FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 15

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 7 głosów, 4.86 średnia. Wygląd
stare 23-09-2014, 15:58   #81
Frank_Lampard8
Chelsea <3

Domyślnie

Poważnie nie ma dużej zmiany między 14 a 15 na PS3? Grał ktoś już w pełną wersie i może coś dodać od siebie?
Frank_Lampard8 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-09-2014, 16:18   #82
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

Czy nabył już ktoś pełną wersję (wiem, ze są już w empikach)? Czy to już potwierdzone info, że nie będzie dało się zagrać aż do czwartku (nawet offline)? Ja dzisiaj się wybieram zakupić, ale dopiero wieczorem i ciekaw jestem czy będę mógł sobie pograć offline czy będę musiał czekać do czwartku.
sionko. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-09-2014, 16:29   #83
Jay-D
Senior

Origin: Jay-D_pl
Domyślnie

Ja kupiłem na PC w Saturnie (Łódź) w cenie 139,99 zł. Taka sama cena jest w RTV AGD, Empiku i Media Markt. Wersje na PS3 i XBOX360 są po 199 zł. Jeśli chodzi o PC to pewnie trzeba czekać do czwartku po północy aby móc zagrać. Tak było rok temu... Niestety...
Jay-D jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-09-2014, 10:28   #84
Reddread
Zorientowany

Domyślnie

Czyli można grac jutro czy w piątek? Już się pogubiłem,na jednych stronach premiera jest 25 a na innych 26.Mnie się wydaje,że powinniśmy grać od jutra(25).
Reddread jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-09-2014, 11:36   #85
waren194
Szkółka Patchmakera

Domyślnie Fifa

Ja dostałem z empiku paczke już wczoraj . Po zainstalowaniu pokazuje sie komunikat ,że zagrać dopiero mozna 25 wrzesnia po godz : 00.00 czyli z środy na czwartek w nocy
waren194 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-09-2014, 11:59   #86
Potrzask
JUVE!

Domyślnie

A ja mam pytanko czy w polskiej wersji Fify na PC będzie można wybrać komentarz angielski czy trzeba słuchać Szaranowicza mądrale od wszystkiego ?? Do Szpaka nic nie mam chociaż też nudny się robi ale mam sentyment do niego przez tyle lat ogladania meczy z jego komentarzem
Potrzask jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-09-2014, 12:32   #87
Reddread
Zorientowany

Domyślnie

Też się mnie to ciekawi(do tej pory grałem na Xboxie).Teraz kupuję na PC i wychodzę z założenia,że jak nie będzie można wybrać ang komentarza to będzie można go wgrać.Przynajmniej mam taką nadzieję.
stare 24-09-2014, 15:45   #88
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Tak na przyszłość. Gdyby ktoś z Was miał taki bug z wybiegającym bramkarzem:

https://www.youtube.com/watch?v=hv0IWN1GCSo

to rozwiązaniem jest zmiana nazwy komputera na taką, która zawiera tylko małe litery. Szczegółowy opis w punkcie 14 w temacie FAQ

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-09-2014, 17:44   #89
Fakov13
MU FAN <3

Domyślnie

Siemanko,
Mam problem z wersją demo. Klikam "Graj" i nic się nie dzieje. Przeszukałem internety, ale nie znalazłem nic konkretnego. W FAQ też o tym nie ma. Mam nadzieję, że pomożecie.

P.S Witam po półrocznej absencji na forum
stare 24-09-2014, 19:50   #90
Maniu
Zorientowany

Domyślnie

A propos oficjalnej premiery, u nas będzie można zagrać po północy czy po 01:00 ?
Maniu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-09-2014, 20:32   #91
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do ForzaMilan Origin: KPrince90
Domyślnie

Mam zamiar dzisiaj wstać o 3 i pograć do rana. Myślicie, że po 3 będzie już można zainstalować grę z płytki?
stare 24-09-2014, 20:52   #92
Sajmon1994
Zorientowany

Domyślnie

Cytat:
Napisał ForzaMilan Zobacz post
Mam zamiar dzisiaj wstać o 3 i pograć do rana. Myślicie, że po 3 będzie już można zainstalować grę z płytki?
Zainstalować możesz już teraz jak masz, a zagrasz po północy bo taki jest komunikat. Ja zainstalowałem i czekam do jutra
Sajmon1994 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-09-2014, 20:52   #93
Remedio
Nowicjusz

Domyślnie

Jeżeli chcieliście pograć sobie wcześniej to wystarczyło skorzystać z pewnej metody (bo kto bogatemu zabroni). Mowa tutaj o zmianie proxy na przykładowo amerykańskie i wówczas mogliśmy grać wcześniej w Fifę. Ci którzy nie skorzystali z tej opcji mogą tego dokonać albo teraz, albo poczekać do oficjalnej polskiej premiery i odpalić Fifę w sposób ,,legalny''

Cytat:
Napisał Frank_Lampard8
Poważnie nie ma dużej zmiany między 14 a 15 na PS3? Grał ktoś już w pełną wersie i może coś dodać od siebie?
Ja mimo wszystko nie połasiłbym się na wersje PS3/X360. Na forach internetowych jest o niej głośno, głównie ze względu na fakt iż Goal-Line, oficjalne grafiki BPL (w tym scoreboardy) oraz możliwość zapisywania do 6 taktyk, które zostały zapowiedziane przez EA na wszystkie platformy nie są niestety dostępne na old genach, w związku z czym można powiedzieć, że jest to pół-produkt.
Remedio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-09-2014, 20:54   #94
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do ForzaMilan Origin: KPrince90
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sajmon1994 Zobacz post
Zainstalować możesz już teraz jak masz, a zagrasz po północy bo taki jest komunikat. Ja zainstalowałem i czekam do jutra
Nie mogę zainstalować :< Mam tylko możliwość "Pobierz wstępnie". Pobierać nie chcę bo mam limitowanego neta, wolę zainstalować z płytki.
A ty jak zrobiłeś? Udało Ci się z płytki zainstalować?
stare 24-09-2014, 21:13   #95
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

Haha, leszczyki, ja kupiłem wczoraj w Empiku (X360) i już od wczoraj rezam aż miło! Wszystko działa, jak podłączyłem pod neta to spokojnie ściągnąłem oficjalne uaktualnienie składów i wszystko hula!
stare 24-09-2014, 21:15   #96
Calrez
Forza Inter

Ostrzeżenia: 0/0 (5)
Origin: Calrez
Domyślnie

Grasz w UT?
Calrez jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-09-2014, 21:24   #97
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

Nie. Przez neta nie grałem, tylko w opcje dostępne offline (mecz towarzyski, rozpocząłem karierę Arsenalem, kilka gierek w arenie treningowej). A to dlatego, że nie mam wykupionego konta Gold.
stare 24-09-2014, 21:44   #98
Remedio
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał sionko. Zobacz post
Haha, leszczyki, ja kupiłem wczoraj w Empiku (X360) i już od wczoraj rezam aż miło! Wszystko działa, jak podłączyłem pod neta to spokojnie ściągnąłem oficjalne uaktualnienie składów i wszystko hula!
Nic dziwnego, bo problem z graniem dotyczy tylko wersji na PC, konsolowcy mają spokój i mogą śmigać od momentu, w którym zakupili grę. A jak coś nie idzie to zawsze można sobie stworzyć PSN na Hong Kong czy Texas.

Przy okazji sprawdzałeś jak wygląda sprawa z licencjonowaną ligą angielską - są scoreboardy i cała reszta jak trzeba?
Remedio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-09-2014, 10:29   #99
Reddread
Zorientowany

Domyślnie

Pytanie.Czy przy instalacji z płyty bląd z ang komentarzem też występuje? i drugie : na ile jest prawdopodobne,że EA to naprawi.Dziś będe miał grę na płycie ale nie chcę grać z pol komentarzem.Chodzi o wersje na PC
stare 25-09-2014, 11:01   #100
Potrzask
JUVE!

Domyślnie

Cały czas zapominam zmienić na angielski ;D naprawdę jest tak do dupy z angielskim komentarzem ?? nie da się już słuchać Darka i Włodka ,od fify 12 pieprzą ciągle te same kocoboły ...
Potrzask jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania