FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 4.50 średnia. Wygląd
stare 04-02-2007, 20:25   #41
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Dzisiejszy Finał przypomniał mi Finał Siatkarzy z przed dwóch miesięcy.Dwukrotnie Polacy w Finale nie pokazali tego co pokazywali w poprzednich meczach i wyraźnie odstawali od rywali,bardzo tego szkoda bo w finałach nie pokazywaliśmy poziomu vice-mistrzów świata.Co do dzisiejszego finału to przegraliśmy go już wtedy kiedy Niemcy zdobyli 5pkt pod rząd,a my trafialiśmy w słupki,poprzeczki albo marnowaliśmy sytuacje.Mieliśmy niestety dużego pecha.No ale w drugiej połowie pokazali nasi zawodnicy umiejętności i chęci zwycięstwa i na prawdę bardzo szkoda że coś się zablokowało przy stanie 22:21 dla Niemców bo gdybyśmy wykorzystali te 3sytuacje i prowadzili 24:22 Niemcy by mogli się nie podnieść.A tak to Niemcy nas w końcówce wypunktowali i skończyło się wysoką porażką.

Szkoda tej porażki w finale bo była szansa na zwycięstwo,ale w sumie najbardziej naszym rywalom pomogła ich 20tysięczna widownia która była 8zawodnikiem Niemców.

No ale trzeba cieszyć się ze srebrnego medalu bo to w końcu nasz największy sukces w ręczną i każdy Polski Kibic się z tego cieszy.Ale wiadomo niedosyt jest,bo to w końcu już drugi przegrany finał MŚ w tak krótkim czasie.

Piłką ręczną się przed tymi MŚ w ogóle nie interesowałem,ale na prawdę spodobał mi się ten sport .Bo jest szybki,dużo pada w meczach bramek,są duże emocje i przez cały czas ogląda się mecz w napięciu.Ale jednak moje interesowanie ręczną skończy się na oglądaniu reprezentacji w telewizji jak to jest w przypadku siatkówki którą lubię tylko w wydaniu reprezentacyjnym.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2007, 20:26   #42
cez
Womanizer

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do cez Wyślij wiadomość na gg do cez
Domyślnie

Cytat:
Napisał SimonS
Dzisiejszy Finał przypomniał mi Finał Siatkarzy z przed dwóch miesięcy.Dwukrotnie Polacy w Finale nie pokazali tego co pokazywali w poprzednich meczach i wyraźnie odstawali od rywali,bardzo tego szkoda bo w finałach nie pokazywaliśmy poziomu vice-mistrzów świata.Co do dzisiejszego finału to przegraliśmy go już wtedy kiedy Niemcy zdobyli 5pkt pod rząd,a my trafialiśmy w słupki,poprzeczki albo marnowaliśmy sytuacje.Mieliśmy niestety dużego pecha.No ale w drugiej połowie pokazali nasi zawodnicy umiejętności i chęci zwycięstwa i na prawdę bardzo szkoda że coś się zablokowało przy stanie 22:21 dla Niemców bo gdybyśmy wykorzystali te 3sytuacje i prowadzili 24:22 Niemcy by mogli się nie podnieść.A tak to Niemcy nas w końcówce wypunktowali i skończyło się wysoką porażką.

Szkoda tej porażki w finale bo była szansa na zwycięstwo,ale w sumie najbardziej naszym rywalom pomogła ich 20tysięczna widownia która była 8zawodnikiem Niemców.

No ale trzeba cieszyć się ze srebrnego medalu bo to w końcu nasz największy sukces w ręczną i każdy Polski Kibic się z tego cieszy.Ale wiadomo niedosyt jest,bo to w końcu już drugi przegrany finał MŚ w tak krótkim czasie.

Piłką ręczną się przed tymi MŚ w ogóle nie interesowałem,ale na prawdę spodobał mi się ten sport .Bo jest szybki,dużo pada w meczach bramek,są duże emocje i przez cały czas ogląda się mecz w napięciu.Ale jednak moje interesowanie ręczną skończy się na oglądaniu reprezentacji jak to jest w przypadku siatkówki którą lubię tylko w wydaniu reprezentacyjnym.

dokladnie to samo pomyslalem, nawet mowilem nene i siostrze ze grali jak wtedy w siate z brazylia, zaczeli hujowo, pozniej cos probowali no i skonczylo sie tak jak wszyscy widzieli
cez jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2007, 22:21   #43
seann

Domyślnie

cóż... wszyscy widzieliśmy co się dzisiaj działo. trochę więcej szczęścia i może jeszcze wiary w siebie i mogło być naprawdę pięknie...
... ale i tak jest z a j e b i ś c i e !! POLSKA WICEMISTRZEM ŚWIATA!! Kto by się tego spodziewał. Ja jeszcze niedawno nawet nie wiedziałem, że będą jakieś mistrzostwa a tu proszę, srebrny medal. Ogromny szacun na chłopaków bo to jest wielki wyczyn. Tym bardziej, że chyba nikt się tego nie spodziewał. Przy siatkarzach przynajmniej było wiadomo, ze można się spodziewać niezłego miesca ale tu... nieoczekiwana eksplozja formy, talentu i naprawdę wspaniałe chwile które mogliśmy dzięki Nim przeżywać

chyba zacznę chodzić na mecze ręcznej
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-02-2007, 09:31   #44
białymaciek
(GW)Bialy

Wyślij wiadomość na gg do białymaciek
Domyślnie

Cytat:
Napisał seann
cóż... wszyscy widzieliśmy co się dzisiaj działo. trochę więcej szczęścia i może jeszcze wiary w siebie i mogło być naprawdę pięknie...
... ale i tak jest z a j e b i ś c i e !! POLSKA WICEMISTRZEM ŚWIATA!! Kto by się tego spodziewał. Ja jeszcze niedawno nawet nie wiedziałem, że będą jakieś mistrzostwa a tu proszę, srebrny medal. Ogromny szacun na chłopaków bo to jest wielki wyczyn. Tym bardziej, że chyba nikt się tego nie spodziewał. Przy siatkarzach przynajmniej było wiadomo, ze można się spodziewać niezłego miesca ale tu... nieoczekiwana eksplozja formy, talentu i naprawdę wspaniałe chwile które mogliśmy dzięki Nim przeżywać

chyba zacznę chodzić na mecze ręcznej
Zgadzam się ze wszystkim, oprócz ostatniego zdania. Ręczna mimo wszystko nigdy mnie nie pasjonowała i również nigdy nie zacznie.
stare 05-02-2007, 09:33   #45
kokomix944
Banned

Wyślij wiadomość na gg do kokomix944
Domyślnie

Nie wiem jak wy ,ale gdyby Polacy przegrali na przykład z Danią lub Anglią w finale oczywiście (obojętnie z kim oprócz Niemców) to bym się bardziej cieszył.
kokomix944 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-02-2007, 15:37   #46
El Siete
Weteran

Domyślnie

no oczywiscie, tez bym wolał z Francją A nie ze szwabami
El Siete jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-02-2007, 15:42   #47
misjurg
I just had sex

Domyślnie

Ja też, z kimkolwiek tylko nie ze schabami.
misjurg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-02-2007, 23:26   #48
322
Gość

Domyślnie

jak dla mnie nie ma co nazekac...
ja bym sie zesral wogole wyjsc na 10 sek. na parkiet tej hali a co dopiero grac...

Cytat:
Ja też, z kimkolwiek tylko nie ze schabami.
omg, kocham tych "super wiedzących". Nasze pokolenie Niemców juz jest w miare normalne. Wiem bo znam niemcow w moim wieku. Sa bardzo mili, uprzejmi i goscinni. Ogolnie to nie zauwazylem u nich jakis zlych wad. A ze was wkurwia to ze Niemcy sie ciesza ze złota to jest smieszne. Wkurwiacie sie poprostu tylko dlatego ze to sa niemcy...zalosne.
Faktycznie Niemcy walczący na wojnie to ****e. Ale swiat sie zmienia...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06-02-2007, 12:23   #49
Koki'
'

Domyślnie

Mnie wkurwiają szwaby za to co piszą w gazetach, przed piłkarskim Mundialem, i przed tym finałem. Nie cierpie ich pewności siebie, napisałeś, że byś bał się wyjść na parkiet na 10 sekund, a ja jeśli miałbym wybierać z kim mam grać w finale obojętnie jakiej dyscypliny i gdzie, to były byto właśnie Niemcy w niemczech. Nigdzie indziej nie miałbym takiej mobilizacji, żeby uciszyć te tłumy niemców i wygrać. Chciałbym wygrać z nimi jak włosi na mundialu - nie wyobrażam sobie cudowniejszego sposobu ;]
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-02-2007, 18:19   #50
scheva
Weteran wojny w Iraku

Ostrzeżenia: 1/0 (0)
A ja mam takie pytanie czy jest jakaś gra o piłce ręcznej
stare 26-05-2007, 18:54   #51
ZetKaEsiak
Zeta_Jones

Domyślnie

Ja gram 4 rok. I nie zamierzam rezygnować!
Tym bardziej, że w mieście jest najlepsza drużyna w POLSCE!
Wisła Płock zdobyła Puchar Polski w piłkę ręczną! Od 17 lat bez przerwy na podium!
stare 26-05-2007, 19:14   #52
Judzio
:Maroko zawsze spoko:

Wyślij wiadomość na gg do Judzio
Domyślnie

to świadczy jak słabo rozwinięty jest ten sport w Polsce
stare 26-05-2007, 19:38   #53
ZetKaEsiak
Zeta_Jones

Domyślnie

Cytat:
Napisał Judzio
to świadczy jak słabo rozwinięty jest ten sport w Polsce
Nie ^^. To świadczy jaką potęgą jest WISŁA!
stare 22-01-2008, 20:56   #54
misjurg
I just had sex

Domyślnie

Ogląda ktoś mistrzostwa europy w piłce ręcznej? Dzisiaj Polska w II rundzie zremisowała z Norwegami. Ależ emocje, myślałem, że nie wytrzymam nerwowo. Powinniśmy ten mecz wygrać, ale remis nie jest zły. Nadal są szanse na medal.
stare 22-01-2008, 20:59   #55
Lex
Weteran

Domyślnie

24:24
Szkoda... wesoło te karne wykonywali w pierwszej połowie ;d Ważne,że jeszcze są szanse
stare 22-01-2008, 21:02   #56
Koki'
'

Domyślnie

Ale hardcore był, po tym jak dostawaliśmy 24:21 jestem szczęśliwy.
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-01-2008, 21:34   #57
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Jednego karnego żeby strzelili więcej to by wygrali... Ehh szkoda bo była szansa. A jutro z Danią już tak fajnie raczej nie będzie...
Paolo_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-01-2008, 22:37   #58
Turkowianin
stały bywacz :]

Domyślnie

Szkoda tych karniaków:/ powątpiewam w nasz awans :/ no ale zobaczymy
stare 23-01-2008, 19:07   #59
misjurg
I just had sex

Domyślnie

Cholera, baaaaardzo wysoka porażka 26:36. :/ Bez szans na medal. Można było się tego spodziewać, dzieje się tak samo, jak z siatkarzami. Najpierw duży sukces, a potem słabe mecze. Szkoda, bo drużynę mamy naprawdę bardzo dobrą.
stare 23-01-2008, 19:13   #60
Dominoz
Banned

Domyślnie

No cóż...
Nasi przed cały turniej grali słabiuteńko. Nic nie pozostało z tej gry z MŚ.
Dominoz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania