FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 12

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 07-10-2011, 19:32   #41
martins10
Stały bywalec

Domyślnie

Dużo zależy od ustawienia drużyny. Zauważyłem, że ekipy zachowują się podobnie jak w rzeczywistości, nie wiem jak słabsze kluby, ale te lepsze na pewno. Barca gra jak Barca, Real jak Real, Manchester również podobnie. Jezeli wyczuje się taktykę danej drużyny i właśnie tak się gra, to jest to przepis na sukces. Np, jesli gram Realem Madryt, to często wygląda to podobnie do rzeczywistego meczu. Czekanie na odbiór piłki na własnej połowie i szybka kontra, wrzutka w pole karne, rajdy Ronaldo, Marcelo, wycofanie piłki do Alonso, długie podanie... bardzo dużo podobieństw. Jak grałem przeciwko Barcelonie to klepali jak zwykle i mieli duże posiadanie piłki.
stare 07-10-2011, 21:49   #42
bandit
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Ale czemu zawodnicy sterowani przez komputer są supermanami, a zawodnicy gracza paralitami? Czemu Messi wygrywa pojedynki główkowe z Ferdinandem? Czemu szybkiego Neymara dogania Nesta? Czemu jak zawodnik komputera biegnie, to jest jak rozpędzona lokomotywa, która zmiata wszystko co napotka na swojej drodze? To jest ten realizm?
bandit jest nieaktywny  
stare 07-10-2011, 22:07   #43
martins10
Stały bywalec

Domyślnie

Czemu? Nie wiem, ja tak nie mam. Trzeba nauczyć się gry w obronie, do tego każde zagranie przeciwnika jest inne. Przy walce w powietrzu też są przepychanki, za które odpowiada jakiś przycisk. Jak go nie dusisz, to przeciwnik ma większe szanse wygrać górną piłkę. Poziomy trudności mocno się też różnią. Trzeba po prostu grać i grać, żeby przywyknąć, nauczyć się obrony. Kontrola tempa ma bardzo duże znaczenie, jak z tego się nie korzysta to nie ma szans, przeciwnik pędzi jak walec na boisku.
stare 07-10-2011, 23:03   #44
GrzesiekDFB
Stały bywalec

Domyślnie

Akurat Messi kiedyś wygrał pojedynek główkowy w finale LM 09 z Ferdinandem i nawet Vidic się kręcił obok niego .Tak wyskoczył że but mu z nogi spadł
Bandit ,ja miałem dokładnie tak samo że piłkarze 170cm wygrywali głowę z tymi po 190 a moi piłkarze biegali jak pierdoły z bańką 5 litrową na plecach . Kwestia trenowania ustawienia się w obronie,doboru odpowiednich przycisków np takich jak lekkie szturchnięcie . Ja np w obronie często używam kontroli tempa ,staram się jak najwięcej wchodzić w przepychanki z napastnikiem i go lekko szturchać , jak widzę że napadzior wypuścił piłki przed siebie to robie wslizg ,jak idzie z kontrą to próbuje opóźniać. Jak prowadze atak pozycyjny to też trzeba trochę cierpliwie poklepać ,właczyć bocznych obrońców i wyczekać na moment w którym przeciwnik popełni bład w ustawieniu.
GrzesiekDFB jest nieaktywny  
stare 07-10-2011, 23:28   #45
MaTeoMan
Weteran

Origin: WZL4ever
Domyślnie

No właśnie. Spokój, klepanie, dobre ustawienie i tak w kółko. To jest przepis na sukces w tej grze. Powiem wam, że z kontroli tempa prawie w ogóle nie korzystam, nie wychodzi mi, a przeciwnicy po tym jeszcze bardziej mi odskakują
MaTeoMan jest nieaktywny  
stare 08-10-2011, 00:46   #46
Denmark Mafia
Baned

Origin: DenmarkMafia
Domyślnie

Cytat:
Napisał bandit Zobacz post
Ale czemu zawodnicy sterowani przez komputer są supermanami, a zawodnicy gracza paralitami? Czemu Messi wygrywa pojedynki główkowe z Ferdinandem? Czemu szybkiego Neymara dogania Nesta? Czemu jak zawodnik komputera biegnie, to jest jak rozpędzona lokomotywa, która zmiata wszystko co napotka na swojej drodze? To jest ten realizm?
Wez już wyjdz.Czy tak trudno zmienić poziom trudności? Legendę zostaw ludziom którzy potrafią grać i chcą sie męczyć ,a ty masz koślawe palce i nerwice to graj na zawodowcu ,który chyba jest najbardziej "realny".Prostopadłe wchodzą jak nóż w masło ,napastnicy mijają obrońców jak tyczki i do tego nie ma szans żeby obrońcy ich dogonili ,dla takiego frustrata jak ty dobry poziom.A jak i zawodowiec cie przerasta to proponuję pesa ,schemat goni schemat te same podania i bramki po dwoch meczach znasz już wszystko jedna konkretna linia podania i na najwyższym poziomie wygrywasz wszystko po 8:0 lekko łatwo i przyjemnie i nooby są w 7 niebie .A fife sobie odpuść bo to nie gra dla amatorów tylko wyższa szkoła jazdy bo ta gra ma być trudna i wymagająca.
Denmark Mafia jest nieaktywny  
stare 08-10-2011, 17:49   #47
bandit
Banned

Domyślnie

Sfrustrowani, to muszą być twoi rodzice, bo chcieli syna, a wyszedł im taki koślawy paluch jak ty. Siedzisz pewnie 24/h i nic nie robisz, tylko nap..erdalasz na komputerze albo na konsoli i się podniecasz jakimś chu..ostwem. Witaj w realnym świecie.

Takich postów to ja tolerować na pewno nie będę. Lecą punkciki, radzę trzymać się na baczności i uważać na to co się pisze.

Ostatnio edytowane przez Domino ; 08-10-2011 o 20:05
bandit jest nieaktywny   Otrzymano Naruszenie Regulaminu
stare 08-10-2011, 19:26   #48
Denmark Mafia
Baned

Origin: DenmarkMafia
Domyślnie

Co do ciebie knypku ,tym wpisem tylko pokazałeś jak bardzo jesteś sfrustrowany i jak marne jest twoje szare życie, już sprzątaczka która sprząta moje biuro ma więcej klasy i kultury od ciebie.A o moje życie sie nie martw jest na pewno bardziej ciekawsze i okraszone w zawodowe sukcesy od twojego bo w przeciwieństwie do ciebie nie siedzę 24/h przed kompem.
Denmark Mafia jest nieaktywny  
stare 08-10-2011, 20:28   #49
bandit
Banned

Domyślnie

1.08.2011/ godz 00:11 1 zdobyta bramka na poziomie legendarnym.
To pewnie twój największy sukces życiowy. Gratuluję.
bandit jest nieaktywny  
stare 08-10-2011, 20:40   #50
Domino
Gość

Domyślnie

Bandit i spółka, może już zakończycie tą żenującą dyskusję? Jak chcecie sobie podocinać, to na gg wypad czy na PW, a nie spamujecie w temacie, który do tego odpowiedni nie jest

stare 08-10-2011, 21:00   #51
bandit
Banned

Domyślnie

Masz rację. Koniec tych pierdół.
bandit jest nieaktywny  
stare 13-10-2011, 13:54   #52
Thiago83
Zorientowany

Domyślnie

Panowie dopiero raczkuje w sferze ustawień taktyki w fifie i mam pytanko. Otóż jak grałem online miałem rzut wolny sprzed pola karnego i mój przeciwnik tak zmienił ustawienie obrony, że jednego ze swych piłkarzy ustawił na lini bramkowej by uchronić swój zespół przed strata gola gdybym strzelał nad murem. Jak on to zrobił?
Thiago83 jest nieaktywny  
stare 13-10-2011, 14:25   #53
MaTeoMan
Weteran

Origin: WZL4ever
Domyślnie

@up,
Zapewne przesunął po prostu jednego z zawodników i ustawił go na linii bramkowej przy słupku
MaTeoMan jest nieaktywny  
stare 14-10-2011, 00:01   #54
Thiago83
Zorientowany

Domyślnie

Dzięki za odpowiedz. To aż tak proste, że na to nie wpadłem hehe
Thiago83 jest nieaktywny  
stare 14-10-2011, 13:19   #55
sawka
Nowicjusz

Domyślnie Pressing

mam pytanko odnosnie pressingu.

W jaki sposób atakuje się na raz kilkoma zawodnikami piłkę na połowie przeciwnika?

Gram już jakiś czas w Fifę na PS3 głównie on-line i widzę, że moi przeciwnicy w momencie gdy przegrywają potrafią coś takiego wykonać, że 5-6 zawodników próbuje desporacko odebrać piłkę.
Próbowałem już wszystkiego i ustawiać taktykę i na strzałkach wybierać Pressing, bądź wysoki pressing, ustawienie ultra ofensywne i nic.
Będę wdzięczny za pomoc.
sawka jest nieaktywny  
stare 15-10-2011, 00:35   #56
Miuosh
Senior

Ostrzeżenia: 1/0 (0)
Domyślnie Korki z obrony.

Siema. Jest ktoś kto udzieliłby mi fachowej pomocy z obrony taktycznej? Z góry dzięki. Nick origin: milosz97
Miuosh jest nieaktywny  
stare 16-10-2011, 11:20   #57
niagar
Nowicjusz

Domyślnie

mam problem z ustawieniem jak gram z kims on-line to on atakuje szybko kilkoma zawodnikami natomiast jak ja atakuje to wychodzi mi 2 zawodnikow co mam zmienc atak dalem do przodu strzalki tez co jeszcze trzeba zmienic albo pradzcie jakies gotowe ustawienie 4-4-1-1 lub 4-2-3-1 chodzi mi zeby boczni pomocnicy tez sie włączali szybko w atak
niagar jest nieaktywny  
stare 16-10-2011, 11:29   #58
Falnin
Senior

Domyślnie

@UP: Nastawienie Super Ofensywne + formacja ze skrzydłowymi
Falnin jest nieaktywny  
stare 16-10-2011, 15:45   #59
sebano111
Zorientowany

Domyślnie

a można złożyć własną taktyke ? bo w 11 grałem 4-2-4 i było fajnie.
sebano111 jest nieaktywny  
stare 16-10-2011, 16:59   #60
Raleigh
YNWA

Wyślij wiadomość na gg do Raleigh
Domyślnie

Oczywiście że tak Gra bez własnego ustawienia to gra stracona
Raleigh jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania