FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 15

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 27-04-2016, 17:17   #1
chuck_
Nowicjusz

Domyślnie Fifa 15 mało fps

Witam. Potrzebuję pomocy. Staram się rozwiązać problem z FIFĄ 15 już przeszło kilka dni... nie mam już siły.
Ogólnie sprawa wygląda tak: posiadam dobry komputer: WIN 10, NVIDIA GTX 750, intel core i5 4460 @ 3.20 GHz 4-rdzeniowy oraz 8 GB RAMu.
Jakiś czas temu kupiłem sobie FIFE na originie, zadowolony ściągnąłem, grałem sobie bez żadnych problemów. Po jakimś czasie odinstalowałem
oraz po przerwie znów sobie zainstalowałem i zaczęły się problemy. Gra w ogóle nie chciała się uruchomić, kilkałem graj i nic się nie działo.
Po kilkunastu godzinach przesiedzianych w przeszukiwaniu internetu, polskiego jak i zagranicznego zrobiłem tyle czynności i nic to nie dawało,
lecz po jakimś czasie gra się uruchomiła. Byłem bardzo uradowany do czasu. Po odpaleniu gry po zatwierdzeniu języka nastąpił spadek FPS do 8-9.
Nie mam zielonego pojęcia o co może chodzić, gra kiedyś chodziła bardzo płynnie. Wielokrotnie klikałem Napraw grę, odinstalowywałem i instalowałem,
na różnych dyskach przemieliłem cały internet. Uruchamiałem jako administrator, bawiłem się w zgodności z innymi systemami, aktualizowałem sterowniki
na poprzednie wersje, na najnowsze, przeinstalowywanie Frameworków i zabawa configami plików fifasetup.ini kompletnie nic nie dały. Dodam jeszcze, że
nie mam możliwości zmiany na pełny ekran (po prostu ta opcja podświetlona jest na szaro jest niedostępna) oraz nie mam możliwośći zmiany rozdzielczości gry.
Liczę na pomoc, próbowałem dodzwonić się do Supportu EA lecz nikt nie odbiera, i sądzę, że niczego tam się od nich nie dowiem.

Bardzo proszę o pomoc, sytuacja nie daje mi spać bo nie mam zielonego pojęcia na czym w ogóle się oprzeć.
Pozdrawiam.
chuck_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania