FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 05-04-2010, 16:38   #121
Domino
Gość

Domyślnie

http://www.przeklej.pl/plik/dat-pol-big-0010ql8hs6jo

Podawali wcześniej na forum ten plik I jeszcze jedna wskazówka, jeśli chcesz słyszeć zmieniony komentarz przez nas, to odinstaluj MPPL, wrzuć komentarz do data/audio(podmień pliki) i jeszcze raz zainstaluj patch Bo jeśli wrzucisz koment na zainstalowany już MPPL, to nie będziesz słyszał nowych nazwisk które dodaliśmy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2010, 16:41   #122
dgmarek
Nowicjusz

Domyślnie problem z intalacja

Panowie mam problem wogolem z zaintalowaniem mppl 2010, i tak po wierwsze mam orginalna fife 10 kupiona w uk po drugie spolszczylem ja i ma w grany komentarz fifa 10 na 100% bo sprawdzalem i plik dat_pol.big ma 312 mb po trzecie przy okienkach dosowych ktorych wogole nie dotykam w drugim okienku pisze problem z otwarciem zdata_24.big , zdata_25.big, zdata_26.big potem problem z otwarciem zdata_44,45,46,47 potem zaczyna tworzyc temporary plik mppl2010.txt i processing z zdata_51.big i na tyle by bylo pisze fifafs.exe zakonczyl prace i instalacja dosowa sie zawiesza. Po wlaczeniu Fify spolszczenie goli normalnie w menu pojawia sie ekstraklasa ze stadionami w tle oraz unibet 1 liga stroje wszysko, wchodze w mecz i jak niema pilki to niema wogole stadionu albo goscie bez glow lataja ale to niestety jest pewnie po nieudanym zainstalowaniu , ale jak tu zainstalowac cos normalnie jak nie goli juz 4 razy insatowalem fife od poczatku i spolszczalem i nic wiecznie to samo i prosze nie mowcoie ze mam komentarz z fify 09 bo tak nie jest to te przerabialem i mam napewno z fify10 i co mam z tym zrobic
dgmarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2010, 16:47   #123
Domino
Gość

Domyślnie

Błagam, piszcie po polsku ze znakami interpunkcyjnymi, bo Twoją wypowiedź 3 razy czytałem, żeby dojść o co Ci chodzi Jeśli są problemy ze zdatami i problem z fifafs.exe, to bardzo możliwe, że źle ściągnął Ci się patch. Jak pierwszym razem ściągnąłem i instalowałem, to też mi wyskakiwał błąd fifafs.exe i kończył on swoją pracę. Więc ściągnąłem jeszcze raz, przeinstalowałem FIFĘ i śmiga normalnie. Więc moja rada, ściągnij raz jeszcze MPPL z tym kodem co dostałeś i spróbuj zainstalować ponownie Bo w tym momencie komentarz na pewno nie ma nic do rzeczy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2010, 16:53   #124
dgmarek
Nowicjusz

Domyślnie do domino

dzieki Domino sory za znaki ale pisze z uk z kompa od kumpla a on oczywiscie niema polskeigo, sproboje i jeszcze raz sciagne dzieki
stare 05-04-2010, 17:49   #125
Abaddon
Zorientowany

Domyślnie

Panie Redaktorze Domino

piszę oficialnie ponieważ widzę że nie mam doczynienia z dzieckiem tylko z osoba dorosła nawet nie wiem jak ma Pan na imię, może ja się pierwszy przedstawie Darek z Nowego Sącza obecnie Dublin lat 26 .. a wracając do naszych postów to mam nadzieję że wszystko jest już wyjaśnione że nie miałem na myśli obrażać tutaj nikogo a przedewszystkim Pana Domino, chciałem poprostu wyjaśnić parę rzeczy i udało mi się nawet przyznano mi racje w pawnych aspektach addony za darmo to inna bajka po za tym jak by ten serwis Fify upadł to byłbym bardzo smutny z tego powodu ponieważ uważam że jest to najlepszy serwis Fify gry która Kocham całym sercem, nawet gdy mnie tak bardzo rozczarowywuje , Przepraszam jak Pana albo kogoś urazilem albo obraziłem nie miałem tego na celu życze owocnej pracy i powodzenia w życiu prywatnym jak i zawodowym <piwo> a korzystajac z okazji to życzę Panu oraz wszystkim ludzią zajmojacych się tym serwisem, Zdrowych Pogodnych oraz Wesołych Świąt Wielkanocnych z Poważaniem

Abaddon|^^PL^^

Ostatnio edytowane przez Abaddon ; 05-04-2010 o 17:52
Abaddon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2010, 18:13   #126
Pawelchelsea
Nowicjusz

Domyślnie

mam pytanko do pana domino czy do mppl zostalo cos zawarte z tego tematu na temat co chcieli byscie zobaczyc w mppl
Pawelchelsea jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2010, 18:15   #127
Domino
Gość

Domyślnie

Panie Darku, broń Boże nikogo Pan nie uraził, tym bardziej mnie Też mam nadzieję, że w jakimś stopniu mamy wyjaśnione pewne kwestie, patch jak patch, jednym się podoba a innym nie, wiadomo że wszystkich nie uszczęśliwimy Także ja również mam nadzieję, że Pana niczym nie uraziłem, życzę owocnych sukcesów w grach FIFA, zdobycia tytułu mistrza Polski w FIFIE 10 A ja jestem Dominik, lat mam trochę mniej jak Pan, bo 18 i jestem z małej miejscowości Żelechów na Mazowszu Również Wesołych Świąt, które nam się już kończą, pozdrawiam

Cytat:
Napisał Pawelchelsea Zobacz post
mam pytanko do pana domino czy do mppl zostalo cos zawarte z tego tematu na temat co chcieli byscie zobaczyc w mppl
No wiesz, ciężko mi teraz stwierdzić, bo próśb tam była cała masa, jedne poważne inne mniej, więc zależy co konkretnego masz na myśli Mamy ekstraklasę, mamy I ligę, kilka reprezentacji, brakujące drużyny z LM, i wiele innych rzeczy które były przedstawiane w newsach przedpremierowych, także jeśli masz coś konkretnego na myśli to napisz A i przestańcie w sumie z tym panem, nie czuję się aż tak stary

Ostatnio edytowane przez Domino ; 05-04-2010 o 18:18
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2010, 18:56   #128
Wislak94
Nowicjusz

Domyślnie

Mam taki poblem...mianowicie mam angielskojęzyczną FIFE 10. Wgrałem do niej spolszczenie czyli zmieniony plik bazy danych "eng". Ściągnąłem ten komentarz do FIFY z przeklej.pl ale w grze mam dalej komentarz angielski...co zrobić żeby działał komentarz polski??
Wislak94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2010, 19:02   #129
Cobretti.
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (47)
Domyślnie

kup oryginał ?
Cobretti. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2010, 19:10   #130
Wislak94
Nowicjusz

Domyślnie

Dzięki za radę xD hehe

No chyba będę musiał tak zrobić ale raczej poczekam na FIFE 11 a 10-tce już podziękowałęm(tzn.własnie usunąłem)...wrócę do ORYGINALNEGO PES-a 6 z Powerpatch...magia!!!
Wislak94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2010, 23:23   #131
arturo2510
Nowicjusz

Domyślnie

domino mam problem mam orginalna fife 10 wersje ang. wgralem tylko cracka zeby zakazdym razem kiedy chce pograc nie wrzucac plyty nie mam spolszczenia wrzucilem mppl jest oki ale niektore druzyny nie maja nazw co mam zrobic prosze o pomoc
arturo2510 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-04-2010, 11:38   #132
Domino
Gość

Domyślnie

Masz tak bo nie masz po polsku gry W innych wersjach niż polska będą nieprawidłowe nazwy drużyn. Jak spolszczysz to będzie działać ok
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06-04-2010, 12:19   #133
szymek18
Nowicjusz

Domyślnie

kiedy bd upade do mppl 10 ?
szymek18 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-04-2010, 12:59   #134
wojtek21i1
Nowicjusz

Domyślnie nowi gracze

bede mogl liczyc na to ze w addonie pojawia sie lukaku i yarmolenko?
wojtek21i1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-04-2010, 20:42   #135
arturo2510
Nowicjusz

Domyślnie

domino a masz moze jakis dobry dzialajacy link na spolszczenie do fifa 10 bo nie chce wrzucac czegos niepewnego aha i czy moge wgrac spolszczenie gdy mam juz zainstalowany mppl 10 z gory dzieki
arturo2510 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-04-2010, 12:15   #136
mateuszb
Nowicjusz

Domyślnie

Ja mam takie pytanie - dlaczego stadion Pogoni Szczecin nie wygląda tak, jak w rzeczywistości, tylko ma jakieś zadaszone trybuny, otoczony dookoła jest przez trybuny, normalnie wygląda jak stadion na EURO 2012. Panowie, coś jest nie halo. My, kibice Pogoni, chcielibyśmy zobaczyć nasz stadion przy ulicy Karłowicza takim, jaki jest na stan dzisiejszy, a nie jaki może być za 10 lat. Taka sugestia - skoro są stadiony malutkich klubów, t.j. Warty Poznań, Motoru Lublin, to czemu nie ma oryginalnego stadionu Pogoni? Poprawcie to jak najszybciej.
Pozdro

ps
Jeszcze jedno. W Pogoni nie ma Krzysztofa Przytuły, jest za to Robert Mandrysz - środkowy pomocnik, Tomasz Parzy jest środkowym pomocnikiem, nie prawym, Marcin Nowak to prawy obrońca, zaś Tomasz Rydzak nie jest napastnikiem, jak to zrobiliście w patchu, lecz prawym obrońcą/prawym pomocnikiem (klasyczny CPS). Uwzględnijcie to w poprawce, chciałbym grac oryginalną Pogonią.

Ostatnio edytowane przez mateuszb ; 07-04-2010 o 12:37
mateuszb jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-04-2010, 12:49   #137
Domino
Gość

Domyślnie

Hehe, ale jak dla mnie nie ma co poprawiać, bo w MPPL w ogóle nie ma stadionu Pogoni Jest przypisany oryginalny stadion z FIFY, a stadion Pogoni być może pojawi się w addonach, ale tylko być może, bo jak na razie sam jeszcze dokładnie nie wiem, ile i jakie stadiony będą dodane To tak gwoli ścisłości, co do zawodników, postaramy się to poprawić
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-04-2010, 14:19   #138
rafa2b
Nowicjusz

Domyślnie

Witam mam sposób na dziwne znaki,złe nazwy drużyn.Po zainstalowaniu mppl 10 w głównym folderze fify domyślnie C:\Program Files\EA Sports\FIFA 10\data\cmn\fe są pliki eng oraz pol usuwamy plik eng i zmieniamy nazwę pliku pol na eng.
rafa2b jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-04-2010, 15:29   #139
dgmarek
Nowicjusz

Domyślnie Do domino

Cześć Domino , do wcześniejszego posta_ po ściągnięciu mpple 10 jeszcze raz, zainstalowałem tak jak mówiłeś i instalacja przebiegła zgodnie z planem , lecz po włączeniu gry nie pojawiają sie stadiony jak Lecha czy Legi i reszta oczywiście, albo niema piłki lub koszulki są zielono czerwone i wychodzi z fify w połowie meczu nie wspomnę o gościach latających bez głów czasem i co teraz mam o tym myśleć chodzi o to że mam Fife orginalną UK oczywiście spolsczoną dobrym spolszczeniem ,niewiem już co mam o tym myśleć jeśli możesz mi coś doradzić
stare 07-04-2010, 15:34   #140
Domino
Gość

Domyślnie

Mogę doradzić, nie wyłączaj czarnych okien dosowych podczas instalacji Wyłączyłeś je i masz takie niespodzianki, a te okienka są elementem instalacji i nie wolno ich ruszać, same znikną. Jak ich nie ruszysz to będzie działać dobrze.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania