FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 31-01-2010, 09:36   #41
Arsenal
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Arsenal
Domyślnie

A tak właściwie to mi sie wydaje ze to nie jest reżyserowane tylko oni wiedzą jak upadać itp , a poza tym biorą leki przeciwbólowe i inne. Tutaj macie walke Eddie Gerrero vs JBL zobaczcie ją:
http://www.youtube.com/watch?v=K1XwGMq5ruo
stare 01-03-2010, 15:35   #42
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

W sobote odbyła się pierwsza gala nowej federacji wrestlingowej Total Blast Wrestling (TBW). Pomysłodawcami tej inicjatywy są (znani m.in. z komentowania wrestlingu na Eurosport i ESC) Andrzej Supron i Paweł Borkowski. Jest to praktycznie pierwsza próba zorganizowania poważniejszej gali w naszym kraju, na której wystąpili zawodnicy z kilku krajów, mający naprawdęspore doświadczenie.

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się po tej gali niczego wielkiego, jednak po obejrzeniu kilku filmów, oraz przede wszystkim po przeczytaniu opinii osób, które oglądały całe show na żywo, widze, że było naprawdę dobrze jak na pierwszy raz. Publiczność żywo reagowała na akcje zawodników, walki były na niezłym poziomie do tego troche pirotechniki itp. Było oczywiście troche minusów i wpadek jak niezbyt stabilny ring, słabo napięte liny co utrudniało wykonywanie akcji, jednak jest raczej rzeczą normalną przy początkach takiego projektu.

A oto kilka filmów, które w jakimś stopniu oddająto co siętam działo:
http://www.youtube.com/watch?v=skotZgZgMUs
http://www.youtube.com/watch?v=z52XG3w9T1Q
http://www.youtube.com/watch?v=v5wOB7JBOwQ
http://www.youtube.com/watch?v=kjCCKqJ2TDU

Od siebie dodam jeszcze, że niedługo powinna pojawić sięrelacja z gali na kanale Superstacja
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-03-2010, 16:26   #43
RooneyFAN
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

@Arsenal no nie pie...l , wszyscy od dawna wiedzą że Wrestling to współczesny teatr, nieraz ktoś uderzy kogoś na prawdę, wtedy widać że sędzia jest zmieszany, w końcu walki nie przerwie bo co, przecież tam chodzi o bicie. Ostatnio był fajny filmik w którym pirotechnicy się pomylili i podpalili Undertakera wchodzącego na scenę(Drejez, Drejes, Dreyes nie pamiętam, chyba dał)
RooneyFAN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-03-2010, 17:13   #44
TSM_Avezax
Top,Jungle,Mid-HyperCarry

Wyślij wiadomość na gg do TSM_Avezax
Domyślnie

To udawane , glownie dla kasy i zadowolenia publiki.Juz przed walka wiedza kto wygra.Oni jak np. wala z piachy to tupia nogą...i to wyraznie widac
Cytat:
Napisał RooneyFAN
(Drejez, Drejes, Dreyes nie pamiętam, chyba dał)
no koment
v
Blame jungler. 0 ganks and help.Noob.Reported kid
TSM_Avezax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-03-2010, 21:30   #45
Mateuszronni
VeB!|~MR~|House.M.D.|JS

Domyślnie

Obejrzycie film pt "Zapaśnik" film bardzo dobry i pokazuje kariere wlasnie zapasnika i o co w tym sporcie chodzi Jak dla mnie to Wrestling to najgorszy sport oczywiscie jesli mozna to nazwac sportem to najwieksze gowno
Mateuszronni jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 13:41   #46
Miczki
Stały bywalec

Domyślnie

Dopiero, kiedy obejrzałem program o wrestlingu na TV PULS, uświadomiłem sobie, że tam są prawdziwi debile. Jeszcze wszystko reżyserowane. Na Eurosporcie to są montowane w efektowne skróty,więc się nie dziwie o lubienie przez dzieci tego sportu.

Ostatnio edytowane przez Miczki ; 23-03-2010 o 16:27
Miczki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2010, 16:02   #47
kyfu
zóo

Domyślnie

Czemu nazywasz ich debilami chociaż pojęcie o wrestlingu masz niemal zerowe?
stare 23-03-2010, 16:29   #48
Miczki
Stały bywalec

Domyślnie

Bo wg.mnie to jest bez sensu, robić sobie ból pod publikę, żeby dobrze się bawili. Jeszcze umierać w młodym wieku przez branie sterydów. Czyżby lepszego do roboty nie mieli? Czy tylko liczenie $?
stare 23-03-2010, 16:40   #49
kyfu
zóo

Domyślnie

Więc możesz nazwać debilami wszystkich uprawiających zawodowo sporty walki, bo oni też zadają sobie ból, na własne życzenie wchodząc do ringu czy na mate (z resztą często o wiele wiele większy) i na własne życzenie niektórzy z nich biorą dragi. Z resztą można tak powiedzieć o wszystkich dyscyplinach, bo każdy sportowiec jest narażony na kontuzję uprawiając wyczynowo daną dyscyplinę, jest to wliczone w ryzyko, więc pytam: "Czyżby lepszego do roboty nie mieli? Czy tylko liczenie $?"

Wrestling to show a wrestlerzy narażają własne ciała aby dostarczyć innym rozrywki i czy Ci się to podoba czy nie, wrestling jest bardzo popularną formą rozrywki na całym świecie. Po prostu jeśli coś mi się nie podoba - nie oglądam, ale na pewno nie nazywam nikogo debilem nie mając bladego pojęcia o danym temacie, pozdrawiam.
stare 23-03-2010, 18:34   #50
Miczki
Stały bywalec

Domyślnie

Ja również cię pozdrawiam,ale inne sporty mają wg.mnie jakiś dogłębniejszy sens. Np. boks,tego nie robią dla show,tylko z własnej pasji. W wrestlingu moim zdaniem , tylko dla show,żeby dzieci się cieszyły,że coś się dzieje.

PS.Już tą sprawę zostawiam,nie chcę jakieś awantury albo docinek
stare 23-03-2010, 18:59   #51
Dreyes
Roth

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Dreyes
Domyślnie

Cytat:
Napisał Miczki Zobacz post
Ja również cię pozdrawiam,ale inne sporty mają wg.mnie jakiś dogłębniejszy sens. Np. boks,tego nie robią dla show,tylko z własnej pasji. W wrestlingu moim zdaniem , tylko dla show,żeby dzieci się cieszyły,że coś się dzieje.

PS.Już tą sprawę zostawiam,nie chcę jakieś awantury albo docinek
boks to nie show? a to dobre.

Wiesz ile potu, krwi, wysiłku zostawili Ci ludzie, żeby do perfekcji opanować różne chwyty, spadanie z dużych wysokości na plecy itd? Nie robili tego z własnej pasji? Pewnie, na ulicy zapraszali ludzi którzy chcieli zabawiać dzieci i tak zostało.
stare 23-03-2010, 19:05   #52
Miczki
Stały bywalec

Domyślnie

[quote=Dreyes;604694]boks to nie show? a to dobre.
/QUOTE]

Może jest ,ale to nie jest widoczne ,aż do takiego stopnia. Mi ten sport wydaje się śmieszny.
stare 25-03-2010, 14:51   #53
TSM_Avezax
Top,Jungle,Mid-HyperCarry

Wyślij wiadomość na gg do TSM_Avezax
Domyślnie

Oni lubią to co robią

PS: Oni cwicza bardzo intesywnie latami zeby wlasnie to nie bolalo i umiec skoczyc czy cos bez wiekszych efektow typu bol...
v
Blame jungler. 0 ganks and help.Noob.Reported kid
TSM_Avezax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-06-2010, 11:00   #54
Kaiser
żeli papą fasanik

Wyślij wiadomość na gg do Kaiser
Domyślnie

Dzisiaj gala WWE- Over the limit o 21 na Extreme Sports. Będzie się działo.
stare 20-06-2010, 17:37   #55
kyfu
zóo

Domyślnie

Polecam stronkę, wszystkie tygodniówki oraz gale ppv online dodawane na bieżąco.

http://www.ryzykanci.com.pl/
stare 21-07-2010, 13:44   #56
MrZiomal
Nowicjusz

Wyślij wiadomość na gg do MrZiomal
Domyślnie

Ludzie wrestling to zapasy na ringu i to jest udawane na maxa !
Gdyby normalny człowiek dostał stalowym krzesłem w plecy to by jeździł na wózku inwalidzkim, a oni trenują latami. I to są profesjonaliści dla, których takie uderzenia krzesłem to nic. Ja oglądam WWE i TNA. Wolę TNA, bo tam chociaż jest krew, a nie jak w WWE 4 Kids pffff Ostatnio było Money in the Bank. Niezła gala.
A ci co oglądają na Extreme Sports Channel to żal mi ich. Tam jest miesiąc opóźnienia i PPV są w te dni co poprzednie PPV w WWE.
Na przykład w dzień, który leciało Over The Limit na ESC było Fatal Four Way (które obejrzałem live) Dobrze, że w TNA nie ma 4 Kids, bo chyba bym skończył oglądać wrestling
kyfu, na ryzykanci jest nieźle, ale ja sobie ściągam, a PPV oglądam Tu
MrZiomal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-07-2010, 14:29   #57
kyfu
zóo

Domyślnie

A w TNA pomału zaczyna dziać się jeszcze lepiej, wreszcie heel turn Abyss'a który znowu jest monsterem, do tego inwazja ECW originals no i zapowiada się jeszcze jedna stajnia "they". Prawie jak w LOST
stare 17-08-2010, 09:23   #58
Forlan
Banned

Ostrzeżenia: 1/1 (2)
Domyślnie

Cytat:
Napisał kyfu Zobacz post
A w TNA pomału zaczyna dziać się jeszcze lepiej, wreszcie heel turn Abyss'a który znowu jest monsterem, do tego inwazja ECW originals no i zapowiada się jeszcze jedna stajnia "they". Prawie jak w LOST
Co raz częściej teraz oglądam TNA niż WWE, bo w Total Nonstop Action wystepuje mój ulubiony zawodnik - Jeff Hardy!
Oglądaliście Summer Slam? Powrót Undertakera!!!!
Forlan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2010, 11:21   #59
kyfu
zóo

Domyślnie

Pwrót Taker'a i kolejny feud Kane vs Undertaker nam się szykuje. Co prawda to już nie będzie to co kiedyś ale mimo wszystko chętnie to wszystko zobacze. No i trzeba jeszcze dodać, że niezła niespodzianka z powrotem Danielson'a jako siódmego członka team WWE.

Zawiedziony jestem, że Nexus jednak przegrał przez nieśmiertelnego Johna. Myslałem, że może powróci Triple H jako heel i poprowadzi Nexus do zwycięstwa ale nic z tego nie wyszło No i na dzisiejszym RAW mieliśmy mały konflikt w Nexusie, polecam obejrzeć kto jeszcze nie widział.

Co do TNA to mamy niezłe zamieszanie i kolejną wojne gangów. Na pewno mamy narazie dwie stajnie EV 2.0 (ECW originals) i Fortune, spodziewam się jeszcze jednej powiązanej ze Stingiem, Nashem i być może Abyss'em więc jak dla mnie najbliższe tygodnie zapowiadaja się nieźle

A co do Jeff'a bym się tak nie podniecał bo ostatnimi czasy słabo prezentuje sięw ringu, pewnie robi w gacie na myśl i więzieniu które mu grozi
stare 17-08-2010, 12:53   #60
Forlan
Banned

Ostrzeżenia: 1/1 (2)
Domyślnie

Cytat:
Napisał kyfu Zobacz post
A co do Jeff'a bym się tak nie podniecał bo ostatnimi czasy słabo prezentuje sięw ringu, pewnie robi w gacie na myśl i więzieniu które mu grozi

Nie podniecam się. To po prostu mój ulubiony zawodnik.Też myślałem, że na SS pojawi się HHH, ale w drużynie WWE za Khaliego. Ogólnie gala mi się podobała...
Forlan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania