FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 16 > Wasze kariery

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 15-07-2016, 11:27   #1
Piocio4
Stały bywalec

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Piocio4
Domyślnie Piocio4 - walijska przygoda

Sezon: koniec 2020/2021
Poziom trudności: klasa światowa
Platforma: Xbox360
Trener: Grzegorz Rasiak

Pierwsza jedenastka:

Kadra:
Bramkarze:
Jasper Cillessen - 32 - 85
Christian Walton - 25 - 75
Bartłomiej Drągowski - 23 - 80 (wypożyczony do Lazio)
Obrońcy:
Rafael - 30 - 83
Pavel Kaderabek - 29 - 77
Gary Cahill - 35 - 84
Phil Jones - 29 - 85
Tomas Kalas - 28 - 80
Eliaquim Mangala - 30 - 79
Alex Sandro - 30 - 84
Bruno Carmona - 17 - 74
Bernat - 28 - 80
Pomocnicy:
Daley Blind - 31 - 75
Marco Verratti - 28 - 85
Adrien Rabiot - 26 - 82
Dele Alli - 25 - 78
Andre Gomes - 27 - 83
Deulofeu - 27 - 85
Erik Lamela - 29 - 80
Dawid Kownacki - 24 - 72
Yannick Carrasco - 27 - 81
Jefferson Montero - 31 - 70
Koke - 29 - 85
Daley Sinkgraven - 25 - 79
Napastnicy:
Edinson Cavani 34 - 86
Kingsley Coman - 24 - 78
Jordan Ayew - 29 -73

Sukcesy:
W przeciągu tych kilku sezonów w Swansea udało mi się zwyciężyć czterokrotnie w lidze angielskiej oraz trzykrotnie w lidze mistrzów. W Pucharze Anglii nie szło mi już tak dobrze, gdyż aktualny sezon był pierwszym, w którym udało mi się w końcu podnieść Puchar! Tarcza Wspólnoty za każdym razem okazywała się zwycięska, tak jak i Superpuchar Europy.

Aktualny sezon:

Liga Angielska
1. Chelsea - 86 punktów
2. Swansea - 77
3. Liverpool - 75

Puchar Anglii:
Puchar Anglii przyniósł walijskiemu zespołowi bardzo ciężką drabinkę. W 1/16 musiałem uporać się z zawsze nieobliczalnym Evertonem, gdzie odniosłem przekonujące zwycięstwo 4:0. Kolejna runda, to potentat do zwycięstwa - Manchester City(ten gorszy klub z Manchesteru). Po ciężkim boju wygrałem po karnych, gdzie świetnie spisał się rezerwowy Walton. Półfinał to przeprawa z Arsenalem, gdzie wygrałem w stosunku 4 do 2. Finał to koncertowa gra Cavaniego, który ukłuł Liverpool czterokrotnie.

Superpuchary:
W spotkaniu o Tarczę Wspólnoty pokonałem Manchester United po dogrywce. W 116 minucie bramkę dającą upragnione zwycięstwo zdobył Daley Sinkgraven strzałem z rzutu wolnego. Superpuchar Europy to łatwe zwycięstwo z Monaco 4:1.

Liga Mistrzów:
Liga mistrzów zawsze dla mnie jest priorytetem. Pierwsze miejsce w dosyć łatwej grupie (CSKA, Lyon, Anderlecht) nie było żadnym zaskoczeniem. W kolejnych rundach eliminowałem Barcelonę (3:2), Chelsea (4:2) oraz Bayern (3:1). W finale okazałem się lepszy od Realu Madryt (2:0).

Oceny zawodników:
Miano najlepszego zawodnika nie może powędrować do jednego piłkarza. Świetny sezon rozegrali zarówno Cavani jak i Koke. We dwóch w sumie zdobyli we wszystkich rozgrywkach 60 bramek i zanotowali 32 asysty! Największy zawód sprawił mi Dele Alli. Zawodnik, który na boisku prezentował się po prostu słabo. Marnował 200% sytuacje, nie notował asyst. Jedyne czym może się poszczycić to 14 żółtymi kartkami w 33 meczach. Największy postęp w obecnych rozgrywkach zrobił Adrien Rabiot. Pod nieobecność Andre Gomesa świetnie go zastąpił i wywalczył sobie pierwszy skład posyłając Portugalczyka na ławkę rezerwowych. Ayew nie potrafił się pogodzić z rolą trzeciego napastnika, dlatego też wylądował na większość część sezonu na trybuny.

Transfery:

Najwyższe w przeciągu kariery:
Koke - 39 mln (2017 rok)
Marco Verratti - 41 mln (2021)
Andre Gomes - 38 mln (2020)

Karol Linetty - 65 mln (2021)
Ilkay Gundogan - 40 mln (2019)
Andre Ayew - 31 mln - (2017)

Plany transferowe:
Zamierzam sprzedać Cillessena i postawić w końcu na wypożyczanego od kilku sezonów Drągowskiego. Mangala ciągle kręci nosem, że jest tylko 4 środkowym obrońcą, dlatego chciałbym wymienić go na nowszy model. Lewe skrzydło zamierzam obsadzić Lucasem Piazonem w zamian Montero, który na pewno odchodzi. Dele Alli zostanie wypożyczony, może się odbuduje i ogarnie. Ostatnia jego szansa . Nie mam pomysłu kogo ściągnąć w jego miejsce. Za Ayew chciałbym ściągnąć Zwolińśkiego. Liczba Polaków po odejściu Linettego musi się zgadzać!

Zapraszam do oceny, mojej kariery oraz podpowiedzi, które na pewno się przydadzą

1971 1972 1974 1975 2012 2013 2015
Piocio4 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-07-2016, 07:53   #2
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

Karierka fajna.
Bocie wykurviaj do FP

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
Kopalnia Węgla Kamiennego Piast (początkowo Bieruń Nowy) – polska kopalnia węgla kamiennego znajdująca się w Bieruniu, działająca samodzielnie od 1972 do 1 lipca 2016 roku, obecnie ruch Kopalni Węgla Kamiennego Piast-Ziemowit.
Piast jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania