FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 03-07-2012, 19:59   #121
Balatoni
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

Czy ktos tu jeszcze zagląda? Moze by troche odswiezyc temat...
Balatoni jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-07-2012, 20:21   #122
gruszox
...

Wyślij wiadomość na gg do gruszox
Domyślnie

A no trochę się ogląda jeszcze, chociaż od czasu kiedy padli ryzykanci to rzadko oglądam

Z ważniejszych wydarzeń można wspomnieć o przyszłym 1000 epizodzie RAW, cotygodniowych powrotach old-schoolowych gwiazd, razem z Lesnarem wrócił Paul Heyman,zawieszenie Ortona oraz Jericho, który już wrócił, hell turn Big Showa, zwolnienie Big John'ego. Niedługo MITB, wątpię żeby rozjebało tak jak poprzednie ( głównie CM Punk i Cena ) ale mam nadzieję na coś ciekawego : )

Ostatnio edytowane przez gruszox ; 03-07-2012 o 21:29
gruszox jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-07-2012, 20:39   #123
chiev
Doświadczony

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Wyślij wiadomość na gg do chiev
Domyślnie

Ja też oglądam.......
gruszox wiesz , możę co to za akcjia była ( dość dawno ) czemu CM Punk był Nexus a Wade Barret nie,,??
chiev jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-07-2012, 21:07   #124
gruszox
...

Domyślnie

to jeszcze podczas feudu Ceny z CM Punkiem i Nexusem, Otunga przemawiał w imieniu Nexusa, wyciągnęli rękę do Ceny ( lub chcieli aby stał się ich nowym przywódcom ), ale on ją odrzucił, wtedy oni z powodu odmowy Ceny opuścili salę, a po nich wszedł CM Punk, skopał Cenę a ujrzawszy opaskę NExusa w ringu założył ją, potem konkurował z Wadem o miano przywódcy, odbywała się jakaś walka w klatce, walczył tam Barret, w trakcie walki podbiegł tam Punk chciał pomóc Wadowi który wszedł po klatce do Punka ale ten zerwał z niego opaskę NExusa i zrzucił go na ring po czym Barret przegrał. To tak w dużym skrócie i jeszcze nie do końca tak jak było> Jak cos to proszę żeby mnie ktoś poprawil
stare 03-07-2012, 21:43   #125
chiev
Doświadczony

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Wyślij wiadomość na gg do chiev
Domyślnie

Dzieki za info
Bo wiesz troszke mnie zdziwiło jak oglądałem Cm Punka z opaską Nexus.....
A co powiesz o gali No Way Out..??
Według mnie interesująca....pojedynek Sheamusa z Dolphem Zyglerem mnie dość zaciekawił..
no i oczywiści Cena i Big Show stworzyli wspaniałe widowisko...A ten widok gdy Cena rzuca Laurinaithisem i łamie nim stuł komentatorski...ah.....bescenne....właśnie wiecie możę kto jest teraz generalnym menagerem RAW i SmackDown..??
chiev jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-07-2012, 13:11   #126
gruszox
...

Domyślnie

Hmm. No Way Out było taki średnie no, na pewno nikt nie będzie o tym wspominał po jakimś czasie WHC Match rzeczywiście dobry, ale głównie dlatego, że Ziggler prowadził większość walki. Dobra walka o pas IC, ale to wiadomo - Christian i Rhodes potrafią wykręcić coś ciekawego . Walka o WWE Championship też niezła, ale pod koniec zgubili gdzieś Bryana. Ja bardzo kupuję teraz AJ, jest taka zagubiona dość i to daje wiele możliwośći poprowadzenia storylinu dalej .

A jeśli chodzi o GM Smackdown i Raw, po zwolnieniu Laurinaitisa, WWE zaproponowało prowadzenie przez jeden tydzień każdej gali byłemu GM'owi czyli np. Longowi, Vicki itd. Ten kto się spisze najlepiej ten prawdopodobnie zostanie na stałe, ale to dość długotrwałe plany, a jak wiadomo w WWE takie często zmieniają się jak w kalejdoskopie
stare 13-07-2012, 17:03   #127
Everbanega
Banned

Domyślnie

To, że Hornswoggle był tym anonimowym GM to prawda, czy tylko beznadziejny, kolejny z segmentów WWE? Bo sam już nie wiem co o tym myśleć... Jakby ktoś mógł...
Everbanega jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-07-2012, 17:27   #128
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

WWE nie miało pomysłu na GM'a więc wybrało chyba najgorszy z możliwych scenariuszy, bo mógł to być dosłownie każdy. Mogli nawet poczekać na Flair'a i to on ujawniłby sie jako anonimowy GM, no ale cóż, lepiej wszystko spieprzyć. Jedyna nadzieja, że po 1000 RAW sie coś ruszy bo anrazie jest żenada.
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-07-2012, 18:52   #129
Everbanega
Banned

Domyślnie

Czekam na ten tysięczny epizod, bo ponoć ma się na nim pojawić osobiście The Rock, Taker, chyba Lesnar ale do tego ostatniego nie jestem pewien.

Moim zdaniem należy się push dla Zigglera, bo jak dla mnie to jeden z najlepiej zapowiadających się main eventerów, tak samo jak Rhodes, aczkolwiek ten drugi pewnie wygra niedługo walizkę wiec pójdzie w górę. CM Punk już pas trzyma chyba 230 dni więc może Cody po MITB rozpocznie nowy feud i zakończy ten beznadziejny jak dla mnie storyline z Aj i Bryanem...
Everbanega jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-07-2012, 13:26   #130
Iks
CZEŚĆ JESTEM IKS

Wyślij wiadomość na gg do Iks
Domyślnie

Ta a tysięczny epizod zassał jak mało który. Gala jak na samą tygodniówkę byłaby dobra ale ludzie, to jest jubileusz! I to jaki ! Miało się pojawić tyle legend ... tak pojawiło się ale w jednym segmencie z klepaniem Slatera, który IMO dostał dobre opinie na Backstage i możemy go niedługo zobaczyć w walce z Marellą o pas. Cieszy powrót Miza i od razu danie mu I Championa. Pewnie teraz wreszcei się rozpocznei jakiś program z tym Mid- Carderowym pasem bo za czasów panowania Christiana to nawet nie dawali mu szans na pokazanie się na tygodniówkę. A tylu jest zawodników, którzy nic nie robią na backstage. Dać im szansę na pas, nawet takiemu Sin CArze czy Tysonowi Kiddowi, który świetnie się pokazał podczas MiTB. Z momentów 1000 raw podobał mi się segment początkowy z wszystkimi ludźmi z DX - już się bałem że sam Shawn i Trypel będą ale na szczęście reszta też się pojawiła . Vince zapowiadał o wielkim angle mającym się rozpocząć podczas tysięcznego raw podobny do storyline Nexusa z 2010 roku czy shootowego proma Cm Punka z 2011. I mamy heel turn Punka, który jako face stawał się coraz bardziej bezpłciowy i pewnie Punk teraz straci pas na jednej PPV, by dać nabić statystykę Jasiowi a potem pewnie znów go odbierze i potrzyma do RR gdzie powalczy z Rockiem o WWE Championa a potem marzy mi się na Wrestlemanii pojedynek ze Stone Coldem. Punk jako Straight Edge Savior i widok Stone Colda oblewającego piwem Cm Punka : > . Tak więc ocena 1000 raw:

+ segment DX
+ angle Punka i Rocka
+ Miz jako Intercontinental Champion
+ Piękna Stephanie (im starsza tym lepsza )
+ Powrót Takera, który zbotchował ściąganie kaptura ;p

- Poziomy walk (Clay, 6 man TT z dupy)
- brak Austina
- zbyt mało atrakcji jak na taką gale

"Take me to the Vetch Field, way down by the sea.
Where i will follow Swansea
Swansea City."

Iks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-07-2012, 14:15   #131
gruszox
...

Domyślnie

1000 RAW jak dla mnie mogło być tzn. mogło być lepiej, ale wcale najgorzej nie było. Choć jakby nie patrzeć, gdyby nie obecność starszych zawodników, to byłoby naprawdę zwykłe RAW jakie widzimy co tydzień.

Segment DX był fajny, dobrze, że dołaczył Road Dogg i banda, bo byłoby kiepsko wtedy

Miz i pas... nie jestem zwolennikiem Miza. Drewno jakich mało, jedynie mic na jako takim poziomie. Szkoda, że odebrali pas Christianowi, pewnie pokręci się jeszcze teraz przy tym pasie, a potem zniknie.

Ślub Aj i Bryana - to nie miało prawa bytu, oczywiste było, że to nie wyjdzie Wchodzi VInce, Aj nowym GM RAW. Lekkie zdziwko na początku, ale tak naprawdę to może być ciekawe rozwiązanie. Ma teraz gimmick takiej nieprzewidywalnej osoby, nie wadomo co się może stać. Bryan wkurzony na cały świat, rozwala dookoła wszystko - wyszło ok.

Segment Rocka, Punka, Bryana - jeden z mocniejszych punktów gali. Panowi naprawdę dobrze się spisali, o dwóch pierwszych nie trzeba było się martwić, ale zaskoczył Daniel, który dobrze to wszystko odegrał - gościa któremu wszystko się rozwala, zdesperowanego

Segment HHH, Heymana, Stephanie, Lesnara - również fajnie to wszystko wyszło. Brawl Brocka i Tripla wygrany przez HHH'a. Na Summerslam będziemy świadkami ciekawej walki. No i Stephanie oczywiście ...

BOD powracają - tu się fajnie zaskoczyłem, słyszałem, że Deadman będzie na gali, ale że obroni brata przed Mahalem i spółką . W ogóle to było jkakieś nowe Nexus czy co, wychodzi kilku jobberów i oznajmia, że nie ma walki Undertaker mógłby pojawiać się częściej, nie jest w jakieś słabej formie, trzyma się jeszcze, podobno ma być uwiklany w jakiś storyline w okolicach SS. Miło

WWE Championship Match - turn Punka wyczuwalny już w trakcie walki, od począku praktycznie zachowywał się jak heel. Jego przemiana to to coś niesamowitego przygotowane przez WWE. Ja Punka lubię i mógłby być jako face, ale skoro nadarzyła się okazja do turnu to ok. Trochę odświeżą jego postać i mistrzem może być dalej do RR, gdzie zawalczyłby z Rockiem. Cena traci walizę - 1 zawodnik w historii który nie wykorzystuje kontraktu. ZObaczymy jak to się wszystko potoczy

A jeśli chodzi o brak Austina, nie mógl on się pojawić gdyż przeszedł ostatnio operację na kolano i pomyka o kulach więc nie ma się co dziwić, że go zabrakło

A mówiąc o innych sprawach jakie będą/mogą mieć miejsce:
1. Niedługo powraca Barret, szykują dla niego coś jebitnego
2. Mówi się o feudzie powracającego Ortona z Rockiem, przy czym Orton jako... Legend Killer . Kurva to byłoby coś niesamowitego. Orton sam mówił gdzieś, że rola face'a go męczy. On nie wygląda i nie pasuje na dobrego. Jeśli doszłoby do konfrontacji byłoby świetnie: żyjąca legenda Rock vs zabójca legend Orton. Jego powiedzmy ostatni cel na liście legend, mmmm
3. Na WM 29 nie dojdzie do walki Austina, gdyż sam Steve chce, aby jego walka była głównym punktem programu WM co przy prawdopodobnych walkach Ceny, Rocka, Lesnara, Takera i innych nie wyjdzie, a po drugie czas po opreacji i rehabilitacji ( około 7-9 miesięcy ) nie pozwoli na przygotowanie się do walki
stare 29-07-2012, 22:07   #132
Iks
CZEŚĆ JESTEM IKS

Domyślnie

Cytat:
Napisał gruszox Zobacz post

Miz i pas... nie jestem zwolennikiem Miza. Drewno jakich mało, jedynie mic na jako takim poziomie.
Widzisz co piszesz? The Miz ma jeden z najlepszych Mic skilli w WWE. Porównywany jest jedynie do Chrisa Jericho. Fakt, ringskille na biednym poziomie ale dzięki zdobyciu IC został Triple Crown Championem a taka osoba nie potrzebuje promowania :> . Mam nadzieję, że Miz posiedzi dosyć długo przy pasie Intercontinnetal, ponieważ na główne pasy kolejka jest zajęta prawdopodobnie do Survivor Series bo jak wiemy jeszcze Ziggler czeka, ale na przyszły rok jeden z głównych pasów moze trafić do pana Awesome. Co do Christiana to okres pokuty jeszcze trwa (odejście Christiana do TNA 2004 rok Vincuś go za to teraz kara )

Swansea City."

stare 30-07-2012, 09:35   #133
gruszox
...

Domyślnie

No widzę co piszę. Moim zdaniem jest kilku lepszych w WWE, którzy mic mają dla niego już chyba nieosiągalny: Y2J, CM Punk, Rock, Cena, nawet Cody Rhodes jak chodził w masce ochronnej i swoim kapturku brzmiał zajebiście. Miz jak dla mnie nic ciekawego sobą nie prezentuje, jest po prostu nudny. A danie mu pasa ( ze SD o_O, gdzie mógł spokojnie coś robić na RAW ) i to jeszcze pokonując Christiana to już jaja. Ja po prostu Miza nie trawię no i raczej mnie nie zachwyci już w ogóle . Jeszcze to co piszesz, że dać Mizowi jeden z najważniejszych pasów w WWE, to już by chyba było niewybaczalne, bo jeśli miałby go nosić i gadać jaki to on nie jest awsome itd. nuuuuuda. A i tak wątpie, że dadzą mu WWE albo WHC Championship, bo na RAW jest za duży ME, w którym on się nie mieści i na pewno nie jest w kolejce do pasa, a na SD do pasa szykują Rhodesa, Baretta no i Zigglera. Więc Miz może tylko czekać na swoją szansę, której oby nie dostał
stare 02-08-2012, 12:16   #134
Iks
CZEŚĆ JESTEM IKS

Domyślnie

To wszystko są informacje od Creative Teamu WWE, którzy chcą dać Mizowi pas WWE. Ja się osobiście ciesze, podczas jego pierwszego runu świetnie się prezentował z pasem + Alex Riley jako pomocnik. Kilka motywów Ci przypomne. Zmieniał pokrywę mikrofonu tak, że zamiast znaczka W było M, czy tak samo z pasem WWE :> Takie małe detale, a powodują, że zawodnik wnosi coś do tego pasa. Z mic skillami to może nie chodzi o brzmienie, co o jakość wypowiadanych słów i składnie zdań. Jak wiemy, heel ma większe możliwości mic'owe od face'a. Nie wiem czy byłeś w Gdańsku podczas gali Raw. Miz powiedział po Polsku chyba 3 zdania Mi się go przyjemnie słucha, nawet to jego Awesome powoduje że publiczność chce go zabić ,ale to jest właśnie najlepsze. Cm Punk jako face stawał się coraz bardziej bezpłciowy i cipowaty, teraz po turnie na 1000 raw może się z nim coś ciekawszego wreszcie dziać. Rock, jego czas już minął 9 lat temu. Nie wiem, taki Tyson Kidd pracuje 10 lat na swoją walkę na Wrestlemanii i jej nie dostaje a tu nagle po 8 latach odzywa się The Rock, który w 2004 roku miał wyje*ane na federacje i poszedł sobie kręcić filmy, nagle wraca i zamawia sobie walke w ME Wrestlemanii, to sam oteraz powraca i zaklepuje sobie walkę o pas WWE na Royal Rumble, przepraszam taki Tyson Kidd nie może tego zrobic. Miz potrafi skręcić ładny feud ale tylko z zawodnikiem, który mu się podporządkuje jak np. Cena który potrafi zagrać każdą akcję fenomenalnie, czy chociażby Dolph Ziggler, z którym już chcą współpracować najlepsi baby-faceowie w federacjii. Podsumowując, CT WWE planuje danie pasa Mizowi, ale najprawdopodobniej teraz na miesiąc, albo w okolicach przyszłej Wrestlemanii wpląta się w feud na SmackDown.

Swansea City."

Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania