FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 23 głosów, 4.96 średnia. Wygląd
stare 10-03-2005, 21:06   #201
Super_Lux
Gość

Domyślnie

Cytat:
Swayzi napisał(a)

tyle że on tego całego kunsztu się uczył właśnie w barcelonie .Był asystentem Van Gaala .

Cyba Robsona, bardzo znasz historię Barcelony...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2005, 07:18   #202
mixer__
Ostatnia Nadzieja Białych

Wyślij wiadomość na gg do mixer__
Domyślnie

Cytat:
Super_Lux napisał(a)
Chyba Van Gaala - chciałeś ośmieszyć Swaziyego ale CI się to dziewcze nie udało...
mixer__ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2005, 14:32   #203
Swayzi
Cules is precioso

Domyślnie

Cytat:
lepiej niz ty realu którego zaczełeś lubić jak kibice barcy cię zpowyzywali
Cytat:
Chyba Van Gaala - chciałeś ośmieszyć Swaziyego ale CI się to dziewcze nie udało...
loozik ziom ,dzięki
Cytat:
ACHAAAAA dla ciebie jedna akcja swiadczy juz o tym jak zagral w calym spotkaniu tak ?
tak jak ktoś pisał wcześniej sam całej defensywy trudno byłoby mu wziąść .Napewno lepiej wypadł niż twój imiennik ,którego chyba ostatni sezon w realu jest
stare 11-03-2005, 22:23   #204
niewazne
.....

Domyślnie

Cytat:
Swayzi napisał(a)

tak jak ktoś pisał wcześniej sam całej defensywy trudno byłoby mu wziąść .Napewno lepiej wypadł niż twój imiennik ,którego chyba ostatni sezon w realu jest
To Po co szedl sam na defensywe !!?!?!?!?!? kretyn nie rozumiem dlaczego bronisz tej jalowy tylko slepcy moga mowic o tym ze jest dobry. A Co do Raula to wybaczam
niewazne jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2005, 22:54   #205
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Cytat:
Super_Lux napisał(a)
Ty wielki znawco Piłki Nożnej lepiej się nie odzywaj bo błaźnisz się tylko lolku...
stare 12-03-2005, 09:33   #206
Super_Lux
Gość

Domyślnie

Cytat:
Grzechu napisał(a)
Gdyby nie Collina, to Barca przeszła by dalej...
Co Ty masz za porównanie ? Zizou przez cały mecz nic szczególnego nie robił, bo gdyby robił to może strzelił by bramke bądź asystowałby przy jakiejś bramce strzelonej przez Real, ale tak nie było, także nie gadaj że gdyby Zizou nie zszedł to Real by przeszedł, bo to głupota. Poprostu, Real odpadł i mówi się trudno, Barca też odpadła i jest mi niezmiernie przykro, chociaż że ja nie powiem "Czuje się pokonany" lecz mówie ciągle "Czuje się oszukany".
Tylko że Zidane jest znakomitym piłkarzem, który jedną akcją potrafi odmienić losy meczu(patrz Anglia-Francje EURO2004).
A Colina nie jest dobrym arbitrem moim zdaniem od początku.
A te tytuły najlepszego sędziego to dostał za medialność,
chyba wszyscy pamiętamy jego bład przy 11, przed paroma laty w meczu Czechy-Holandia,jego fatalną decyzję w półfinale EURO2004 kiedy po golu(nie złotym gdyż tej zasady już nie ma)
nawet niedał Czechom wznowić gry...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12-03-2005, 10:25   #207
niewazne
.....

Domyślnie

http://www.realmadryt.pl/index.php?c...0686f286cc0ccd
niewazne jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-03-2005, 10:34   #208
Maniak
Nowy użytkownik

Wyślij wiadomość na gg do Maniak
Domyślnie

Jeżeli chodzi o moje typy na zdobycie Ligi Mistrzów to po meczu Barcy z Chelsea sądze że to właśnie drużyna z Londynu jest głównym faworytem.Szkoda że odpadła Barca:( Niestety odpadł też Manchester.Więc będę kibicował Liverpolowi,jednak im też nie daje wielkich szans.Pozostaje tylko czekać na losowanie par ćwierćfinałowych i na mecze.
stare 15-03-2005, 17:57   #209
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Tak.. tak DeeJack.. gdyby Cie oszukano i zabrano cwiercfinal LM.. gdyby pluli na Ciebie przy lawce rezerwowych, gdyby wrzucali od malp na Twojego kumpla spokojnie bys szedl z podniesiona glowa. Czelsi to dla mnie jest zenada a nie klub.. A kibicow tez maja fajnych..(tych angielskich).. a Colinie gratuluje milionka funtow na koncie. Jak dla mnie to jest to juz zenujaca cala ta Liga Mistrzow. Na polmetku odpadaja takie druzyny jak Barca, Real, Manchester, Arsenal..

Co do Super_luxa.. to dziecko wez najlepiej nic nie pisz, bo sie juz sie blaznisz na maxa.. Najpierw piszesz, ze Valdes powinien obronic wszystkie bramki (no Valdes nie zagral fantastycznie.. wrecz przecietnie.. ale te bramki to wina przede wszystkim obroncow).. Pozniej piszesz, ze Morinho nie byl asystentem van Gaala.. otoz byl asystentem van Gaala i Robsona.. wielki znawco.

Troche pozno ten post.. ale chwilowo nie mam neta.. a musialem cos napisac.

VISCA EL BARCA!!
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-03-2005, 18:38   #210
Wojtkov_
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Wojtkov_
Domyślnie

Cytat:
stormik napisał(a)
Tak.. tak DeeJack.. gdyby Cie oszukano i zabrano cwiercfinal LM.. gdyby pluli na Ciebie przy lawce rezerwowych, gdyby wrzucali od malp na Twojego kumpla spokojnie bys szedl z podniesiona glowa. Czelsi to dla mnie jest zenada a nie klub.. A kibicow tez maja fajnych..(tych angielskich).. a Colinie gratuluje milionka funtow na koncie. Jak dla mnie to jest to juz zenujaca cala ta Liga Mistrzow. Na polmetku odpadaja takie druzyny jak Barca, Real, Manchester, Arsenal..

Co do Super_luxa.. to dziecko wez najlepiej nic nie pisz, bo sie juz sie blaznisz na maxa.. Najpierw piszesz, ze Valdes powinien obronic wszystkie bramki (no Valdes nie zagral fantastycznie.. wrecz przecietnie.. ale te bramki to wina przede wszystkim obroncow).. Pozniej piszesz, ze Morinho nie byl asystentem van Gaala.. otoz byl asystentem van Gaala i Robsona.. wielki znawco.

Troche pozno ten post.. ale chwilowo nie mam neta.. a musialem cos napisac.

VISCA EL BARCA!!
Lepiej późno niż wcale .
A tak wogule to zgadzam sie z tobą w 110%, Mourinho uczy Chelsea cwaniactwa i oszukaństwa... To łapanie bramkarzy też pewnie dobrze mająprzećwiczone.

Ja na miejscu Eto' gdyby ktoś mnie opluł albo zaczął wyzywać od małp ( to chyba ktoś z tych chadziajków boiskowych) to bym mu ******ł że by niewstał.

I jeszcze w dodatku przez tych jebanych kibiców Chelsea, Frisk przestał sędziować - a to był mój ulubiony sędzia, popełniał mało błedów, i raczej niebyło wokół niego zadnych skandali związanych ze złymi decyzjami itd.
stare 15-03-2005, 20:51   #211
Krecony
I'm blue to the bones.

Wyślij wiadomość na gg do Krecony
Domyślnie

Jestem ciekaw od kiedy Stromik i verbaT kibicujecie Barsie ?? Od półtora roku ?? Pewnie od tego momentu kiedy zaczeli grac w polowie poprzedniego sezonu. Ja jestem kibicem CHELSEA od 4 lat , wtedy nie wiedział cz wogóle Abramovicz istnieje.Tak samo kibicuje Lazio tylko im juz od 1997 roku. A bym zapomniał.........co zazdrościsz ze Chelsea ma kase , ma i korzysta!! A Mourinho znow zabłysną talentem trenerskim. Co do meczu to faulu na Eto i valdesie nie było !!! Szkoda tylko ze DROGBA nie mogł grac :(
Krecony jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-03-2005, 14:23   #212
George89
Miszczu :)

Wyślij wiadomość na gg do George89
Domyślnie

Odbylo sie losowanie par cwiercfinalowych:
1. Juventus-Liverpool
2.Milan-Inter
3. Olimpique Lyon-PSV
4. Chelsea-Bayern M

Zwyciezca pary pierwszej zagra z czwarta, a drugiej z trzecia

No i co o tym myslicie chlopaki? Chcialem final Juve- Chelsea, ale dupa. Szczesciarzami sa druzyny z Francji i Holandii, ktoras z nich zagra po raz pierwszy w polfinale Ligi Mistrzow. Ciekawie sie zapowiadaja derby Mediolanu, chcialbym aby Inter wygral. Chcialbym widziec final Juve- Inter, ale bedzie Chelsea- Milan

sig by Cyrex
FORZA JUVE
George89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-03-2005, 14:47   #213
klim
· ҝℓıм ·

Domyślnie

Szczerze mowiac to beznadziejne losowanie... Wiedzialem, ze Lyon zagra z PSV i ktoras z tych druzyn awansuje do polfinalu Szkoda, ze Milan trafil na Inter, a nie na Chelsea Do takiego meczu moze dojsc dopiero w finale, ale uwazam, ze jesli Juve uda sie przejsc Liverpool, a pewnie tak sie tez stanie, to w polfinale wlosi moga wyeliminowac chelsea...
*****, a tak chcialem zeby Milan skopal dupe cwaniaczkom z Londynu :>
stare 18-03-2005, 15:06   #214
filip133
kibic

Wyślij wiadomość na gg do filip133
Domyślnie

Lipa że trafiliśmy na ten fuksiarski milan...

FORZA INTER
stare 18-03-2005, 15:17   #215
komal
Kawał weterana

Domyślnie

Juve - Liverpool

Plakac nie bede - trzeba umiec grac z kazdym przeciwnikiem. Ten mecz bedzie pokazem gry Liverpoolu, ciekaw jestem jego postawy. W takich meczach The Reds wspinaja sie na wyzyny, ale Juve to Juve...Osadzajac personalnie Liverpool odstaje od Wlochow, ale to jeszcze nic nie oznacza. By roztrzygnac mecz czasem wystarczy tylko jedna 'prostopadla' pilka. Benitez wie co robi i mam nadzieje, ze bez walki nie odpadna...ale po cichu licze na mala niespodzianke
stare 18-03-2005, 15:22   #216
Wookie
!!!!!!ARKA GDYNIA!!!!!!

Origin: Wookie90111
Domyślnie

Cytat:
filip133 napisał(a)
Lipa że trafiliśmy na ten fuksiarski milan...

FORZA INTER
jaki fuksiarski? Jaki fuksiarski? To Inter ma fuksa że remisuje wszystkie spotkania. Milan chociaż wygrywa

FORZA MILAN

Adam Mickiewicz
Wookie jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-03-2005, 15:45   #217
Tom_my
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Tom_my
Domyślnie

Cytat:
Wookie napisał(a)
jaki fuksiarski? Jaki fuksiarski? To Inter ma fuksa że remisuje wszystkie spotkania. Milan chociaż wygrywa

FORZA MILAN
taki że pare ostatnich meczy w Serie A wygrał, zdobywając szczęśliwie bramki w doliczanym czasie gry
stare 18-03-2005, 16:07   #218
Sheva
Szef wszystkich szefow

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do Sheva Wyślij wiadomość na gg do Sheva
Domyślnie

Cytat:
taki że pare ostatnich meczy w Serie A wygrał, zdobywając szczęśliwie bramki w doliczanym czasie gry
Oj sory to byl jeden mecz... Bramka Pirlo w 93 minucie to byl fart, ale inne mecze wygrywaja po bramce w 70 - 80 minucie... Po prostu wykorzystanie jednej dogodnej sytuacji w dobrym momencie...

Co do meczu... Obejrzalbym sobie bo to Milan, ale pewnie mecz bedzie strasznie nudny, wynik pewnie 1:0 dla ACM, jak w lidze

Lyon - PSV moze byc ciekawy mecz, obie druzyny pra do przodu i wygrywaja mecz za meczem w lidze, pod wzgledem atrakcyjnosci ten chyba najlepszy...

Juve - Liverpool nie wierze zeby Liverpool sie przeciwstawil, raczej Juve bedzie mialo przewage i udokumentuje wygrana...

Chelsea - Bayern najmniej mnie interesuje(nie cierpie obu tych druzyn) oby tylko Chelsea odpadlo...
Sheva jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-03-2005, 19:12   #219
Krecony
I'm blue to the bones.

Wyślij wiadomość na gg do Krecony
Domyślnie

A wiec tak CHELSEA rozjebie tych pierdolonych szkopów . Liverpool Juve a Inter Milan. Lyon przejdzie PSV
Krecony jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-03-2005, 19:28   #220
Judzio
:Maroko zawsze spoko:

Wyślij wiadomość na gg do Judzio
Domyślnie

Cytat:
komal napisał(a)
Juve - Liverpool

Plakac nie bede - trzeba umiec grac z kazdym przeciwnikiem. Ten mecz bedzie pokazem gry Liverpoolu, ciekaw jestem jego postawy. W takich meczach The Reds wspinaja sie na wyzyny, ale Juve to Juve...Osadzajac personalnie Liverpool odstaje od Wlochow, ale to jeszcze nic nie oznacza. By roztrzygnac mecz czasem wystarczy tylko jedna 'prostopadla' pilka. Benitez wie co robi i mam nadzieje, ze bez walki nie odpadna...ale po cichu licze na mala niespodzianke
brawo oto chodzi, oczywiście trzeba być optymistą ale trzeba tez wiedziec o umiejętnościach przeciwnika, ja kibicuję Juve ale znam możliwośći Liverpoolu który może być groźny, a nie trzeba wyzywać od razu jak Kret Bayernu od szkopów bo jak przejdzie właśnie Bayern to tak se powyzywam chłopa że sie posra

/// Forza Juve \\\

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania