FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 15

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 7 głosów, 4.86 średnia. Wygląd
stare 04-05-2015, 19:00   #301
necky
Nowicjusz

Domyślnie

Witam Mam FIFE 15 i gdy są podłączam 3 pady to gra się wyłącza. Ale gdy są podłączone już 2 pady działa normalnie. Co zrobić? Proszę o pomoc!
necky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-05-2015, 15:46   #302
Tezetowy
Nowicjusz

Domyślnie

Witam. Mam problem z instalacją origina,a mianowicie podczas instalacji wyskakuje mi error "Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b). Szukałem w google i robiłem na sposoby zawarte na stronach i dalej nie mogę zainstalować. Proszę o pomoc.
Tezetowy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-06-2015, 09:20   #303
sebek06
Nowicjusz

Domyślnie

Witam
Mam taki problem, kupiłem fife na orginie. Instalacja przebiegła bez problem wszystko cacy. Jednak gra klatkuje podczas meczu na każdej kombinacji ustawień graficznych. W menu gra chodzi bardzo szybko jednak spadek fps jest tak widoczny podczas meczu iż nie da się grać. Uprzedzam że lockowałem na 30 60 itp fpsach.
Procek: Intel 2 core quad q9300 2.5 Ghz
Grafa : GeForce GTX 550 ti
Pamięć : 8 GB RAM
sebek06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-07-2015, 09:29   #304
bedi
Nowicjusz

Domyślnie

Witam ma taki problem wgrywam sobie koszulki dla FC Vaduz przez CM15 gdy próbuje włączyć nazwiska na plecach i zmienić kolor numerków w grze nie widać zmian brak nazwisk piłkarzy na plecach a numerki mają oryginalne stare kolory proszę o pomoc.
bedi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-07-2015, 15:41   #305
danobeitia
Zorientowany

Domyślnie

Dlaczego gdy włączam mecz w trybie szybki mecz gra zmienia ustalone przez mnie składy, pobiera składy online. Jak to zmienić?
danobeitia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-07-2015, 18:08   #306
Garik
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Garik Origin: martin 905
Domyślnie

Nie masz przypadkiem włączonego EA Match Day? Środkowe kółeczko między zespołami

http://media.spidersweb.pl/wp-conten...fa-15-pc-2.jpg
stare 12-07-2015, 14:34   #307
danobeitia
Zorientowany

Domyślnie

Garik. A co trzeba zrobić by w trybie np Liga Hiszpańska gra sama nie zmieniała moich składów?
danobeitia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-07-2015, 18:44   #308
Garir
Nowicjusz

Domyślnie

Niestety nie
Garir jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-08-2015, 08:33   #309
Leonidas90
Nowicjusz

Domyślnie

Witam. Po przeinstalowaniu Fify (musiałem pozbyc sie patcha Moddingwaya) gra zaczęła działać cuda . Kłopoty z płynnościa , kłopoty z uruchomieniem a teraz kłopoty graficzne których nie moge przeskoczyc .
Moj sprzet :
Intel Core i5 4210H 4x2.9 GHz
8 gb RAM
DirectX 11
Karta Graficzna GeForce GTX860M
Windows 7
stery do grafy 355.60
http://www.fotosik.pl/zdjecie/25e85ac0978e5d45
W screenie chodzi o to ,że zawodnicy na skraju boiska są ciemniejsi niz Ci w srodku . W ogole kolory jaskrawe typu biale zólte mocno Mi w grze swieca . Wie ktos co z tym mozna zrobic ?

Ostatnio edytowane przez Leonidas90 ; 18-08-2015 o 08:37
Leonidas90 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2015, 08:23   #310
Orhain
Nowicjusz

Domyślnie

Witam.
Mam pytanie a właściwie kilka pytań, ktore być może są troche laickie odnośnie składów w Fifa 15 na PC.Otóż jak sie ma sprawa z aktualizacją składów poza FUT ?Jak wiadomo letnie okno transferowe dobiegło końca i czy w związku z tym Fifa 15 będzie miała oficjalną aktualizacje składów po tym właśnie oknie ? Bo jak na razie żadnych zmian nie widzę (np Cassilas nadal jest w Realu pomimo tego ze w rzeczywistości już od jakiego czasu go tam niema). Nie wiem jak to wyglądało z fifą w poprzednich latach. Czytałem np o "FIFA 15 ModdingWay Mod". Czy ten patch aktualizuje także składy? Jeżeli tak to czy gra nie będzie próbowała zastąpić ich swoimi?
Druga sprawa to taka że grając reprezentacją polski zauważyłem troche dziwną rzecz a mianowicie raz mam skład gdzie jest Grosicki (rezerwa), Błaszczykowski i brak Krychowiaka a grając np tydzień póżniej nie ma w nim Grosickiego, Błaszczykowskiego a jest Krychowiak.Najlepsze jest to że grając ponownie za np tydzień skład ponownie wrócił do poprzedniego stanu po czym za czas jakis znowu sie zmienił na ten drugi i tak w kółko...
Mam jeszcze pytanie z innej beczki.Często zdaża mi się spotkać ze znajomymi i grywac turnieje np w 4 osoby.Przed rozegraniem pierwszego meczy chciałbym sobie ustawić skład wyjściowy tak abym nie musiał tego robić przed każdym meczem.W Fifie 13 bodajże nie było z tym problemu, można było wejśc w skład dowolnej drużyny, ktora jest w turnieju i zmieniac a w 14 i 15 mogę to tylko zrobić w momencie gdy akurat jest moja kolej grania meczu i to chyba tylko wtedy gdy jestem akurat gospodarzem.Czy jest jakiś sposob na to aby można zmieniac składy każdej z drużyn w turnieju w dowolnym momencie?
I już ostatnie pytanie odnośnie ustawienia kontrolera.Jak chodzi o pierwszego pada to niema problemu z zapisaniem konfiguracji natomiast gdy kolega ustawi sobie na drugim padzie swoja konfiguracje,zapisze ją to owszem ona jest ale po ponownym odpaleniu gry znika i za każdym razem trzeba ja tworzyć.Czy cos błednie ją zapisuje ze po restarcie znika?
Z góry dziękuje za odpowiedzi na moje pytania.
Orhain jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-01-2016, 22:40   #311
Peter Marco
Nowicjusz

Domyślnie

Również mam problem. (Dzień dobry tak w ogóle, jestem tu nowy )

Zachciało mi sie grać w Fife 15 po zainstalowaniu nowej karty karty graficznej ATI HD 5750 i, wcześniej grałem na zintegrowanej, nie bylo czegoś takiego i zaczęły sie dziać takowe cyrki:

http://scr.hu/2v0v/5mu9l

http://scr.hu/2v0v/3gquj

Sterowniki moje są od AMD Catalyst wer. 15.20.1062.1004-150803a1-187669C

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
Peter Marco jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-03-2016, 05:05   #312
akopsrk
Nowicjusz

Domyślnie

http://scoreupdate7.blogspot.com/ Juz dzisiaj jest kolejny kupon z kursem ok 100 ! do tej pory 100% skuteczność potwierdzona skanami na blogu !
akopsrk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-03-2016, 22:49   #313
Caine
Nowicjusz

Question Brak zakupionego zawodnika

Witam Mam problem w FUT 15 na androida.(gram sb w pociągu czy między wykładami) W ten piątek kupiłem Garetha Bale z 325.000 coinsów na aukcji i go nie dostałem. Jest on przez cały czas w obserwowanych. Nie moge go usunąć bo jak wciskam "remove item" i wchodzę w obserwowane z powrotem to on znowu tam jest. Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać żebym miał tę karte w swoim składzie? albo żeby przynajmniej mi kase zwrocili
Caine jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-06-2016, 10:57   #314
ronaldo1
Nowicjusz

Domyślnie

co to za błąd że nie widze piłki ?
stare 14-06-2016, 11:59   #315
stefini
Nowicjusz

Domyślnie

ajajajajajaa
stefini jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-06-2016, 13:56   #316
sedes
Nowicjusz

Domyślnie

jesli nie widac piłki tzn że musisz wylaczyc konsole i wlozyć płyte ponownie i zadziała
sedes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-08-2016, 15:50   #317
Marcin90
Nowicjusz

Domyślnie

Czy ktoś może mi powiedzieć jak można zmienić język w komentarzu na j.angielski ???

proszę pomóżcie
stare 26-08-2016, 12:11   #318
PioptrusPan
Nowicjusz

Domyślnie

Witam ! Mam problem ponieważ nie wiem dalaczego ale demo Fify działa bez zacinania na fullach a pełna wersja strasznie się zacina :/ W moich plikach, w folderze fifa 12 nie mam pliku fifasetup.ini, powinen on byc w tym samym folderze, co folder instance0? I jak mogę uruchomić grę przez ten direct3d overrider ? Pomóżcie

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania