FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Forum & Serwis

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 27-10-2017, 18:24   #321
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

niech Bóg ci w wynglu wynagrodzi

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
Kopalnia Węgla Kamiennego Piast (początkowo Bieruń Nowy) – polska kopalnia węgla kamiennego znajdująca się w Bieruniu, działająca samodzielnie od 1972 do 1 lipca 2016 roku, obecnie ruch Kopalni Węgla Kamiennego Piast-Ziemowit.
Piast jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-10-2017, 19:35   #322
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Perejra Zobacz post
niech Bóg ci w wynglu wynagrodzi
wystarczy jakaś fajna kariera Sandecją

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2018, 20:11   #323
dees.
nowicjusz

Wyślij wiadomość na gg do dees.
Domyślnie

Naszła Was kiedyś myśl o jakichś radykalnych zmianach na forum? Nie od dziś wiadomo, że strona świeci pustkami, nowo zarejestrowani, których chyba i tak mało nie piszą żadnych postów. Fakt faktem, że tematyka fify zeszła już dawno na odległy tor, ale rzeczywiście nikt nowy nie chce się karierą pochwali, poszukać zawodnika czy nawet popostować w ligach europy o swoim klubie?

Pamiętam za gówniaka jak się logowałem, era tzw. "świeżaków" , nabijania postów, aby mieć więcej. Nie tylko dział fifa, ale i luzik. Eh, stare czasy..

Teraz zdecydowanie więcej dyskusji o samej piłce, transferach, sprawach życia codziennego. W związku z tym mam pewną sugestię. Zapewne będzie to trudne do zrealizowania, ale może by tak pomyśleć o całkowitej zmianie forum coś właśnie typu niusy, info aktualne o klubach. Ekspertów w każdej lidze jest co niemiara (za wyjątkiem chyba Ligue1 XD?) Spec od transmisji jest Może to by przyciągneło trochę ludu?

Brzmi to jak abstrakcja, ale nie zastanawiał się nikt pod tym kątem? Tylko ja mam takie przemyślenia? XD

dees. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2018, 21:07   #324
Lucas.
Banned

Domyślnie

Kiedyś myślałem o czymś podobnym, czyli skupieniu się na działach sportowych, okołokomputerowych i codziennych, ale prawda jest taka, że forum to tak naprawdę nie nasza działka. Szczerze, to pozwolę sobie pieszczotliwie określić, z 'osób mających władzę' zostaliśmy aktualnie tylko ja i Gerrard, choć tylko tu moderujemy (z resztą w ostatnim czasie nie ma zbytnio czego moderować), Trolu zrobił sobie chyba dłuższe wakacje. Jeżeli dobrze pamiętam Reigon jest głową forumka, a ostatnio był online na forum rok temu, więc raczej nie zależy mu na formie i zmianach, a widocznie kasa z reklam pokrywa koszta utrzymania strony.

Moim pomysłem było skorzystanie z największego darmowego medium, czyli Facebooka, ogarnięcie grupy do której dołączaliby zainteresowani. Jeżeli byliby chętni moglibyśmy coś takiego ogarnąć. Grupka właśnie do spraw około-sportowych, -komputerowych oraz, że się tak wyrażę -lajfstajlowych

Także jeżeli są chętni to podbijać do mnie na PW to się zaznajomimy na Facebooku i ogarniemy jakieś plany.

Ostatnio edytowane przez Lucas. ; 16-01-2018 o 21:12
stare 16-01-2018, 21:17   #325
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2018, 21:24   #326
przebos
Legenda

Domyślnie

myślę, że ogólnie ciężko byłoby się przebić z takim kontentem w dobie facebooka, youtube czy twittera, gdzie takie dyskusje są prowadzone. Nie wiem jak wygląda teraźniejszość jeśli chodzi o inne fora, ale wydaje mi się, że ta forma serwisów społecznościowych staje się przestarzała i powoli odchodzi do lamusa.

Na fb chyba nie ma co przechodzić, bo jednak tutaj jest to wszystko w miarę uporządkowane w odpowiednich tematach, a na facebooku trzeba by było robić osobne grupy dla tematów, bo inaczej sobie nie wyobrażam utrzymywania porządku w dyskusji.

Ostatnio edytowane przez przebos ; 16-01-2018 o 22:35
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2018, 21:33   #327
Lucas.
Banned

Domyślnie

Masz oczywiście rację, po prostu wychodzę z pomysłem jeśli już ktoś zapytał. Forum jak na nasze potrzeby jest wystarczające, na tę chwilę nie ma co kombinować. Gorzej gdy pewnego dnia mityczne opłaty za utrzymanie strony przestaną być przelewane, bo ten czas kiedyś pewnie nadejdzie.

P.S. Z resztą już dobre parę lat temu skończyło się dążenie do przebicia się, teraz chodzi bardziej o spokojne i pewne miejsce, gdzie będzie można popisać o chciwości Ronaldo czy głupotach Pique

Ostatnio edytowane przez Lucas. ; 16-01-2018 o 21:45
stare 16-01-2018, 22:19   #328
dees.
nowicjusz

Wyślij wiadomość na gg do dees.
Domyślnie

Na FB zero porzadku jak przebos pisze i wszystkie niepoprawnie politycznie rzeczy były by natychmiast kasowane a konto zablkowane/zbanowane XD. Na forum inaczej się na to patrzy.

Pogdybać można, wszystko zależy od góry jak Lucas napisał

@przebos, może i racja z tym przebiciem się. Nawet nie pomyślałem, że na fb mogą być grupy z wszystkim co było tu związanym z fifą (kariery, zawodnicy)

dees. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-01-2018, 15:42   #329
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Wyślij wiadomość na gg do React
Domyślnie

jak dla mnie przejście na fb kompletnie by już pogrzebało "społeczność" tego forum. teraz jak zaczyna sie temat barcy albo realu to wiesz, ze zaraz mietek, liam, makak, lez zaczną kilkupostową walke ciągnącą się chociaż 1 dzien. a na fb? maciek, franek, grzesiek i bartek zaczynają nowy temat ktory trwa 20 minut i elo
stare 17-01-2018, 19:40   #330
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

ostatnio się zastanawiałem nad tym, na forum wchodzi się już kilka razy dziennie, a raz na kilka dni, a i to bardziej z sentymentu niż z faktycznej potrzeby podzielenia się swoim, he he, zdaniem, czy poznania, he he, zdania innych. forum umierało już od okolic 2009 roku, to i tak szok dla mnie, że jeszcze jakakolwiek aktywność tu jest. w mojej opinii jedyne co pomogłoby forum to pisanie, czytanie zdania innych itp, bo faktycznie, tak jak pan Janu.. znaczy React napisał, wchodzę z Ligi Europy i z 90% pewnością wiem, że ktoś z grupy Makak, Lex czy Liam napisał o Barcy/Realu, czy Przebos albo dees o Premiership.
brak dopływu świeżaków doprowadził tego stanu. ja osobiście jestem przeciw przenoszeniu forum na FB
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2018, 01:22   #331
AXELION
Made in Heaven

Domyślnie

No niestety, facebook, twitter i szereg innych mediów społecznościowych odstawiły internetowe fora do lamusa. Mimo to uwielbiam CF za jedyny w swoim rodzaju klimat i w sumie fajną, kameralną społeczność. Mimo, że dołączyłem bardzo późno (2012), to jestem świadom ogromu historii, jakie to forum w sobie zawiera. Mózg rozwala mi myśl, że ludzie urodzeni w okresie powstania CFa będa zaraz pełnoletni
AXELION jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2018, 10:27   #332
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

kvrwa, już dawno są - o ile za datę powstania przyjmiemy pierwszy serwis (choć chyba był na innym hoście czy ki chvj), Reigon czy ktoś tam mowił, że pierwszą FIFĄ, o której pisali i robili jakieś patche, była FIFA 98, której premiera była w grudniu 1997. choć pewnie coś pokiełbasiłem

a tak wszyscy w 2010 na świeżaków narzekali
stare 18-01-2018, 13:49   #333
przebos
Legenda

Domyślnie

forum upaństwowić, moderację wypierdolić!
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2018, 14:36   #334
AXELION
Made in Heaven

Domyślnie

No to ładnie, jeszcze się okaże, że forum jest starsze ode mnie wydawało mi się, że powstało w 2000, bo taka data jest na dole strony, ale jeśli powstało w 1997 to znaczy, że mamy taki sam rocznik :
stare 18-01-2018, 14:39   #335
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Cytat:
Napisał przebos Zobacz post
forum upaństwowić, moderację wypierdolić!
https://youtu.be/VeozSGMy05M?t=67

JESTEM BETONEM, BYŁEM BETONEM, ZOSTANĘ BETONEM
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-01-2018, 12:21   #336
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

Ja chętnie zostałbym przy obecnej formie forum. Aczkolwiek fakt, szkoda, że zmierzamy w kierunku zagłady. Powoli ale takoż się dzieje. Nie bardzo wiem dlaczego nie ma przypływu nowych ludzi, nie mogę tego rozgryźć, ale jest jak jest.
sionko. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-01-2018, 13:59   #337
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Cytat:
Napisał sionko. Zobacz post
Ja chętnie zostałbym przy obecnej formie forum. Aczkolwiek fakt, szkoda, że zmierzamy w kierunku zagłady. Powoli ale takoż się dzieje. Nie bardzo wiem dlaczego nie ma przypływu nowych ludzi, nie mogę tego rozgryźć, ale jest jak jest.
Forum nazywa się "FIFASERWIS", a ci, którzy grają w FIFĘ siedzą na jutubach, pełno jest kanałów poświęconych tej grze i większość zainteresowanych w ten sposób integruje się ze swoim środowiskiem. A zmierzch forów jako formy społecznościowej w internecie to inna sprawa. Oglądanie 'jutuberzy' zagarnęli tę grupę wiekową, która wcześniej zakładała konta na forach.
stare 19-01-2018, 15:25   #338
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

O to mi właśnie chodziło - ludzie wciąż grają w fife i zapewne poszukują informacji w necie, co powinno ich sprowadzić na to forum. Z drugiej jednak strony, wchodzą na forum, patrzą, że w zakładkach odnośnie fify postów nie było już dawno i szukają dalej. A może rzeczywiście, tak jak mówisz, wchodzą na yt. Ja raczej szukałbym info na forum, ale ja jestem już starym pierdem w dobie internetu, więc może jestem słabym wzorcem internetowych zachowań.
sionko. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-01-2018, 21:30   #339
AXELION
Made in Heaven

Domyślnie

Jeszcze należy dodać do tego różne grupki na fejsie, których jest multum
stare 22-02-2018, 21:16   #340
Reigon
Technical Admin

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Reigon Wyślij wiadomość na gg do Reigon Origin: reigon1
Domyślnie

Cóż Wam mogę odpisać moi Drodzy Forumowicze! Sam serwis będzie miał w marcu 20 lat! (W tym samym czasie ja kończę 35), a pierwszy silnik forum uruchomiłem w 2000r jak mnie pamięc nie myli. Pomysł na sajt skończył mi się jakieś 5 lat temu, ale trzymam to wszystko z sentymentu. Brakuje zapału młodych, jaki był w latach 2004-2009 (bezwątpienia najlepsze lata) bo myślę, że pomysły mogłby się znaleźć. Czasy już nie te same jak sami wyżej zauważyliście. Co więc zrobić? Wystawić na sprzedaż? Trzymać ale odpowiedzialność przekazać komuś innemu? Tą opcję już próbowałem dwukrotnie ale nikt nie jest na tyle wkręcony, żeby kontynuować to co wspólnie zaczeliśmy tu. Może sami macie jakieś pomysły na to co dalej? Pozdro. Reigon

:: odwiedz nas :: http://www.fifaserwis.com ::
Reigon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania