FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 10 głosów, 4.60 średnia. Wygląd
stare 18-12-2016, 18:31   #5361
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

Cytat:
Napisał kodowski męczennik
Oświadczam, że nie udawałem w nocy z 16 na 17 grudnia 2016 podczas demonstracji pod Sejmem ani zmarłego ani rannego. Manipulacja rozpowszechniona przez TVP.INFO i inne prawicowe media służy tylko jednemu: odwróceniu uwagi publicznej od sedna sprawy to znaczy od faktu, że Prawo i Sprawiedliwość postanowiło podczas ostatniego tegorocznego posiedzenia Sejmu dokonać i przypieczętować kolejne zmiany w prawie, które niszczą polską demokrację. Te zmiany to: ograniczenie obecności mediów w Sejmie oraz ograniczenie prawa do zgromadzeń. Jest też trzeci powód trwających protestów – to forsowana wbrew woli nauczycieli, rodziców i ekspertów zajmujących się oświatą tzw. reforma edukacji. Sejmowa opozycja oraz dziesiątki tysięcy ludzi w całej Polsce protestują przeciwko tym działaniom. Media prawicowe próbują za wszelką cenę przeinaczyć sens tych protestów: protestujących uparcie nazywają „Ubekami oderwanymi od koryta”, a pokojową demonstrację, która jest podstawowym prawem obywatelskim, „haniebnym i skandalicznym wydarzeniem” (to słowa z orędzia premier Szydło). Główny program informacyjny TVP1 „Wiadomości” przekroczył wczoraj po raz kolejny granice przyzwoitości i po raz kolejny dał wyraz mistrzostwu, jakie osiągnął jako tuba propagandowa PiS-u informując widzów o „wściekłym proteście opozycji przeciwko ustawie deubekizacyjnej” (???!!!).
Wracając do przebiegu wydarzeń podczas nocnej demonstracji pod Sejmem (16/17.12.2016): w piątek wieczorem dowiedzieliśmy się z żoną z mediów społecznościowych o zaostrzeniu sytuacji w Sejmie. Jak wiele innych osób uznałem, że naszym obowiązkiem obywatelskim jest wsparcie sejmowej opozycji, dlatego około 22 przyszliśmy pod Sejm. Część protestujących uznała, że warto zablokować boczne wyjścia z Sejmu, żeby spróbować skłonić posłów do pozostania na miejscu i do przekonania PiS-u do odstąpienia od ograniczania obecności dziennikarzy w Sejmie. Znaleźliśmy się w sporej grupie osób, która stanęła przy wyjeździe z Sejmu od ulicy Górnośląskiej. Tam spędziliśmy następne kilka godzin – rozmawialiśmy z posłami, którzy próbowali tamtędy opuszczać Sejm, przekonywaliśmy ich do pozostania i niektórzy tak zrobili (inni wyszli).

Około trzeciej nad ranem poszedłem zobaczyć jak wygląda protest przy głównym wejściu de Sejmu. Samochody z posłami PiS wyjeżdżały właśnie z Sejmu głównym wyjściem, a policja spychała ludzi na boki, żeby im oczyścić drogę. Wraz z innymi osobami próbowałem zablokować wyjazd samochodów, uznaliśmy, że posłowie PiS nie powinni opuszczać Sejmu przed osiągnięciem rozwiązania konfliktu. Policji udało się skutecznie utorować drogę dla posła Kaczyńskiego i innych, którzy odjechali. Wtedy ponownie wyszedłem na drogę i położyłem się na trasie przejazdu samochodów, żeby zablokować ewentualne kolejne auta. Ponieważ następne auta nie wyjechały, po chwili wstałem. Gdy leżałem na ziemi, podbiegło do mnie kilka osób, pytając się, czy trzeba mi udzielić pomocy na co zgodnie z prawdą odpowiedziałem, że absolutnie nic mi nie jest.

Siadanie lub kładzenie się na ulicy to klasyczne narzędzia pokojowego protestu. Takie działanie pozwala po prostu zablokować działania strony przeciwnej bez agresji i użycia przemocy. Cała historia z „udawaniem rannego” to cyniczna manipulacja prawicy, która tak jak nazywanie tysięcy protestujących „Ubekami” i informowanie opinii publicznej wbrew faktom, że opozycja protestuje przeciwko ustawie deubekizacyjnej – to wszystko ma skompromitować społeczeństwo obywatelskie, które nie zgadza się na niszczenie demokracji w Polsce przez PiS.
"TVP INFO i inne prawicowe media" - TVP jest teraz kontrolowane przez pis, a pis to żadna prawica, chyba że chwilowe pomachanie krzyżykiem i polską flagą już się kwalifikuje do bycia prawicą, to kvrwa pytań nie mam.

"Policja spychała ludzi na boki, żeby im oczyścić drogę" - o jacy oni biedni... https://www.facebook.com/MarszNiepod...9219967446735/

"Wtedy ponownie wyszedłem na drogę i położyłem się na trasie przejazdu samochodów, żeby zablokować ewentualne kolejne auta." - o mały włos, a mielibyśmy męczennika [']

"Siadanie lub kładzenie się na ulicy to klasyczne narzędzia pokojowego protestu." - tak, zjebie, wierzymy ci

"to wszystko ma skompromitować społeczeństwo obywatelskie, które nie zgadza się na niszczenie demokracji w Polsce przez PiS." - KOD, PO, .N, Bolek i zomowcy to społeczeństwo obywatelskie... Nie mówiąc o tym, jak oni demokrację krzewili (to jak zamietli aferę taśmową z czerwca 2014 i jak ludzie przeszli nad tym do porządku dziennego - mistrzostwo propagandy, chyba do końca życia będę pamiętał). Diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni.

Naprawdę, przydałoby się coś, co uderzyłoby w obydwie strony tego sporu tak mocno, że nosa z więzień nie wychylą, nie mówiąc o jakimkolwiek rządzeniu państwem.

Kvrwa, tylu chłopaków niewinnie poszło siedzieć po Marszach Niepodległości i cisza, nikogo nie obchodziło. Teraz ledwo co ich kto dotknie, a kwik jebanych świń w tvn-ie i innych gadzinówkach trwa już ponad rok.

I to jest kvrwa głos rozsądku

Ostatnio edytowane przez Adriano_ ; 18-12-2016 o 18:44
Adriano_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-12-2016, 19:15   #5362
przebos
Legenda

Domyślnie

No własnie Max ostatnio przestał mówić jak jest, bo ja żadnej krytyki w jego wypowiedziach na temat działan pis nie słyszałem... Mam nadzieję, ze nie jest az tak slepo wpatrzony w konserwatystów i wysmaruje jakieś porządne video w najbliszym czasie.
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-12-2016, 19:38   #5363
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

70% polityków - czyli pisiurki też się wliczają (: przynajmniej mam taką nadzieję. wideo będzie jutro, a czy porządne, to chvj wi. ale w końcu coś innego, bo od prawie roku o Trumpie napierdalał, w końcu się z tym uspokoi i zajmie się innym tematem.

500+ i mieszkanie+ takie świetne, łał.

Ostatnio edytowane przez Adriano_ ; 18-12-2016 o 19:43
Adriano_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-12-2016, 18:30   #5364
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

rosyjski ambasador w Turcji, Andriej Karłow, został postrzelony. agencja Reuters podaje, że tego nie przeżył. można więc powiedzieć, że relacje rusko-tureckie poprawiły się w wystrzałowym tempie ^^

stare 19-12-2016, 18:34   #5365
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Tak chwilowo zmieniając temat - ambasador Rosji zastrzelony w Ankarze. Ciekawe jak to wpłynie na relacje obu krajów. Jutro MSZ Turcji miał lecieć do Moskwy na rozmowy w sprawie Syrii.

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-12-2016, 18:42   #5366
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

kvrwa co odgapiasz
stare 19-12-2016, 18:42   #5367
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Prawie pierwszy byłem!

stare 19-12-2016, 19:14   #5368
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Cytat:
Napisał przebos Zobacz post
No własnie Max ostatnio przestał mówić jak jest, bo ja żadnej krytyki w jego wypowiedziach na temat działan pis nie słyszałem... Mam nadzieję, ze nie jest az tak slepo wpatrzony w konserwatystów i wysmaruje jakieś porządne video w najbliszym czasie.
i masz nowy film od niego: https://www.youtube.com/watch?v=Ns57ZMjbfCI

no taki... inny.
stare 20-12-2016, 13:07   #5369
Liam
El Crack Total

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Liam
Domyślnie

Rosyjski dyplomata Petr Polshikov został zastrzelony w swoim mieszkaniu w Moskwie. Jego ciało znaleziono kilka godzin po zamachu w Stambule, w którym zginął rosyjski ambasador. Ponoć denat był dyrektorem jednego z oddziałów MSZ Rosji.
stare 20-12-2016, 23:08   #5370
przebos
Legenda

Domyślnie

Yeti jak zabłysnął, nawet na wykopie jest na głównej ten jego tweet
https://twitter.com/panyezil/status/811200804740808706
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-12-2016, 11:41   #5371
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

autentyk
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-12-2016, 08:09   #5372
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

jak nie lubię PSLu, tak szacun dla Piechocińskiego za zgaszenie pajaca.
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-01-2017, 23:08   #5373
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Mój kraj taki piękny.
stare 19-01-2017, 00:00   #5374
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

tymczasem właśnie zaczęła się wojna w Afryce: http://pikio.pl/pilne-sytuacja-jest-...nie-sie-wojna/
stare 19-01-2017, 18:36   #5375
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Można powiedzieć, że Senegal zrobił coś w stylu "Claim Throne"

Ale czytam, że się już uspokoiło, bo gambijskie wojsko odmówiło walki.

stare 20-01-2017, 13:21   #5376
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

Hearts of Iron 4: zdobyto cel wojenny: Marionetka - Gambia (cel narodowy Senegalu xDDDDD)

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
Kopalnia Węgla Kamiennego Piast (początkowo Bieruń Nowy) – polska kopalnia węgla kamiennego znajdująca się w Bieruniu, działająca samodzielnie od 1972 do 1 lipca 2016 roku, obecnie ruch Kopalni Węgla Kamiennego Piast-Ziemowit.
Piast jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-01-2017, 12:03   #5377
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

nawet w temacie obozów pocisnęli trybunałem
stare 23-01-2017, 14:19   #5378
Calrez
Forza Inter

Ostrzeżenia: 0/0 (5)
Origin: Calrez
Domyślnie

To ten ziomek, który jedynie czym się wyróżnia to bycie pedziem?
stare 23-01-2017, 20:41   #5379
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

nie. jest jeszcze debilem, ale to nie każdy wiedział
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-01-2017, 18:24   #5380
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

No i od dzisiejszego ranka już oficjalnie: Lech Wałęsa był Bolkiem. Bolek był Lechem Wałęsą. Ale pomimo tego...

Bookmarks

Tagi
coś się popsuło, nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania