FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 23 głosów, 4.96 średnia. Wygląd
stare 08-03-2005, 20:03   #141
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

A Dziś Barcelona zremisuje i przejdzie do ćwierćfinału Zresztą... jestem pewien że Barca przejdzie dalej, ale jeśli mam obstawić wynik to 1:1. Nie pozostało mi nic jak iść teraz do sklepu po prowiant i zasiąć przed TV i pasjonować się grą swoich pupili Pozdro.
stare 08-03-2005, 21:18   #142
lewy
Weteran

Domyślnie

3-0 Barca przegrywa, ***** mac jebane chelsea nie umie grać, same kontry ja pierdole. KAARNY! GOOOL!
lewy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2005, 21:31   #143
lewy
Weteran

Domyślnie

3-2 dla BARCY JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EST!!
stare 08-03-2005, 22:19   #144
lookey
ζσσ

Domyślnie

Zaje*isty mecz! widzieliście bramke Ronaldinho?? Aż sie chce oglądać A jutro Juve rozwali Real!!

^by me
lookey jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2005, 22:46   #145
Suchy
Banned

Domyślnie

Jak pech to pech .. :(
Przystanek Woodstock: impreza kumulująca najbrudniejszych, śmierdzących skurwysynów jakich nosiła matka Ziemia. Owe psie pomioty twierdzą, iż przyjeżdżają tam posłuchać muzyki, jest to nieprawdą, gdyż tego co jest tam grane muzyką nazwać nie można. Śmierdziele przyjeżdżają tam w celu taplania się we własnych odchodach, picia >9000 piw i ruchania najebanych szmat. Często zdarza się, że te brudne kurwy zapylą te brudne szmaty, z takich zapyleń powstają dzieci z downem.
Źródło: Encyklopedia PWN
Suchy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2005, 22:50   #146
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Cytat:
verbaT napisał(a)
jebane chelsea nie umie grać
Jebany to w tej chwili jesteś Ty... Właśnie że umie grać i udowodniła to w meczu który pare min temu się zakończył. Cóż... mówi się trudno, nadal nie dowierzam ale widocznie tak już musi być... :( życze powodzenia piłkarzom Chelsea w ćwiercfinale. Visca el Barca !!!!
stare 08-03-2005, 22:53   #147
Tom_my
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Tom_my
Domyślnie

rzekłbym dupa
stare 08-03-2005, 23:01   #148
doofy
Bolek :D

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do doofy Wyślij wiadomość na gg do doofy
Domyślnie

ostatnia bramka, faul, oszustwo, przez takie coś prawdziwy futbol umiera :(
stare 08-03-2005, 23:11   #149
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Mecz fantastyczny.
Wynik.. n/c
Ronaldinho bogiem.. ma ktos jeszcze watpliwosci kto jest najlepszym pilkarzem swiata? No *****.. ta 2 bramka to wogole jakas z kosmosu.. co to jest? Stoi 3 sekundy i z miejsca strzela i taka bramka.
Eto'o - fatalnie
Ricardo Carvahlo - zabije skurwiela! Sie nie umie grac to sie fauluje bramkarza..
Zycze, zeby ta smierdzaca brudna kasa czelsi wpadla na Milan. Wtedy zobacza co to gra taktyczna.

Wogole pilka nozna to juz sie ****owa robi. Najpierw pierdolona Gecja i jej szachy, a teraz czelsi i warcaby.. *****. Bardziej mi to starcrafta przypomina.

Zaraz tu beda cwaniakowac "wielcy" kibice czelsi(z srednia wieku ~12) ktorzy kibicuja tej druzynie od roku. A 5lat temu nie wiedzieli, ze cos takiego jak "chelsea" istnieje.
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2005, 23:13   #150
live99
The Reds

Wyślij wiadomość na gg do live99
Domyślnie

strasznie grala obrona barcy... katastrofa :(chelsea b madrze taktycznie (bo barcelonie to chyba zadnyc rad ten trenerek nie udziela) ale mecz byl super chyba najlepszy od holandia-czechy na euro ps ronaldinho troche se zaszal po meczu...
live99 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2005, 23:20   #151
lookey
ζσσ

Domyślnie

A właśnie! O co o sie wyrywał?? chciał komuś wpirdolić?

^by me
lookey jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2005, 23:24   #152
NAWED_BEKA
Banned

Domyślnie

Cytat:
PŁOTEK napisał(a)
A właśnie! O co o sie wyrywał?? chciał komuś wpirdolić?
Chcial wpierdolic sedziom, bo 4 bramka nie powinna byc uznana.. Nie wiem *****, ale to juz jest jakies popierdolone.. co mecz jakas afera bo blad sedziego. Niech wprowadza te pierdolone powtorki bo to juz nawet zenujace nie jest.
stare 08-03-2005, 23:28   #153
Patyk
|| CF || GieKSiarz ||

Wyślij wiadomość na gg do Patyk
Domyślnie

KUR** NO TO STARY DZIAD COLINA WYCH***Ł BARCĘ!!!

Patyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-2005, 07:10   #154
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Skomentuję ten mecz, bo widzę tu wielu "fanów", którzy tak jak Ronaldinho nie potrafią przyjąć porażki z godnością...

Mecz od samego początku, mimo, że Barca próbowała, toczył się pod dyktando Chelsea. Fantastyczna obrona nie dawała się przejść, a pokazywała nam wzamian popis prostopadłych podań, które zakończyły się strzeleniem trzech goli. Przy pierwszym golu zawiniła obrona, przy drugim obrońcy pokazali żenujące krycie, a przy trzecim Duff był chyba za szybki dla tych patałachów (tak ich nazwę, bo spartolić 3 gole to mało kto potrafi w ciągu 20 min.). Potem Barca się obudziła, jednak gola strzelili po Włosku, czyli na szukanie karnego. Ronaldinho miał kupę szczęścia przy nieszczęściu Cecha. Drugi gol był ładny, ale szczerze mówiąc widziałem ładniejsze, więc nie wiem czym się tu zachwycać. Po tym licznik się zatrzymał i trzeba było długo czekać aż cokolwiek strzelą. Najlepszą sytuację miał Eto'o, ale nie potrafił z 5 metrów w praktycznie pustą bramkę trafić Ja to bym go za to do rezerw wywalił... Potem świetnie egzekfowany rzut rożny i kolejny popis obrony Barcy. Terry spokojnie podbiegł, ustawił się (już wtedy był wolny) potem dobiegł pod piłkę i strzelił gola... Dużo tu widać sprzeciwów, że gola nie powinno być, ale bardziej niż o Carvahlo, to Valdez wywalił się o własnego obrońcę... Zresztą, gdyby Eto'o trafił, to nie byłoby sprawy.... Sama Barcelona jest sobie winna, tego wieczoru była ewidentnie słabsza, a geniusz Mourinho po raz kolejny się potwierdza... Wspaniale rozpracowana taktyka Barcy, pozazdrościć takiego szkoleniowca... Ja sam widziałem, że niektórzy piłkarze Barcelony schodzili mimo wszystko z podniesionymi głowami, czyli można. Ale Ronaldinho chyba do pewnych rzeczy jeszcze nie dorósł. WSTYD!!!!
stare 09-03-2005, 07:25   #155
AGR
Kill 'Em All

Wyślij wiadomość na gg do AGR
Domyślnie

Mecz na jaki chce sie patrzeć. Cały czas akcje, dużo pięknych goli. A Lyon zorwalił Werder 7:2 To był pogrom.
stare 09-03-2005, 09:07   #156
NAWED_BEKA
Banned

Domyślnie

Cytat:
DeeJack napisał(a)
Potem świetnie egzekfowany rzut rożny i kolejny popis obrony Barcy. Terry spokojnie podbiegł, ustawił się (już wtedy był wolny) potem dobiegł pod piłkę i strzelił gola... Dużo tu widać sprzeciwów, że gola nie powinno być, ale bardziej niż o Carvahlo, to Valdez wywalił się o własnego obrońcę...
Valdes byl przytrzymywany przez ****a(ten gosc zawsze tak gra.. ale to juz jest przesada.. nie moga wygrac to bramkarza przytrzymuje..) Carvahlo co ewidentnie widac na powtorkach. To ze sie wywalil o obronce Barcy to skutek wlasnie tego faulu. Obrona Barcy zagrala fatalnie.. zreszta tak jak polowa Barcy.
Oleguer, Deco, Eto'o, Iniesta nie grali kompletnie nic. Puyol, Beletti, Valdes tez nei zagrali meczu zycia.. widoczny golym okiem byl brak Marqueza..
smiem napisac, ze gdyby nmie byl kontuzjowany to nie byloby 2bramek.. Za to Ronaldinho pokazal jak sie w pilke gra. Bez niego Barca by dzisiaj nie istniala.. to on strzelil 2bramki.. to on czarowal technika.. to on dawal nadzieje.. to on mobilizowal reszte zespolu. Rijkaard powinien wczesniej puscic Giulego i Maxiego.. Oleguer to by gral ostatni mecz w 1 zespole Barcelony.. od razu bym go wyslal do Barcy B.
Teraz Barca musi koniecznie kupic klasowego obronce i jakiegos pomocnika. Mysle tutaj o Ashleyu Cole i Maniche. Powinien jeszcze wrocic Saviola i Riquelme. Tyle ode mnie.

Chelsea zycze wpadniecia na Milan. A Milanowi zycze zdobycia ligi mistrzow.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez NAWED_BEKA ; 09-03-2005 o 09:13
stare 09-03-2005, 09:33   #157
lewy
Weteran

Domyślnie

@Grzechu - chelsi gra antyfutbol i mnie to już wkurwia, cały czas kontra i kontra. Jebany murinio to jest cwaniak ******ny, cały czas siedzi podparty o palec i nic *****.
@DeeJack - zamilcz...

Na końcu meczu poszło o to, że nazwali Eto'o nazwali małpą, zrobił to porządkowy. Wyszukiwacz talentów harnął sobie blisko ławki FCB i to ich wkurwiło... ehh. Pozostaje Puchar Uefa Tam pokażemy co to jest PIŁKA NOŻNA! VISCA EL BARCA NA ZAWSZE!
stare 09-03-2005, 11:12   #158
Tom_my
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Tom_my
Domyślnie

Cytat:
verbaT napisał(a)
@Grzechu - chelsi gra antyfutbol i mnie to już wkurwia, cały czas kontra i kontra.
przesadzasz, rozumiem że jesteś wkurwiony na czelsi, ale antyfutbol to to niebył napewno
stare 09-03-2005, 11:44   #159
George89
Miszczu :)

Wyślij wiadomość na gg do George89
Domyślnie

@ Verbat przykro mi, ale Barca nie zagra juz w Pucharze Uefa. W tej fazie rozgrywek juz sie odpada definitywnie z europejskich pucharow. Z Twoich wypowiedzi wynika, ze narazie masz male pojecie o pilce i probujesz na sile usprawiedliwic zla dyspozycje Tweojego zespolu

@Stormik skoncz juz najezdzac na Carvalho. Ciekawe jak Ty bys sie zachowal w takiej chwili. Nie masz prawa tak po nim jezdzic, ani po zadnym innym czlowieku

@Grzechu jedyny, ktory potrafil przyjac porazke z godnoscia i do tego nie zbesztal Chelsea, ale i zyczyl im powodzenia w nastepnej rundzie. Brawo

A teraz o meczu:

Barcelonie na poczatku zabraklo koncentracji. Moim zdaniem szanse na awans zaprzepascili w pierwszych 20 minutach. Fatalne bledy obrony, przede wszystkim Gio van Bronchorsta. Potem blysnal Ronaldinho. Gol to maestria, ale widzialem ladniejsze. Widac bylo, ze Brazylijczyk tchnal ducha w druzyne z Katalonii, bo od tamtej pory Barca zaczela grac lepiej. W drugiej polowie mecz byl wyrownany. Dobre strzaly Barcelony i w odpowiedzi blyskawiczne kontry The Blues. Moze gdyby Eto'o strzelil bramke to Braca cieszyla by sie z awansu, ale nawet najlepszym w historii sie to zdarza. Pozniej kontrowersyjny gol Terrego. Czy byla bramka? Tego nie wiem, ale trzeba sie zgodzic z decyzja sedziego. Taki jest futbol. Po tyej bramce bylo widac rozwazna gre Chelsea i spokojnie wytrzymali do konca spotkania. Mysle, ze bledem Rijkaarda bylo zbyt pozne wprowadzenie Maxi'ego i Giuly'ego, bo pewnie Ci pilkarze wniesli by do gry wiecej niz Iniesta, lub chocby slabo grajacy Deco. Co do incydentu po meczu to nie zamierzam sie wypowiadac, bo cholera wie co tam sie dzialo. Gazeta nie za bardzo wierze, bo czesto pisza bzdury, ale jesli to prawda to musze przyznac, ze bylo to skandaliczne zachowanie i na Chelsea powinny zostac nalozne kary finansowe. Jeszcze dwa slowa o Mourinho. Jeszcze rok temu zachwycaliscie sie nim jaki to geniusz, a teraz po nim jedziecie. Dlaczego? Dlatego, ze wyeliminowal Wasza Barce? Jeszcze raz gratulacje dla Chelsea. Szkoda tylko, ze na musial ktos z tych druzyn odpasc. Los chcial, zeby to Katalonczycy wypadli za burte tych elitarnych rozgrywek. Zal Barcy, bo to byl zespol na polfinal moim zdaniem. Podobnie jak Chelsea, Juve i Real. Pech chcial, ze te druzyny spotkaly sie w 1/8 finalu.

Co do pozostalych spotkan to krotko powiem:

Milan-ManUtd- Nie widzialem tego meczy, ale sadzac po wyniku, mecz nie byl ciekawy. Milan zagrali pewnie wloska pilke co uniemozliwilo strzelenie gola przez Anglikow. Ciesze sie z postawy Crespo, ktory wyeliminowal Manchester. Zycze szczescie w kolejnej rundzie

Lyon-Werder- Taki wynik pokazuje, ze Lyon jest zespolem, ktory moze sprawic niespodzianke w tej edycji LM, podobnie jak Monaco rok temu. Dla Werderu mysle, ze to byla porzadna lekcja futbolu. Dobrze by bylo, aby wyciagneli z niej wnioski.

To tyle o wczorajszym meczach Ligi Mistrzow. Mam nadzieje, ze dzisiejsze mecze beda rownie atrakcyjne jak te z wtorku. Narazie moje typy sie sprawdzily. Mam nadzieje, ze dzis sie sprawdza. FORZA JUVE!!!

sig by Cyrex
FORZA JUVE
George89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-2005, 11:54   #160
NAWED_BEKA
Banned

Domyślnie

Cytat:
George89 napisał(a)
@Stormik skoncz juz najezdzac na Carvalho. Ciekawe jak Ty bys sie zachowal w takiej chwili. Nie masz prawa tak po nim jezdzic, ani po zadnym innym czlowieku
Ty mi nie bedziesz pierdolic jakie ja mam prawa, bo ja wiem co moge.. ok?
Mourinho nienawidze za jego cwaniactwo. Taki ***** wielki pan sie zrobil.. Co to nie on. Najpierw obraza Barcelone, pozniej obraza sedziego Friska, przeklada konferencje, wybiera sedziow.. ***** co on sobie wyobraza?
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 6 (0 użytkownik(ów) i 6 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania