FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 14

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 29 głosów, 4.93 średnia. Wygląd
stare 02-10-2013, 14:38   #21
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do ForzaMilan Origin: KPrince90
Domyślnie

ZielasRM
Poli średnio grał na pozycji ofensywnego pomocnika, Kaka grał sporo, ale potem poważna kontuzja, a Honda nie miał jeszcze okazji zadebiutować bo dopiero dołączył do drużyny

Casi
Dzięki Co do pucharów, myślę że zrobiłem wszystko, na co mnie stać, nie oszukujmy się - dla obecnego Milanu nawet zwycięstwo Serie A byłoby wielkim sukcesem.

Garik
Jeszcze nie ma oficjala ale prawdopodobnie Honda będzie w Milanie od stycznia (kończy mu się wtedy kontrakt z CSKA). Co do Nkoulou - nie przypadł Ci do gustu zawodnik, czy transfer?
Gra Saponary spodobała mi się, ponieważ ma lepszą kondycję niż Kaka, oprócz tego między nim i Balotellim jest dobra wymienność pozycji, cenię tą cechę u ofensywnego pomocnika w systemie 4-2-3-1.
stare 02-10-2013, 14:50   #22
Maders
Jebać gotze!

Wyślij wiadomość na gg do Maders Origin: majczel17
Domyślnie Mauricio Pochettino - budowanie tuzy w angielskim futbolu

Southampton F.C.

Southampton Football Club – angielski klub piłkarski z siedzibą w Southampton w hrabstwie Hampshire. Założony w 1885 jako St. Mary's YMA.

---------------------------------------

Sezon: 2,2 lipca 2014
Platforma: PC
Poziom trudności / gry: Klasa Światowa / Umiarkowany (70%)

1.Podstawowa jedenastka, rezerwy, ustawienie i statystyki

31. Artur Boruc / 34 występy, 11 czystych kont /
Fantastyczny sezon Artura, przypominam sobie jedną bramkę, którą straciłem czysto przez niego, ostoja bramki, mało występów bo grał tylko w BPL.
2. Nathaniel Clyne / 29 występów, 0 bramek, 6 asyst /
Niezły sezon Clyne'a, występów dość mało bo miał bardzo godnego rywala, z którym grali praktycznie na zmianę. Bardzo dobre wrzutki, pewny punkt zespołu.
5. Dejan Lovren / 32 występy, 0 goli, 0 asyst /
Nowy nabytek Świętych w obronie spisywał się bardzo dobrze. Grał bardzo agresywnie przez co sprowokował dwa rzuty karne. Jedynym mankamentem jest brak bramek zdobytych po rzutach rożnych.
3. Maya Yoshida / 24 występy, 0 goli, 0 asyst /
Walczył o miejsce w składzie z Fonte i ostatecznie to on był zawodnikiem pierwszego składu. Jedyny mankament tak jak wyżej.
23. Luke Shaw / 31 występów, 0 goli, 0 asyst /
Dobry sezon młodego Anglika, bardzo pewny punkt zespołu, brak goli i asyst spowodowany faktem iż ten zawodnik ma zadania defensywne, rzadko kiedy bierze udział w akcjach ofensywnych.
12. Victor Wanyama / 30 występów, 2 gole, 2 asysty /
Gdyby nie kontuzja, która wykluczyła go z gry na 3 miesiące miałby pewnie jedną z największych liczb rozegranych meczy w zespole, najpewniejszy punkt defensywy, który również potrafi strzelać bramki.
4. Morgan Schneiderlin / 34 występy, 3 gole, 0 asyst /
Pewny punkt zespołu, bardzo silny zawodnik, potrafiący włączyć się również do akcji ofensywnych.
10. Gaston Ramirez / 42 występy, 4 gole, 5 asyst /
Więcej oczekiwałem po tym zawodniku, przez większość sezonu przegrywał rywalizację z Jayem Rodriguez.
7. Rickie Lambert / 36 występów, 8 goli, 5 asyst /
Pechowo doznał kontuzji w końcówce sezonu, jednak to nie był jego sezon. Zdecydowanie w cieniu Osvaldo.
20. Adam Lallana / 38 występów, 3 gole, 6 asyst /
Dobry, stabilny sezon kapitana zespołu. W końcówce sezonu doznał kontuzji łydki.
17. Pablo Osvaldo / 43 występy, 15 goli, 5 asyst /
Najlepszy zawodnik zespołu, wybrany do jedenastki Barclays Premier League. Swoje umiejętności zaczął pokazywać w drugiej rundzie, po rozgrywkach jesiennych na koncie miał 3 bramki.
22. Calum Chambers / 22 występy, 1 gol, 2 asysty /
Młody zawodnik, 19-letni zaliczył w tym sezonie wielki progres, gdy grał był pewnym punktem zespołu.
6. Jose Fonte / 18 występów, 0 goli, 0 asyst /
Przegrał rywalizację o miejsce w pierwszym składzie z Mayą, jednak bardzo pewnie gra jako zmiennik.
16. James Ward-Prowse / 31 występów, 1 gol, 4 asysty /
Gdyby na boisku było 12 zawodników grałby w pierwszym składzie. Bardzo dobra gra, jednak brakuje siły.
9. Jay Rodriguez / 34 występy, 7 goli, 1 asysta /
Wypalił w końcówce sezony, gdy zaczął zdobywać bramki hurtowo. Zazwyczaj grał na prawym skrzydle gdzie dobrze się spisywał.

2.Transfery

W pierwszym sezonie transferów do klubu nie dokonywałem bo przecież były one zrobione. Przed sezonem doszli między innymi Lovren z Ol.Lyonu i Osvaldo z Romy. Ja pozbyłem się kilku zawodników, jednak większości z nich kończył się kontrakt a że nadal nie potrafię zapamiętać ich nazwisk odeszli bez większego szumu. Sprzedałem jednego zawodnika, Tadanari Lee, za około 500.000 £ odszedł do Cardiff City. W trakcie sezonu bardzo zależało mi na zdobyciu jakiegoś ofensywnego zawodnika bo u mnie była posucha, dodatkowo na ostatnie kilka meczy wyleciał ze składu Lambert bo doznał kontuzji na treningu. Znalazłem Samarasa, zastanawiałem się czy zakupić go w zimę jednak szkoda było pieniędzy a że kończył mu się kontrakt zatrudniłem go za darmo.

3.Rozgrywki

4.Opis kariery.

Sezon jak dla mnie średnio udany, zaprzepaściłem w końcówce walkę o ósmą lokatę w lidze przegrywając z Aston Villą 0:3 i remisując z Swansea 0:0. W lidze pokonałem między innymi Liverpool 4:0, City 2:1 i United 2:1. Druga runda zdecydowanie lepsza od pierwszej po której mój dorobek punktowy wynosił 23. Po sezonie z wypożyczeń wrócił Mayuka i Puncheon. Dla tego drugiego raczej na wstępie nie widzę miejsca w swoim zespole więc zostanie sprzedany. Dla Mayuki ważne będą sparingi i wtedy przekonam się czy ten zawodnik ma potencjał aby walczyć o miejsce w składzie z Ramirezem, Samarasem czy Lallaną. Co do transferów to tutaj liczę na waszą pomoc. Chcę kupić kogoś w stylu poprzednich transferów Świętych takich jak Lovren i Osvaldo, chcę prowadzić politykę dokładnie tak samą, czyli kupować zawodników ze znaną już marką. Pieniądze mam, zarząd się popisał, czego chcieć więcej? Po sezonie dostałem oferty od Arsenalu, Evertonu, Newcastle, Saint-Etienne czy Ol.Lyon jednak jak widać zdecydowałem się pozostać w Southamptonie.

Ostatnio edytowane przez Maders ; 02-10-2013 o 15:09
Maders jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2013, 15:02   #23
Ahmed.
Take off your bra!

Origin: ahmed1922
Domyślnie

El Garikos

Tak samo jak w zeszłym sezonie, genialna kariera. Bardzo dobre wyniki w lidze. W pucharze niestety od razu trafiłeś na Schalke. Przy słabszym przeciwniku mogłeś zajść dużo wyżej. Tak samo w Lidze Europy - gratuluję 1. miejsca w grupie, niestety w fazie pucharowej od razu Spursi. Wszystkie transfery trafione. Szczerze mówiąc jest to chyba jedyna kariera, na którą czekałem no i się nie zawiodłem! Niestety nie polecę Ci zawodników, bo jeszcze czekam na zrealizowanie zamówienia w Avansie.
stare 02-10-2013, 15:22   #24
beeriks
Reus!

Domyślnie

@bitt.
Dobra kariera,świetny transfer Haidary
Dwunaste miejsce jak na pierwszy sezon takim klubem nie jest wcale najgorsze,martwi trochę tak duża liczba straconych bramek : )
Może w nast. sezonie dasz szanse Chesterowi ?
Gdybym był na twoim miejscu za cel w przyszłym sezonie obierałbym F.A Cup - szansa na europejskie puchary.
Powodzenia !

@ForzaMilan
Całkiem przyzwoita kariera,świetnie że już w pierwszym sezonie zdobyłeś mistrzostwo Seria A.
Masz niezwykle szeroką kadrę może przydałoby się ją uszczuplić ?
Co do transferów wszystkie naprawdę dobre,jednak Nkoulou spodobał mi się najbardziej,a jak widać spisuje się świetnie.
Wielka szkoda porażki w finale Pucharu,podwójna korona to byłoby coś : D
Powodzenia w Lidze Mistrzów !

@Maders
Świetny opis,niezwykle przyjemnie się go czyta.
Fajnie że nie zmieniłeś wiele w składzie,bo praktycznie takiej potrzeby nie było,transfer Samarasa jak najbardziej na plus.
Wynik w lidze przyzwoity,ale moim zdaniem w przyszłym sezonie powinieneś powalczyć o dużo więcej
Masz bardzo ale to bardzo dobry skład.
Powodzenia !

Ostatnio edytowane przez beeriks ; 02-10-2013 o 15:33
beeriks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2013, 16:15   #25
madeindacz
Stały bywalec

Domyślnie

Fajn kariera s'hampton . chcesz ofensywnego gracza i znanego to sciagnij henry'ego
madeindacz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2013, 16:29   #26
Garik
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Garik Origin: martin 905
Domyślnie

Maders

Popieram kolegę B.R.X opis jest rzeczywiście bardzo ciekawy. Co do samej kariery to dobrze, że nie starałeś się dużo zmieniać już od pierwszego sezonu. Jedyna zmiana jaka nastąpiła przypadła mi do gustu i muszę przyznać, że jestem ciekawy jak Samaras spisałby się w Southampton. Sprawa wyników... patrząc jak wyrównaną ligą jest premier League to nie można powiedzieć, aby dziesiąte miejsce było dramatem pomimo tak ciekawej drużyny jak "Święci", ale skakać z radości także nie należy. Jestem bardzo ciekawy jak poradzisz sobie w dalszej części przygody z Southampton. Powodzenia!!!

Co do sprawy transferów to na Twoim miejscu wzmocniłbym środek obrony i ofensywną pomoc, a o to moje typy:

- ŚO - Ryan Shawcross, Gary Cahil, Niklas Moisander, Joel Matip
- ŚPO - Adam Maher, Ivan Rakitić, Moussa Dembele, Georginio Winajldum, Remy Cabella, Gylfi Sigurdsson
stare 02-10-2013, 16:33   #27
Maders
Jebać gotze!

Domyślnie

Cytat:
Napisał Garik Zobacz post
Maders

Popieram kolegę B.R.X opis jest rzeczywiście bardzo ciekawy. Co do samej kariery to dobrze, że nie starałeś się dużo zmieniać już od pierwszego sezonu. Jedyna zmiana jaka nastąpiła przypadła mi do gustu i muszę przyznać, że jestem ciekawy jak Samaras spisałby się w Southampton. Sprawa wyników... patrząc jak wyrównaną ligą jest premier League to nie można powiedzieć, aby dziesiąte miejsce było dramatem pomimo tak ciekawej drużyny jak "Święci", ale skakać z radości także nie należy. Jestem bardzo ciekawy jak poradzisz sobie w dalszej części przygody z Southampton. Powodzenia!!!

Co do sprawy transferów to na Twoim miejscu wzmocniłbym środek obrony i ofensywną pomoc, a o to moje typy:

- ŚO - Ryan Shawcross, Gary Cahil, Niklas Moisander, Joel Matip
- ŚPO - Adam Maher, Ivan Rakitić, Moussa Dembele, Georginio Winajldum, Remy Cabella, Gylfi Sigurdsson
Jak dla mnie ŚO nie muszę wzmacniać, mam tam przywódcę Lovrena i solidnego Yoshidę a na zmianach czuwają Fonte i Hooiveld. Co do ŚPO to również nie narzekam bo mam Osvaldo/Lamberta, którzy na zmianę tam grają, Ramireza i Warda-Prowse. Z podanych zawodników zaciekawił mnie Winjldum jednak ja chciałbym wchodzić w kierunki bardziej latynoskie jak transfer Osvaldo.
stare 02-10-2013, 17:29   #28
Marcelo
¡Hala Madrid!

Domyślnie

ForzaMilan

Bardzo podoba mi się twój Milan ! Bardzo fajny transfer Hondy i Nkoulou ! Gratulacje za wygranie Serie A
Dlaczego Emanuelson na głebokiej rezerwie siedzi ?
Co do bramkarza to może Langerak z BVB albo Consigli z Atalanty ?

Czekam na kolejne sezony twojej kariery

Swansea
Sezon 2 3 6
Marcelo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2013, 17:45   #29
ForzaMilan
Milan Per Sempre!

Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do ForzaMilan Origin: KPrince90
Domyślnie

Marcelo
Dzięki Emanuelson średnio gra, czasem go sadzam na ławce i wchodzi na boisko, ale mam lepszych zawodników.

Maders
Dobrze prowadzona kariera. Pamiętaj że Southampton nie jest biednym klubem, możesz troszkę zaszaleć na rynku transferowym, z tego co widzę budżet Ci na to pozwala Na Twoim miejscu poszukałbym też jakiegoś bramkarza, bo wiadomo, Boruc ma swoje lata. Może Ali Ahamada z Toulouse?
stare 02-10-2013, 19:11   #30
LoLoPca
Hala Madrid!

Wyślij wiadomość na gg do LoLoPca Origin: PSN: LoloPca17
Domyślnie

#Maders

Bardzo fajna kariera. Przypadł mi do gustu twój opis, który jest bardzo schludny i czytelny. Cieszy mnie fakt, iż nie dokonałeś żadnych gruntownych zmian w zespole. Ściągnięcie Samarasa według mnie było bardzo dobrym posunięciem. Wyniki dobre, jednak myślę, że mogłeś ugrać nieco więcej. Mam nadzieję, że przyszły sezon w twoim wykonaniu będzie lepszy Powodzenia !
LoLoPca jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2013, 19:29   #31
Casi
!@#$%^&*()_

Domyślnie

KKS LECH POZNAŃ
Poziom Gry: Legendarny!
Poziom zarządu: Luźny (85%)
Budżet na nowy sezon:
Sezon. I.

Podstawowa 11

KADRA

Podstawowa 11:

Numer | Imię i Nazwisko | Ovreall+Rozwój | Występy | Bramki (CK) | Asysty |

1. Jasmin Burić | 74+2 | 44 | 13 | 0 |
Kontrowensyjny bramkarz, puszcza szmaty i wypluwa najprostrze piłki po to, aby po chwili wyciągnąć 100% okazję.
32. Mateusz Możdżeń | 69+3 | 24 | 0 | 0 |
Świetny obrońca, myślałem, że będzie u niego słabo z defensywą, jednak on zniszczył moje złudzenia, zostanie w Poznaniu na jeszcze kilka lat!
5. Christian Ramos | 66+1 | 13 | 0 | 1 |
Kupiony jako zastępstwo Kamińskiego, dzięki niemu nie odczywam tak bardzo tej straty!
2. Adam Danch | 68 | 28 | 2 | 1 |
Kupiony z Górnika! W drugą stronę powędrował Arbeloa i ja na tym nie straciłem, najlepszy stoper!
17. Szymon Drewniak | 61 | 28 | 4 | 2 |
Dziwny zawodnik, sporo gra, nieźle mu to wychodzi, a mimo wszystko skill stoi w miejscu, jeśli w tym sezonie się to nie zmieni to opuści moją drużynę.
7. Karol Linetty | 66+4 | 32 | 3 | 1 |
19 lat i jest liderem mojego zespołu, nigdy go nie sprzedam z własnej woli, NIGDY!
11. Gergo Lovrencisis | 68+1 | 24 | 5 | 1 |
Dobrze grał, złapał kontuzję i stacił formę, pod koniec złapał jeszcze jedną która trwa do teraz.
19. Kasper Hamalainen | 71+3 | 36 | 8 | 14 |
CRACK! Mistrz asyst i ostatniego podania! Ma groźnego konkurenta na swojej pozycji w postaci Quintany.
8. Szymon Pawłowski | 71+2 | 41 | 25 | 7 |
Najlepszy zawodnik! Mistrz, król władca Poznania, innych określeń nie można użyć. Wystarczy popatrzeć na liczbę bramek.
9. Dongou Tsafack | 66+1 | 35 | 18 | 9 |
Świetnie gra, no ale czego można się spodziewać. Przyszedł przecież z Barcelony .

Reszta składu:

Bramkarze: Krzysztof Kotorowski (61), Maciej Gastromski (53)
Obrońcy: Tomasz Kędziora (63), Kebba Ceesay (66), Hubert Wołąkiewicz (68), Jan Bednarek (56), Wiktor Witt (57), Luis Henriquez (66),
Pomocnicy: Łukasz Trałka (67), Dimitrije Injac (60), Rafał Murawski (65), Daylon Classen (68), Michał Jakóbowski (60), Dani Quintana (66).
Napastnicy: Łukasz Teodorczyk (71)

TRANSFERY:

Przybyli:
Dongou Tsafack <---- Barcelona B (900.000 Euro)
Adam Danch <---- Górnik Zabrze (880.000. Euro + Arboleda)
Dani Quintana <---- Jagiellonia Białystok (700.000 Euro)
Christian Ramos <--- ??? (1.000.000 Euro)
Jakub Rzeźniczak <---- Wolny Transfer Po Sezonie.
Eduars Viśniakovs <---- Wolny Transfer Po Sezonie.
Dawid Plizga <---- Wolny Transfer Po Sezonie.
Saidi Ntibazonkiza<--- Wolny Transfer Po Sezonie.
Renie <---- Wolny Transfer Po Sezonie.

Odeszli:
Bartosz Ślusarski ----> Zagłębie Lublin (110.000 Euro)
Vojo Ubiparip ---> Amkar Perm (250.000 Euro)
Tomasz Dajewski ---> UCD Dublin ( 20.000 Euro)
Marcin Kamiński ----> West Ham United (1.500.000 Euro)
Maciej Gastromski ---> Koniec Kontraktu
Dimitrje Injac ---> Koniec Kontraktu
Jan Bednarek ---> Koniec Kontraktu

Trochę o trasferach:

No więc jazda! Dongou Tsafack - Wypatrzony przez skauta zawodnik z niesamowitym tempem bo aż 91, 18 lat 65 ovreall, a kosztował tylko 900 tysięcy, nic tylko kupić . Adam Danch jakoś mi pasował do pary z Kamińskim, przez pół sezonu tworzyli zaporę nie do przejścia, aż jeden z nich zdecydował się odejść, w ten sposób kupiłem Ramosa, nie, nie tego z Realu - Chistiana Ramosa C:. Dani Quintara to zapchajdziura po odejściu Ubiparipa. O wolnych transferach nie będę się rozpisywał, kontrakt im wygasał to ich wziąłem, w końcu trzeba zawojować Europę. Sprzedanie BŚ18 to dlatego, bo odstawił on niesamowitą szopkę i co mecz płakał, że nie gra, a jako iż był za słaby to się go pozbyłem, to tyle.

Wyniki:

EKSTRAKLASA

1. Lech Poznań | 70 Punktów |
2. Legia Warszawa | 62 Punkty |
3. Wisła Kraków | 60 Punktów |

4. Korona Kielce | 55 Punktów|
5. Śląsk Wrocław | 52 Punkty |
6. Ruch Chorzów | 47 Punktów |
7. Zagłębie Lublin | 42 Punkty |
8. Pogoń Szczecin | 41 Punktów |
9. Jagiellonia Białystok | 40 Punktów |
10. Widzew Łódź | 33 Punkty |
11. Zawisza Bydgoszcz | 29 Punktów |
12. Cracovia Kraków | 26 Punktów |
13. Podbeskidzie | 26 Punktów |
14. Górnik Zabrze | 25 Punktów |
15. Piast Glwice | 23 Punkty |
16. Lechia Gdańsk | 19 Punktów |

Najlepszy strzelec: | Pawłowski | 17 Bramek |
Najlepszy Asystent: | Hamalainen | 10 Asyst |
Najlepszy Bramkarz: | Burić | 11 Czystych Kont |

PUCHAR POLSKI:

1/8 Finały
Lech Poznań 4-1 Górnik Zabrze

1/4
Ruch Chorzów 1-2 Lech Poznań
Lech Poznań 2-0 Ruch Chorzów

1/2
Lech Poznań 1-1 Legia Warszawa
Legia Warszawa 2-3 Lech Poznań (dogrywka)

Finał:
Lech Poznań 4-0 Piast Glwice

Najlepszy Strzelec: | Pawłowski | 4 Gole |
Najlepszy Asystent: | Dongou Tasfack | 3 Asysty |
Najlepszy Bramkarz: | Kaczmarek | 2 Czyste konta | / | Burić | 2 Czyste Konta |

EUROLIGA

1. Florentina | 18 Punktów |
2. Lech Poznań | 10 Punktów |
3. OGC Nice | 7 Punktów |
4. BK Hacken | 0 Punktów |

1/32 Finału
Lech Poznań 1-2 Wigan Altetic
Wigan Atletic 2-0 Lech Poznań

Najlepszy Strzelec: | Holt | Wigan | 9 Bramek |
Najlepszy Asystent | Chadli | Tottenham | 7 Asyst |
Najlepszy Bramkarz | Brkić | Udinese | 6 Czystych Kont |

MOWA KOŃCOWA

Trzeba zbudować z Lecha ekipę na miarę Europejskiej Czołówki! Taki jest mój cel, oczywiście takim moim małym wyzwaniem, można to nazwać Kaprysem, to powrót Lewego, ale wszystko w swoim czasie . Objąłem też reprezentację Polski i teraz czekają mnie Mistrzostwa Świata które dodam innym razem, oceniajcie, komentujcie, wyzywajcie, hejtujcie wszystko przyjmę do siebie, narka!

POŻYCZAM TWOJE ZDJĘCIE REACT
Casi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2013, 20:31   #32
Ahmed.
Take off your bra!

Origin: ahmed1922
Domyślnie

Casi

W końcu to na co czekałem, pierwsza kariera rodzimą ekstraklasą
Nie da się nie zauważyć, że zrobiłeś sporo transferów. Mi to jednak nie przeszkadza, bo sam wiem, że aby polskim klubem osiągnąć cokolwiek w Europie trzeba wymienić praktycznie pół składu. Co do ich trafności to mam mieszane uczucia. Zawodnik rezerw Barcelony B nijak nie pasuje mi do ekstraklasy, ale to tylko moja osobista opinia. Przejdźmy do wyników: W lidze miałeś sporą przewagę nad resztą, aczkolwiek do ostatnich kolejek pewnie było tam bardzo ciasno. Gratuluję zwycięstwa w PP i wyjścia z grupy LE. Powodzenia!!
stare 02-10-2013, 20:32   #33
LoLoPca
Hala Madrid!

Wyślij wiadomość na gg do LoLoPca Origin: PSN: LoloPca17
Domyślnie

Casi

Bardzo ciekawa ta twoja kariera. No, muszę przyznać, że zaszalałeś z tymi transferami. Powoli w twoim Lechu tworzy się taka mała hiszpańska kolonia. Szkoda sprzedaży Kamińskiego, ale wyciągnąłeś za niego w miarę pokaźną sumkę. Jeżeli chodzi o wyniki to są one bardzo dobre. Już w pierwszym sezonie rozpoczynasz dominację na krajowym podwórku. Gratuluję wyjścia z grupy w Lidze Europy. Masz zamiar dokonać jeszcze jakichś wzmocnień ? Powodzenia !
LoLoPca jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2013, 20:48   #34
zanst
Zorientowany

Domyślnie

@Casi
A jest po 30 meczach podział punktów i podział na grupę mistrzowską jak w realu? Bo w T-Me nie grałem jeszcze.
zanst jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2013, 20:49   #35
beeriks
Reus!

Domyślnie

@Casi
Kariera napewno przyzwoita,dokonałeś sporo sporo transferów,jednak z tych wszystkich zawodników jest kilka którzy świetnie komponują się w skład Lechitów a choćby np. Plizga,Danch czy Saidi
Krajowe podwórko zdominowałeś,naprawdę wielkie brawa : D
Ciekawa sytuacja w Pucharze,piętnasty Piast gra w finale Pucharu Polski ! : )
Graty za wyjście z grupy LE.
Jestem ciekaw jak złożysz pierwszą jedenastkę z tak szerokiej i niezłej ekipy.
Powodzenia !
beeriks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2013, 20:50   #36
Garik
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Garik Origin: martin 905
Domyślnie

Casi

To i ja ocenię. Na początek trzeba pogratulować Ci legendarnego poziomu. To może przejdę od razu do transferów otóż tak kupno Dancha, Saidiego są jak dla mnie genialne, a reszta średnia bądź też słaba jak na przykład Dongou, Ramos. Niestety, wydaje mi się, że nie do końca przemyślałeś zakup tych graczy, chyba, że chcesz zrobić jakiś wysyp graczy z półwyspu iberyjskiego. Wyniki bardzo dobre i szczerze Ci gratuluję. Powodzenia w dalszej grze!

PS. Wywal tego Drewniaka ze składu!
stare 02-10-2013, 20:59   #37
Casi
!@#$%^&*()_

Domyślnie

Cytat:
Napisał zanst Zobacz post
@Casi
A jest po 30 meczach podział punktów i podział na grupę mistrzowską jak w realu? Bo w T-Me nie grałem jeszcze.
Nie ma.

POŻYCZAM TWOJE ZDJĘCIE REACT
Casi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2013, 21:57   #38
1908Jacob
Més que un club

Domyślnie

Dobraa, nadszedł czas na ocenki nowych karier

#Garik

Super, że zaczynasz klasą światową. Ja to na początku na zawodowcu baty dostawałem
Zacznę od świetnego transferu Batshuayi'a, mam nadzieję, że wypali Diekmeier też dobry wybór. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć jak Ci się rozwinie Ginter i Diagne. 4 miejsce to świetny wynik. Puchar.. wiadomo, Schalke ciężki rywal. Fajnie, że od grasz Freiburgiem i Ci to sprawia przyjemność no i powodzenia na Legendarnym, ja się na razie cykam

#ForzaMilan

Również od razu plus za KŚ. Zarówno Cerci jak i Nkolou to naprawdę świetne transfery! Honda - super! Wszystko jak najbardziej realnie
Brawa za wygranie ligi już, po dupie za przegrany puchar

#bitt.

12 miejsce nie zachwyca, ale na pewno było bardzo ciężko w takiej lidze grać więc i tak brawo za podjęte wyzwanie! Szkoda że trafiłeś na Arsenal w pucharze
Będę wypatrywał kolejnego sezonu i liczę na solidne wzmocnienia

#Maders

Naprawdę jest taki duży budżet transferowy? Fajny pomysł z Samarasem, + Podoba mi się też styl opisu, te duże nagłówki głównie. Bardzo fajnie to wygląda wszystko. Wynik myślę, że mógłby być lepszy, Święci na pewno mają potencjał. Puchar z Fulhamem też nienajlepiej. Mimo to naprawdę fajnie się to czyta, przejrzyste, liczę na lepszy przyszły sezon i jakieś fajne transfery, czekam! :>
Może Caulker'a na CB? :>

#Casi

Też czekałem na kogoś z Ekstaklasy! Hahaha Dongou, serio? Trochę jednak nierealny ten transfer, to jest przyszłość Barcelony, świetny kameruński napadzior. No ale pomijając to, to łał :o Legendarny?
Puchar i Liga to już tylko formalność, więcej celuj w LM haha
stare 02-10-2013, 22:37   #39
madeindacz
Stały bywalec

Domyślnie

Nawet jeśli gracz który przyszedł z barcelony nie pasuje to i tak wyjdzie na plus bo sprzeda go za wiele większą kase ;-) kariera dobra szkoda tylko porażki w le
madeindacz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-10-2013, 14:00   #40
Maders
Jebać gotze!

Domyślnie

Było miło ale się skończyło.. Fifa po raz kolejny pokazuję, że jest bardzo głupią grą. Po 13 kolejkach drugiego sezonu zajmowałem 6.miejsce w tabeli, ostatni mecz zremisowałem 3-3 z Liverpoolem a zarząd mnie .. ZWOLNIŁ. Kpina, nie wiem czy jest sens grać od samego początku karierę S'oton czy wybrać coś nowego, nie wiem.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania