FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 12 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 06-06-2017, 20:53   #9801
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Jakaś afera z dziennikarzami w tle. Podobno w samolocie "pokłócił się" (wg relacji mediów złapał za szyję) z jednym z dziennikarzy. Selekcjoner wyrzucił go ze zgrupowania, a on bez żalu kończy z kadrą.

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-06-2017, 21:04   #9802
przebos
Legenda

Domyślnie

czy selekcjoner wyrzucił go przed lądowaniem?
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-06-2017, 21:56   #9803
Liam
El Crack Total

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Liam
Domyślnie

"Podczas lotu powrotnego po spotkaniu z Macedonią, Turan miał uderzyć dziennikarza, a także go obrażać. Arda stwierdził, że nie żałuje swojego zachowania, ponieważ "nie pozwoli, aby ktoś obrażał jego, oraz jego rodzinę."
"Decyzję o wykluczeniu Ardy podjął, tuż po samym zajściu, także selekcjoner kadry Turcji, Fatih Terim.
To smutne, ale nie żałuję tego co zrobiłem, bo broniłem swojego honoru. Czuję się dobrze, wiem co zrobiłem. Grałem w każdej kategorii wiekowej, kocham swój kraj, tą flagę, drużynę. Dałem z siebie wiele, ale to koniec. Nigdy nie myślałem, by zostać graczem światowego formatu, ale żeby być honorowym. Zostawiam kadrę, jako człowiek honorowy." - mówił Turan."
stare 08-06-2017, 15:01   #9804
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

https://youtu.be/C_dKK4wYnZM?t=17m57s

...
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
Mączyński jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-06-2017, 08:02   #9805
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Jak mnie ten Zieliński wkurwiał, wkurwia i pewnie będzie wkurwiał, to trzeba przyznać, że nie 'ma zadatków na europejskiej klasy pomocnika' ale już nim jest. Przegląd pola, finezja, dokładność. Odnośnie spotkania szkoda straconej bramki (nie rozumiem braku interwencji na strzelającym, miał dobre kilka sekund do przymierzenia) oraz nerwowej końcówki spotkania (choć jak sam polski bóg, najlepsza 9 świata, najlepszy ojciec wśród piłkarzy i piłkarz wśród ojców i największy Polak w historii, czy Robert Lewandowski powiedział, że niektórzy są zaraz po sezonie, inni już po wakacjach, więc można wybaczyć zmęczenie i brak koncentracji w końcówce). Fajny mecz, szkoda, że nie udało się strzelić więcej bramek.

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-06-2017, 13:11   #9806
przebos
Legenda

Domyślnie

wczoraj robiłem transmisję w plenerze (ogód, ognisko, piwo, badminton, te sprawy) i ciężko było oglądać ten mecz z pełną uwagą, więc moje pytanie - jak tam duet Hajto & Borek?, bo czytałem, że ponoć sobie dosrywali przez cały mecz

Ogólnie Bingo Hajty weszło wczoraj w ruch, ale oprócz TurboGrosika x2 nie było nic innego, więc słabo. Piliśmy na bramki i "Tatarusanu"
stare 11-06-2017, 13:20   #9807
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Była jeszcze przecież truskawka na torcie Zresztą masz tu najlepsze z wczoraj

Co do samego meczu to wczoraj bezsprzecznie najlepszy mecz w tych eliminacjach. Szkoda że tylko trzy bramki zdobyte bo była szansa, żeby Rumunów jeszcze trochę dobić. Zielu i Mąka wczoraj zagrali jak profesorowie. Dwie genialne prostopadłe piłki Mączyńskiego, szkoda, że żadna nie zakończyła się asystą.

stare 11-06-2017, 13:21   #9808
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

było wszystko, od Kaiserslautern po truskawkę na torcie
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-06-2017, 13:53   #9809
przebos
Legenda

Domyślnie

hahaha piękne teksty XD no nie wiem, ciężko było cały czas ogarniać co tam Hajto mówi, ale wydawało mi się, że mało było haseł kluczy typu skiełznęła, antiziepieren, pojedź pokiwaj, jak ja to mówię, nie wiem Mati czy pamiętasz czy defenzywa - chociaż defenzywa chyba przynajmniej raz była
stare 11-06-2017, 23:42   #9810
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Ta truskawka na torcie to chyba z przekąsem była, ale najbardziej mi się podobała dyskusja o replikach i podróbach
stare 17-06-2017, 18:10   #9811
przebos
Legenda

Domyślnie

Ponoć jest rozłam w kadrze u21 po pomeczowych gorzkich słowach Bielika na temat poziomu treningów. Na TT piszą, że zawodnik może opuścić zgrupowanie, a reszta zawodników jest na niego wkurzona.
https://twitter.com/MSkwierawski/sta...73236051755008

Osobiście sądzę, że sposób na ujawnianie tego co mu tam na żołądku leżało to sobie wybrał kiepski, żeby takie "brudy" na wierz w wywiadzie wywalać. Ale szanuję za szczerość i powiedzenie kilku słów prawy. Jak widać reszta jakoś nie reagowała na ten problem z treningami i im to wszystko odpowiadało.

Ogólnie oglądając te wszystkie filmiki ze zgrupowania w Arłamowie z kadry młodzieżowej zauważyłem, że może są to spoko chłopaczki, ale brakuje im jakiejś takiej pokory i spokoju. Jakoś bardzo mnie to nie boli, bo najważniejsza jest pierwsza repra, mam nadzieję, że z roku na rok kolejni nowo-powoływani zawodnicy będą wychowywani przez Nawałkę.

Nie mamy jeszcze takiego profesjonalnego systemu szolenia, który pozwoliłby wychowywać zawodników już w tym młodszych rocznikach jak chociażby u Niemców.
stare 17-06-2017, 18:47   #9812
Veriak
Stały bywalec

Domyślnie

Te mistrzostwa wyglądają identycznie jak w 2012 roku. Dwa lata przygotowań i nic nie wyszło, żadnych schematów, taktyki. Plan Dorny chyba wyglądał tak, że wpadają Milik, Zieliński oraz Linetty i jakoś to wyjdzie.
Bielik już dwie afery reprezentacyjne. Nieźle jak na 19-latka
stare 17-06-2017, 18:58   #9813
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

Bielik to chyba ogólnie ma tupet. Okaże się czy to będzie atut czy przeszkoda.

Powiedział to co myśli. Zły timing, ale z drugiej strony, potem narzekania, że zawodnicy pierniczą wyuczone regułki i są miałcy. Ten powiedział co mu na wątrobie leży to go jadą z błotem. Ciężko to jednoznacznie ocenić. Jakby powiedział to po turnieju, to raczej nie byłoby takiego echa (tak jak Lewy skrytykował Smudę po Euro 2012), a że uderzył akurat po tym jak pękł ogromnie nadmuchany balonik to wszyscy szukają trochę tematu zastępczego, żeby odwrócić wzrok od katastrofy z boiska. Okej, oceńmy wypowiedź Krystiana, ale pamiętajmy, że może mieć rację i nasza reprezentacja zagrała paździerz.
(broń Boże nie bronię Bielika, ale nie rozciągajmy tego do granic możliwości, skupmy się na tym, że ten turniej trzeba jakoś ratować przed totalną porażką)
sionko. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-06-2017, 21:37   #9814
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Asensio to jest taki talent, że Zidane musi na niego dmuchać i chuchać w przyszłym sezonie, przydałoby się jeszcze więcej minut rozegranych nawet kosztem Bale'a. Będzie crack na lata.

stare 18-06-2017, 14:56   #9815
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Wczoraj najlepszy był oczywiście Bellerin, a nie Asensio Siedziałem wczoraj centralnie przed 9-letnim psychofanem Realu/Barcelony, który darł japę jak tylko Asensio/Suarez dotknął piłki. Uszy do wymiany
stare 21-06-2017, 10:43   #9816
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

https://www.youtube.com/watch?v=o_QugLm_vwE czyste złoto
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
stare 22-06-2017, 06:36   #9817
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Polska najprawdopodobniej na 5. miejscu w rankingu FIFA. Przed m.in. Portugalią, Francją czy Hiszpanią.

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-06-2017, 09:35   #9818
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Moim zdaniem kolejny argument przemawiający za bzdurnością tego rankingu, ale jeśli do czasu ustalenia koszyków na MŚ 2018 Polska utrzyma się w pierwszej siódemce, to oczywiście narzekał też nie będę Wiem, że to futbol, różne rzeczy zdarzyć się mogą itd., ale na 10 meczów z Francją/Hiszpanią przegralibyśmy 7.
stare 22-06-2017, 21:39   #9819
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

Podsumowując Euro U21 w wykonaniu Polski trzeba zacytować klasyka:
https://youtu.be/mSaTwMiZ6l4
Dziękuję, dobranoc.
sionko. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-06-2017, 21:51   #9820
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Hajto się podnieca Bednarkiem, a on chyba obok Dawidowicza był największą tragedią na tym turnieju. A co do całej tej reprezentacji, patologia i tyle - Bielik za parę słów prawdy został usadzony, żeby jeszcze sobie nie pomyślał że miał rację. Tak to już jest u nas, trzeba zgnoić i pokazać kto ma władzę zamiast uderzyć się w pierś. Dorna, wypierdalaj, tak?

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania