w ataku jak i w obronie.

N- Agard -70 - Doskonały napastnik - szybki, zwinny i do tego młody (24 lata). Ma papiery by stać się doskonałym napastnikiem.Skuteczny pod bramką przeciwnika. Dobrze rozumie się z pozostałymi zawodnikami czego efektem jest wiele bramek w jego wykonaniu.

N- Dongou- 65- Szybki, dynamiczny. Grał zbyt mało żebym mógł coś więcej napisać. Zapowiada się ciekawie.

Pozostałą cześć mojego składu stanowili juniorzy ze szkółki. Nie dorastali oni do pięt pozostałym zawodnikom dlatego też grali tylko wtedy, kiedy pozostali zawodnicy potrzebowali odpoczynku.

Ostatnio edytowane przez nightmareFCB ; 22-08-2013 o 12:21
nightmareFCB jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2013, 12:38   #8789
adi1105
Zorientowany

Domyślnie

Casi
Fajnie prowadzona kariera, dobre wyniki, niezłe transfery - szczególnie Kosecki! Kup Bittencourta super grajek z Niego

FifaMenadżer12
Powiem tak kariera fajna, wyniki rewelacyjne, tylko te transfery dziwne dla mnie trochę. szczerze to tylko jedynie Merkel mi tu odpowiada, ale to Twoja kariera. i jeszcze niepotrzebnie sprzedawałeś Jonasa Hoffmana, ponieważ to teraz jeden z ważniejszych zawodników w drużynie Kloppa!!
adi1105 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2013, 13:04   #8790
LoLoPca
Hala Madrid!

Wyślij wiadomość na gg do LoLoPca Origin: PSN: LoloPca17
Domyślnie

#Garik

Na samym początku muszę się zgodzić ze swoimi poprzednikami, wielka szkoda, że w tym sezonie odpuściłeś sobie Ligę Mistrzów. Po wyeleminowaniu Chelsea twój zespół mógł sprawić niezłą niespodziankę i awansować z grupy, lub zająć w niej chociaż trzecie miejsce. Moim zdaniem rezerwami mogłeś grać w Pucharze, bo i tak już dominujesz w Norwegii. Przejdźmy do rzeczy. Kolejny bardzo dobry sezon w twoim wykonaniu. Niestety transferów nie ocenię, bo po prostu nie znam tych zawodników Wyniki bardzo dobre, widać, że na krajowym podwórku już prawie nie masz sobie równych. Wzmocniłeś ławkę jednak nadal nie wygląda ona najlepiej. Mam nadzieję, że w następnym sezonie powalczysz w Europie, chyba że odchodzisz z klubu Powodzenia !
LoLoPca jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2013, 13:05   #8791
misiek222
Stały bywalec

Origin: MiQuel772
Domyślnie

Veriak
Widze że Arsenal coraz bardziej rozkwita, szkoda tej LM :> Musisz wzmocnić atak bo sam Giroud i Sanogo, no jakoś nie widzę tego dobrze, może spróbuj z kupnem A.Lacazetta, szczerze go polecam, jęsli nie chcesz akurat Francuza to może N.Oliveira

Casi
No kariera całkiem całkiem, fajny , młody skład. Polecam Ci kupić Philipha Wollschweida ( nie pamiętam jak sie pisze gra w Bayerze 04) Ogólnie wszystko na +

Garik
Twoja karierka Stabaek naprawdę jest ok, ale nie wiem dlaczego odpuściłeś LM ? Przecież mogłeś spokojnie wlaczyc jak i na krajowym boisku jak i na europejskim. Widze że w składzie masz paru fajnych młodych zawodników życze wielu sukcesów !

A i mam do Ciebie pytanko czy chcesz prowadzić Stabaek do końca czy chciałbyś zmienić klub ?

FifaMenedżer12
Chłopieee, MEGA KARIERA!!! Naprawdę świetny skład, bardzo fajnie przedstawiona, świetnie "wyłowiłeś" tych wolnych agentów, wcale nie sa to takie transfery które wogóle nie pasuję do klubu, wręcz przeciwnie! Myślę że powinieneś się zastanowić nad przyszłością LO i PS . Od siebie na te pozycje polecam : na PS- E.Salvio,A.Musa na LO- G.Schennikov,I.Mbaye

NightmareFCB
No fajna karierka, widac że najwięksi w twojej drużynie to młodzi zawodnicy, trzymaj ich a osiągniesz wiele ! Z tego co czytam to nie potrzebujesz ŚO ale jeśli to polecam N.Chalobah oraz N.Ake
misiek222 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2013, 15:00   #8792
Hoina
Banned

Domyślnie

Klub: ELCHE CF
Poziom gry: Legendarny
Zarząd: Umiarkowany (75%)
Budżet: 16 mln euro
Menedżer: Fernando Morientes
Platforma: PC
Długość połowy: 6 minut
Sterowanie: Klawiatura
Sezon: 2015/2016
Reprezentacja: SZWECJA

TRANSFERY

PODSTAWOWY SKŁAD:

KADRA:

WYNIKI:

TRANSFERY NA PRZYSZŁY SEZON

P.S. W tej karierze już pięć razy odrzuciłem ofertę kierowania Realem Madryt. Wkrótce - Szwecja na ME 2016.

Ostatnio edytowane przez Hoina ; 22-08-2013 o 15:08
stare 22-08-2013, 15:19   #8793
Gustav.
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Gustav.
Domyślnie

TSG 1899 Hoffenheim

Sezon: początek II, po dwóch sparingach
Budżet: 24 000 000 | 120 000
Poziom: Klasa światowa | 85%

Kadra

K. Casteels | 68 | 20 | Grał genialnie w pre-sezonie, wpadł na chwilę do pierwszego składu, a po odejściu Wiese został na stałe. Kilka świetnych interwencji, ale sporo głupich błędów.
J. Grahl | 66 | 24 | Bronił w trzech meczach i zawalił kilka akcji.

A.Beck | 76 | 26 | Świetnie zarówno w ataku ,jak i w defensywie.
M.Compper | 76 | 27 | Podstawowy defensor, świetny sezon w jego wykonaniu.
J. Vestergaard | 74 | 20 | Genialny stoper; dobre wślizgi i mocne główki. Brakuje mu szybkości, ale nadrabia siłą.
M.Jaissle | 74 | 25 | Całkiem niezły rezerwowy, ale nawet nie był blisko wskoczenia na stałe do składu.
S.Tshesker | 68 | 20 | Wystąpił w pięciu meczach, aczkolwiek zagrał słabiutko.
A. Hoffman | 70 |20 | Grał dosyć dużo i na stałym, wysokim poziomie.
M.Delpierre | 72 | 32 | Jeśli grał, to nie najgorzej, ale niczym się nie wyróżniał.
F.Johnson | 75 | 25 | Poprawna gra w defensywie, ale brakowało go w akcjach ofensywnych.

T.Weis | 74 | 27 | Mały ale wariat, teoretycznie nienajlepsze warunki jak na DM, aczkolwiek gdy wchodził na boisko, robił zamieszanie.
D.Williams | 75 | 24 | Człowiek od czarnej roboty. Zanotował ogromną liczbę odbiorów i przejęć.
S.Wieser | 68 | 20 | Został obdarzony ogromnym kredytem zaufania i to wykorzystał. Rozegrał kilka świetnych spotkań, zaliczył sporo asyst.
B.Vukcević | 74 | 23 | Prawie każdy jego rajd kończył się celnym dośrodkowaniem, a w konsekwencji golem.
S.Rudy | 79 | 23 | Ten pan bardzo mile mnie zaskoczył. W trudnych momentach ciągnął zespół do przodu. Strzelił kilka ważnych goli.
S. Salihović | 78 | 28 | Najważniejszy element mojej drużyny. Władca środka pola, generał. Świetne stałe fragmenty, mnóstwo asyst i bramek.
A. Merkel | 79 | 21 | Ten sprowadzony zimą pomocnik grał świetnie! Potrzebowałem kogoś, kto będzie obsługiwał skrzydłowych długimi podaniami. Wywiązał się ze swojego zadania wzorowo, a w dodatku ustrzelił sporo goli.
R. Firmino | 79 | 21 | Jeden z moich najlepszych zawodników. Był dla "Wieśniaków" niczym lokomotywa dla pociągu towarowego- ciągnął stale do przodu.
T. Usami | 73 | 21 | Kilka bardzo udanych wejść, bardzo efektywny zmiennik.
A. Sassi | 63 | 19 | Wystąpił w kilku meczach, ale be szału.
S. Schroek | 72 | 26 | Pod koniec sezonu złapał wiatr w żagle i stał się ważnym członkiem zespołu.
K. Volland | 71 | 20 | Oczekiwałem od niego znacznie więcej. Grał bardzo dużo, ale brakowało mu szybkości skrzydłowego.
Marcos Junior | 71 | 20 | Wypożyczyłem go z Fluminese. Jego gra była wyśmienita. Dysponuje ogromnym przyśpieszeniem i dobrym dryblingiem. Razem z Salihović'em i Firmino najjaśniejszy punkt drużyny.
F. Malbasic | 64 | 20 | Prawie nie grał.

Joselu | 75 | 23 | Jego największym atutem jest wzrost i główki. 5. strzelec Bundesligi. Momentami grał świetnie, momentami beznadziejnie.
S.Schipplock | 72 | 24 | Stale w cieniu Hiszpana. Dostawał sporo szans, ale jego gra dupy nie urywała.

Transfery

Wypożyczeni:

K. Musona
E. Braafheid
Gyau
T.Strobl

Kupieni:

Hoffman (1,3 mln)
Marcos Junior (1,5 mln)
Merkel (9,0 mln)

Sprzedani:

Thomalla (0,6 mln)
Wiese (10,0 mln)
Derdiyok (9,5 mln)
Chris (koniec kontraktu)

Opis sezonu

Jest to moja pierwsza kariera rozgrywana na klasie światowej, więc wiedziałem że będzie trudno. Wbrew moim oczekiwaniom zacząłem bardzo udanie. Kilka zwycięstw na rozpoczęcie sezonu mile mnie zaskoczyło. Przez pewien okres czasu znajdowałem się na podium. Potem przyszła jednak seria porażek i remisów, przez co znalazłem się w strefie spadkowej. Moi zawodnicy obudzili się dopiero pod koniec sezonu i udało się ostatecznie zająć 10 miejsce. W pucharze odpadłem już w pierwszej rundzie z Werderem, posyłając w bój głębokie rezerwy.

Transfery. Tak więc już na początku sezonu sprzedałem Tima Wiese. Otrzymałem za niego ofertę z Juve w wysokości 10 milionów ojro, co było nie do odrzucenia. Pozbyłem się również Thomalla, dla którego nie przewidziałem miejsca w składzie. Odszedł także Derdiyok, dzięki czemu zarobiłem 9,5 mln. Do mojej drużyny natomiast dołączył Hoffman, młody, wysoki i silny obrońca. Grał dosyć często, na stale wysokim poziomie. Poszukiwałem jakiegoś ŚPO, który mógłby dzielić piłką pomiędzy skrzydłowymi. Mój wybór padł na Merkel'a i jak się potem okazało, był to świetny wybór. Opróćz ww. zawodników wypożyczyłem z opcją pierwokupu Marcosa Juniora. Grał wyśmienicie, szarpał prawym skrzydłem i stanowił o sile ofensywnej mojej drużyny.

Plany transferowe:

1. Przede wszystkim chciałbym zakupić klasowego bramkarza, bo Casteels to nie jest bramkarz na Bundesligę.

2. Prawy obrońca jako alternatywa dla Becka, oraz lewy obrońca, który mógłby konkurować z Johnson'em.

3. Skrzydłowy. Musi być szybki i mieć dobry drybling. Potrzebuję kogoś, kto stałby się kluczowym zawodnikiem. Tutaj myślałem nad Esswein'em- nominalnym napastniku, ale przesunąłbym go na bok ze względu na super-przyśpieszenie.

4. Napastnik. Joselu jest niestabilny, a Schipplock mnie często zawodzi.

Plany na sezon:

Moim marzeniem jest gra w europejskich pucharach. A w Pucharze Niemiec dotrzeć do półfinału. Mam do wydania 24 000 000, wydaje mi się, że za te pieniądze pozyskam zawodników, którzy mi w tym pomogą.

Proszę o krytykę, oceny i przede wszystkim o rady. Pozdrawiam
Gustav. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2013, 21:14   #8794
Casi
!@#$%^&*()_

Domyślnie

@SosnaHoina Fajna karierażartuje Propsy za wygranie ligi i Pucharu Hiszpanii. Szkoda, że nie wygrałeś Ligi Mistrzów.

POŻYCZAM TWOJE ZDJĘCIE REACT
Casi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2013, 21:53   #8795
adia125
Stały bywalec

Origin: adia125
Domyślnie

Gustav
Bardzo fajna kariera. Wyniki na poziomie Hoffenheim, szczerze życzę Ci awansu do Europy. Co do transferu Merkela - możesz go sprzedać za dużą kasę, jak nie teraz to w przyszłości. Na atak możesz spróbować Modeste, który w rzeczywistości dołączył do Wieśniaków. Jak nie on to polecam Heleniusa (Aalborg) bądź Cornelius (Kopenhaga). Co do prawe obrońcy może Ceesay z Lecha, na lewą Aogo (HSV). Co do bramkarza: Horn (Koln). A na skrzydło Gnabry z Arsenalu.
adia125 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-08-2013, 00:27   #8796
doman221
Nowicjusz

Domyślnie

MALAGA CF

Sezon: Pierwszy, drugi, trzeci i wzmianka o czwartym
Budżet początkowy: ~24.000.000 €
Poziom gry/zarządu: zawodowiec/umiarkowany

W lidze gram tylko mecze z drużynami, które zajmują pozycję 12. lub wyższą, resztę symuluje (bez względu na wynik, nie wczytuje zapisów i nie gram od nowa).

Sezon pierwszy

Cele:
Liga: Środek tabeli. (osiągnięty - 5 miejsce)
Liga Mistrzów: Ćwierćfinał. (nieosiągnięty - 1/16)
Puchar krajowy: Ćwierćfinał. (osiągnięty - półfinał)

Transfery:
+ Kießling (N / 9.000.000 € <- Bayer Leverkusen)
+ Lovren (ŚO / Wypożyczenie <- Lyon)
+ Varane (ŚO / Wypożyczenie <- Real Madryt)
+ Sergi Roberto (ŚP / Wypożyczenie <- FC Barcelona)
- Toulalan (ŚP / 13.000.000 € -> FC Barcelona)
- praktycznie wszyscy młodzi grajkowie zostali wypożyczeni
- sprzedałem pare starych stoperów, nie pamiętam szczegółów ale zarobiłem około 5.000.000 €
- pozbyłem się zapychaczy
- zwolniłem dwóch najsłabszych

Podsumowanie:
Pierwszy sezon z drużyną. Czas na zaprzyjaźnienie się z nią - oceniam na dobry. Początek był bardzo słaby. Później coraz lepiej. Udało mi się wywalczyć miejsce dające udział w LE. Wyszedłem z grupy w LM, ale na tym się skończyło. Nowy napastnik z Niemiec, Stefan okazał się trafnym zakupem. Choć nie potrafił kiwać, to świetnie przytrzymywał piłkę, obracał się z nią i strzelał z każdego miejsca (wicekról strzelców BBVA). Obrona słabo, z czołówki najwięcej straconych bramek.

Sezon drugi
Cele:
Liga: Awans do LM (osiągnięty - 3 miejsce)
LE: Półfinał (osiągnięty, zwycięstwo)
Puchar krajowy: Wygraj. (nieosiągnięty, 1/8)
Transfery:
+ Lovren (ŚO / 13.500.000 € <- Lyon)
+ Varane (ŚO / Wypożyczenie <- Real Madryt)
+ Duncan (ŚP / 3.200.000 € <- Inter Mediolan)
+ Sergi Roberto (ŚP / Wypożyczenie <- FC Barcelona)
- wypożyczenie młodych
- 2 najsłabszych out.

Podsumowanie: Ciekawy sezon. Dość dobry.

Sezon trzeci
Cele:
Liga: Awans do LM (osiągnięty - 4 miejsce)
LM: Ćwierćfinał (nieosiągnięty, 1/16)
Puchar krajowy: Wygraj. (nieosiągnięty, 1/2)
Transfery:
+ Varane (ŚO / 12.000.000 € <- Real Madryt)
+ Sergi Roberto (ŚP / 11.500.000 € <- FC Barcelona)
+ Dzsudzsák (LP / 24.000.000 € <- Dynamo Moskwa)
- ter Stegen (BR / 20.000.000 € -> nie pamiętam ;x)
- Kießling (N / 5.850.000 € -> Valencia)
- Eliseu (LP / 7.000.000 € -> nie pamiętam ;x, transfer wymuszony)
-> <- Kameni (BR) -> <- ter Stegen (BR) / Wymiana + 7.200.000 €, Sevilla)
- wypożyczenie młodych
- 2 najsłabszych out.

Podsumowanie: Duża aktywność na rynku transferowym. Oczekiwałem lepszych wyników.

Sezon czwarty
Cele:
Liga: Wygraj ligę (w trakcie - 3 miejsce, przede mną Valencia i Sevilla, za mną Atletico, Real i Barcelona)
LM: Półfinał (w trakcie, trudno będzie o wyjście z grupy)
Puchar krajowy: Wygraj. (w trakcie, 1/2)
Transfery:
+ Cavani (N / 39.000.000 € <- Man. City)
- Duncan (ŚP / 6.000.000 € -> nie pamiętam)
- Wypożyczenie

SKŁAD

Ławka:
Bąk (BR /17l, 66)
ŚO (przepraszam, zapomniałem nazwiska ;x - 21l / 72)
Jurado (PO, 72)
Kaczmarek (ŚP /18l, 72)
Vetokele (ŚPO /16l, 71)
Brikić (PS /17l, 69)

Komentujcie, oceniajcie, krytykujcie! Pozdro
doman221 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-08-2013, 07:46   #8797
Przemas
BVB

Origin: Przemmas
Domyślnie

Hoina
O tak, kupuj Llorente ! Wielki powrót do domu - mniemam, że i tak nikt go nie kupił z Bilbao ?
Herrera to koks, nie wiem czemu narzekasz na niego. Mi się grało nim lekko
Widzę rewanż na Barcelonie w Pucharze Króla
Potem Lm i Real ... - troszkę kijowo to zrobili, żeby wiecznie napotykać rodzime kluby.

Gustav.
Kup sobie Ibisevicia
Why sprzedałeś Wiese ? W jego miejsce Trapp, Kraft, Baumann
PO: Zimmermann - jeśli go rozwiniesz będziesz miał z niego pociechę.
LO: Baba, Rausch, Lowe

Musisz się spiąć, jak chcesz grać w Europejskich Pucharach.
Powodzenia !
stare 23-08-2013, 08:36   #8798
Hoina
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał Hoina Zobacz post
Wkrótce - Szwecja na ME 2016.
Opisu mi się nie chce wrzucać, dotarłem do półfinału gdzie uległem Anglikom po rzutach karnych. Niby sukces, ale drogę do 1/2 miałem dosyć łatwą. Oto suche wyniki:

Szwecja - Szkocja 2:0 (Rasmus Elm 27, 56)
Bułgaria - Szwecja 0:1 (Albin Ekdal 18)
Szwecja - Holandia 2:3 (John Guidetti 41, Rasmus Elm 67 - Luuk de Jong 24, Ola John 37, Jordi Clasie 75)

Co ciekawe w trakcie turnieju, po fazie grupowej (dokładnie 1 lipca) karierę zakończył Zlatan Ibrahimović.

1/4 finału: Irlandia - Szwecja 2:3 (James McCarthy 4, Anthony Stokes 73 - John Guidetti 40, 60 [karny], Ivo Pękalski 98)
1/2 finału: Szwecja - Anglia 0:0 (rzuty karne - 4:2 dla Anglii)

Po EURO 2016 zakończyłem współpracę ze Szwedami. Znudziły mi się reprezentacje.

Przemas

O dziwo Bilbao zażyczyło sobie za niego 15 milionów... Mimo że ma już 31 lat i skill 80. Niestety więc ten mag futbolu nie zawita na Estadio Manuel Martínez Valero. :C

Co ciekawe - dwa miesiące po przegranej w finale LM. Znowu zmierzyłem się z Bayernem Monachium, wygrywając na ich terenie...5:2. Rewanż więc się udał, szkoda że to tylko sparing.

Dobra, uporałem się z transferem ŚO i ŚP. Rzuci ktoś jakimś pomysłem na atak? Nie mam pomysłu na wzmocnienie tej pozycji. Mam jeszcze 20 milionów budżetu.
stare 23-08-2013, 09:25   #8799
Glee.
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hoina Zobacz post
Rzuci ktoś jakimś pomysłem na atak?
Adrian, Paco Alcacer, Alvaro

Karierka bardzo fajna. Graty za mega wyniki. Transfery też bardzo dobre. Powodzenia w następnych sezonach!
Glee. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-08-2013, 11:13   #8800
The Ox
Alex Oxlade-Chamberlain

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Domyślnie

@ Hoina
Jak zwykle wysoki poziom prowadzenia kariery. Na atak polecę ci: Valentina Violę i Diego Rubio ze Sportingu Lizbona oraz Nico Lopeza z Romy.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania