FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > ŚMIETNIK

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 15-09-2013, 22:50   #1
lajper
Stały bywalec

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie Demo - Opinie

Co sądzicie o nowej przełomowej FIFIE ?

Moim zdaniem Panowie z EA zasłużyli na duże piwo. W końcu jest jakiś przełom !!!. Brawo

Pierwszą zaletą nowej FIFY jest sposób wykonywania rzutów wolnych oraz karnych, poezja - miałem już dość tej samej nudy przez ostatnie kilka lat (wreszcie jakaś walka w polu karnym).
Następna rzecz to nowe animacje w przerwach , przed i po meczu , po strzeleniu bramki , zdecydowanie odmłodzili tą część gry, widać dokładnie mimikę twarzy oraz naturalne ruchy w animacji. Mówiąc dalej o grafice można się doszukać sporych nowości, otoczenie , kibice na stadionie , no i trawa 3D , nie to co było w trzynastce , gdzie grało się na betonowej murawie.
Granie w warunkach deszczowych jest kolejną nowością , nie przypominającą starej FIFY , gdzie deszcz podczas meczu był cholernie sztuczny. Potępiam opinie o gameplayu, w których ludzie opisują, że jest typowo skopiowany z ostatnich arcadowych wersji PESA (2012,2013).

Najbardziej powaliła mnie na kolana szata graficzna. Niesamowite koszulki i spodenki, które w końcu nie są częścią ciała zawodników tylko osobną rzeczą. Widać, że cała oprawa była robiona zupełnie od początku i włożone zostało mnóstwo pracy by powstał zupełnie nieoczekiwany nowy produkt. Doszukałem się też sporo nowości w animacjach sędziego.

Jeśli chodzi o samą rozgrywkę to AI w końcu reprezentuje niesamowicie wysoki poziom. Nareszcie nie spotkamy się z sytuacją z meczu na mecz gdzie ta sama akcja powtarza się tysiące razy , a gole można zdobywać powtarzając ten sam wyuczony sposób na strzelenie bramki. Komputer nie popełnia tych samych błędów a jego zagrania są nieprzewidywalne.

Już nie mogę doczekać się zamówionego Preordera, stara FIFA do kosza, w końcu rewolucja !!!
lajper jest nieaktywny   Otrzymano Naruszenie Regulaminu

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania