FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Forum & Serwis

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 13-12-2012, 20:04   #181
lukasz075
Doświadczony

Domyślnie

Kariera 1, komentarz do kariery 1, kariera 2, kariera 3, komentarz do kariery 3, komentarz do kariery 2, kariera 4, komentarz do kariery 3, kariera 5, komentarz do kariery 3, kariera 6, kariera 7. tak wygląda aktualny temat przecież gorzej być nie może
lukasz075 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-12-2012, 20:05   #182
Kreuzberg
Bayern & Hertha

Domyślnie

Domino, burdel jest dlatego, że wszystko, wszystkich i o wszystkim jest w jednym temacie. Przez to właśnie macie problem z bałaganem i tylko dlatego jest tam burdel. Osoby, które tworzą post opisując swoja karierę, robią to estetycznie, a jeżeli zależy im, by kariera była opisana dokładnie z zachowaniem w/w estetyki, będą dbać o swój własny wątek.
To tak jakbyś posadził konsultantów telefonicznych koło siebie i każdy musiałby rozmawiać z klientem. Nie ma szans, żeby nie było zamieszania i chaosu. Po to własnie stosuje się osobne stanowiska oddzielone ściankami dla każdego konsultanta. Tłumacząc to na język forum - osobny wątek dla każdej kariery.

#Mad3RsBVB

Żadne nominacje. Zatrudnić nowego, ogarniętego Moderatora tylko i wyłącznie do pilnowania tego działu i nie będzie problemu z burdelem. Pomysł nie może nie wypalić.
Kreuzberg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-12-2012, 20:09   #183
Maders
Jebać gotze!

Wyślij wiadomość na gg do Maders Origin: majczel17
Domyślnie

Zrozumcie, że będzie zbyt duży syf wtedy admin tego nie ogarnie. Pewnie na dzień będzie zakładane multum tematów. Ktoś dajmy, że w poniedziałek wrzuci karierę xx a za tydzień znów założy temat i będzie grał yy a o tamtym temacie zapomni i moderator będzie tak czuwał nad kilkunastoma tematami jak nie więcej, powodzenia.
stare 13-12-2012, 20:10   #184
lukasz075
Doświadczony

Domyślnie

@Sven dokładnie... przecież na pierwszy rzut oka widać, czy ktoś się stara przy opisie, czy nie. Mi szczerze nie chce się w 100% przykładać, bo wiem, że skomentują góra 2 osoby. A tak, mając swój temat, aż chciałoby się napisać więcej.

@Mad3RsBVB ale nie wiem o co ci chodzi. Co to za problem 20 czy 40 tematów z ładnym opisem i komentarzami na temat? Przecież tam nie trzeba będzie usuwać nawet 1 komentarza, każdy przecież będzie dotyczył tej samej drużyny. A jeśli coś nie pasuje - zgłosić post i po sprawie.
stare 13-12-2012, 20:20   #185
Kreuzberg
Bayern & Hertha

Domyślnie

Przecież nie trzeba od razu przeglądać 100 tematów. Z biegiem czasu będzie widać, które umarły, a które nie.
stare 13-12-2012, 20:20   #186
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Czytam Wasze posty i przecieram oczy ze zdumienia.

W dziale FIFA 12 niejednokrotnie byliśmy gonieni, że jest syf, bajzel i nic nie można znaleźć. Dlatego tez zdecydowaliśmy o rewolucji w nowym dziale i nie mamy zamiaru odstępować od przyjętej strategii.

Marudzicie na temat z karierami - w dziale FIFA 12 był temat z identycznymi zasadami i co? Chlew. Teraz tylko dzięki ogarnięciu Gerrarda i Domina nie ma tak wielkiego bajzlu w tym temacie. Nic na to nie poradzę, że nie czyta się regulaminów, mimo oczojebnych wpisów na stronie działu FIFA 13...

Na pewno nie będzie osobnych tematów dla każdego usera, nie będzie tez wyróżniania. Wszyscy sa równo traktowani i tego się trzymamy.

Podważam sens istnienia osobnych tematów z karierami - zazwyczaj jedną karierę skomentuje kilka osób, więc po co miliard nowych wątków. A co z tymi, w których autorzy nie będą się udzielać? Znowu mamy non stop sprzątać?

Metody waszych reakcji na spamerów i offtop zostały już pokazane, nie mam co się rozpisywać. Można uniknąć często zbędnych postów np. pytając się autora kariery np za pośrednictwem wpisu do jego profilu.

Forum jest dla Was. Jeżeli sami nad sobą nie potraficie zapanować to my nic na to nie poradzimy. Nie pomagają regulaminy, nie pomagają groźby kar. To co Was zmusi do zachowania ładu i składu?

Co do propozycji nowego moda to muszę oficjalnie wyśmiać taką prośbę. Nie wiem czy kolego zauważyłeś, ale Gerrard jest modem na dział FIFA, więc gadanie, że nikt tego nie pilnuje mija się z celem.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-12-2012, 20:26   #187
lukasz075
Doświadczony

Domyślnie

Ale powoli.

Jeśli będzie dział, to aktywne kariery będą się utrzymywać na pierwszej stronie, przez kolejne i kolejne posty. Jeśli więc w temacie ostatni post będzie przykładowo miesiąc temu, to chyba logiczne, że leci do kosza. Na pierwszy rzut oka widać, czy w temat jest aktualizowany, czy autor się stara. Tam nie będzie pierdyliarda tematów, jak to niektórzy myślą.
Zamiast jednego wielkiego syfu byłyby ciekawe tematy, tworzące historię klubu

Cytat:
Napisał Trolu Zobacz post

Podważam sens istnienia osobnych tematów z karierami - zazwyczaj jedną karierę skomentuje kilka osób, więc po co miliard nowych wątków.
Robiąc prezentację podsumowującą sezon, jest tam kilka odpowiedzi kogo można kupić, i tyle. A tak można nawet codziennie dodawać jakiś news o karierze, i komentarze nie będą się ograniczać do transferów.
stare 13-12-2012, 20:29   #188
Kreuzberg
Bayern & Hertha

Domyślnie

Cytat:
W dziale FIFA 12 niejednokrotnie byliśmy gonieni, że jest syf, bajzel i nic nie można znaleźć. Dlatego tez zdecydowaliśmy o rewolucji w nowym dziale i nie mamy zamiaru odstępować od przyjętej strategii.
Ale co chcesz znaleźć w dziale, w którym ludzie opisują tylko i wyłącznie swoje kariery? Pomocy dotyczącej jak strzelać karne?

Cytat:
Podważam sens istnienia osobnych tematów z karierami - zazwyczaj jedną karierę skomentuje kilka osób, więc po co miliard nowych wątków. A co z tymi, w których autorzy nie będą się udzielać? Znowu mamy non stop sprzątać?
Komentuje kilka osób, bo kariera ląduje daleko w tyle przez inne komentarze. Osobne tematy pozwolą tego uniknąć. Opcja usuwania nieaktywnych wątków?

Cytat:
Co do propozycji nowego moda to muszę oficjalnie wyśmiać taką prośbę. Nie wiem czy kolego zauważyłeś, ale Gerrard jest modem na dział FIFA, więc gadanie, że nikt tego nie pilnuje mija się z celem.
Nikt kolego nie napisał, że Moderatorzy tego nie pilnują. Wyraźnie napisałem, żeby zatrudnić nową osobę, która pomoże w pilnowaniu porządku. Jeżeli Moderatorowi się nie chce, to po co jest na tym stanowisku?
stare 13-12-2012, 20:29   #189
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Natychmiast po utworzeniu takiego działu pojawia się dziesiątki tematów typu:

"zaczołem gre menczestrem city, spszedałem teveza, pomuszcie mi kupić kogos bo zajołem drugie miejsce grajonc na amatorze plisss"

Zbyt długo tu siedzę by dać się nabrać na naiwną wizję poszanowania zasad Forum i pisania kwiecistym językiem opisów karier.

EDIT: I co z tego, że przybyłby ktoś nowy? Nie da się pilnować Forum 24h na dobę...

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie

Ostatnio edytowane przez Trolu ; 13-12-2012 o 20:33
stare 13-12-2012, 20:35   #190
Kreuzberg
Bayern & Hertha

Domyślnie

Przecież nie trzeba siedzieć 24/7, żeby był porządek. Wystarczy godzinka dziennie, żeby ogarnąć całe forum. Uwierz mi. Wiem to z własnego doświadczenia.
stare 13-12-2012, 20:37   #191
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Kuźwa, panowie, bądźmy poważni. Wasze Kariery to temat do pokazywania swoich osiągnięć z klubem i tak pozostanie. Dla mnie to prosta sprawa, to nie my, moderatorzy, współtworzymy ten temat, tylko wy. Moderatorzy nie mogą kontrolować każdego postu, możemy wysłać ostrzeżenie, choć właściwie aktualnie średnio co trzeci post zasługuje na kartkę.

Narzekacie, że nikt nie komentuje karier. I niby kiedy dziennie będzie 15 nowych tematów, każdy z inną karierą, to w każdym temacie, oddzielnie, każdy z użytkowników będzie wchodził i wyczerpująco komentował? Przecież nie możemy zmusić was do komentowania każdej kariery. Przeciętny użytkownik komentuje karierę, która się mu odpowiada, która podoba się mu pod względem realności, osiągnięć i często estetyki ich przedstawienia.

Powiem tyle: skoro chcecie, by panował porządek, to sami ten porządek utrzymujcie, bo to wy tworzycie to forum, to wy tutaj piszecie i w gruncie rzeczy to wy ten burdel robicie. Chcesz zmian- zacznij od siebie.
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-12-2012, 20:40   #192
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

"Nie ucz ojca dzieci robić..."

Nie moja wina, że ludzie nie ogarniają, a Wy macie się za zbawicieli Forum. Sadzicie, że ta cała koncepcja, która jest obecnie realizowana powstała w jeden dzień? Przykro mi. Staraliśmy się tak to zorganizować by Wam było wygodnie. Niestety musieliśmy tez uwzględnić czynniki takie jak czas modów, dlatego tez ograniczyliśmy swobodę tworzenia nowych wątków. Nawet to nie jest w stanie niektórych powstrzymać od bezmyślnego klepania durnych postów. Lepszy chlewik w dziale 13 niż stajnia Augiasza w dziale 12...

Powoli zaczynam nie ogarniać o co Wam teraz chodzi...

stare 13-12-2012, 20:40   #193
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lucas. Zobacz post
Kuźwa, panowie, bądźmy poważni. Wasze Kariery to temat do pokazywania swoich osiągnięć z klubem i tak pozostanie. Dla mnie to prosta sprawa, to nie my, moderatorzy, współtworzymy ten temat, tylko wy. Moderatorzy nie mogą kontrolować każdego postu, możemy wysłać ostrzeżenie, choć właściwie aktualnie średnio co trzeci post zasługuje na kartkę.

Narzekacie, że nikt nie komentuje karier. I niby kiedy dziennie będzie 15 nowych tematów, każdy z inną karierą, to w każdym temacie, oddzielnie, każdy z użytkowników będzie wchodził i wyczerpująco komentował? Przecież nie możemy zmusić was do komentowania każdej kariery. Przeciętny użytkownik komentuje karierę, która się mu odpowiada, która podoba się mu pod względem realności, osiągnięć i często estetyki ich przedstawienia.

Powiem tyle: skoro chcecie, by panował porządek, to sami ten porządek utrzymujcie, bo to wy tworzycie to forum, to wy tutaj piszecie i w gruncie rzeczy to wy ten burdel robicie. Chcesz zmian- zacznij od siebie.

Dziękuję. Tyle w temacie. W zasadzie nie mam nic do dodania.
Gerrard jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-12-2012, 20:43   #194
Domino
Gość

Domyślnie

@Trolu

Cytat:
Napisał Domino Zobacz post
Celem administracji jest w jakimś stopniu wygoda użytkowników, ale... pod jednym konkretnym warunkiem. A pod takim warunkiem że użytkownicy uszanują samych siebie, uszanują naszą pracę i uszanują porządek na forum. Przede wszystkim porządek. A na razie nie widzę podstaw żeby Wam użytkownikom aż na tyle zaufać.

Jedna osoba złamie regulamin, to zaraz pięć następnych musi tej osobie zwrócić uwagę, albo odpisać, kontynuując offtop, zamiast nie pisać nic i zaraportować nieregulaminowy post. To tylko potwierdza nieznajomość krótkiego regulaminu zamieszczonego na pierwszej stronie w każdym temacie (mowa o dziale FIFA 13). Kolejna sprawa, tak dla przykładu. Temat Ultimate Team w dziale FIFA 13. Nie wprowadziliśmy tam jakiegoś rygoru, zaostrzonych zasad i to był błąd. Napieprzone ponad 80 stron i syf totalny w temacie, nie da się tam nic konkretnego i ciekawego znaleźć, jeden przekrzykuje drugiego. Jest regulamin to jest źle, ale jak go nie ma, to jest jeszcze gorzej, bo sami nie potraficie zachować umiaru.

Więc teraz wyobraźcie sobie nowy dział pod nazwą Wasze kariery i osobne tematy każdego zainteresowanego użytkownika, jak większość osób ma problem z jednym tematem i krótkim regulaminem.
I odnosząc się do tego, co koledzy pisali, że teraz jest burdel. Jest. I będzie. Bo sami też nie dbacie o porządek i ład. Bo trudno zapamiętać kilka kluczowych zasad do danego tematu. Wy tworzycie forum, a my niestety po Was sprzątamy. Nowy dział nic nie zmieni na lepsze. Nowa kariera i nowy temat? Bez jaj. A bo mi się znudziło, a bo się zepsuł save. I mam też rozumieć że w tych Waszych tematach byłoby wszystko w jednym, czyli wszystkie tematy razem wzięte, czyli Polecamy zawodników, drużynę itd.?

I Lucas dobrze podsumował. Nikt nie zmusi do komentowania. A fpizdyliard nowych tematów w ciągu dnia na pewno nie polepszy tego stanu rzeczy. Nie wzrośnie 'oglądalność'. Każdy komentuje to co mu odpowiada, a widząc od groma nowych tematów z karierami nikomu nie będzie chciało się klikać w każdy temat i mozolnie go czytać...

Ostatnio edytowane przez Domino ; 13-12-2012 o 20:48
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13-12-2012, 20:45   #195
lukasz075
Doświadczony

Domyślnie

Myślę, że jak ktoś lubi przeglądać kariery, to spokojnie poczyta sobie 10 tematów i dopisze coś od siebie.
Jeśli powstaną tematy typu "gram menczesterem i kogo mam kupic" to chyba po to jest ktoś od usuwania takich tematów i po to jest przycisk do zgłaszania postów .
Po prostu, taki dział sprzyjał by tym, którzy lubią opisywać swoją karierę częściej niż raz na sezon, chcieliby pogadać z innymi na temat składu, a aktualny temat to uniemożliwia.

Teraz jest z 80 stron z karierami. A jeśli byłoby 10 stron z tematami, to co, gorzej będzie? Byłoby tak samo, jak jest teraz - rzadko kto czyta kariery, które są gdzieś daleko.
stare 13-12-2012, 20:45   #196
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Jeśli tak bardzo chcecie praworządności oraz skrupulatnego przestrzegania regulaminów wraz z wykorzystaniem furtki umożliwiającej zwiększenie kary to proszę bardzo. w tydzień połowa Forumowiczów by wyleciała...

stare 13-12-2012, 20:50   #197
lukasz075
Doświadczony

Domyślnie

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby po utworzeniu działu karać tych, którzy nie stosują chociażby do najmniejszego punktu regulaminu.
Tak jak pisałem wcześniej, można ustalić wzór tworzenia prezentacji, a tematy zanim wylądują w dziale muszą być zaakceptowane przez moderatora. Nawet raz dziennie niech któryś z modów przejrzy to, co gracze napisali.
stare 13-12-2012, 20:51   #198
Kreuzberg
Bayern & Hertha

Domyślnie

W zasadzie powinniście usunąć dział "opowiadania" i zrobić jeden temat, podobny do tego "wasze kariery". To polega dokładnie na tym samym, tylko zamiast karier, są opowiadania.
stare 13-12-2012, 20:54   #199
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Widać właśnie jak czytacie regulaminy. W pierwszym poście w temacie z karierami jest podany wzór opisu kariery...

Sugerowałbym skończyć te dywagacje, gdyż mówicie ciągle o tym samym, a nasze stanowisko w tej kwestii jest jasne.

Pewnego pięknego dnia wpadnę do działu fifa z inspekcją. Zobaczycie, że niektórym nie będzie do śmiechu.

stare 13-12-2012, 20:54   #200
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Cytat:
Napisał lukasz075 Zobacz post
Myślę, że jak ktoś lubi przeglądać kariery, to spokojnie poczyta sobie 10 tematów i dopisze coś od siebie.
Jeśli powstaną tematy typu "gram menczesterem i kogo mam kupic" to chyba po to jest ktoś od usuwania takich tematów i po to jest przycisk do zgłaszania postów .
Po prostu, taki dział sprzyjał by tym, którzy lubią opisywać swoją karierę częściej niż raz na sezon, chcieliby pogadać z innymi na temat składu, a aktualny temat to uniemożliwia.

Teraz jest z 80 stron z karierami. A jeśli byłoby 10 stron z tematami, to co, gorzej będzie? Byłoby tak samo, jak jest teraz - rzadko kto czyta kariery, które są gdzieś daleko.
Chciałem ci jakoś odpowiedzieć, ale już nie mam siły. Po prostu brak słów. Ja pasuję, kompletnie już nie wiem o co wam chodzi. Skoro chcecie porządku, ja dam od siebie co mogę- nie będę już przymykał oka na niektóre niezgodne z regulaminem posty.
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania