FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 12-11-2005, 20:08   #21
dario
Maniak

Domyślnie

ja pamietam, jak jeszcze wrestling leciał na TV4 walki The Stinga(koleś w białej masce) Bulldoga(koleś bez szyij) czy Halka Hugana(człowiek rozdarta-koszulka) kiedyś bardzo mi sie podobały...szkoda że nie lecą na Polsacie czy Tv4 :(
dario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-11-2005, 16:26   #22
Boss
stary gnuj

Wyślij wiadomość na gg do Boss
Domyślnie

Pamietam czasy WCW wszystkie chwyty dozwolone. To był czad .
Boss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-10-2006, 16:02   #23
BUFFON98
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do BUFFON98
Talking

to jest udawane na 100% bo przecierz gdyby np samoa joe skoczyl na christophera danielsa to by mu zalamal klatke to jest jeden z nowszych odcinkuw serii tna
http://video.google.pl/videoplay?doc...22803553&q=tna

BUFFON98 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-10-2006, 18:04   #24
papier
..: >

Domyślnie

udawane ,udawane ale czasem zdarzają sie wypadki http://video.google.com/videoplay?do...restling&hl=en

ułaa
papier jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-10-2006, 12:41   #25
BUFFON98
Stały bywalec

Domyślnie

papier pewnie ze sie zdarzaja ja widzialem jak facetmial rzucic przeciwniika na stul i nie trafil on go prawie zabil

stare 24-10-2006, 12:42   #26
BUFFON98
Stały bywalec

Domyślnie

odrazajace jak on se zlamal noge uuuuuuu prawie tak samo zlamal sobie noge cise

stare 31-10-2006, 22:50   #27
Legia7
Legionista (L)

Domyślnie

edytuj posty bo bediez mial bana ... :/ a tak to mi sie wydaje ze to jest wszytko w sceniariuszu ...
stare 02-11-2006, 16:12   #28
Presley
Absolute perfect

Domyślnie

jest gościu który się nazywa booker i pisze sceniariusze do gal kto ma co zrobić w danym momencie walki i kto m a wygrać.
swego czasu bardzo interesowałem sie wrestlingiem jeszcze na kompie mam dużo filmików
stare 06-11-2006, 15:49   #29
Urban
Wesolych Swiat

Wyślij wiadomość na gg do Urban
Domyślnie

www.attitude.pl

Najwiekszy portal o tej tamatyce w polsce, zapraszam serdecznie !
Urban jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-08-2007, 07:44   #30
Bambucza_Elana
Stały bywalec

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Domyślnie

Ja uważam że to jest na serio bo były przypadki śmierci i złamania kręgosłupa bo widziałemna łasne oczy
stare 25-01-2010, 19:48   #31
Arsenal
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Arsenal
Domyślnie

Mi też się wydaje ze to jest na serio bo był przypadek skręcenia karku a poza tym oni biorą sterydy i narkotyki i ich to tak nie boli a niedawno przecież Umaga umarł
Arsenal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-01-2010, 20:01   #32
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

Walki są reżyserowane. Polega to na tym, że zawodnicy dostają scenariusz danej walki i wiedzę kto i kiedy ma wykonać daną akcje, a co za tym idzie z góry znają wynik walki, który wymyślają bookerzy.

Jeżeli chodzi o same ciosy... Jedne są symulowane inne nie, jednak zawodnicy są na tyle dobrze wyszkoleni, że wiedzą jak je przyjmować. W sumie gdyby się dokładnie przyjrzeć podczas "walki" można co nieco wyłapać. Wypadki oczywiście się zdarzają. Ktoś źle wykona akcje, źle upadnie, ktoś czegoś nie dociągnie i kontuzja gotowa. Jednym słowem wg mnie wrestling należy traktować trochę z przymróżeniem oka, chociaż podczas niektórych walk rzeczywiście można troche nacieszyć oko

I tu ciekawostka. Hulk Hogan wrócił ostatnio do Wrestlingu, co prawda już nie jako zawodnik jednak działa on w prężnie rozwijającej się amerykańskiej federacji TNA. Oto link do ostatniej gali TNA Impact dla zainteresowanych Od razu widać po przemowach Ric'a Flair'a i innych zawodników, że liczy się tu show, pozdrawiam!

Ostatnio edytowane przez kyfu ; 25-01-2010 o 20:16
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-01-2010, 20:16   #33
Dreyes
Roth

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Dreyes
Domyślnie

Swojego czasu bardzo jarałem się Wrestlingiem. Oglądałem w telewizji na Eurosporcie i w internecie, grałem na Ps2 w różnorakie wersje WWE.

Jednak ostatnio czyt. ostatnie dwa lata, jakoś przestałem się tym interesować.
Może po prostu z tego wyrosłem? Może dlatego, że nie leci już tak często na Eurosporcie?

Jednak czasami lubię, sobie popatrzeć na co ciekawsze akcje takich zawodników jak Sting, Rey Mysterio , AJ Styles czy Abyss (którego zawsze szanowałem, bo jego wykreowana postać jest zajebista)
Dreyes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-01-2010, 20:22   #34
kyfu
zóo

Domyślnie

Na eurosporcie nadal jest troche wrestlingu. Każdy poniedziałek ok. 20.45 jest nadawany This Week In WWE, czyli taki jakby skrót tygodniówek WWE trwający około 30 minut (jednak ma on kilkutygodniowe opóźnienie w stosunku do najnowszych gal) a potem program Vintage Colection, gdzie pokazywane są różne walki sprzed kilku lub nawet kilkunastu lat. Można tam zobaczyć właśnei walki Stinga, Hogana i wielu innych z WWE czy starego WCW. Teraz jedynie jest to troche pomieszane ze względu na PNA, ale niedługo pewnie wróci do normy.

Dodatkowo na Extreme Sports Channel transmitowane są gale WWE jednak też z jakimś poślizgiem. Niestety chyba w żadnej polskiej stacji nie ma TNA. No to na tyle gdyby ktoś chciał pooglądać
stare 25-01-2010, 21:07   #35
kolejorz
Patchmaker CF

Domyślnie

Pamiętam kiedyś dużo leciało. Japoński chyba też jakiś był :lol3 i TNA też leciało bodajże na eurosporcie 2. Jeszcze zostaje Extreme Sport, ale tam jest chyba nawet większe opóźnienie niż na Eurosporcie. I chyba w czwartek leci Na Eurosporcie 2, ale nie wiem czy to powtórka czy nowy "odcinek" magazynu. Jak ktoś chce obejrzeć skróty walk, ale w języku angielskim to niech wbija na stronę wwe.com
stare 25-01-2010, 21:11   #36
TSM_Avezax
Top,Jungle,Mid-HyperCarry

Wyślij wiadomość na gg do TSM_Avezax
Domyślnie

wiem , ja sam czasami ogladam na eurosporcie.fajny jest szczegolnie vintage pamietam jak kiedys tam byl battle royal w 30 osob i 5 probowalo jednego grubasa wyrzucic z ringu , ale nie umieli xD

PS . sam mam gre nakompie z 2007 roku czasami szpilne.ale to chamskie , w 20 sek pokonalem Wielkiego Ortona , a 12 min sie meczylem z jakims Johnnym dostal 4 Batista Bomb i dalej nie dalo sie pinem rozwalic
TSM_Avezax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-01-2010, 19:04   #37
Nordkyn
Zorientowany

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dreyes Zobacz post
Swojego czasu bardzo jarałem się Wrestlingiem. Oglądałem w telewizji na Eurosporcie i w internecie, grałem na Ps2 w różnorakie wersje WWE.
Jak ja na początku. Na początku zajawka "jakie to brutalne" Teraz jakoś nie robi to na mnie wrażenia. Mój znajomy ogląda wrestling na Extreme Sport's. Ostatnio coś mówił o Royal Rumble, tylko nie wiem czy już było czy dopiero ma się odbyć. Podobno HBK z Triple H startują w Royal Rumble...więc może znowu DX się rozpadnie
stare 29-01-2010, 21:12   #38
kyfu
zóo

Domyślnie

Royal Rumble odbędzie się w tą niedzielę. A DX niech się rozpada bo przy dzisiejszej polityce WWE, legendarna stajnia robi za klaunów lub chodzące reklamy. Ogólnie uważam, że obecnie poziom WWE w porównaniu do lat poprzednich ssie niemiłosiernie. Słabi wrestlerzy w main evencie podczas gdy ci dużo lepsi walczą w mid cardzie, bookerzy nie potrafią nawet wykorzystać ich umiejętności. Niemal wszystkie storyline'y i feudy są strasznie nudne i przewidywalne no i ZERO akcji hardkorowych. Ale trudno się dziwićskoro średnia wieku publiczności to jakieś 12 lat(!).

Pod koniec lat 90' była bardzo podobna sytuacja, gdy WWE (w zasadzie wtedy jeszcze WWF) nie miało praktycznie żadnej konkurencji, aż najlepsi zawodnicy tej fereracji zaczęli przechodzić do niestety nieistniejącej już organizacji WCW. WCW Nitro było nadawane na żywo w poniedziałki równolegle do transmisji WWF RAW co wg mnie było najlepszym okresem obu organizacji. Wiadomo bezpośrednia rywalizacja... Teraz do TNA przeszło kilku zawodników właśnie ze starego WCW oraz kilku, któzy jeszcze niedawno występowali w WWE więc naprawdę szykuje się mała powtórka z historii

Aha i mam newsa dla tych, którzy kiedyś interesowali się WWE a obecnie już troche mniej Na pewno wielu z Was kojarzy Bret'a Hitman'a Hart'a. Znakomity wrestler, który zakończył już karierę, powrócił niedawno do WWE i ma ostatecznie rozwiązać stare porachunki z szefem WWE Vince'm McMahone'm. Ciekawy jestem co z tego wyjdzie.
stare 30-01-2010, 20:38   #39
Michałos
Senior

Wyślij wiadomość na gg do Michałos
Domyślnie

RAW mówi wam to coś John Cena Rulez
stare 31-01-2010, 09:34   #40
Arsenal
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Arsenal
Domyślnie

Total Blast Wrestling 27.02.2010 w Radomiu

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania