FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 10

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 19 głosów, 4.58 średnia. Wygląd
stare 28-10-2012, 18:51   #3101
ojowiec
Nowicjusz

Domyślnie

No tak, tyle że chodzi mi o zmianę by nie korzystać ze strzałek- tego nie ma w ustawieniach w grze. Po drugie w pliku config.dat ciężko cokolwiek wyczytać co dopiero coś zmieniać na oślep...
ojowiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-10-2012, 19:40   #3102
Kubq
Schalker <3

Domyślnie

Jak włączyc online przez hamachi ?
Kubq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-10-2012, 09:14   #3103
ojowiec
Nowicjusz

Domyślnie

Co zrobić w takim razie, żeby num. strzałki działały w fifie ?
Jakim programem trzeba remappować klawiaturę, żeby zmiany działały w fifie ?
ojowiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-10-2012, 21:35   #3104
Domino
Gość

Domyślnie

@up

Jak w ustawieniach sterowania nie da się zmienić strzałek, to raczej ich nie zmienisz. Być może strzałki przypisane są na stałe i żadne 'remappowanie' nic Ci nie da.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01-11-2012, 14:25   #3105
pariSON [FCB]
pariSON <--

Wyślij wiadomość na gg do pariSON [FCB]
Domyślnie

I jak idzie praca nad patchem?
pariSON [FCB] jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-11-2012, 16:34   #3106
polski_cules
Nowicjusz

Domyślnie

Ja mam również problem odnośnie Fify 10. Proszę o pomoc w następującej sprawie. Chciałbym, abym rozstawienia, taktyki innych zespołów mógł zastosować w dowolnej drużynie. Przykładowo, grając Lechem, chciałbym mieć całkowity wybór rozstawienia spośród orginalnych rozstawień każdej drużyny na Fifie - przykładowo:prócz standardowych: 442,451 etc. Lech chciałbym do wyboru także wszystkie inne,np: Bayern, Barca, Argentyna i tak każdego zespołu. Wiem, że mogę sobie stworzyć własne formacje, ale to jednak nie to samo. Mam też zainstalowanego MPPL2010 i dzięki niemu mam możliwość przypisania dowolnej drużynie rozstawienia Wybrzeża Kości Słoniowej. Dokładnie o coś takiego mi chodzi. I oczywiście byłbym zachwycony gdyby ewentualne wprowadzone zmiany nie uszkodziły funkcjonowania MPPL2010, prowadzonych karier i ogólnie funkcjonowania gry, wszelkich zapisów etc. Byłbym bardzo wdzięczny potencjalnemu "pomocnikowi". Mam nadzieję, że jasno się wyraziłem i ktoś udzieli mi pomocy. Ja sam niestety nie wiem, jak się do tego zabrać.
polski_cules jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-01-2013, 15:39   #3107
rafal97m
Nowicjusz

Domyślnie

Witam.
Mam problem jak zrobić konto na FIFA 10.
Kiedyś umiałem założyć konto a teraz jak zakładam to pisze:
Bład.
Sprawdź połączenie czy coś takiego.
Proszę o odp.
rafal97m jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2013, 20:01   #3108
Luis Garcia
Zorientowany

Domyślnie

Cytat:
Napisał Luis Garcia Zobacz post
Znalazłem w necie plik ze stadionem Mestalla i pytanie: co zrobić by zobaczyć go w grze? Gdzie mam owy plik wrzucić tak, abym w CM 10 mógł zmienić stadion Valencii?
Podbijam.
Luis Garcia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-09-2013, 18:23   #3109
mvago
Nowicjusz

Domyślnie Sterowanie na laptopie Emachines E642G

Witam
Nie działa mi strzał piłką do bramki, jak naciskam strzałkę w górę lub w dół. Proszę o szybką odpowiedź.
Pozdrawiam
mvago jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2013, 20:40   #3110
djbaart97
Nowicjusz

Domyślnie

A ja mam pytanie, czy ktoś jeszcze gra w Fifę 10 na PC? Bo sam niedługo zaczynam grać (niestety słaby PC i 11 nie idzie), a ciekawi mnie np. drybling 360 stopni - czy faktycznie czuć tą swobodę ruchów?
djbaart97 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-11-2013, 23:43   #3111
Xizt
Hala Madrid

Wyślij wiadomość na gg do Xizt
Domyślnie

Grałem swego czasu na starym kompie bo mi też FIFA 11 by nie działała i niestety nie ten drybling 360 dla mnie nie istnieje.Ogólnie FIFA 10 na pc to nie wypał.Gra dopiero nadaje się do gry po wgraniu patchy czyli Next Generation Graphic Patch,Animations Patch + Net Physics i jakiś gameplay mod.Wtedy jest już znacznie lepiej.
Xizt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-01-2014, 17:57   #3112
Dzenar
Nowicjusz

Domyślnie

Gram "zostań gwiazdą" Torresem i po 3 meczu jak ładuje to jest błąd exe. jak to naprawić?
stare 08-01-2014, 17:05   #3113
ZonE_95
Nowicjusz

Domyślnie

@up

To ty jeszcze grywasz w fife 10 ?
ZonE_95 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2014, 09:36   #3114
VSC
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

@up
Zanim cokolwiek napiszesz - pomyśl. Może żałuje pieniędzy na kolejne odgrzewane kotlety, a może ma sentyment do tej edycji? Ja do dziś grałbym w 2006 World Cup gdyby nie fakt, że sprzedałem PS2. Po za tym to temat od zadawania problemów i udzielania pomocy więc nie wiem po co piszesz tutaj.

@Dzenar
W innych karierach też masz?
VSC jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2014, 11:39   #3115
Dzenar
Nowicjusz

Domyślnie

W trybie menedżerskim jest normalnie,gram tam Realem Madryt 3 sezon, tylko w "zostań gwiazdą Klub i Kraj" występuje ten problem.
stare 17-02-2014, 00:45   #3116
Guttural
Nowicjusz

Domyślnie

Witam!

Mój problem polega na tym, że podczas uruchamiania gry fifa wyskakuje mi taki oto komunikat "Fifa 10 requiert une acceleration graphique materielle" i nie mam zielonego pojęcie muszę zmienić, żeby śmigało.

Z góry dziękuje za pomoc!
Guttural jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-01-2015, 10:40   #3117
gjakubg
Nowicjusz

Unhappy

Mam pytanie czy można przestawić jakoś poruszanie się zawodnika strzałkami na jakieś inne klawisze, bo zepsuł mi się klawisz strzałki w góre.
gjakubg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-12-2015, 07:46   #3118
Gibek12
Nowicjusz

Domyślnie

Witam o otóż mam dwa pady Logitech (różne modele) i gdy wybierzemy drużyny to wybiera się strony na których się gra to jeden pad ma jakby dwa pady czyli dwóch zawodników jak to przestawić ?
1 pad działa normalnie kieruje jednym zawodnikiem a drugi dwoma na raz ?

Jak coś nie jasne to pisać
Gibek12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-07-2016, 19:36   #3119
Saloth
Nowicjusz

Domyślnie

Witam, odkopuje temat, bo chyba nie ma sensu zasmiecac osobnym, pewnie i tak juz nikt nie gra w Fife 10 na polish league patch 10, bo i na innych stronach skasowane zostaly nawet oficjalne watki. Mimo to zwracam sie z ogromna prosba o pomoc. Zeby nie bylo niedomowien od razu zaznaczam, ze mam oryginal, ktory mial za zadanie eliminacje bledow i poprawne dzialanie. Niestety problem jest identyczny jak na kopii, wiec oryginal jakos nie zrobil roznicy.

Problem jest taki: kombinuje jak moge, ale w trybie kariery, nie da sie robic transferow, gdy chodzi o wgranych zawodnikow z moda (gram Nieciecza, 2 liga wschodnia owczesnie). Po prostu pojawia sie akcja typu odmowa - info, ze zawodnik nie podpisal kontraktu. W historii negocjacji strzalka jest na czerwono na maxa w lewo i opis powodu fiaska: $2938470 not found. Nie pisalem dokladnego numeru, pewnie chodzi o ID zawodnika, bo przy kazdym jest inny numer. Regenerowalem Creation Master 10, bo Regenerator i68 albo nie ma do Fify 10 albo nikt juz nie robi reuploadu, a do 11 mi nie dziala.

Jeszcze mysle, czy problemem moze byc instalacja fixa i musze zainstalowac golego plp, ale to troche bez sensu, by latka psula specjalnie moda
W komentarzach gdzies sie doczytalem, ze pewnym osobom nie dzialaly transfery, a w plp 11 to sie powtarzalo. Nie jestem pewien, czy w dobrej kolejnosci wszystko instaluje, bo nie moge nigdzie znalezc instrukcji do instalki plp 10.

Z gory wielkie dzieki za pomoc, kazda nawet najdrobniejsza wskazowka sie przyda, bo moze byc kluczowa. Pozdro!
Saloth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania