FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 24-11-2008, 22:47   #21
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Napisał stormik Zobacz post
Bez żadnych specyfików na włosy się nie obejdzie
Kurde do dupy. Na pewno? Bo jak już pisałem w żele, gumy i inne badziewia się bawić nie zamierzam Myślałem że odpowiednio obcięte i ułożone włosy będą się tak trzymać, tym bardziej że jak już pisałem mam je fchvj gęste i mocne.
stare 24-11-2008, 22:50   #22
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Idź do fryzjera i się spytaj. Może masz jakieś super włosy i nie będzie trzeba. Ale i tak myślę, że byle wiatr zawieje i wszystko się rozpieprzy
A czemu te gumy itd takie złe? Bierzesz na rękę walisz i tyle. Jedyny minus to, że potem włosy mogą być niemiłe w dotyku no ale coś za coś.
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2008, 22:50   #23
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Co do żelu, miałem raz, albo dwa na głowie... Nienawidzę syfu i jak nie dostanę przelewu na kwotę 100 000€ to nie nałożę.

Aktualnie mam włosy średniej długości, ani nie są króciutkie (tzn. jak wstaję rano to są postawione na wszystkie strony) ani nie są za długie i nie zakrywają mi ani oczu ani uszu.

Rok temu zapuściłem tak, że praktycznie głowy nie było widać, ale zrezygnowałem bo strasznie się przetłuszczały. :/ Mam z tym problem ogromny pomimo szamponów leczniczych. Włosy mam strasznie gęste, więc nawet z czesaniem bywał problem (o maszynkach i ich zacinaniu się to w ogóle nie mówię, bo to zawsze było normą).

Aktualnie zaczesuję włosy lekko na prawą stronę. Nie robię tego grzebieniem, bo nie chcę jak pedał wyglądać, po prostu robie to ręką podczas suszenia.
Jay W. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2008, 22:53   #24
wisien
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do wisien
Domyślnie

Cytat:
Napisał seann Zobacz post
Nie wiem czemu ludzie mają jakieś uprzedzenia do żelu. Ktoś jest w stanie mi to wytłumaczyć?
Mi się żel kojarzy z disco polo, płetwą na głowie i z wydziarganymi jeansami. Ludzie tak wyglądający z tych, których znam są z reguły bardzo puści.

Inaczej kicz kiczem pogania
stare 24-11-2008, 23:07   #25
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
A czemu te gumy itd takie złe?
1. Jak mam być szczery to żele, gumy itp kojarzą mi się z: pedalstwem, pojebanymi małolatami łojącymi wóde i rzygającymi dalej niż widzą, teledyskami disco polo, metro seksualnymi cieciami itp itd

2. Kumple jakby zobaczyli mnie z żelem albo inną gumą na włosach wyśmiewaliby mnie przez cały rok conajmniej (i słusznie )

3. Dzięki bardzo mieć posklejane włosy jakimś syfem, codziennie bym musiał głowe myć (teraz myje raz na 2-3 dni)

4. Jak pomyśle że miałbym rano spędzać dodatkowe cenne minuty przed lustrem żeby "zrobić sobie fryzure" to mnie trafia Wystarczy że muszę się golić

Co do tych moich włosów to poczekam jeszcze z miesiąc, niech jeszcze podrosną i przed świętami się wybiore do fryzjera, zobaczymy co wykombinuje. Chyba że wyczerpie się mój zapał i skończy się na: "mamo! weź mnie obstrzyż raz dwa"

Ostatnio edytowane przez Paolo_ ; 24-11-2008 o 23:10
Paolo_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2008, 23:15   #26
seann

Domyślnie

Cytat:
Napisał wisien
Mi się żel kojarzy z disco polo, płetwą na głowie i z wydziarganymi jeansami. Ludzie tak wyglądający z tych, których znam są z reguły bardzo puści.
Cytat:
Napisał Paolo
1. Jak mam być szczery to żele, gumy itp kojarzą mi się z: pedalstwem, pojebanymi małolatami łojącymi wóde i rzygającymi dalej niż widzą, teledyskami disco polo, metro seksualnymi cieciami itp itd
Ah te stereotypy Inna sprawa ile się tego żelu ma na głowie. Ja nakładam tyle co by się zmieściło na 50 groszówce i spokojnie starcza mi, żeby wymodelować cały łeb. Wtedy i dobrze wygląda i nie widać, żebym miał cokolwiek nałożone
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2008, 23:17   #27
wisien
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do wisien
Domyślnie

To nie tylko stereotypy, tak twierdzę głównie po ludziach z mego otoczenia Chociaż zdarzają się wyjątki.
stare 25-11-2008, 00:50   #28
igus
A Thousand Suns

Wyślij wiadomość na gg do igus Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do igus
Domyślnie

hehe, pamiętam jak w podstawówce maszynką mnie strzygli i w szkole szpanowało się 'kto ma krócej', ale teraz wiem, że wyglądałem do dupy. za to gimnazjum - zapuszczałem. oczywiście teraz wiem, że wyglądałem do dupy.
teraz mam włosy takie... normalne, męskie, raczej krótkie. wolałbym mieć inny kolor i inną ich konsystencję... i w ogóle najlepiej inne , ale w sumie ostatnio się do nich przekonuję - przeczesuję się ręką i się w porządku układają.
igus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-11-2008, 01:04   #29
cez
Womanizer

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do cez Wyślij wiadomość na gg do cez
Domyślnie

Cytat:
Napisał srna Zobacz post
Ja właśnie postanowiłem pierwszy raz zapuścić, teraz mam trochę krótsze niż David wyżej Ale boki mam znacznie krótsze więc to może byc problem.

Ogólnie nienawidzę swoich włosów Rzadkie i "słabe", trzeba ostro się z nimi napierdolić, żeby wyglądały jakoś znośnie... zazdroszczę tym, co mają grube i gęste włochersy. ;x
wez kvrwa ja mam grube i geste i kvrwa nie dzierze szopa na glowie i siano jest nonstop masakra dlatego ustosunkowywalem tak jak rav jez 3miechy nic jez itp poznie po wyjezdzie do uk zaczalem kombinowac z zelami gumami itp ale i tak ciezko cos wymyslic i z tym gownem zrobic teraz postanowilem zapuscic i mam osobista fryzjerke ktora przychodzi do mnie i dba o moje wlosy i nie tylko no ale i tak bez wosku np zadko kiedy idzie to jakos ulozyc w miare normalnie

Cytat:
Napisał Paolo_ Zobacz post
Kurde do dupy. Na pewno? Bo jak już pisałem w żele, gumy i inne badziewia się bawić nie zamierzam Myślałem że odpowiednio obcięte i ułożone włosy będą się tak trzymać, tym bardziej że jak już pisałem mam je fchvj gęste i mocne.
bez jakiegos czegos ni huja tez mam geste i mocne i jeszcze lekko sie kreca jak nic na nie nie dam to po wstaniu z lozka kazdy wlos jest w inna strone, a bez moczenia wody gdzies przed wyjsciem tez sie nie obejdzie a musze przestac po mozna sie nabawic zapalenia opon czy cos ;|

tez chcialem cos miec jak villa ma ale trzeba miec inne wlosy miekkie raczej, zadsze wiec u mnie odpada

teraz mniej wiecej cos ala te proboje sobie zrobic:
http://i152.photobucket.com/albums/s...0x780aspx2.jpg
http://www.hairstylesdesign.com/gall...s07_men_04.jpg
http://www.man-hairstyle.com/images/..._hairstyle.JPG
http://www.hairfinder.com/haircollec...-hairstyle.jpg
http://www.hji.co.uk/hjimages/images...exture-men.jpg

ale chyba jeszce mam za krotkie i musze troche przyciac gdzie niegdzie i przerzedzic

Ostatnio edytowane przez cez ; 25-11-2008 o 01:10
cez jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-11-2008, 01:23   #30
Krecony
I'm blue to the bones.

Wyślij wiadomość na gg do Krecony
Domyślnie

Ja mam afro kręcone i mi styka jestem ze swoich włosów zadowolony
Krecony jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-11-2008, 07:08   #31
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Cytat:
Ah te stereotypy
Cytat:
2. Kumple jakby zobaczyli mnie z żelem albo inną gumą na włosach wyśmiewaliby mnie przez cały rok conajmniej (i słusznie )
No stary, jeżeli martwisz się opinią kolegów to lepiej nic nie rób z włosami bo cokolwiek zrobisz będą się śmiać. Pośmieją się tydzień i się przyzwyczają. A większość tych prześmiewców (przynajmniej w moim przypadku) to byli ludzie ogoleni na łyso lub z przetłuszczonymi włosami porozwalanymi jakby tydzień ich nie myli wielcy dbający o swoją higienę
Cytat:
3. Dzięki bardzo mieć posklejane włosy jakimś syfem, codziennie bym musiał głowe myć (teraz myje raz na 2-3 dni)
No a co to za problem? Bierzesz wieczorem prysznic i przy okazji myjesz głowę, ja nie widzę żadnego problemu
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-11-2008, 07:11   #32
Dreyes
Roth

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Dreyes
Domyślnie

Ja zawsze tak, jeż - szopa itd. W czerwcu tego roku zrobiłem właśnie fryzurkę na Villę, potem w sierpniu jak Ewan McGregor, aktualnie mam szopę, ale zapuszczam włosy jak 2 lata temu i niestety mam wtedy loczki ...
stare 25-11-2008, 10:41   #33
cez
Womanizer

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do cez Wyślij wiadomość na gg do cez
Domyślnie

Cytat:
Ah te stereotypy

No stary, jeżeli martwisz się opinią kolegów to lepiej nic nie rób z włosami bo cokolwiek zrobisz będą się śmiać. Pośmieją się tydzień i się przyzwyczają. A większość tych prześmiewców (przynajmniej w moim przypadku) to byli ludzie ogoleni na łyso lub z przetłuszczonymi włosami porozwalanymi jakby tydzień ich nie myli wielcy dbający o swoją higienę
No a co to za problem? Bierzesz wieczorem prysznic i przy okazji myjesz głowę, ja nie widzę żadnego problemu

hehehe dobrze napisane stormik

ja jeszcze dodam ze polska to zacofany kraj pod wzgledem tolerancji, w polsce jak cos jest inne niz wszystko to jest zue, a na zachodzie inne jest cenione
cez jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-11-2008, 11:02   #34
Trade
Gość specjalny

Domyślnie

No właśnie ja mam tak

Nakładam przy tym żel i chodzę do fryzjera co 3-4 tygodnie. Jestem z tej fryzy najbardziej zadowolony.
stare 25-11-2008, 11:08   #35
komal
Kawał weterana

Domyślnie

Cytat:
Żel jest do dupy.
Jeżeli chcesz se postawić/wymodelować włosy to pokombinuj z pastami/gumami.
Tutaj już musisz się polecić kogoś dobrze obeznanego Villa wygląda jakby włosy miał mokre więc nijak to ma się do mnie, ja wolę matowe. Osobiście polecam firmę Schwarzkopf oraz gumę firmy Joanna. Bardzo dobra, a przy tym bardzo tania
Bez żadnych specyfików na włosy się nie obejdzie
dokladnie. zel to kojarzy mi sie tylko i wylacznie z sobotnia potancowka w remizie i dyskotekami w swetrze. zadnych daszkow, grabek czy innych dupereli. kupujesz paste, nakladasz i tak jakby jej nie bylo. zadnych efektow mokrych wlosow, zadnych grabkow.od siebie moge polecic l'oreal studio out of bed. za kilkanascie zlotych znajdziesz w rossmannie.

paolo, to raczej pasty sa dla ludzi bardziej cywilizowanych a zele dla tych co lubia wlosami chleb kroic. nie sluchaj opinii innych, tylko sam sie kreuj

Ostatnio edytowane przez komal ; 25-11-2008 o 11:11
komal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-11-2008, 11:40   #36
zaper
Weteran

Domyślnie

Co na głowie ? Czapka oczywiście [;
A pod czapka nie wielka liczba włosów dorastających do 3mm.

"Ludzi trzeba albo potraktowac łagodnie, albo wygubić,
gdyż mszczą się za błahe krzywdy, za ciężkie zaś nie
mogą. Przeto gdy się krzywdzi człowieka, należy czynić
to w ten sposób, aby nie trzeba było obawiać się zemsty."
zaper jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-11-2008, 12:02   #37
Kiler_
Obrońca Boys

Wyślij wiadomość na gg do Kiler_
Domyślnie

Ja miałem dwa razy żel na włosach jak szedłem na jakąś imprezę i miałem z 16 lat. Nigdy nie nałożę tego czegoś na głowę. Uważam, że mam na tyle mocne, gęste włosy, że nie potrzebuje jakiś dopalaczy na łbie.

Do fryzjera to raz na miesiąc polezę. Kiedyś się ciąłem na 7mm, a teraz lekko zapuszczam włosy i grzyweczka na boczek.
stare 25-11-2008, 13:32   #38
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

W 100% popieram stormika, ja łaże gdzieś co miesiąc do fryzjera, i tak 2-3 tygodnie po tym, myje łeb rano i traktuje gumą. Potem tylko łeb myje, bo są za dlugie i bym się musiał za dużo pierdolić i bym się do szkoły spóźnial, a wstawać wcześniej nie mam zamiaru . Ja tam w sumie do ludzi z żelem nic nie mam, tylko jest oddzielna kwestia- czy ktoś umie zrobić ze specyfików na glowe użytek, bo jak nie to wygląda się właśnie jak czereśniak...
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-11-2008, 13:55   #39
jq
Gość

Domyślnie

Teraz mam takie włosy jak napisałem w show your photo, za tydzień, dwa idę do fryzjera i nie wiem czy znowu góra dłuższa, boki krótsze, czy wszystko na równo, krótko(mam też taką fote jak mam krótkie włosy, też wyśle)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25-11-2008, 15:19   #40
no one
Senior

Domyślnie

Co do nakrycia glowy... Chcialbym zeby do powszechnego uzycia wrocily kapelusze.

A moje wlosy? Obecnie zapuszczam, mam teraz tak kawalek za szyja, grube, geste i krecone . Jednak zastanawiam sie czy nie sciac tego o polowe, czas pokaze.
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania