FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 6 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 11-12-2009, 23:17   #61
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

To że nie będzie się wolno poruszal w ringu to wiedzialem, bo widzialem jego trening na awf, ale ten pierwszy lowkick to masakra . Mocne kopyto ma Mariusz. Każdy się spodziewal że będzie chcial sprowadzić go do parteru, a nie pomyślano że może wykończyć boksera w najłatwiejszy sposób- lowkickami. Ale kto wiedział że Pudzian ma taki lowkick, panie. Potem, jak Pudzian poczuł krew to już młucka jak na zabawie w remizie, ale chvj, dobrze że szybko wygral bo widać że był poddenerwowany, a przy takim stanie organizm pracuje dużo intensywniej, ale i męczy się także zdecydowanie szybciej. Brawo Pudzian.
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-12-2009, 23:17   #62
cez
Womanizer

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do cez Wyślij wiadomość na gg do cez
Domyślnie

ahaha kórwa esencja łatwosci ;D co ten pudzian z tym frajerem zrobil dobrze mu tak, tak kozaczyl nejman a tu prosze hahaha xD
cez jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-12-2009, 23:19   #63
misjurg
I just had sex

Domyślnie

Cholera, Górski przegrał. Szkoda, zawsze go lubiłem. :/
O, a teraz Nobrega - Saidov.

A jeszcze co do walki wieczoru, to najlepszy i tak był sędzia. Kozacką dźwignię założył Pudzianowi na koniec.

Ostatnio edytowane przez misjurg ; 11-12-2009 o 23:25
misjurg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-12-2009, 23:26   #64
Mlody
Antypolonista CF

Wyślij wiadomość na gg do Mlody
Domyślnie

Ludzie znacie piosenkę co leciała gdy Pudzian szedł na ring,bardzo mi się spodobała a nie znam tytułu:(
tyle czekania na 44 sek walki

by Tosiek
Mlody jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-12-2009, 23:29   #65
cez
Womanizer

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do cez Wyślij wiadomość na gg do cez
Domyślnie

http://www.youtube.com/watch?v=nd18ynoGrZ4

gdyby ktos nie widzial

a tu gif

cez jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-12-2009, 23:43   #66
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

OOOOOOOOO KUUUUURWAAAAAA o_O

Masakra jaki ten człowiek ma potencjał Wszedł na pełnej kurrwie mocno, widziałem że będzie chciał zejść do parteru ale że low kickami? I to jeszcze jakimi! Gość był jak lokomotywa, przejechał się po Najmanie. Do tej pory wątpiłem że Pudzian może zrobić kariere w mma, ale teraz jestem przekonany - on może kurrwa wszystko. Siłe ma największą na świecie, przy tym się okazuje że ma low kick, ma szybkość, ma uderzenie. Ja go widze w walce z najlepszymi za powiedzmy rok, bez kitu.

Wróciłem na chate, ide oglądać dalej Pudzian to jest Dominator jak chvj. El Testosteron przy nim to El Estrogen.
stare 11-12-2009, 23:50   #67
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Bez przesady, to był tylko Najman . Jeśli mowimy o najlepszych na świecie, to jeśli Pudzian dostałby jakąś walke z tym człowiekiem, a raczej maszyną, to niestety mógłby skończyć jak Najman

Tu probka możliwości polski highlight o nim, pokazujący większość kariery, lekko nieaktualny, bo do 2007 roku, ale zajebisty.
http://video.google.pl/videoplay?doc...9340798245136#
stare 11-12-2009, 23:59   #68
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Nie no z Fedorem to bym Pudziana nie wystawił Ale z takim Brockiem Lesnarem na przykład czemu nie Mariusz jest nieludzko silny a do tego okazało się że ma też skilla. To bestia, zaistnieje w tym sporcie na bank.
stare 12-12-2009, 00:04   #69
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Lesnar też jest kurewsko silny i swoje wszystkie walki wygral bazując na sile. Drugą przegral z Mirem, bo jeszcze był świeżak potem liznąl stójki, a umiejętności w parterze ma świetne. No i z całym szacunkiem dla Pudziana- on ma na rozkladzie Najmana, Lesnar Herringa, Mira i Coutura- zwłaszcza zwycięstwo z tym ostatnim- duży szacunek. Sorry nie ta liga . niech Pudzian zawalczy jeszcze, bo w tej walce, oprocz tego że ma mocnego lockasa nie widzieliśmy nic, a w następnych walkach nie będzie to już takim zaskoczeniem

No bo nawet Lesnar który niedawno zaczął starty w MMA- cale życie był związany w jakiś sposób ze sportami walki, a Pudzian- sorki chyba trochę za późno, najwyżej solidny średniak, chociaż mam nadzieje że się mylę...
stare 12-12-2009, 00:11   #70
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Napisał Koki' Zobacz post
Lesnar też jest kurewsko silny i swoje wszystkie walki wygral bazując na sile.
Dlatego właśnie zaproponowałem Lesnara Nie myślisz że jest silniejszy od Pudziana? Szybszy raczej też nie, tak jak mówisz jego przewaga to doświadczenie. Dlatego jeszcze nie mówie żeby go od razu na głęboką wode wrzucać, ale jeszcze z rok, walka z doświadczonym zawodnikiem mma (powiedzmy z najlepszym Polakiem w wadze ciężkiej, nie wiem kto jest teraz), potem z takim właśnie średniakiem już zagranicą i wtedy drzwi do walk z największymi gwiazdami stoją otworem. Po tym co zobaczyłem dzisiaj jestem przekonany że Pudzian może dać rade. Jestem pod zajebiście dużym wrażeniem.
stare 12-12-2009, 00:18   #71
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

No ale właśnie największa przewaga Pudziana to są jego warunki fizyczne- Lesnar ma 191 cm i waży też ponad 120kg. I już atut Pudziana maleje bardzo wyraźnie, a zasiąg ramion zdecydowanie po stronie "czlowieka z kvtasem na klacie", do tego Lesnar jest bardzo dobrym zapaśnikiem, a stojke też ma nie lichą- Coutura położył spać akcją bokserską...
stare 12-12-2009, 00:22   #72
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Napisał Koki' Zobacz post
No ale właśnie największa przewaga Pudziana to są jego warunki fizyczne- Lesnar ma 191 cm i waży też ponad 120kg. I już atut Pudziana maleje bardzo wyraźnie, a zasiąg ramion zdecydowanie po stronie "czlowieka z kvtasem na klacie", do tego Lesnar jest bardzo dobrym zapaśnikiem, a stojke też ma nie lichą- Coutura położył spać akcją bokserską...
Nie no, mówie, w tej chwili Lesnar zapewne by Mariusza zniszczył. ALE w przypadku Pudziana nic nie jest niemożliwe. Jak się za to weźmie porządnie, potenuje więcej, ogarnie wszystko, może być niszczycielem. Komentatorzy na szybko rzucili propozycje: Nastula. Taka walka by bardzo dużo powiedziała na temat szans Pudziana na bycie w ścisłej czołówce mma.
stare 12-12-2009, 00:35   #73
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Cytat:
Napisał Paolo_ Zobacz post
Nie no, mówie, w tej chwili Lesnar zapewne by Mariusza zniszczył. ALE w przypadku Pudziana nic nie jest niemożliwe. Jak się za to weźmie porządnie, potenuje więcej, ogarnie wszystko, może być niszczycielem. Komentatorzy na szybko rzucili propozycje: Nastula. Taka walka by bardzo dużo powiedziała na temat szans Pudziana na bycie w ścisłej czołówce mma.
Z Nastulą byłoby ciekawie, mega ciekawie. Nastula ma niezły boks i mega parter, ale przed low kickami raczej się nie obroni. Nie byłoby źle, jakby Pudzian z nim zawalczyl, szkoda że w przyszłym roku legendarny judoka dobija do 40stki. Sam nie wiem komu bym kibicowal chyba jednak Nastuli, to jest wzór sportowca i walczaka, żal byloby patrzeć jak Pudzian by z nim wygral tak samo jak żal było patrzeć na Golote. Chociaż sam Pudzian mówil przed walką z Najmanem "Spokojnie, Nastula świetny zawodnik, do niego sporo mi brakuje". jesli chodzi o umiejętności to na pewno, ale o caloksztalt to nie jestem pewien, zwlaszcza że mogl tak powiedziec bo nie wypada jeździć po Nastuli jak po Najmanie...

Dobra jebać jutro UFC, trochę chvjowa gala, ale dwie walki BJ Penna z Sanchezem, i Mira z Kongo od biedy mogę zobaczyć Ewentualnie Guide z Florianem jeszcze...

Ostatnio edytowane przez Koki' ; 12-12-2009 o 00:40
stare 12-12-2009, 00:46   #74
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Teraz na naszych klasach i gronach większość młodziaków będzie mieć avatary z Pudzianem. \m/ Supa...

A walka, porąbana. Od samego początku było wiadomo, że Pudzian zmiażdży Najmana... Zaskoczył co prawda efektywnością i efektownością swoich kopniaków, ale powalił go jak chciał. Jak go gonił po tym ringu to dosłownie jakby drechol leciał za jakimś chudziutkim chłopaczkiem w celu dopier**lenia mu.

A ten filmik co dałeś Koki niezły, raczej nie ta liga co Pudzian. Tylko ten głos Sharon den Adel z WT około 11 minuty totalnie nie pasuje do wydarzeń.
stare 12-12-2009, 00:51   #75
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

No właśnie też ciekawe czy w walce np. z Nastulą też by wyszedł na takiej kurrwie jak w walce z Najmanem. No bo że się nie lubili, Testosteron powiedział pare kwestii za dużo, widać było że Pudzian był jak to ktoś w komentarzach zagranicznych napisał w "killing mode". Pytanie czy psychicznie, mając szacunek i sympatie do drugiej osoby też by nie miał oporów napieprzać z całej siły z taką agresją.

Ogólnie przeglądam komentarze na youtube w filmikach zagranicznych, albo na stronkach zagranicznych i podziw jest spory. Pare przykładów (nie Polacy, sprawdzałem z ciekawości większość )

Cytat:
hes the baddest mother fuck on the planet!
Cytat:
He's a fucking tank, can't wait too see another fight 
Cytat:
Wow! If the ref hadn't stopped the fight, Najman would have died. Mariusz is no joke!
Cytat:
OOO SHIT!!!!! they should make rounds shorter when Mariusz fights so that he doesnt become a murderer!!!! DAAAAAAAAAMMMMMN
Cytat:
WATCH OUT BROCK LESNER
Cytat:
He is a fucking beast from hell...holy shit..thats over 300lbs of fucking brute strength coming at you, You could've seen a shit stain on the opponents shorts. Im hitting the weights soon and start training in strongmen type training. I have a new idol. holy shit.
Itp itd Już żeby kończyć ten temat, brawo Mariusz, mam nadzieje że dzisiaj zaczęła się naprawdę ciekawa kariera w mma.
stare 12-12-2009, 00:57   #76
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sauron Zobacz post
A ten filmik co dałeś Koki niezły, raczej nie ta liga co Pudzian. Tylko ten głos Sharon den Adel z WT około 11 minuty totalnie nie pasuje do wydarzeń.
No ten człowiek to mistrz w każdym calu i pod względem umiejętności, mentalnym i podejścia do każdego przeciwnika. A jedyna przegrana walka wyglądała tak:
http://www.youtube.com/watch?v=O2XtuSFYmM0

Na oko, w okolicy piątej sekundzie walki Kohsaka zachacza przy sierpowym Fedora lokciem, ktory akurat w tamtej organizacji był zabroniony, ja bym dal walczyć z rocięciem, jeśli już przerywamy walke, to wynik walki powinien być później zmieniny na no contest.
Poza tym Kohsaka dobrze na tym nie wyszedl, rewanz byl już w Pride, gdzie zasady pozwalaly na najwiecej, a pierwsza runda trwała 10 minut. Tak więc 10 minut znęcania się nad japończykiem w przerwie między rundami lekarz powiedzial że nie ma chvja nie walczysz

Cytat:
No właśnie też ciekawe czy w walce np. z Nastulą też by wyszedł na takiej kurrwie jak w walce z Najmanem. No bo że się nie lubili, Testosteron powiedział pare kwestii za dużo, widać było że Pudzian był jak to ktoś w komentarzach zagranicznych napisał w "killing mode". Pytanie czy psychicznie, mając szacunek i sympatie do drugiej osoby też by nie miał oporów napieprzać z całej siły z taką agresją.
Ja u Pudziana tej pelnej kvrwy na początku nie widzialem, raczej lekką treme, dopiero jak poczul krew po pierwszym lowkicku to była moc. Ale teraz jak to oglądam to Najman mógł się zachować o wiele lepiej, no ale cóż nie jest wielkim zawodnikiem, a pędzące 125 kilo na niego też pewnie spowodowalo panike

Ostatnio edytowane przez Koki' ; 12-12-2009 o 01:03
stare 12-12-2009, 01:06   #77
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

No ale po pierwszym low kicku to była pełna kurrwa jak w afekcie
stare 12-12-2009, 10:58   #78
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

Liczyłem na to, że walka będzie troche dłuższa i bardziej wyrównana. Liczyłem na to, że pojedynek przeniesie się do parteru i obaj zawodnicy będąmogli pokazać czy liznęli też troche techniki, dźwigni itp. A tu? Pudzian dzik, kilka low-kicków, kilka hammerów i koniec. No i po tej walce tak na dobrą sprawę dalej nie wiem jak Pudzian poradzi sobie w MMA w jakiejś porządnej walce z zawodowcem, który nie padnie po kilkudziesięciu sekundach. W takim razie pozostaje tylko czekaćna jego kolejną walkę

P.S. Ale żeby kórwa całą walkę w jednym gifie? Gołota maratończyk, że tak zażartuję
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-12-2009, 11:17   #79
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Nie przesadzajmy, trochę się dowiedzieliśmy. Pudzian byl kompletną niewiadomą i było wiele pytań. Oprócz tego że ma mocny low kick dowiedzieli się wszyscy że Pudzian szybko się porusza w ringu, a też i GnP było na przyzwoitej szybkości, pytanie ile tak wytrzyma...
stare 12-12-2009, 12:45   #80
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

W ferworze walki tego się nie słyszało ale obczajcie komentatora w 57 sekundzie

http://www.youtube.com/watch?v=PQ-bn...eature=popular

"ale pizdy spadają na głowe Najmana" Dobrze słysze czy to coś w stylu "kurrwa ale sytuacja" Dźwigały?

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania