FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 09-11-2008, 18:39   #1
komal
Kawał weterana

Domyślnie Praca.

przegladam sobie wlasnie oferty pracy. naszla mnie mysl, by zalozyc ten temat. nie bedzie to temat o 'szybkich zarobkach przez internet', ani o klikaniu w wyskakujace reklamy.

kilkadziesiat lat temu nasi rodzice dorabiali sobie sprzedajac butelki. teraz juz 13 latek moze byc podmiotem w swojej pierwszej umowie (o dzielo) i rozdawac ulotki za 7 netto.

duzo mozliwosci, duzo ofert. patrzac przez pryzmat studenta tym bardziej ..

jaki macie do tego stosunek? pracujecie ? macie zamiar ? jak sobie radzicie laczac to wszystko z nauka ? moze najpierw myslicie o praktykach? albo wziac sie za prace dopiero z tytulem mgr na papierze?

moze sie nazwiazac ciekawa dyskusja z tego.
stare 09-11-2008, 19:03   #2
Oset
Doświadczony

Wyślij wiadomość na gg do Oset
Domyślnie

szczerze? sam czasem w wakacje, roznosilem ulotki z kumplami.. nawet nie bylo zle 20 zl i tylko 1 godzinka ;] ale to na 3 niestety. Wlasnie tak jest ze jak kaska potrzebna na szybko to kazdy mlodzieniec szuka czegos do pracy (szczegolnie jak sa wakacje)
stare 09-11-2008, 19:07   #3
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

W ostatnie ferie zimowe roznosiłem ulotki to nie było źle. Płacili 15 czy 20 zł. za godzinę... Spokojnie w tydzień zarobiłem 200 zł.

Zastanawiam się nad rozdawaniem Metra w najbliższe wakacje.
Jay W. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-11-2008, 19:15   #4
wisien
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do wisien
Domyślnie

w wakacje przepracowałem 2 weekendy, przy promowaniu akrt do zbeirania punkciorów przy zakupach w Realu
stawka 7,50 zł za godzinę plus 2 zł od każdej zamówionej rpzez klienta karty. Pracowałem teoretycznie po 5h dziennie(teoretycznie bo wychodziłem gdzieś po niecałych 4h i nikt się nie czepiał)
W sumie gdyby nie to, że dojazdy+odjazdy stamtąd zajmowały mi tyle co połowa mojej pracy to byłoby naprawdę zajebiście.
Gdyby nie moje lenistwo to w sumie nadal w czasie studiów bym kontynuował tą robotę.
W sumie bym jakiejś ciekawej roboty na weekendyw Szczecinie chętnie poszukał. Ehhh to moje lenistwo....
stare 09-11-2008, 19:25   #5
cleavage
naughty moderatorista.

Wyślij wiadomość na gg do cleavage
Domyślnie

Po tym jak dostanę się na studia, prawdopodobnie pierwszy rok postaram się po prostu "przetrwać", tzn przeżyć coroczną falę wypadów ze studiów Dopiero na 2gim roku postaram się chyba o jakąś drobną pracę zaczepną, ale zobaczymy jeszcze czy będę w stanie pogodzić to i to... czas pokaże.

Póki co mam za sobą dorywcze wakacyjne prace.. np. "zbieractwo" i ulotki
stare 09-11-2008, 19:36   #6
Kaiser
żeli papą fasanik

Wyślij wiadomość na gg do Kaiser
Domyślnie

Ja w wakacje segregowałem śmieci. Zajebista robota
stare 09-11-2008, 19:50   #7
cez
Womanizer

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do cez Wyślij wiadomość na gg do cez
Domyślnie

wakacyjne zbieractwo roznego rodzaju tez mam za soba hehe, wlasciwie to chyba najlepszy sposob na zarobek na cos zwazywszy na fakt ze robotnikow zawsze trzeba

obecnie w weekendy 6h w sobote i 6h w niedziele sprzatam chociaz to juz troche nie polskie realia no ale coz
cez jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-11-2008, 21:06   #8
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

A ja na razie mam w planach "pasożytniczyć' do puki nie skończę szkoły średniej Nie potrzebuję jakoś na gwałt kasy żebym zarywał wakacje czy ferie. Wiadomo, że większość niż połowa swego życia będę pracował więc jakoś nie rwę się do tego
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-11-2008, 21:44   #9
Krasnal
Weteran wojny w Wietnamie

Wyślij wiadomość na gg do Krasnal
Domyślnie

Zakłady bukmacherskie - raczej jestem na plus, do tego można sporo zarobić jak się wie jak grać (tzn nie puszczać taśm po 10 meczy za 2 zł, bo to bez sensu) Większość bukow internetowych oferuje bonus 100% przy pierwszej wpłacie - więc wpłacamy, bierzemy bonus, gramy ciagle za single albo AKO 2, wystarczy że wejdzie nam połowa tych typów, to jestesmy dwukrotność wpłaty do przodu.

Grałem też kiedys progresja na ruletke - zarobilem troche, ale potem wiecej przegrałem i już nie gram. Oczywiście trzeba zacząć z odpowiednim kapitałem, i byc cierpliwym, bo jednak kasa sama nie leci, trzeba w to klikac i klikac... ale ogólnie sposób polecam, mozna szbko zarobić troche mniejsze kwoty, ale niemal bez ryzyka.

Za żadne ulotki nie zamierzam się brac, wole poanalizować, sprawdzić statystyki, obstawić coś w miarę pewnego 1-2 mecze za grubszą kasę.
Krasnal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-11-2008, 00:15   #10
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Ja powiem tak: napracuje się jeszcze w życiu

Jestem leniwy ale też oszczędny. Raz że póki co po prostu nie wyobrażam siebie pracującego, dwa że nie potrzebuje pracować bo potrafię "wyżyć" z kieszonkowego. Jak praca to dopiero po skończeniu studiów. Tyle na ten temat
stare 10-11-2008, 00:22   #11
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

Fajnie byłoby coś znaleźć, dorobić, ale w wakacje. A póki co oszczędny jestem (w dodatku alkoholu nie pijam, balang nie urządzam ), więc mam nadzieję, że z kaską na studiach będzie w miarę ok i wyżyję. A gdyby tak jeszcze udało się dostać na kierunki zamawiane przez państwo ze świetnym wynikiem i dostawać 1000 PLN miesięcznie... Ach...
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-11-2008, 00:36   #12
komal
Kawał weterana

Domyślnie

Cytat:
Napisał Paolo_ Zobacz post
Ja powiem tak: napracuje się jeszcze w życiu

Jestem leniwy ale też oszczędny. Raz że póki co po prostu nie wyobrażam siebie pracującego, dwa że nie potrzebuje pracować bo potrafię "wyżyć" z kieszonkowego. Jak praca to dopiero po skończeniu studiów. Tyle na ten temat
e tam. zaczynajac prace dopiero po studiach czlowiek duzo traci. wychodzi tylko z teoria, bez doswiadczenia, z golym cv. wedlug mnie nie zalezy przeginac ani w jedna, ani w druga strone. takie jest moje zdanie.

jednak myslac ambitnie. fajnie by bylo konczyc studia majac 2 lata doswiadczenia (sektor powiedzmy - bankowy), poslugiwac sie swobodnie dwoma jezykami, miec za soba z dwie praktyki studenckie i byc moze platne szkolenia. hm, jeszcze lepiej byloby powiedzmy na trzecim roku prawa (w moim wypadku) zaczac licencjat na dziennikarstwie i ladnie polaczyc te dwa kierunki. pozniej podypolomowe i mozna sie spelniac, bo kwalifikacji nikt ci nie odmowi.
stare 10-11-2008, 00:39   #13
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Za rok będę miał praktyki, do cv będzie jak znalazł
stare 10-11-2008, 00:41   #14
komal
Kawał weterana

Domyślnie

Cytat:
Napisał Paolo_ Zobacz post
Za rok będę miał praktyki, do cv będzie jak znalazł
dobra, niech Ci bedzie
stare 10-11-2008, 09:42   #15
M!cha15
:)

Wyślij wiadomość na gg do M!cha15
Domyślnie

Ja mam 14 a dostałem pewną propozycje za którą mogę zarobić w hvj kaski... Oczywiscie sie na nią zgodziłem bo ta praca to dla mnie bedzie przyjemnośc

Co do pracy... Pasowało by w nast. wakacje pujśc gdzie do roboty bo trzeba se kupic nowego kompa Chodz pewnie sie okaze tak ze jak zarobie tą kase którą mi zaproponowali to i na kompa jeszcze zostanie Bo musze se kupic Xbox`a 360 i TV jakis dobrzejszy do niego

Ja na temat pracy nic złego nie mam... Chciał bym miec taką prace która sprawia mi przyjemnośc Ja juz wiem co bede robił w życiu... Bede kierowcą Trucka(dla nie interesujących sie transportem truck to inaczej przez wiele osób błednie nazywany TIR)
Od zawsze interesowałem sie własnie Truckami... Pojeździłem kiedys troche ze znajomym po naszym kraju i wtedy to juz byłem pewnien... Trck to moje przeznaczenie... A jak wiadomo z tego jest spora kaska
M!cha15 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-11-2008, 09:48   #16
Dreyes
Roth

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Dreyes
Domyślnie

A ja jestem miliarderem i nie muszę pracować. Tak naprawdę nie chce mi się bo leń jestem. Za rok pójdę w wakacje na jakąś budowę i będzie dobrze.
stare 10-11-2008, 15:57   #17
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Ja w te wakacje pracowałem przez 5 dni jako naklejacz etykiet w hurtownii z art. fryzjerskimi. 5 dni razy 8h dziennie daje 40h(teraz to ja więcej w szkole mam) i do łapki dostałem 275zł, a w nowym roku dostanę 50zł zwrotu podatku. Początkowo myslałem o ulotkach, ale olałem to latasz jak głupi i masz gówno z tego. A tak siedziałem na kartonach z szamponami, naklejałem etykietki i miałem luz.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-11-2008, 18:57   #18
Sinner
ociekajacy zajebistością

Domyślnie

od 2 lat w wakacje lapie jakas robote

teraz choc jestem na dziennych mam sporo dni wolnych w tygodniu ani mysle o pracy...

od 2 tyg pracujemy z kolegami nad systemami do lotka xD
Sinner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-11-2008, 19:24   #19
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Pracowałem w wakacje jako pracownik hali.
Teraz też powinienem pracować bo mam 4 dni w tygodniu wolnego. Lenistwo jednak bierze górę.. Jeśli chodzi o pracę w moim przyszłym zawodzie to liczę, że gdzieś na 3 roku może gdzieś bym próbował zakotwiczyć, lub jakieś praktyki czy coś..
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2008, 00:12   #20
Dave
Semper Fidelis

Wyślij wiadomość na gg do Dave
Domyślnie

Cytat:
Napisał mic13hal Zobacz post
Ja mam 14 a dostałem pewną propozycje za którą mogę zarobić w hvj kaski... Oczywiscie sie na nią zgodziłem bo ta praca to dla mnie bedzie przyjemnośc

Co do pracy... Pasowało by w nast. wakacje pujśc gdzie do roboty bo trzeba se kupic nowego kompa Chodz pewnie sie okaze tak ze jak zarobie tą kase którą mi zaproponowali to i na kompa jeszcze zostanie Bo musze se kupic Xbox`a 360 i TV jakis dobrzejszy do niego

Ja na temat pracy nic złego nie mam... Chciał bym miec taką prace która sprawia mi przyjemnośc
dajesz dupy starszym panom?

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania