FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 10 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 21-02-2008, 15:43   #181
K.
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krasnal Zobacz post
Panie Kobziak, litości... przestań się napinać 76087262 raz jaki to Widzew jest zajebisty. Wszyscy wiemy, że jest najlepszy w galaktyce. Koniec tematu.
Liczyłeś?

Dobra. Zróbmy tak. Spytaj się tu każdego na forum (opróczy tych co mieszkają w Łodzi i Krakowie), kto ma lepszych kibiców. Widzew czy Wisła. Wynikami będziesz zaskoczony.
K. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-02-2008, 17:12   #182
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Skończcie tą bezsensowną napinkę.
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-02-2008, 17:52   #183
Sinner
ociekajacy zajebistością

Domyślnie

Cytat:
Napisał Kobziak Zobacz post
Liczyłeś?

Dobra. Zróbmy tak. Spytaj się tu każdego na forum (opróczy tych co mieszkają w Łodzi i Krakowie), kto ma lepszych kibiców. Widzew czy Wisła. Wynikami będziesz zaskoczony.
Chlopcze Ty zyjesz chyba w innym swiecie kibicowskim... a wypisujac te bzdury poprawiasz sobie humor?

Zawsze pod koniec sezonu gazety sportowe pisza krotkie podsmuowanie o najlepszych ekipach kibicowskich w Polsce, nawet juz od 2-3 lat OE nagradza najlepsze ekipy kibicowskie w Polsce... Coz mozna wywnioskowac obserwując statystyki, ze ROWNY i najlepszy poziom prezentuje tylko zaledwie kilka klubów tj. Górnik Zabrze, Legia, Lech i Wisła Kraków.

ps
i to nie jest offtop bo pisalem o kibicach
Sinner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-02-2008, 17:57   #184
K.
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał stforek Zobacz post
Chlopcze Ty zyjesz chyba w innym swiecie kibicowskim... a wypisujac te bzdury poprawiasz sobie humor?

Zawsze pod koniec sezonu gazety sportowe pisza krotkie podsmuowanie o najlepszych ekipach kibicowskich w Polsce, nawet juz od 2-3 lat OE nagradza najlepsze ekipy kibicowskie w Polsce... Coz mozna wywnioskowac obserwując statystyki, ze ROWNY i najlepszy poziom prezentuje tylko zaledwie kilka klubów tj. Górnik Zabrze, Legia, Lech i Wisła Kraków.

ps
i to nie jest offtop bo pisalem o kibicach
Górnik Zabrze? Oglądam mecze na Canale jak Górnik gra u siebie to doping mają słaby. Jedna pieśń i przerwa 5 minutowa...

Cytat:
Górnik Zabrze, Legia, Lech i Wisła Kraków
Zobacz ile tam ludzi chodzi na mecze...
stare 21-02-2008, 17:59   #185
NAWED_BEKA
Banned

Domyślnie

Ehhh, no muszę odpowiedzieć.. po prostu muszę.
Cytat:
Napisał stforek Zobacz post

i to nie byl offtop bo pisalem o kibicach
Daj jakieś źródło chłopcze.
Kolejny kumaty kibic który swoje zdanie opiera na wyborczej czy OE Fair Play
Górnik Zabrze to akurat żadna czołówka. Ostatnio mają tylko i wyłącznie świetną frekwencję, a to też od niedawna. Ultras - dno. Doping - słabiutki. Byłem w Zabrzu na meczu więc wiem co widziałem i słyszałem. Jeżeli już chcesz się dowiedzieć czegoś profesjonalnie to polecam miesięcznik "To My Kibice" jeżeli wiesz co to jest. Tam w ultras i wyjazdach Widzew był na 2 miejscu i w tych kwalifikacjach zawsze jesteśmy na wysokich pozycjach. A skąd u ciebie się wzięła Legia? Legia teraz ma protest i fatalnie wypadła praktycznie we wszystkich kwalifikacjach.. co oczywiście nie zmienia faktu, że jest świetną ekipą i w ultras w ostatnich latach imho nie miała sobie równych.

To podsumowania TMK za jesień 2007, pozdro.

http://i19.tinypic.com/6jlq5ol.jpg
http://i17.tinypic.com/6jp5gr9.jpg
http://i3.tinypic.com/8bfd85f.jpg
http://i13.tinypic.com/89j9wyt.jpg
http://i8.tinypic.com/6uty1dt.jpg

Ostatnio edytowane przez NAWED_BEKA ; 21-02-2008 o 18:09
stare 21-02-2008, 18:27   #186
K.
Weteran

Domyślnie

@stforek widziałeś 3 i 4 screen co dał Stormik?

Nic nie muszę dodawać...
stare 21-02-2008, 18:41   #187
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie

Nie opowiadam się za żadną stroną tej dziwnej napinki, ale trochę śmieszne jest powoływanie się na opinie jakiś niszowych tytułów prasowych, a raczej nie samo powoływanie się na nie, lecz takie okopywanie się z ich pomocą jak w poście powyżej.
carmel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-02-2008, 18:49   #188
NAWED_BEKA
Banned

Domyślnie

No tak Newsweek lepiej by to przygotował
Idź może lepiej poopowiadaj o liberalizmie, demokracji etc. ;o
~off
stare 21-02-2008, 19:12   #189
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Pierdolicie. Jak dla mnie w Polsce w tej chwili jest tzw "wielka czwórka". Lech, Legia, Widzew, Wisła (alfabetycznie). Te ekipy stawiałbym na równi, po cholere siać napinke kto jest lepszy...

A jeśli już dawać podsumowania TMK to ja bym dał to w grupach A,B,C,D itd. Nie wywołuje za bardzo napinki a i też obejmuje więcej elementów niż tylko choreografie.

A tak wogóle to wszystkie tego typu rankingi są niewiele warte, traktowałbym je jako ogóle rozeznanie i zabawę a nie jakieś tam bezwzględne określenia typu ekipa X jest lepsza od ekipy Y
Paolo_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-02-2008, 19:34   #190
NAWED_BEKA
Banned

Domyślnie

A moim zdaniem głupie jest właśnie robienie jakichś wielkich czwórek
I czemu nie ma tam Jagiellonii? Wg mnie świetna ekipa, w każdym elemencie trzymają bardzo dobry poziom (doping, ultras, frekwencja, wyjazdy). W zasadzie to jak dla mnie jesienią tylko Lech był od nich lepszy, my (Widzew) daliśmy dupy z frekwencją.
stare 21-02-2008, 22:08   #191
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie

Cytat:
Napisał stormik Zobacz post
No tak Newsweek lepiej by to przygotował
Idź może lepiej poopowiadaj o liberalizmie, demokracji etc. ;o
~off
Łohoh, ale jesteś zabawny ;DD Chyba ci gruz w tej Łodzi na głowę spadł.
Cytat:
Napisał Paolo_
ja bym dał to w grupach A,B,C,D itd. Nie wywołuje za bardzo napinki a i też obejmuje więcej elementów niż tylko choreografie.
No właśnie, i dzięki temu daje pełniejszy obraz
Cytat:
Napisał Paolo_
typu rankingi są niewiele warte, traktowałbym je jako ogóle rozeznanie
Nawet więcej - powinny zawierać mniej opinii, a więcej faktów (czyli pójść bardziej w stornę rozeznania), wówczas sam czytelnik mógłby w jakiś sposób się do nich ustosunkować, chociaż i tak by wydać jakiś rzetelny sąd, musiałby powąchać trochę atmosfery na meczu każdej ekipy.
carmel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-02-2008, 22:55   #192
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

A ja może zmienie trochę temat. Jako że jest na forum paru kibiców Pogoni Szczecin: jak wygląda u was w tej chwili sytuacja? Jak z frekwencją, dopingiem i ogólnie z sytuacją na Pogoni? Bardzo jestem ciekaw, bo fajny klub a w IV lidze za wesoło nie jest. A i jest szansa na awans do III ligi?
stare 22-02-2008, 00:16   #193
Sinner
ociekajacy zajebistością

Domyślnie

nie jestem za sledzikami, ale wykorzystalem wolna chwile zeby sprawdzic jak im tam idzie kopanie w IV lidze.

a wiec co do kibiców przez 9 meczów na stadionie przy ulicy Twardowskiego zebralo sie ok 39000 widzów (srednia na mecz to ok.4,3tys) w przelozeniu na pierwsza lige dalo by to miejsce 10 w ogolnej kwalifikacji w tabeli rzecz jasna prowadza, ale bez znaczacej przewagi...

rzucilem takze okiem na sklad... zadnego brazylijczyka nie zobaczylem! to teraz sami juniorzy tam graja? (powazne pytanie bez napinki...)
Sinner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-02-2008, 21:45   #194
NAWED_BEKA
Banned

Domyślnie

Oprawa z dzisiejszego meczu z okazji 25-lecia widzewskiego FC Sochaczew 8-)
stare 24-02-2008, 10:51   #195
K.
Weteran

Domyślnie

No fajną tą oprawe zrobili. Golasów też nie zabrakło Dopiero pod koniec pierwszej połowy zegar był pełny, bo tamci jeszcze kiczowali przed stadionem...

DOPING ŚWIETNY. Ilu było z Odry? Bo nie liczyłem
stare 24-02-2008, 10:57   #196
NAWED_BEKA
Banned

Domyślnie

Cytat:
No fajną tą oprawe zrobili. Golasów też nie zabrakło Dopiero pod koniec pierwszej połowy zegar był pełny, bo tamci jeszcze kiczowali przed stadionem...
Ja wszedłem w 15 minucie meczu dzięki temu "usprawnieniu wejścia na stadion". Przed wejściami działy się dantejskie sceny, a w roli głównej wystąpili kochani panowie ochroniarze/policjanci którzy walili gazem po kibicach z biletami. Żenada.
Cytat:
DOPING ŚWIETNY. Ilu było z Odry? Bo nie liczyłem
Z tym świetny to bez przesady W 1 połowie doping średni, po bramce Odry na 1:1 doping słaby, dopiero jak na gniazdo wszedł Stolar i mocno nas opier***** zaczęła się korba i po bramce była miazga której dawno nie słyszałem na naszym estadio
stare 24-02-2008, 11:00   #197
K.
Weteran

Domyślnie

No na C było słychać, jak gadał przez "coś tam" , jak was nieźle opier.... bluznił jak chvj.
stare 29-02-2008, 22:32   #198
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

No w tej kolejce zapewne padnie bariera 100 tys ludzi w kolejce Już dzisiaj 8.000 w Bytomiu, 16.000 w Poznaniu. Przed nami 40 tys w Chorzowie, z 19.000 w Krakowie. Do tego dochodzi Legia z Jagą gdzie po 8.000 powinno być spokojnie. Statystykę tradycyjnie zaniży Odra z Bełchatowem ale myśle że nie na tyle. Ładnie, ładnie, frekwencja w górę idzie, a co za tym idzie wzrasta prestiż ligi (jak zwykle kibice napędzają ten cały syf). A w następnym sezonie powinno być jeszcze lepiej
stare 29-02-2008, 22:46   #199
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

No mam nadzieję, że z udziałem Twojego Śląska i mojej Wisełki
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-02-2008, 23:23   #200
lewy
Weteran

Domyślnie

Dobrze, że w tej kolejce Groclin nic nie zaniży, bo w końcu nie gra u siebie . A może i wyjdzie na to samo, bo gra z PGE .
lewy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania