FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 72 głosów, 4.92 średnia. Wygląd
stare 30-06-2006, 14:03   #1081
Ljungberg
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ljungberg
Domyślnie

Komar, a na podstawie czego stwierdzasz ze Legia tym jedym transferem bardziej wzmocnila sie niz Wisla tymi wszystkimi?Na podstawie tego ze kosztowal 800tys euro?
Kasa to nie wszystko, bo gdyby tak bylo to Real Mardyt i Chelsea bylyby klubami nie do rozwalenia
Wszystko sie okaze....bo tak na dobra sprawe ten transfer moze sie okazac kompletna klapa.Ja osobiscie nie przekreslalbym nowych nabytkow Wisly Krakow bo naprawde moze sie okazac dokladnie odwrotnie niz myslisz Pozdro.
Ljungberg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-06-2006, 14:26   #1082
Komar
Powracający

Wyślij wiadomość na gg do Komar
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ljungberg
Komar, a na podstawie czego stwierdzasz ze Legia tym jedym transferem bardziej wzmocnila sie niz Wisla tymi wszystkimi?Na podstawie tego ze kosztowal 800tys euro?
Kasa to nie wszystko, bo gdyby tak bylo to Real Mardyt i Chelsea bylyby klubami nie do rozwalenia
Wszystko sie okaze....bo tak na dobra sprawe ten transfer moze sie okazac kompletna klapa.Ja osobiscie nie przekreslalbym nowych nabytkow Wisly Krakow bo naprawde moze sie okazac dokladnie odwrotnie niz myslisz
Pozdro.
Wiedziałem, że będą bulwersy

Cleber - 32 lata. Po co drużynie która chce walczyć o wysokie cele zawodnik 32 letni? Ja tego nie wiem.

Dolha - 27 lat. Myśle, że to bramkarz na ławe. Jeżeli postawią go zamiast perspektywicznego Pawełka to według mnie będzie głupota.

Radovanović - 25 lat. Wisła to chyba jego 13 klub, w żadnym nie zagrzał więcej niż 2 sezony i w żadnym bramek zbyt wielu nie strzelał, a chyba po to jest kupiony. Może się myle...

Thwaite - 23 lata. Z nim Wisła powinna wiązać największe nadzieje, ale nie sądze żeby był lepszy od rodaka Burns'a(który wielkim graczem nie jest). Thwaite do tej pory w swoich klubach gwiazdą nie był, ale jest jeszcze młody więc poczekajmy.

No a teraz Radović.

Radović - 22 lata. Mimo młodego wieku był podstawowym graczem Partizana, wizytówki serbskiej piłki. Jest reprezentantem serbskiej młodzieżowki, którą trenuje nie byle kto bo Drago Okuka. No i mimo wszystko cena też się liczy. 800 euro za byle kogo się w polskiej lidze nie płaci.

To jest moje zdanie.
stare 30-06-2006, 15:59   #1083
Boss
stary gnuj

Wyślij wiadomość na gg do Boss
Domyślnie

Wszystko wyjdzie w praniu i tyle .

A bym zapomniał - Tomek Hajto przechodzi do Leszka .
Boss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-06-2006, 16:18   #1084
SirVat
THE POST !MPERATOR

Domyślnie

Cytat:
Napisał Komar

Cleber - 32 lata. Po co drużynie która chce walczyć o wysokie cele zawodnik 32 letni? Ja tego nie wiem.
Akurat w przypadku stoperów wiek jest jednym z najmniejszych problemów.

Cytat:
Dolha - 27 lat. Myśle, że to bramkarz na ławe. Jeżeli postawią go zamiast perspektywicznego Pawełka to według mnie będzie głupota.
Ktos musi zastapic Majdana, a jego kontrakt jest duzo nizszy od kontraktu Radzia
Cytat:
Radovanović - 25 lat. Wisła to chyba jego 13 klub, w żadnym nie zagrzał więcej niż 2 sezony i w żadnym bramek zbyt wielu nie strzelał, a chyba po to jest kupiony. Może się myle...
Wiesz, Wisła przed sezonem 98/99 ściągnęła do siebie zawodnika, ktory 5 lat wczesniej wyjechal z Polski. Jego kariera wcale nie była oszałamiająca, pierwszy seozn w calosci spedzil w rezerwach, w kolejnych 4 sezonach w 47 meczach strzelil 8 bramek. Ten pan nazywał sie Tomasz Frankowski...
Cytat:
Thwaite - 23 lata. Z nim Wisła powinna wiązać największe nadzieje, ale nie sądze żeby był lepszy od rodaka Burns'a(który wielkim graczem nie jest). Thwaite do tej pory w swoich klubach gwiazdą nie był, ale jest jeszcze młody więc poczekajmy.
Zgadzam sie z Toba w jednym: z nim mozna wiazac najwieksze nadzieje. Gdyby nie idiotyczna postawa menadzera Nationalu to najprawdopodobniej oglądalibyśmy go na mundialu, wydaje mi się ze to starczy za rekomendację
Cytat:
No a teraz Radović.

Radović - 22 lata. Mimo młodego wieku był podstawowym graczem Partizana, wizytówki serbskiej piłki. Jest reprezentantem serbskiej młodzieżowki, którą trenuje nie byle kto bo Drago Okuka. No i mimo wszystko cena też się liczy. 800 euro za byle kogo się w polskiej lidze nie płaci.

To jest moje zdanie.
Zapewniam Cie, ze gdyby mial przed sobą "swietlana przyszlosc" (by FM2006 ) to do polski grac by nie przyjeżdżał. Rynek serbski jest mocno przetrzepany, gdyz najmocniejsze kluby z kontynentu maja tam od dawna swoich scoutow. Owszem moze sie okazac, ze jednak jak na polską ligę będzie dobrym graczem, ale tak samo okazac moze sie iz Cleber, Thwaite, Radovic czy Chiacu (19 latek przebywający na testach w Wisle) staną się gwiazdami ligi. Poczekajmy do poczatku sezonu

P.S. Odniosłem wrażenie, może mylne, ze za wszelka cene starasz sie pokazac jakie do dupy transfery przeprowadzila Wisla, a jak to genialnie na rynku transferowym działa Legia. Tak jak powiedzialem wczesniej, poczekajmy, niech pokaza sie Ci nowi zwodnicy w meczach o stawke
P.S.2. Jedyne co mnie martwi to to, ze wg niektorych zrodel Wisla w tym okienku ma dokonac góra 2 transfery, i obydwa bezgotówkowe :/ A my nadal potrzebujemy rozgrywającego. mam nadzieje ze to tylko plotki i Wisla jednak zakupi jakiegoś zawodnika na tę newralgiczną pozycje
Pozdro szejset
stare 30-06-2006, 16:20   #1085
Boss
stary gnuj

Domyślnie

Radosław Majdan -----> Pogoń Szczecin.

Powrót do korzeni, szczerze mówiąc mimo że nie słyszałem że ma iść do Pogoni (bardziej się mówiło o Zabrzu) to jakoś miałem przeczucie że wróci do Szczecina .
stare 30-06-2006, 17:04   #1086
Ljungberg
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał Komar

No a teraz Radović.

To jest moje zdanie.

Ja absolutnie sie nie bulwersuje tylko zadalem pytanie
Co do Cleber'a to akurat wiek gra na jego korzysc.Inny przyklad zawodnika ktory byl staryu a gral zawsze na niezlym poziomie? Na pewno znasz Jacka Zielinskiego.

Dolha - wedlug mnie szybko wygryzie Pawelka z bramki.Dlaczego? Bo nie gral w klubie tylko i wylacznie dlatego ze nie chcial przedluzyc kontraktu z klubem, podobnie jak Thwaite.

Radovanovic? Narazie wole sie wstrzymac od komentarza bo go nie widzialem w akcji.
Tak samo jak wole wstrzymac sie z komentarzem na temat Radovic'ia bo tez go nie widzialem w akcji.Jak narazie nie ma sie czym podniecac
stare 30-06-2006, 17:54   #1087
Komar
Powracający

Domyślnie

SirVat nie uważam, ze Wisła przeprowadziła do dupy transfery, ani że Legia zrobiła genialne.
Uważam tylko, że legioniści działają lepiej od wiślaków na rynku transferowym. To tyle.
stare 30-06-2006, 17:57   #1088
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Dobra, spokój ludzie . Wszystko wyjdzie na boisku
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-06-2006, 18:04   #1089
SirVat
THE POST !MPERATOR

Domyślnie

Cytat:
Napisał Komar
SirVat nie uważam, ze Wisła przeprowadziła do dupy transfery, ani że Legia zrobiła genialne.
Uważam tylko, że legioniści działają lepiej od wiślaków na rynku transferowym. To tyle.
Hmm, gdyby Wisła nie miała na dupie wrzodu w postaci spłacania wyimaginowanowanego długu Telefoniki to Wisła na pewno nie byłaby gorsza od Legii. Obecna sytuacja Wisły przypomina mi troche sytuację Legii po przejeciu jej przez ITI, kiedy to klub nie dokonal zaadnych spektakularnych transferow tylko splacal dlugi klubu. Mam nadzieje ze po splaceniu tego "dlugu" Wisła znów wypłynie na powierzchnie. A tymczasem luzujmy szorty i czekajmy na 1 kolejke ligową Pozdro
stare 30-06-2006, 20:21   #1090
Ljungberg
Weteran

Domyślnie

Nalezy rowniez wziac pod uwage ze Wisla modernizuje stadion i na to rowniez ida cholernie duze pieniadze
No ale wszystko zweryfikuje boicho
stare 30-06-2006, 20:26   #1091
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Też jestem zaskoczony przejściem Majdana do Pogoni,bo nikt o tym transferze nie mówił nawet w plotkach.Wszyscy mówili że ma za duże wymagania transferowe i Pogoń nie stać na jego warunki.A tu taka niespodzianka.Ale i tak raczej będzie rezerwowym bo lepszym bramkarzem jest Pesković który miał znakomity sezon.No ale fajnie że do Pogoni przeszedł zawodnik związany z Pogonią i Szczecinem.Za czasów Ptaka rzadko to sie zdarza żeby trafiał do Pogoni zawodnik ze Szczecina.

Co do tego Clebera z Wisły,to nie był bym pewny czy będzie grać na 100%możliwości w takim wieku,bo zawodnikiem jest pewnie dobrym,ale grał już w niezłych klubach w Portugalii i pewnie nie będzie się wysilać w Wiśle.W Pogoni też byli bardzo dobrzy piłkarze jak Cleisson i Amaral ale mieli już ponad 30lat i już nie mieli ambicji i nie pokazali tego na co ich stać.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-07-2006, 06:20   #1092
misjurg
I just had sex

Domyślnie

Właściciel mediolańskiego Interu, Massimo Moratti nie wyklucza sprowadzenia do zespołu Nerazzurrich Brazylijczyka Ronaldo, który ma już za sobą przygodę z tym zespołem.

"Nie potwierdzam, ale też nie wykluczam takiej możliwości. W chwili obecnej pod naszą obserwacją jest wielu zawodników. Ta faza potrwa jeszcze przez jakiś czas, a więc na dzień dzisiejszy nie mogę powiedzieć niczego konkretnego" - stwierdził Moratti

Co do transferów Wisły i Legii to uważam, że obie drużyny przeprowadziły dobre, ale Legia trochę lepsze. Chociaż wszystko okaże się na boisku.
misjurg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-07-2006, 08:07   #1093
Komar
Powracający

Domyślnie

Piłkarz Barcelony w Legii?

Trwa gorączka okresu transferowego. Jak informuje Życie Warszawy, we wtorkowym sparingu Legii z Celticiem Glasgow koszulkę z 'eLką' na piersi założy również Hiszpan - Oriol Riera z rezerw słynnej FC Barcelony.

Riera dzień przed meczem z Celticiem będzie obchodził 20. urodziny. Jest środkowym napastnikiem obdarzonym dobrymi warunkami fizycznymi (185 cm wzrostu, 77 kg wagi), w systemie szkół młodzieżowych Barcelony trenuje już od ponad sześciu lat. W sezonie 2003/04 zadebiutował w pierwszej drużynie w wygranym 4:0 meczu Pucharu Króla z drużyną Ciudad de Murcia, stając się tym samym trzecim najmłodszym piłkarzem w historii klubu (miał wtedy dokładnie 17 lat i 167 dni - młodsi byli tylko Paulino Alcantara w 1912 roku i Nano w 1999). W sumie w barwach 'Blau-grana' Riera wystąpił raptem kilka razy, znacznie częściej reprezentując barwy Barcelony B i C.

W charakterystyce piłkarza na oficjalnej stronie Barcelony czytamy, że jest środkowym napastnikiem o dobrych warunkach fizycznych i odpowiednich cechach koniecznych do gry na tej pozycji; w połączeniu z jego sporymi umiejętnościami technicznymi pozwala to autorom strony mieć nadzieję na wspaniałą przyszłość piłkarza w pierwszej drużynie Barcy. Jeszcze dalej w pochwałach idą redaktorzy największej polskiej strony o klubie ze stolicy Katalonii - www.fcbarca.com, którzy piszą: "Oriol mimo wieku jest już bardzo kompletnym zawodnikiem. To wielki talent i przyszłościowy napastnik, który za kilka lat będzie mógł spokojnie rywalizować o miejsce w podstawowym składzie pierwszej drużyny. Jego osiągnięcia w profesjonalnym futbolu mogą być naprawdę ogromne".

Bez wątpienia piłkarz tej klasy Legii by się przydał. Czas jednak pokaże, czy Hiszpan faktycznie wzmocni stołęczną drużynę, czy też wiarygodność tej informacji będzie równa sensacyjnym wiosennym doniesieniom "ŻW" o kończącym się w czerwcu 2006 roku kontrakcie Dicksona Choto
stare 01-07-2006, 08:42   #1094
Boss
stary gnuj

Domyślnie

Ah Ty, wyprzedziłeś mnie skubańcu .

No ciekawe co z tego wyjdzie i jakie faktycznie umiejętności prezentuje ten chłopak ;].
stare 01-07-2006, 08:46   #1095
Komar
Powracający

Domyślnie

Cytat:
Napisał Boss
Ah Ty, wyprzedziłeś mnie skubańcu .

No ciekawe co z tego wyjdzie i jakie faktycznie umiejętności prezentuje ten chłopak ;].
Trzeba być dobrej myśli.
stare 01-07-2006, 09:37   #1096
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Mam nadzieje ze ten zawodnik podniesie poziom naszej ligi

Zastanawia mnie jeszcze czemu tak dobrego zawodnika niewizal meksyk na MS mimo, że mlody gra pieknie i napewno trafi do jakiegos wielkiego klubu :

http://www.youtube.com/results?searc...=search_videos
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-07-2006, 10:03   #1097
L23
El Crack.

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dudi
Mam nadzieje ze ten zawodnik podniesie poziom naszej ligi

Zastanawia mnie jeszcze czemu tak dobrego zawodnika niewizal meksyk na MS mimo, że mlody gra pieknie i napewno trafi do jakiegos wielkiego klubu :

http://www.youtube.com/results?searc...=search_videos
pewnie z tego samego powodu dlaczego arena nie wzial adu...

L23 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-07-2006, 10:11   #1098
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał L23
pewnie z tego samego powodu dlaczego arena nie wzial adu...
tzn.?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01-07-2006, 11:13   #1099
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Rafał Grzelak: Pogoń Szczecin--->Boavista Porto

Cytat:
Rafał Grzelak podpisał roczny kontrakt na grę w Porto Boavista. Jak informuje Marek Łopiński Wiceprezes, Dyrektor MKS Pogoń kontrakt został zawarty na rok z opcją transferu definitywnego. W dniu jutrzejszym Rafał Grzelak wylatuje z Polski do Portugalii.
źródło:pogońszczecin.pl
Grzelak przeszedł na identycznych zasadach co Kaźmierczak.Do tego zauważyłem że obaj zachowują się jak pedały bo zawsze chcą grać w tym samym klubie.Najpierw razem mieli grać w Wiśle Kraków,podem pojechali na testy do tego samego klubu z anglii,a teraz razem będą grać w Boavistcie.Nawet takie same kontrakty podpisali żeby na wszelki wypadek jak by sie jednemu nie udało,mogli następnie trafić razem do innego klubu w tym samym czasie.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-07-2006, 12:01   #1100
LosVakoS
Stały bywalec

Domyślnie

Legia sie wzmacnia a wisła narazie gowno sciagli jakiegos emeryta z Victori i jakis rumunkow

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 8 (0 użytkownik(ów) i 8 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania