FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 23-10-2017, 19:27   #1741
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Wyślij wiadomość na gg do React
Domyślnie

u mnie jak przychodzą 2-3 osoby razem to zaczyna zrzędzić żeby starosta zebrał razem i podszedł ale jak przychodzisz solo to pyk pyk myk myk i amen
stare 24-10-2017, 07:26   #1742
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

u mnie od podbijania legitek był osobny gabinet z dwoma paniami, unikało się kolejki do dziekanatu ;p
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-10-2017, 15:37   #1743
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

@up
Potwierdzam, tak było. A teraz kategorycznie żądają zwrotu legitki. Hańba!

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-10-2017, 20:21   #1744
Mietek
POKA CYCE !

Domyślnie

to. Usłyszy człowiek rano i potem wkvrwia cały dzień. Kolejny zresztą raz
stare 25-10-2017, 22:45   #1745
przebos
Legenda

Domyślnie

pierwsze słysze
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-10-2017, 23:19   #1746
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

tak se myślę, że w przyszłości na 99%* nie będę płacił abonamentu radiowo-telewizyjnego, bo w radiu praktycznie sam ściek więc na chvj to posiadać i słuchać, a w telewizji Sumlińskie, Kanie, Rachonie i TVNy odbierają smak życia aż się chce to przez okno wyjebać. tzn. mogę TV włączać tylko na mecze, ale tak samo zresztą mogę strimy na komputerze włączać, na to samo wychodzi

*chyba że dojebią abonament za posiadanie radia w samochodzie, to wtedy kapituluję
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
Mączyński jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-10-2017, 15:35   #1747
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Szkoda czasu na telewizję.
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-10-2017, 18:13   #1748
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

ten mieszany uczuć, gdy pojebałeś se dzień (myślałem, że 26.10. to piątek, nie dziś, czwartek) i nie poszedłeś na BHP no bo trochę w domu, i nie tylko, porobiłem co chciałem porobić, ale i tak będę kiedyś musiał na to chvjostwo iść bo do indeksu wpisujo ;_;
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
stare 26-10-2017, 18:52   #1749
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Pamiętam jak kiedyś olałem szkolenie biblioteczne warte 0 ECTS i groziło mi powtarzanie tego 'przedmiotu' W sumie to żałuję że jednak zaliczyłem, może byłbym pierwszym człowiekiem w historii, który tego nie zdał
stare 26-10-2017, 20:09   #1750
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

dzięki że przypomniałeś
stare 08-11-2017, 12:33   #1751
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Dwie recepty ode mnie po wczorajszej wizycie na SORze w Dąbrowie Tarnowskiej:
- służbę zdrowia sprywatyzować
- budynek NFZ i ZUSu zburzyć i zaorać

stare 08-11-2017, 13:11   #1752
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

to ty nie wiesz jakie miałem przygody w Zabrzu

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
Piast jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2017, 14:21   #1753
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mączyński Zobacz post
no ale chvj tam, pierdolnęli w poczekalni telewizor z TVNem i zadowoleni ("Ukryta prawda", "Fakty", "Na Wspólnej" i na dojebkę Kuba Wojewódzki - nie idzie dostać raka mózgu po usłyszeniu tego wszystkiego?) - nigdy nie byłem tak szczęśliwy, że mam przy sobie smartfona

Piękne
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2017, 17:05   #1754
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Cytat:
Napisał Perejra Zobacz post
to ty nie wiesz jakie miałem przygody w Zabrzu
na pewno nie miałeś w poczekalni telewizora z TVNem i nie musiałeś słuchać tego prania mózgu przez 6 godzin

i jeszcze kvrwa to pytanie

Milionerzy mimo wszystko to jedyny program, który przebijał poziom dna. Od spodu. Patrząc na resztę tego ścieku.

Ostatnio edytowane przez Mączyński ; 08-11-2017 o 17:09
stare 08-11-2017, 17:33   #1755
przebos
Legenda

Domyślnie

to już tę rękę trzeba było lepiej złamać
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2017, 17:42   #1756
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

miałem telewizor w poczekalni

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
Piast jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2017, 17:58   #1757
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

o widzisz, już coś lepiej

Cytat:
Napisał przebos Zobacz post
to już tę rękę trzeba było lepiej złamać
byłoby mniej więcej to samo, zresztą goście ze złamaniem nogi musieli skakać na jednej zdrowej nodze z jednego pomieszczenia do drugiego, potem jeszcze z powrotem, potem na poczekalnię i znów do tego drugiego pomieszczenia, gdzie im wreszcie założono gips

albo jeszcze 2 takie historie z poczekalni:
- koło mnie siedział gość, który miał raka krtani IV stopnia i w Ameryce wyleczono mu go jebitną dawką promieniowania. nie mógł gadać przez 3 miesiące, ale wyleczone jest. tutejszy lekarz oczywiście wiedział swoje, nie mógł uwierzyć w tego raka, no bo "jakby miał pan raka krtani to by pan nie mówił". w tej kvrwie polsce () by mu krtań wycięto i po dziś dzień by nic nie mógł mówić.
- jedna babka gadała jeszcze, że gdy jej rodzina była w szpitalu w Mielcu to jej mężowi i 9-letniemu synowi wszywano na głowie szwy na żywca, bez znieczulenia. oczywiście na kartce było wpisane "znieczulenie"

Ostatnio edytowane przez Mączyński ; 08-11-2017 o 18:07
stare 08-11-2017, 18:50   #1758
Mietek
POKA CYCE !

Domyślnie

nie wiem, czy prywatyzacja wszystko rozwiąże, ale dla dobra tematu zrzucę moją historię na publiczną służbę zdrowia

od dzieciaka mam problemy ze słuchem, na wiosnę, od pyłków mam zwiększony katar, który blokuje uszy (nie pytajcie w jaki sposób). z racji tego, że prędzej do reszty ogłuchnę niż się państwowo do laryngologa dostanę zlewałem sprawę, ale niedawno poszedłem do Lux-medu (he he he, jak prawdziwy korpośmieć, a co) lekarz pyta co i jak, gdzie i kiedy, to w gratisie mu powiedziałem jeszcze dlaczego, po czym przebadał, stwierdził, że krzywa przegroda i że przepisze spray, który pomoże (pewnie wyprostuje przegrodę). dramat. podejrzewam, że gdyby faktycznie służba była prywatna, to ten lekarz by podszedł do sprawy jak lekarz. a tak, to dość, że przez ubezpieczenie z roboty nic nie załatwiłem, państwowo nawet nie liczę, bo termin będzie pewnie na za pół roku, to i tak trzeba będzie znaleźć fachowca i zapłacić drugi raz za to, co powinienem mieć (he he) za darmo
stare 08-11-2017, 19:09   #1759
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Ja parę lat temu poszedłem do szpitala (właściwie to zostałem wysłany przez rodziców) w celu zapisania się na termin zabiegu septoplastyki (krzywa przegroda nosowa) - poszedłem ze skierowaniem od odpowiedniego specjalisty do jednego ze szpitali. Oczywiście na 7 rano, bo tylko wtedy można się zapisać, kvrwa. Przez 3 godziny przeszło z 10 osób, nadchodzi moja kolej, wchodzę do gabinetu, w którym oprócz lekarza siedzą jacyś kumple i studenci. Lekarz patrzy na skierowanie, potem na nos i ze śmiechem stwierdza "paaanie, gdzie tam krzywa przegroda, no ale jak pan chce to mogę zapisać" - i oczywiście salwa śmiechu. Wyszedłem wkurwiony bez terminu i do tej pory mam krzywy nos A jakby ktoś miał wątpliwości, to naprawdę mam krzywą przegrodę - jedna dziurka kompletnie niedrożna. Myślę nad drugim podejściem, bo podobno skierowanie jest tak długo ważne jak jego przyczyna. Tym razem nie będę taki zastraszony, jakby co to z piączhy w łeb
stare 08-11-2017, 19:21   #1760
Mietek
POKA CYCE !

Domyślnie

problem w tym, że ja nie jestem do końca pewien tej diagnozy, bo z dupy problemy ze słuchem mi się nie wzięły, i poza krzywą przegrodą, która z miejsca zatyka jedną dziurkę (prawą lub lewą, zależy jak leży), są też te yebane pyłki, które za dzieciaka dwa razy zatkały mi ucho (raz prawe, raz lewe ) na amen sam zabieg, o ile faktycznie pomoże z krzywym nochalem, to i tak będzie niewystarczający w moich problemach z górnymi drogami oddechowymi...
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
żale lamusów

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania