FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 23-12-2012, 10:24   #1
d3v
BB

Wyślij wiadomość na gg do d3v
Domyślnie Alkohole %)

A więc panowie, sylwester się zbliża więc temat jak najbardziej aktualny A więc co panowie preferujecie na sylwestra ? Może ma ktoś jakies ciekawe propozycje drinków do ogarnięcia w miarę przystępnej cenie, najlepiej z podobnych składników by nie przesadzać z wydatkami ? Jako że od nieco ponad roku alkohol pijam na prawdę rzadko i to w symbolicznych ilościach chętnie w sylwestra wypiję coś, co będzie mi smakowało i umili wieczór, a nie będzie wykrzywiało mordy jak czysta wódka Chodzi mi po głowie Jagermeister z energy drinkiem, w odpowiednich proporcjach po prostu mega pyszne, no ale to mało A nie chce cały wieczór katować się tym samym.
Ale się rozpisałem Mam nadzieję że wszystko trzyma się kupy A więc do dzieła panowie Zapraszam również do ogólnej dyskusji o alko

PS. Tak wiem, ze 90 % forum to dzieciarnia, ale liczę, że trafią tu osoby ogarnięte

d3v jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-12-2012, 11:04   #2
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Jagermeister z energy drinkiem? Toż to mózgotrzep murowany .

Osobiście na Sylwestra będę pił tylko czystą, ewentualnie jakieś piwko jak się zmęczę no i oczywiście kieliszek ruskiego szampana. Jakoś nigdy nie byłem fanem picia drinków, jedyne, co mi odpowiada, to whisky z colą (chociaż wolę na lodzie), białe Martini (może być i Cin&Cin) ze Spritem i z cytryną oraz (co zdarzyło się może ze dwa razy w życiu) Malibu z mlekiem. Generalnie to jestem konserwatystą, jeśli chodzi o alkohole - czysta, zimna wódka, dobre piwo, wino czy whisky to to, co lubię, a nie jakieś pedalskie drinki .

Oczywiście z tymi pedalskimi to ironia (żeby zaraz mi jakiś smakosz alkoholu z gimbazy nie zaczął drzeć ryja).
Wariner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-12-2012, 11:12   #3
d3v
BB

Domyślnie

Cytat:
Napisał Wariner Zobacz post
Jagermeister z energy drinkiem? Toż to mózgotrzep murowany .

Osobiście na Sylwestra będę pił tylko czystą, ewentualnie jakieś piwko jak się zmęczę no i oczywiście kieliszek ruskiego szampana. Jakoś nigdy nie byłem fanem picia drinków, jedyne, co mi odpowiada, to whisky z colą (chociaż wolę na lodzie), białe Martini (może być i Cin&Cin) ze Spritem i z cytryną oraz (co zdarzyło się może ze dwa razy w życiu) Malibu z mlekiem. Generalnie to jestem konserwatystą, jeśli chodzi o alkohole - czysta, zimna wódka, dobre piwo, wino czy whisky to to, co lubię, a nie jakieś pedalskie drinki .

Oczywiście z tymi pedalskimi to ironia (żeby zaraz mi jakiś smakosz alkoholu z gimbazy nie zaczął drzeć ryja).
Kwestia gustu, czystej pomimo swego krótkiego żywota trochę już wypiłem, i teraz po prostu jako że pije okazyjnie śladowe ilosci to po prostu wole drinka, niz pare kieliszkow czystej bo to kwestia chwili a sylwester trwa dłużej niż tę parę chwil a wole co chwilę coś popijac, a wieksza ilosc piw tez odpada. co do Jagera z energy, pierwszy raz pilem bedac rok temu w Holandii, swietne polecam wlewasz do szklany bodajze 50 cl Jagera i dopelniasz energy, niebo w gebie, a i potrafi ladnie porobic, jedna osoba po calonocnym piciu tej mikstury byla na nogach caly nastepny dzien i noc

Pedalskie czy nie, mi tam odpowiadają

stare 23-12-2012, 11:16   #4
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Alkohole to kwestia gustu, więc ciężko cokolwiek doradzić. Wg mnie nic nie przebije porządnie zmrożonej wódki, czy piwa. Jeżeli chodzi o coś mniej klasycznego, to bardzo lubię napić się porządnego whiskey z lodem, najczęściej też z colą. Dla mnie taka mieszanka w odpowiednich proporcjach smakuje wyśmienicie.
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-12-2012, 11:24   #5
d3v
BB

Domyślnie

Whiskey z colą jak najbardziej git Z alkoholi natomiast najgorzej mi wchodziło greckie Ouzo.

wiadomo, że kwestią gustu, no ale akurat może ktoś trafi w gust

stare 23-12-2012, 11:57   #6
scheva
Weteran wojny w Iraku

Ostrzeżenia: 1/0 (0)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wariner Zobacz post
Malibu z mlekiem
Piłem raz w życiu a smak pamiętam do dziś
stare 23-12-2012, 12:08   #7
Liam
El Crack Total

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Liam
Domyślnie

Dobrze zmrożona czysta czy piwo, to najlepsze co może być. Tak samo whisky z lodem( whisky z colą to świętokradztwo ).Dobre,czerwone wino też może być. Piłem niedawno rakiję, też mi posmakowała. Co do czystej, nie tak dawno posmakowała mi wyborowa limonkowa, nawet popijać nie trzeba . Co do drinków to czysta z colą czy spritem jest całkiem w porządku, ew. kamikadze . A,i nie mogę pominąć żubrówki ofc.Malibu jakoś mi nie podchodzi.

Ostatnio edytowane przez Liam ; 23-12-2012 o 17:19
Liam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-12-2012, 12:43   #8
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Cytat:
Napisał Liam Zobacz post
Piłem niedawno rakiję, też mi posmakowała.
A ja z kolei raz w życiu miałem styczność z tym alkoholem i mimo, iż wypiłem małe jego ilości, rzygałem dalej niż widziałem. Nie polecam.
Wariner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-12-2012, 12:55   #9
tony_gdansk
Lechista

Domyślnie

Generalnie czysta. Albo jak rok temu jakaś nalewka cytrynowa na spirytusie (mocne w ****). Do tego kieliszek szampana o północy (kulturka musi być!) i impreza udana. I pamiętajcie, sylwester to nie jest zwykłe zalewanie mordy (czyt. domówka), tu trzeba się bawić
tony_gdansk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-12-2012, 13:08   #10
d3v
BB

Domyślnie

Cytat:
Napisał Liam Zobacz post
Dobrze zmrożona czysta czy piwo, to najlepsze co może być. Tak samo whisky z lodem( whisky z colą to świętokradztwo ).Dobre,czerwone wino też może być. Piłem niedawno rakiję, też mi posmakowała. Co do czystej, nie tak dawno posmakowała mi wyborowa limonkowa, nawet popijać nie trzeba . Co do drinków to czysta z colą czy spritem jest całkiem w porządku, ew. kamikadze . Malibu jakoś mi nie podchodzi.
Kamikadze jest świetne, tanie i łatwe do przygotowania

stare 23-12-2012, 15:37   #11
cabi
Xavi Hernández Creus

Ostrzeżenia: 3/2 (4)
Domyślnie

Wóda to niesamowity syf.

cabi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-12-2012, 15:50   #12
werpak
Kujawski Dzik #2

Wyślij wiadomość na gg do werpak
Domyślnie

Whisky również wielki syf, kac większy niż po wódzie.
stare 23-12-2012, 15:57   #13
kaka.16
Markiza de La Fotél

Domyślnie

Ogólnie alkohol to zuo, szczególnie w młodym wieku. Mi byłoby szkoda wątroby

Patryś aka GIMBUS600 słucha Rihanny
kaka.16 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-12-2012, 16:19   #14
Domino
Gość

Domyślnie

Matura to bzdura, picie to życie, jak mawiał jeden z moich znajomych przed moją maturą
Jadąc na mecz Polski z RPA do Wawy, rozlewaliśmy w autobusie Soplicę orzech laskowy z colą. Meeega. Nawet sama ta Soplica bez coli też fajnie smakuje, ale jest na prawdę niezłe. Słyszałem że niektórzy mieszają to ze... zwykłym mlekiem, ale nie wiem czy będę taki odważny Wczoraj też butelkę kupowałem, to zauważyłem że jest kilka smaków tej Soplicy, jak malina, pigwa czy wiśnia, z czego bardzo polecano mi pigwę, podobno najlepiej się sprzedaje obok orzecha laskowego

@kaka

Alkohol to nie jest zuo. Alkohol jest dla ludzi, którzy potrafią używać mózgu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23-12-2012, 16:33   #15
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Ruda żołądkowa (obecnie w lidlu 16 zł za 0,5 ) z cherry coke niszczy system, tak samo jak gin z tonikiem. Browar przed na rozgrzewkę oczywiście, co by człowiek psychicznie przygotował się do poważniejszego picia
Czysta wóda dawno mi się przepiła.

jeszcze whisky z colą, ale koniecznie colą zero, bo po paru drinach ze słodką wersją robi się cukiernica w gębie. Ze spritem też dobra.
stare 23-12-2012, 16:43   #16
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Nareszcie jakiś ciekawy temat na tym smutnym jak pizda forum Aż się zalogowałem pierwszy raz od dawien dawna.

Kiedyś byłem fanem Jagusia ale na czysto, z drinkami z energy drinkiem mam złe wspomnienia także nie polecam Wchodzi ładnie ale potem serducho napierdziela jak seria z kałasznikowa.

Orzechówka - też piłem w sporych ilościach ale pewnego czasu przegiąłem i od tej pory jeden wielki hejt - rzyg na samą myśl

Ze swojej strony polecam, podobnie jak Ass, rudą żołądkową z tym że w połączeniu ze spritem i ogórkiem. Nie wiem na czym polega fenomen tego drinku ale mi mega smakował Ale i tak najlepsza czyściocha, eksperymenty u mnie się źle kończą, chyba że w kulturalnych ilościach, dla smaku
stare 23-12-2012, 16:59   #17
emce
zaproś mnie do swego domu

Domyślnie

w carrefourze u mnie takie cudo kosztuje jakieś 20 zł za 0,5

do shakera 1/3 curacao, 1/3 wódki, wycisnąć cytrynę i oczywiście dopełnić lodem, w takich proporcjach zbyt mocne to nie jest, bo Curacao ma tylko jakieś ~15% (chociaż spotkać można oczywiście mocniejsze), ale za to w smaku perfekcyjne . Jak ktoś lubi mocniejsze to wiadomo, proporcje można zmieniać wedle uznania .

polecam
emce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-12-2012, 18:05   #18
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

generalnie ja walę tylko wódę, w inne dni zapijam browary, ale sylwester to taki dzień specjalny. w zeszłym roku spróbowałem whisky z colą, ale to jest strasznie niesmaczne (poważnie, dla mnie gorsze niż czysta wódka).
tak sobie uświadomiłem, że od prawie roku (nie licząc imprez sponsorowanych- wesela) piłem tylko dwa razy inną gorzałę niż Krupnik, a był to Stock.
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-12-2012, 18:53   #19
maciaszczaken
a matka wie, że ćpiesz?

Domyślnie

a ja "powtórzę" poprzedniego sylwestra i znów będzie whisky + cola. Teraz akurat super promocja na Danielsa w każdym sklepie niemalże. 65zł za 0,7 bardzo dobra cena a alkohol też przedni. Wódka to zło i mój organizm przyjmuje ją bardzo różnie, a znając też swoją nutkę do picia, to nie wiadomo czy bym z czystą do 23 nawet wytrzymał. a łycha to zawsze na luzie tak btw. to Wesołych Świąt życzę wszystkim użytkownikom forum )
stare 23-12-2012, 18:59   #20
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

ile można tego whisky wypić samemu ? siadłoby 0,7 ? czy to tak jak z wódą ?
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania