FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > ŚMIETNIK

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 06-09-2013, 13:46   #21
RossoneriFan
Forza Inter

Ostrzeżenia: 0/0 (5)
Origin: Calrez
Domyślnie

Lamela 3* skills
stare 06-09-2013, 15:42   #22
Fakov13
MU FAN <3

Domyślnie

Cytat:
Napisał LoLoPca Zobacz post
Neymar ma 83
Skąd znasz resztę skilli?
stare 06-09-2013, 16:56   #23
Sebastoss
Visca El Barça

Origin: Sebixx171
Domyślnie

Macie wszystkie skille : http://www.futhead.com/14/players/ i Neymar ma 84 a nie 83
stare 06-09-2013, 18:38   #24
Hoina
Banned

Origin: douglasperyskop
Domyślnie

Żyro - 67, tylko o 4 niżej od Koseckiego. ZA CO?
Hoina jest nieaktywny  
stare 06-09-2013, 19:18   #25
Fakov13
MU FAN <3

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sebastoss Zobacz post
Macie wszystkie skille : http://www.futhead.com/14/players/ i Neymar ma 84 a nie 83
Wątpię, że to prawdziwe skille. Carrick 82 i Rafael 77 to czysta kpina. Albo to fake staty, albo EA upadło na głowę. Z drugiej strony wielu zawodników ma zawyżone statystyki. Nie wiem co o tym myśleć.
stare 07-09-2013, 22:23   #26
Tofik11
Doświadczony

Domyślnie

Jako kibic Chelsea "wyżalę się" na następujące skille:
Hazardowi zmniejszył się ovr po świetnym debiutanckim sezonie w BPL- beka
Luiz jest gorszy od Dowsona czy Kaboula- beka
Silva słaby sezon 88, Mata statystycznie najlepszy ofensywny pomocnik na świecie 87
Lampard 81 przy 83 Kagawy
Azpiluceta również dobry debiutancki sezon w BPL, debiut w kadrze a ovr podskoczył mu z 76 do 77 gdzie spokojnie zasługuje na 79-80

No i oczywiście pociśnięte staty dla zawodników City, Realu, Barcelony i kadry Hiszpanii oraz śmieszne przy wielu innych zawodnikach.
stare 07-09-2013, 23:35   #27
Tequilla
Banned

Origin: Aksamajtney
Domyślnie

Jako, że Pan wyżej się wyżalił, ja jako kibić The Gunners też postanowiłem

Skill Per'a to jakiś żart! Wygryzł lidera i kapitana Arsenalu a skill jaki był taki jest (80), w chwili gdy Verma ma dalej 81..
Kościelny - Znakomity sezon, ostoja obrony AFC - skill? 81, czyli taki jak był - znowu!
Diaby i Ramsey - Oboje mają taki sam skill, kiedy jeden ciągle leczy kontuzje, a drugi gra fenomenalnie (77)
Szczęsny - Dobry sezon a skill spada o jeden - beka.
Cazorla - Lider Arsenalu, ciągnął cały sezon Arsenal a skill dalej 85.
Walcott - Zaskoczenie sezonu, najlepszy strzelec drużyny. Dla porównania Theo strzelił 21 goli i zaliczył 15 asyst, a Bale ustrzelił 26 bramek i zaliczył 4 asysty (wooow) - Skill? Znowu taki sam jak w 13, czyli 81
Giroud - Znakomicie grał, dobry pierwszy sezon w BPL, sporo asyst i pokaźna liczba goli.
Grał napewno lepiej od Demby Ba, czy Torresa a skill? 80 -,-
Gibbs - Niedługo będzie grał w kadrze za Cashley'a Cole'a a tymczasem DALEJ ma skill który jest wręcz śmieszny i nieproporcjonalny do jego umiejętności! 78..
Podolski - Bardzo dobry sezon w jego wykonaniu, mnóstwo pięknych bramek, asyst. Dobrze grał w kadrze a skill? Spadł o 3 -,- (80)
I BRAK ZELALEMA!
A do tego bonus: Skill Gnabry'ego - Gość wciągał nosem Gerwazego (gdy miał szansę grać) skill? 67 - Moim zdaniem powinien mieć więcej
Tequilla jest nieaktywny  
stare 08-09-2013, 06:00   #28
Pucin11
Banned

Domyślnie

Boże dzieci! Ovr nie gra, najważniejsze jest to co zawodnik ma 'w środku'. Jeżeli zobaczycie staty Lamparda to do niczego nie można się przyczepić, ewentualnie Free Kick i Stamina, reszta ok. I pragnę zwrócić uwagę, że Frank Lampard w FUT 14 jest CM, a on ma staty typowo pod CAM! Gdyby był dalej CAM miałby pewnie po staremu czyli te 83 ovr. A że jest słabszy w obronie i przestawili go na CM to ovr mu spadł!
Pucin11 jest nieaktywny  
stare 08-09-2013, 10:40   #29
Frank_Lampard8
Chelsea <3

Domyślnie

Tequilla - jak juz wyrazasz to swoje zdanie to chociaz uszanuj pilkarza, ktory w czasie odejscia od Arsenalu zdobyl z Chelsea 12 pucharow bol dupy... Ashley Cole!

dalej - zastepca "Cashleya" jest Baines, a gdy nadejdzie jego kres w reprezentacji Synow Albionu, do skladu wskoczy Shaw albo Gibbs

Giroud XD nie wiem w czym lepszy jest od Torresa, ktory znacznie przyczynil sie do ZDOBYCIA PUCHARU Ligi Europy. Byl najlepszym strzelcem Chelsea oraz zaliczyl pare kluczowych podan.

A porownanie Walcotta (ktorego bardzo lubie) z Bale'yem z poprzedniego sezonu to juz naprawde kpina...

Ostatnio edytowane przez Frank_Lampard8 ; 08-09-2013 o 10:47
Frank_Lampard8 jest nieaktywny  
stare 14-09-2013, 17:51   #30
misiek222
Stały bywalec

Origin: MiQuel772
Domyślnie

Ja wypowiem się na temat zawodników z T-Mobile Ekstraklasy

Jagiellonia :
T.Kupisz (już Chievo Verona) ovr.66- moim skromnym zdaniem Tomek zasługuje na co najmniej 70, naprawdę dobrze grał w poprzednim sezonie w Jadze

Lech Poznań :
Zdecydowanie za małe skille, w drużynie wicemistrza Polski największy ovr. to 69 . Trałka 67 ? Za co ? Za drewniactwo? kpina... Ubiparip 62? Co najmniej 65. Barry Douglas, w poprzedniej Fifie o ile sie nie mylę miał 69 a trafił do Lecha i już 61? Coś mi to smierdzi, chyba aż tak nie zesłabiał.

Legia Warszawa :
Kosecki OK, zasłużył na 71, Radović 69 ? Myślę że zasługuje na 72-74, 67 dla najlepszego odkrycia tamtego sezonu- Łukasika, kolejny zawodnik który zasługuje na 70+, Kucharczyk myślę że mógłby mieć troszeczkę więcej 67-68 byłoby OK (ma 65). Kuciak myślę że powinien mieć 74, kapitalny bramkarz!

Zagłębie Lubin :
70 dla Piecha to chyba trochę za dużo, był w Turcji i tam mu się nie powodziło za dobrze, dałbym mu 66-67, zaś 70 dałbym Miłoszowi Przybeckiemu. Michał Gliwa (60) powinien mieć ciut więcej

Lechia Gdańsk :
Daisuke Matsui (ovr.66) zasługuje na ok.70, myślę ze EA robiło te ovr. przed rozpoczęciem sezonu dlatego nie dali mu więcej :/ Deleu to świetny obrońca, bardzo często podłącza się do akcji ofensywnych a ovr. tylko 65, szkoda :/

Pogoń Szczecin :
Tak jak w przypadku Matsuiego tak i tu Akahoshi zasługuje na 70, mistrz Pogoni w linii ofensywnej, Wojciech Golla, 59 ? ? ? Moim zdaniem przyszłość środka obrony w Polsce, młodzieżowy reprezentant Polski, świetny sezon a tu 59, 65-67 spokojnie mógłby mieć

Ruch Chorzów :
Tu tylko mam jedną uwagę, Kamiński, bramkarz Chorzowian (57) powinien mieć 64, to jest bardzo dobry, młody bramkarz dlatego dziwi mnie tak mały ovr.

Śląsk Wrocław :
W.Sobota, były podopieczny tego pana jednak zasłużył na 73-74,

Wisła Kraków :
Po poprzednim sezonie szczerze sam dałbym im tak słabe ovr. ale na początku sezonu pokazują że zasługują na więcej, Chrapek (65) moim zdaniem 68, Burliga (65) moim zdaniem 67, Garguła (64) spokonie 68-69, Miśkiewicz, goalkeeper Wisły (63) zasługuje na 66.

To są moje opinie Dzięki jeśli przeczytałeś !
misiek222 jest nieaktywny  
stare 16-09-2013, 09:29   #31
Kkaka007
Weteran

Domyślnie

Podobnie jak nie którzy uwarzam, że tacy gracze jak Silva, Aguero, Xavi, Song, Walter Samuel czy też Pedro mają za wysoki skille, ale nie mogę zgodzić się żeby tacy gracze jak Gibbs czy Alaba mieli skille ok. 83. Są oni bardzo młodzi i bez snsu było by gdyby rozwijali się do np. 89.
Kkaka007 jest nieaktywny  
stare 16-09-2013, 09:45   #32
Tequilla
Banned

Origin: Aksamajtney
Domyślnie

Gibbs może i jest młody ale jest przekocurem (uwierz wiem co pisze)
Przykład z przedwczoraj (mecz z Sunderland) On podał prostopadle (górą) do Ozila który podał do Giroud a ten zdobył bramkę.
Przykład dwa: http://www.youtube.com/watch?v=-Of4JE2M8j4

#Mega edit:
Cytat:
Napisał Frank_Lampard8 Zobacz post
Tequilla - jak juz wyrazasz to swoje zdanie to chociaz uszanuj pilkarza, ktory w czasie odejscia od Arsenalu zdobyl z Chelsea 12 pucharow bol dupy... Ashley Cole!

dalej - zastepca "Cashleya" jest Baines, a gdy nadejdzie jego kres w reprezentacji Synow Albionu, do skladu wskoczy Shaw albo Gibbs

Giroud XD nie wiem w czym lepszy jest od Torresa, ktory znacznie przyczynil sie do ZDOBYCIA PUCHARU Ligi Europy. Byl najlepszym strzelcem Chelsea oraz zaliczyl pare kluczowych podan.

A porownanie Walcotta (ktorego bardzo lubie) z Bale'yem z poprzedniego sezonu to juz naprawde kpina...
Weź pisz tak by dało się to coś czytać, z tego szyfru zrozumiałem większość, ale kto do chvja porównywał Giroud z Torresem?
Na Cole'a będę pisał/mówił jak chciał i tego nie zmienisz. Cole jak odchodził z AFC miał na koncie trofea i nawet był jednym z "Invincibles" więc nie mógł narzekać, odszedł tak samo jak RvP - Dlatego
Cole ma 32-lata (w grudniu będzie 33) więc jego czas przemija, Baines tak samo młodszy nie będzie ma 28 lat (tak samo w grudniu będzie 29) a najlepszym kandydatem na ich miejsce byłby Kieran, Luke Shaw to przy nim dzieciak - W sumie ma 17 lat, więc..
PS: Olivier strzelił w tamtym sezonie w 48 meczach (dla Arsenalu) strzelił 17 bramek i zaliczył 11 asyst - Dodajmy, że był to debiutancki sezon.
W tym sezonie ma na koncie 6 meczy: 5 bramek i jedna asysta.
PS2: Porównanie Walcott'a z Bale'em nie było moje, skopiowane z highbury.pl i dodałem tylko linijkę o skillu

Ostatnio edytowane przez Tequilla ; 16-09-2013 o 09:57
Tequilla jest nieaktywny  
stare 16-09-2013, 17:05   #33
Maniu
Zorientowany

Domyślnie

Nie ma się co przejmować overallem, najważniejsze jest to jak się gra danym zawodnikiem. Od zawsze było tak, że faworyzowani byli zawodnicy z drużyn, które w ostatnim czasie osiągały sukcesy. Książkowym tego przykładem jest V. Valdez. Natomiast w drugą stronę można wymienić Gibbsa, czy Ramseya, którzy pomimo świetnego sezonu dalej mają poniżej 80...

Po 1, 2 sezonach i tak do góry wyskoczą zawodnicy których sami faworyzujemy w naszych ulubionych drużynach
Maniu jest nieaktywny  

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania