FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 08-09-2011, 23:17   #1
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie Rugby / World Cup New Zealand 2011

Jak ten czas zapierdala 4 lata temu było: http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=33549 teraz kontynuacja. Mistrzostwa Świata w rugby rozgrywane w Mekce tego sportu - Nowej Zelandii. Troszkę chvjnia bo mecze o bestialsko wczesnych godzinach (najpóźniejsze o 10:30, chociaż tyle że najciekawsze będą grane właśnie wtedy). Jutro inauguracja, gospodarze All Blacksi grają z Tonga - dwie haki na wstępie

Przybyli jacyś fani tego sportu przez 4 lata? Jakie oczekiwania? Ja kibicuje obrońcom tytułu - RPA i ulubionej europejskiej reprezentacji - Walijczykom. No i na trzecim miejscu Argentynie. Przyznam szczerze że się troszkę opuściłem i średnio kojarze kogokolwiek poza największymi gwiazdami, ale od czego są MŚ, nadrobi się

Ostatnio edytowane przez Paolo_ ; 08-09-2011 o 23:22
Paolo_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-09-2011, 23:36   #2
Liam
El Crack Total

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Liam
Domyślnie

Rugby oglądam bardzo rzadko . W zeszłym widziałem chyba dwa pojedynki w pucharze Sześciu Narodów . Mam nadzieję, że wkręcę się na dobre podczas mistrzostw . Faworyci jak dla mnie to : RPA , Walia lub inna drużyna z Wysp Brytyjskich , ewantualnie Nowa Zelandia .
stare 08-09-2011, 23:43   #3
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Jak będziecie oglądać to koniecznie od samego początku, od hymnów. U tych ziomów takie emocje widać że aż człowieka energia rozpierdziela tylko to oglądając i słuchając

http://www.youtube.com/watch?v=23dOK...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=ikIS9Ztvbpg
http://www.youtube.com/watch?v=KVwhkQhY_S4
http://www.youtube.com/watch?v=eIxe5ooQtqI
stare 08-09-2011, 23:51   #4
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Chvjnia, Francja bez Chabala Lubie tego świra.

Nie mam jakiś sympatii, te się pewnie będą rodzić w czasie pojedynczych spotkań. Jutro będzie trzeba wcześniej wstać i obejrzeć mecz otwarcia . Miła odskocznia od piłkarskiej pedaliady, nurkowania itd...
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-09-2011, 15:20   #5
emil.maz
Tak to ja !!

Wyślij wiadomość na gg do emil.maz
Domyślnie

Ogólnie rzecz biorąc, to MS w rugby nie są dla mnie jakimś ważnym wydarzeniem, jednak strasznie fascynują mnie te wszystkie rytuały " HAKA " czy emocje, jakie udzielają się zawodnikom poszczególnych timów Sport dla prawdziwych mężczyzn, w miarę możliwości na pewno będę coś chciał obejrzeć...

I tutaj prośba dla użytkowników kumatych w tym temacie, aby powypisywali terminy jakichś ciekawych spotkań, które na 100 % będą warte obejrzenia

" Futbol to nasza religia, nasza pasja która nie ma końca "

emil.maz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-09-2011, 15:42   #6
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Coby daleko nie szukać - jutro 10:30 Anglia vs Argentyna. Druga drużyna ostatnich MŚ vs trzecia drużyna ostatnich MŚ. Pojutrze też ciekawie, obrońcy tytułu RPA vs nieprzewidywalna Walia, też 10:30.

Dzisiejsza inauguracja, All Blacks udowodnili że są mocni, nie dali żadnych szans Tonga. Ci przyłożyli punkty także też zadowoleni W sumie po 15 minutach wszystko było jasne więc widowisko dupy nie urwało. Chociaż oglądać w akcji np. takiego Sonny Williamsa to frajda - kozak.

Tak swoją drogą strasznie długie przerwy między poszczególnymi meczami mają zespoły - tydzień o_O Dziwnie jak na turniej bo sporo będzie dni wolnych bez żadnego spotkania.
stare 16-09-2011, 21:51   #7
Mike Candys
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

Ale rozpi*rducha w meczu Nowej Zelandii z Japonią, 83:7 :0 oczywiście dla All Blacks. Tak jednostronnego meczu w rugby nie widziałem
Mike Candys jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-09-2011, 17:19   #8
Chudy1947
Senior

Domyślnie

Irlandczycy wygrali z Australią.

http://www.youtube.com/watch?v=GUsiBh5xiPQ
http://www.youtube.com/watch?v=efDiRHxyjzM

Oj u mnie w szkole, będzie się działo. Szkoda mi kumpla Australijczyka
Szkoda że nawet 1/1000 tych ludzi nie chodzi na mecze Piłki Kopanej....
Chudy1947 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-10-2011, 11:57   #9
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Jaaaaaa pier-do-le :/ Jebane 10cm zadecydowało, francuskie pizdeczki jak to trafnie określili komentatorzy "prześlizgnęli" się do finału jednym punktem... Walia przez praktycznie cały mecz z jednym zawodnikiem mniej, mimo to aktywniejsi, przyłożyli punkty a nie awansowali przez dwa minimalnie nieudane kopy w końcówce, niefart straszny. Chvjnia, świetnie grali walijczycy, jak pisałem na samym początku moja ulubiona reprezentacja obok RPA. Jutro All Blacks - Australia, liczę na tych drugich, w sumie kto by nie wygrał mam nadzieje że skopie dupy w finale żabojadom.
stare 15-10-2011, 12:35   #10
Mike Candys
Banned

Domyślnie

Szkoda Walijczyków, przy tym karnym zabrakło naprawdę niewiele(oglądając na początku myślałem, że prawidłowo wpadło). Nie lubię stylu gry Francuzów. Wiadomo obrona bardzo dobra, ale grając w przewadze grali jak pizdy i to było antyrugby z ich strony. Mimo porażki gratki dla Walii, świetna gra
Paolo masz rację, obojętnie kto awansuje do finału, niech Żabojadom skopią dupy.
stare 23-10-2011, 11:47   #11
Mike Candys
Banned

Domyślnie

Nowa Zelandia wygrywa Puchar Świata! W finale pokonali Francję 8:7. W drugiej połowie Koguci cisnęli, ale to All Blacksi wygrali
stare 23-10-2011, 12:23   #12
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Tak jak wcześniej pisałem że liczę na to że Francja dostanie w dupę, tak w trakcie meczu zmieniłem zdanie. Drugą połowe nieźle cisnęli, zupełnie jak nie oni, chyba bardziej zasługiwali na zwycięstwo. No ale nic, dobry finał, główny faworyt zwycięża, mało kto zasługiwał na podniesienie tego pucharu jak Richie McCaw, niech mają

W sumie nie za bardzo wkręciłem się w te mistrzostwa, pewnie wina wczesnych pór rozgrywania meczy. Do zobaczenia za 4 lata, wtedy podjarka pewnie będzie większa, gospodarz Anglia, mecze o normalnych godzinach, europejski klimat, będzie się działo
stare 23-10-2011, 12:59   #13
Chudy1947
Senior

Domyślnie

Mimo że nie interesuję się Rugby to cieszę się z wygranej Nowej Zelandii. Zasługiwali sobie.
Chudy1947 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-10-2011, 17:10   #14
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Nie oglądałem mistrzostw, ale uznałem, zę na finał warto wstać w niedzielę na 10. W pierwszej połowie Nowa Zelandia mogła rozstrzygnąć losy meczu. Trzy niecelne kopnięcia i kilka punktów poszło... W drugiej połowie Francuzi ładnie cisnęli, ale Nowa Zelandia umiejętnie się broniła. Nie jestem wielkim fanem rugby, ale mecz imo był niezły, były emocje.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania