FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 14

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 30-12-2013, 02:19   #201
Savi
Nowicjusz

Domyślnie

Przeszedłem przez tryb Sezony i jestem już w stanie napisać parę moim zdaniem idiotyzmów i błędów obecnej edycji, będę dopisywał jak coś sobie przypomnę:

- w momencie autu, zamiast zrobienia szybkiej animacji, występuje najczęściej idiotyczne bieganie zawodników niekiedy nawet po 30 metrów po piłkę, podczas gdy czas w grze wtedy często nie jest zatrzymywany
- kilka razy zdarzało się, że zawaliłem akcję przez sędziego, który przyblokował mojego zawodnika (kompletny idiotyzm)
- niezatrzymywanie czasu gry przy autach gdzie można zawsze przedłużyć jakieś 2,5 minuty meczowe
- chociaż bardzo rzadko gram z komputerem, to zauważyłem, że idiotycznie zrobiony jest poziom legendarny. Komputer zaprogramowany jest na mechaniczne przetrzymywanie piłki i nawet perfekcyjna gra w obronie nic nie daje i nasz przeciwnik ciągle sobie wymienia podania. Nawet jeśli przewidujesz podania, czy też podchodzisz innymi zawodnikami, komputer tak jest zaprogramowany że i tak z tego wybrnie, np. podaniem do tyłu i często jedyną opcją jest poczekanie na oddanie strzału.
- losowość przy wychodzeniu bramkarzem gdy piłkę ma nasz przeciwnik (raz nasz bramkarz sam bez naszego udziału wybije piłkę a innym razem przełącza się na kontrolę bramkarzem i wtedy często niemożliwe jest zdążenie z naciśnięciem strzału i wybiciem piłki)
- z mniej znaczących rzeczy: trochę głupota jest proponowanie czarnej piłki do gry, która jest słabo widoczna i się parę razy przejechałem na tym. Niektóre stadiony (bodajże Stamford) mają cień padający na linię autową przez to często nie widać czy jest już aut, czy nie.

Co do rozgrywki i narzekania tutaj na tracenie gole z dośrodkowań z główek, osobiście się od tego odżegnuję. Wszystko kwestia gry w obronie, osobę która tylko takie tworzy akcje łatwo jest ograniczyć przez szybkie zbieganie obrońcami w miejsca przy linii bocznej, pressing drugim zawodnikiem itd.
Savi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2014, 17:44   #202
Yelon
Nowicjusz

Domyślnie

Witam was,
Podobnie jak kolega tam wcześniej też muszę coś z siebie wyrzucić... A mianowicie:

Kupuje gry z serii fifa regularnie jednak tym razem moja cierpliwość się skończyła, ponieważ to jest totalne nieporozumienie żeby o przebiegu gry decydował jakiś dziwny "skrypt" czy cokolwiek tam Ci twórcy tej wątpliwej produkcji wymyślili. Bardzo lubię rywalizację z innymi graczami, ale w momencie kiedy jest ona fair, a nie notoryczne mecze w których choćby nie wiadomo jak grzmiało i huczało, a przeciwnik był ewidentnie słabszy to i tak jeśli mecz na starcie już jest z góry przesądzony (i to widać z przebiegu gry, że ewidentnie "coś o tym decyduje) to nie ma takiej siły żeby go wygrać. Nie za coś takiego zapłaciłem.
Reklamowali się, że gra "oddaje nieprzewidywalność prawdziwej piłki" - zgoda - ale nie w każdym meczu!
Jak to jest możliwe, że jeszcze w FIFIE 12 decydowały umiejętności natomiast teraz jest to totalna ruletka i dosłownie KAŻDY może wygrać z KAŻDYM? Wierzyć mi się nie chcę, że w tą grę są organizowane jakiekolwiek zawody czy turnieje bo przecież jak można zobaczyć czy ktoś jest lepszy czy gorszy w momencie gdy to gra decyduje czy dany mecz wygrasz czy nie.
Dodatkowo na jakiej zasadzie działa wyszukiwanie drużyn przeciwnych, w trybie "Sezony" skoro wybieram preferencje wyszukiwania przeciwników w polu "dostosuj jakość klubu" na restrykcyjne czyli w momencie gdy wybieram zespół który ma "jakość" na poziomie 4,5 gwiazdki (w moim przypadku jest to reprezentacja Portugalii) to powinno mi znajdywać przeciwników wyłącznie o takim samym wyniku (też 4,5), a ja natomiast notorycznie trafiam na takie zespoły jak Borussia Dortmund, PSG czy nawet Real Madryt! (wszystkie mają po 5 gwiazdek, a Realu to już nawet nie komentuje...) I oczywiście przegrywam bo nie dość, że dostaje za przeciwnika drużynę przeciwko której nie powinienem w ogóle grać, ponieważ tak ustawiam w preferencjach wyszukiwania, to jeszcze moi zawodnicy w meczach z takimi drużynami są jakoś dziwnie jeszcze bardziej słabsi niż normalnie, ażeby chyba jeszcze bardziej uwydatnić to że mój zespół jest słabszy bo innej opcji po prostu nie widzę.
I w takim przypadku na cholerę mi te ciężko wywalczone, jeśli już jakimś cudem się uda, awansy do wyższych lig, skoro nagle raz za razem z niewiadomych przyczyn dostaje baty od graczy, z którymi nie powinienem w ogóle się mierzyć i cały czas poświęcony na grę dotychczas jest utracony, bo tak to właśnie widzę.

W załączniku poniżej przesyłam plik kilku niedorzecznych statystyk z potyczek z innymi graczami. Naprawdę jeśli to ma być odwzorowywanie nieprzewidywalności prawdziwej piłki to bardzo chciałbym zobaczyć takie statystyki na korzyść jednej z drużyn, która koniec końców przegrywa albo jeśli wygrywa to jedynie minimalnie (bo takie też tam są) przy aż takiej dominacji w jakimś rzeczywistym meczu, i oczywiście mam tutaj na myśli regularność takiej kolei rzeczy. Bo to się w FIFIE14 dzieje nagminnie, a nie od czasu do czasu.

http://www.speedyshare.com/sW64S/absurdy-fify.zip

Ja ze swojej strony mam już po prostu czegoś takiego po dziurki w nosie bo moim zdaniem nie na takiej polityce polega gra online nakierunkowana na rywalizacje z innymi graczami.
Yelon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2014, 17:37   #203
migda94
Nowicjusz

Domyślnie

Ja fifę kupuję co 2 lata a więc z 12 przesiadłem się na 14,moja opinia jest taka że silnik graficzny jest bardziej dopracowany bo w 12 co chwilę przytrafiały sie śmieszne błędy teraz także od czasu do czasu trafi się jakiś błąd ale jest lepiej.Najpierw co mi się podoba:można rozegrać szybką akcję bo zawodnicy po podaniu zaraz wychodzą na pozycję,podoba mi się system lig w FUT i Pro Clubs,sezony współpracy.Na minus-gracze grają świece na napastników i dużo tych pił przechodzi chociaż napastnik jest 2m przed obrońcami napadzior i tak przechodzi i wyprzedza obrońcę,wygląda to jakby to był mecz C klasy,zwłaszcza FUT z aubameyangiem na czele co wkurza bo cały mecz fajnie rozgrywasz piłę a koleś odpali świece na szybkiego napadziora i ładuję bramkę ,to samo tyczy się skrzydłowych,DŁUGA PIŁA NA SKRZYDŁOWEGO-CENTRA-BRAMA.Piła się odbija jak w bilardzie,już w poprzednich częściach były takie problemy ale teraz to na prawdę masakra jest.Czasem zawodnik podaję tam gdzie nie chcę lub zamiast z pierwszej piły zagrać to on przyjmuję piłkę i dopiero na drugie tempo zagrywa.Ogólnie grę oceniam na 7/10.FIFA 12 była lepszą grą ale 14tka także jest niezła,gdyby choć naprawili te długie piły to ocena by była wyższa.

Ostatnio edytowane przez migda94 ; 11-01-2014 o 19:12
migda94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2014, 22:37   #204
kamilluri
Nowicjusz

Domyślnie

Witam..byłby może ktoś z Was zainteresowany aby się dogadać..i chciałby może ktoś np jakieś przedmioty z katalogu EA w zamian np za kod do 4 złotych paczek do Ultimate co jest dostępny w opakowaniu z grą..? Wcześniej sam nie grałem w tryb FUT więc też nawet ten kod nie był mi do niczego potrzebny.. dlatego też pytam Mam może nie wielk i bo 73 level w grze i dość sporo kasy online.. więc jeśli byłby ktoś zainteresowany i miałby mniejszy level to mógłbym z chęcią pokupować jakieś przedmioty z katalogu w zamian właśnie za kod na paczki bądź złote coinsy z Ultimate jak co to moje gg 6268184 .
kamilluri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Naruszenie Regulaminu
stare 24-01-2014, 08:06   #205
Fakov13
MU FAN <3

Domyślnie

Jakaś parodia! Miałem wyznaczony cel przez zarząd o zajęciu miejsca w środku tabeli (14 miejsce), a zająłem 15. ze stratą jednego punktu do rywala i... zwolniony. Tyle czasu gry poszło na marne. No po prostu nie wierzę.
stare 24-01-2014, 12:58   #206
respect
Senior

Domyślnie

Miałem w zamiarze zakupić produkt EA oznaczony nr 14, lecz odpuszczę sobie bo gra jest słaba w porównaniu do 13.
Oczywiście rozumiem, że chcieli aby gra była bardziej realistyczna. Ale to co zrobili to woła o pomstę do nieba. Piłkarz z piłką nie jest w stanie wyprzedzić piłkarza bez piłki (notorycznie jest doganiany). Okej nie miałbym pretensji jakby ścigał się Mertesacker z Xavim to spoko, ale Per dogania Jese Rodrigueza. No panowie wtf?
Kolejną sprawą są wyrzuty z autu. zawodnik niby chce wznowić szybko grę a trwa to kilka sekund dłużej od najnormalniejszego przewinięcia tej sytuacji. Piłkarz biegnie przez pół boiska po piłkę, no po co?
Następna sprawa dotyczy taktyki, w zeszłorocznej edycji gdy ustawiałem maksymalny atak to włączało się do gry praktycznie 11 zawodników. Teraz pomimo tego, że stosuję te ustawienia to piłkarze dalej stoją jak te barany na pastwisku i nie maja zamiaru włączać się do akcji ofensywnych.
Kolejna sprawa to notoryczne pozycje spalone bocznych pomocników, liczą że każde podanie będzie za obrońcę. Żaden z nich nie wyjdzie do gry z tzw. klepki. Dlaczego??
Ogólnie mam wrażenie, że FIFA jest bardziej drewniana od poprzedniczki (mniej dynamiczna). Poruszanie zawodników nie raz doprowadza mnie prawie do szału (co się nie często zdarza).

To są jedyne z kilku irytujących rzeczy w FIFA 14

Na +:
- przewijanie gry przy zmianie zawodników;
- nowe menu;
- możliwość zakontraktowania piłkarza 6 mies. przed końcem umowy;
- nowe strzały;

Oczywiście postaram się jeszcze do niej przekonać, bo na pewno nie raz i nie dwa wrócę do 14. Lecz w moim prywatnym odczuciu 13 była lepsza jeżeli chodzi o gameplay, bardziej dynamiczna .
stare 28-01-2014, 15:14   #207
jaguar1984
Nowicjusz

Domyślnie

WITAM . Nie wiem czy dobrze trafiłem ale mam ochotę zorganizować jakiś turniej dla osób które maja Fife 14 na Pc.(albo poprostu pograc dla przyjemności) Jesli jest ktoś chętny to zapraszam na kontakt na Facebooka pod adres https://www.facebook.com/sebastian.wozniak.1614 piszcie chętnie pogram z kimś ciekawym. A mój NIK na Originie : Sebastianwo1984.
Zapraszam
jaguar1984 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Naruszenie Regulaminu
stare 13-02-2014, 18:59   #208
MassterF
Nowicjusz

Domyślnie

A co ja mam powiedzieć ? gram w fife od 15 lat. iz roku na rok mnie coraz bardziej serce boli. ale , pozostańmy przy 14-stce.
Nauczony grać krótkimi , kombinacyjnymi podaniami jestem całkowicie stracony, podania smiesznie niecelne, opuźnione, żadko kiedy gracz poda z pierwszej piłki. Liczą sie tylko długie wrzuty na szybkich graczy ktorzy w rzeczywistości huja wpiłke grają !! jak no. Ibarbo czy inny biabany, Benteke ? co to za goście wogóle ? Że są w tej grze skuteczniejsi niż Van Persie czy Torres.
dziś rozegrałem 5 meczy on-line, pieć porażek. Grając z jakimiś małolatami!! ja 10 strzałow, dziecko 3 i wynik ? 3-1
Wykończyć się można.
MassterF jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-04-2014, 09:30   #209
Uzjel
Nowicjusz

Domyślnie

Straszny przeskok w poziomach gram we wszystkie fify od 98 i powiem szczerze takiej różnicy w grze nie dostrzegłem grałem Leeds karierę na zawodowcu po 23 kolejkach 20 zwycięstw 3 remisy, miażdżyłem wszystkich po kolei tak samo w pucharach z Chelsea 3:0 w 1/2 pucharze ligi a teraz 4 mecze na klasie światowej 3 porażki i 1 remis
Uzjel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-04-2014, 15:29   #210
jens4
Zorientowany

Domyślnie

Ujzel, spoko, wyrobisz się, aczkolwiek są takie wałki i handicapy, że mógłbyś się zesrać to i tak Ci gola komputer wciśnie.

Tak w ogóle zajrzałem do tego tematu, żeby ponarzekać na idiotyczny terminarz jaki jest ustalany w tej edycji FIFA w karierze. Gram sobie Marsylią, przychodzi miesiąc kwiecień, i w tym miesiącu przeszło 10 spotkań nawalone, a najlepsze jest to, że w niedziele gram sobie mecz ligowy, a zaraz na drugi dzień gram kolejny mecz tyle, że puchar - oczywiście drużyna padnięta fizycznie, porażka i odpadnięcie. Potem jest 1 dzień odpoczynku i już z grubej rury 1/4 LM, jasna cholera, znowu 3/4 składu leży i kwiczy... takie kwiatki są ciągle, co za idiotyzm. Nie ma czasu na odpoczynek i zregenerowanie sił piłkarzy, następnym razem od razu dam się ograć w jakimś pucharze, żeby się nie męczyć na wiosnę z meczami co 1 dzień.

#1 Niesamowity Przypadek Karola Butko | #2 Kali

Następne księgi w przyszłości
jens4 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-04-2014, 21:09   #211
Uzjel
Nowicjusz

Domyślnie

jens4: ja, że tak powiem już się przyzwyczaiłem do tego blamażu czyli mecze co 3 dni czy lepiej w karierze, a zawodnicy energii na 50proc albo gorzej. To już w poprzednich fifach było, dlatego zawsze byłem przyzwyczajony 1 skład na ligę reszta gorsza na puchary, wprowadzałem lepszy skład dopiero od 1/2 danego pucharu, chyba że grałem z jakąś czerwoną latarnią w lidze wtedy wrzucałem 2 skład. Lipa jest jak grasz w 2 lidze angielskiej i masz grać co 3 dni .
stare 19-04-2014, 00:29   #212
RysioTaxiDriver
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

najgorsza fifa w jaką grałem . biegne lewą stroną pola karnego dośrodkowanie po ziemi na noge napastnika GOL a tu nagle z dupy faul bo koleś mi sfaulował tego grajka którym dośrodkowywałem. dostaje rzut karny który broni bramkarz. FUCK YOU EA . oczywiscie potem koles zrobil se kontre po której wbil mi sweaty gola. brawo ea kolejny doskonaly produkt. oddawajcie moje pieniadze
RysioTaxiDriver jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-05-2014, 15:48   #213
matsOn45
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał RysioTaxiDriver Zobacz post
najgorsza fifa w jaką grałem . biegne lewą stroną pola karnego dośrodkowanie po ziemi na noge napastnika GOL a tu nagle z dupy faul bo koleś mi sfaulował tego grajka którym dośrodkowywałem. dostaje rzut karny który broni bramkarz. FUCK YOU EA . oczywiscie potem koles zrobil se kontre po której wbil mi sweaty gola. brawo ea kolejny doskonaly produkt. oddawajcie moje pieniadze
Podzielam Twoje zdanie, do nieczego ta edycja....
matsOn45 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-06-2014, 17:56   #214
Mrs
Nowicjusz

Domyślnie

*Z góry przepraszam za słownictwo. Osoby niepełnoletnie lub nie mogące czytać sfrustrowanych postów proszone są o zerknięcie w inny dział. Ktoś kto czuje się zgorszony słownictwem - proponuję dorosnąć/wyjść na dwór/zaciągnąć się do klasztoru - niepotrzebne skreślić*
Kilka słów o grze online (np. sezony). Mam ochotę sprawdzić co ma w głowie osoba, która notorycznie ogląda powtórki swoich goli wbitych przeciwnikowi. Osobiście pomijam replaye, gdy strzelę gola. Wyjątkiem są bramki pięknej urody(ale przypuszczam, że takie z chęcią ponownie obejrzałby przeciwnik, wiem to po sobie). Przykład: gram z jakimś jebanym cymbałem, który wygrywa, a każdy gol jest celebrowany kilkusekondowymi powtórkami, bo idiota musi obejrzeć jak strzelił gola miernej urody, wynikający z błędów obrony, bramkarza, bugiem, którymi ta gra jest wypełniona. Oczywiście podejrzewam, że wynika to z chęci podkurwienia przecinika i wybicie go z rytmu. Bardzo, ale to bardzo żałuję, że w grze nie wprowadzono chata tak jak to miało miejsce swego czasu w FIFA Online. Niestety powyżej wymienone sytuacje mają miejsce w większości przypadków, gry z polaczkami. Ten mierny poziom kultury osobistej, współzawodnictwa jaki większość prezentuje, nasuwa mi jedno zasadnicze pytanie: Dlaczego nie wprowadzono do tej pory, w każdej grze online, psychotestów, testów na inteligencję lub cokolwiek co eliminowałoby delikwenta z życia publicznego jakim jest sieć albo dobierało go do środowiska, np. serwer, na którym grają tylko ludzie z jego poziomem, tzw. niereformowalni debile.
Druga sprawa, ktoś wyżej napisał, że mecz może być z góry nastawiony na wygraną jednego z przeciwników. Z początku wydawało mi się to nieprawdopodobne - przecież decydują umiejętności gracza/zawodników. Po dzisiejszym dniu zaczynam coraz bardziej w to wierzyć. Czemu? Dam przykład: mecz tych samych drużyn. Dlaczego moi napastnicy nie mogę przegonić obrońców przeciwnika, a w odwrotnej sytuacji - moi obrońcy nie mogą dogonić napastnika?? A często tak bywa, oczywiście w dwie strony. Co to ***** ma być?!?!?!
Bardzo boli mnie fakt, że nawet gra sportowa - online, jest tak bardzo spieprzona i nie może obyć się bez bzdetnych interwencji "z zewnątrz". Boli mnie to, że muszę grać online z ludźmi z miernym poziomem współzawodnictwa.

PS. Durne komentarze typu: "a wciskasz sprint jak biegniesz?" proszę zachować dla siebie. Gra, w którą gram od początku, jest starsza od niektórych użytkowników tego forum, więc przed napisaniem czegoś "pseudo mądrego" proszę zasięgnąć rady lekarza lub farmaceuty, a przedtem własnych rodziców.
Mrs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-06-2014, 21:07   #215
Calrez
Forza Inter

Ostrzeżenia: 0/0 (5)
Origin: Calrez
@up
Możesz rozmawiać przez headset, a przynajmniej mówić do kogoś jeżeli cię nie wyciszy.
A co do napastników, to kwestia tego jak kreujesz akcję. Zawodnik, który wystawia się będzie biegł szybciej od tego, który startuje z miejsca.
Gra jest grą ma swoje wady np. kick off glitch, czy to, że główki są OP, ale taki gracz jak Ty, wielki miszcz, który grał w każdą fifę powinien potrafić sobie z nimi poradzić.
PS: Ja bardzo rzadko trafiam na ludzi, którzy oglądają wszystkie powtórki. Jeżeli grasz na PC, to trafiasz na Polaków i niemców, więc może mieć to znaczenie.
Calrez jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-06-2014, 10:41   #216
Uzjel
Nowicjusz

Domyślnie

Mam już dość tej FIFY 14 mój bramkarz czy to z sumą powyżej 80 czy lekko ponad 70 co mecz praktycznie wpuszcza szmate. Ja 16 strzałów na bramkę komputer broni jak natchniony, a mój bramkarz na 4 oddane strzały puszcza po 3 bramki po 2, i co mecz gonie wyniki. Do tego te nie naturalne wybijanie przez CPU przewrotką na ponad połowę boiska i tak po 3-4 razy na mecz. Wracam do 13 mam nadzieję, że Fifa 15 pokaże klasę a do września już nie tak daleko.
stare 25-06-2014, 17:44   #217
Mrs
Nowicjusz

Domyślnie

Kolejny post sfrustrowanego gracza.
Ta gra zaczyna bardziej drażnić, niż sprawiać przyjemność i umilać współzawodnictwo. Gra na deszczu w meczu Sezony Online, to jakaś pomyłka połączona z kpiną. Podania są tak niecelne, że aż niemożliwe, aby tak pieprzyć podanie lub jego odbiór (góra/dół). To jest kurewski skandal, bo po raz kolejny:
- przeciwnik jest szybszy od mojego, gdzie: statystyki mojego piłkarza typu zryw oraz szybkość biegu są na poziomie 90+(pomocnik), a przeciwnika 70+ (obrońca). Będąc kilka długości już za miniętym(przelobowanym) obrońcą, mój zawodnik biegnie, jakby miał zaraz utopić się w tej trawie, natomiast obrońca przeciwnika biegnie jakby deszcz i mokra trawa otaczała mojego zawodnika, a dookoła jest sucho... Oczywiście strata piłki... Coś jest do kurwy nędzy nie tak...
- refleks zawodników opóźniony jakby ping był rzędu +200-300, gdzie cały mecz rozgrywa się w tempie gry gracz vs. komputer.

Jestem coraz skłonniejszy przychylić się do teori, że podczas meczu jedna z drużyn jest faworyzowana. Przykład:
- grając 2 mecze z tą samą drużyną tylko gracz inny, w pierwszym moi zawodnicy są szybsi, mają lepszy refleks, celniejsze podania/odbiór, prześcigają przeciwnika w każdym aspekcie. W drugim - na odwrót - moi zawodnicy grają jak paralitycy, nie umiejąc celnie podać, tracą piłkę mając ją pod własnymi nogami, ogólnie drewna. Przypominam, że 2 mecze rozgrywane są w tych samych warunkach atmosferycznych, między tymi samymi zespołami, bez zmiany składu. Ciekawe co ma do powiedzenia EA w tej sprawie.

Kolejna rzecz - jakbym nie skonfigurował ustawień, samoczynne lub ręczne przełączanie się między zawodnikami to parodia. Przeciwnik idzie na moich 3 obrońców z czego jeden jest dosyć oddalony, to zamiast przełączyć się na 2óch bliższych, przełącza na tego co jest najdalej. Pojebane w dekiel. Jeszcze lepiej, kiedy samoistnie przełączy mnie z zawodnika przy przeciwniku (ramię w ramię), na dalszego - nie zdolnego do interwencji....

Nie tak dawno zakupiłem klucz do gry, a tu trzeba będzie wypierdzielić ją z dysku całkowicie... Mam nadzieję, że niebawem wyjdzie jakiś patch.
Mrs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-06-2014, 21:22   #218
flexior
Stały bywalec

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mrs Zobacz post
Jestem coraz skłonniejszy przychylić się do teori, że podczas meczu jedna z drużyn jest faworyzowana. Przykład:
- grając 2 mecze z tą samą drużyną tylko gracz inny, w pierwszym moi zawodnicy są szybsi, mają lepszy refleks, celniejsze podania/odbiór, prześcigają przeciwnika w każdym aspekcie. W drugim - na odwrót - moi zawodnicy grają jak paralitycy, nie umiejąc celnie podać, tracą piłkę mając ją pod własnymi nogami, ogólnie drewna. Przypominam, że 2 mecze rozgrywane są w tych samych warunkach atmosferycznych, między tymi samymi zespołami, bez zmiany składu. Ciekawe co ma do powiedzenia EA w tej sprawie.
Myślę, że wynika to z różnych stadionów.
Jest to zauważalne, że na własnym stadionie gra układa się o wiele lepiej, aniżeli w rewanżu.
flexior jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-07-2014, 13:13   #219
daw1984
Nowicjusz

Domyślnie anglia itp.

Krew mnie zalewa jak mam mecz z anglia lub piłkazami z tamtej ligi!
To chore ponieważ piłkaze zaczynaja popełniac straszne gafy tj.nie trafiac w piłke podawac do przeciwnika itp. Co za "angolub" brał udział przy tworzeniu tej gry to niewiem ale te skile i fart im przypisany to porazka tej gry! A i kim do h-wafle jest benteke i inni , polituj sie boze gracze gb. Przeciez to najbardziej przejaskrawiona reprezentacja. Liga jest w człówce ale angoli tam jak na lekarstwo!!
Gdyby chociaz moi piłkaze w tych meczach zachowywali sie normalnie to pół biedy ale nie!!!!!!! Porazka i chyba fife 15 se odpuszcze, zresztą gram głównie w ultimate a tam pełno oszustow! Co psuje rywalizacje. Zreszta zobaczcie najlepszych graczy i wszystko wiadomo.))) trudno niech leszcze sie wspomagaja.
daw1984 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-04-2015, 20:52   #220
Liliana
Nowicjusz

Domyślnie

Bardzo zadowolony z tego mistrzostwa.
Liliana jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania