FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 12

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 32 głosów, 4.91 średnia. Wygląd
stare 30-09-2012, 19:49   #5281
menkol_94
Zorientowany

Domyślnie

Mam pytanko . Nie grałem w fife przez 1,5 tygodnia i jak ją teraz załączam to laguje mi jak cholera .. a nigdy tego nie robiła. Już nawet ustawienie priorytetu nic nie daje ...
menkol_94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-10-2012, 15:10   #5282
vister
Nowicjusz

Domyślnie Wiek

Witam. Mam problem, ponieważ przy rejestracji wpisałem zły wiek do Origin i przez to nie mogę grać online ani w fifę 12 ani 13.... Da się może zmienić jakoś wiek Origin. ?
vister jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-10-2012, 17:00   #5283
Domino
Gość

Domyślnie

@up

W FAQ w dziale FIFA 12 było napisane, żeby napisać maila do EA, w którym opisuje się problem i dawali nowy klucz, dzięki czemu wpisywałeś wiek 16+ i można wtedy grać. Nie wiem tylko czy tak samo jest przy FIFIE 13.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06-10-2012, 17:22   #5284
TomekGS
Nowicjusz

Wyślij wiadomość na gg do TomekGS
Domyślnie

Hmm , może nie mam problemu lecz pytanie .
Gdy gram w fifa 2012 pojedynek sezonów online , to zawsze jestem gospodarzem , czy tak ma każdy ? Rozegrałem blisko 150 meczy i za każdym razem mój zespół gra na swoim stadionie .
TomekGS jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-10-2012, 17:49   #5285
Manieq
Nowicjusz

Domyślnie

Hey jak używać Creation Centre na PS3?
stare 08-10-2012, 14:43   #5286
barokim
Nowicjusz

Domyślnie

Witam. Mój problem polega na tym... Że kupiłem fifę 12 po premierze 13-ki. Mianowicie, nie mogę utworzyć nowej drużyny w trybie ultimate team - mogę wpisać tylko nazwę pełną i skrót, a opcja 3 jest na szaro nie do wyboru... Gdzieś na stronie ea przeczytałem, że bodajże z kwestii bezpieczeństwa, jeśli do któregoś tam dnia nie utworzyłeś konta, to musisz kupić 13-kę żeby popykać w fut... Moje pytanie brzmi więc - czy idzie to jakoś obejść ? Z góry dziękuję za pomoc
barokim jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2012, 19:52   #5287
LoLoPca
Hala Madrid!

Wyślij wiadomość na gg do LoLoPca Origin: PSN: LoloPca17
Domyślnie

@Manieq
Jeżeli chcesz używać CC na ps3 to najpierw na kompie musisz odpalić sobie strone ea logujesz sie na swoje konto (tak jak na PS3) i wchodzisz w fifa 12 i Creation Centre . Tam tworzysz sobie zawodnika swoją lige lub zespół. Gdy już ukończysz tworzenie zapisujesz to i na swoim profilu masz moi zawodnicy moje drużyny itp i jak na przykład stworzyłeś zawodnika to wchodzisz w moi zawodnicy i zaznaczasz go (tam jest opcja zaznacz) i wtedy odpalasz fifke na ps3 wchodzisz w creation centre i tam też masz moi zawodnicy itd. no i jak go zaznaczyłeś na kompie to powinien być udostępniony do pobrania.

Jeżeli w opisie popełniłem jakieś błędy to przepraszam gdyż pisałem to na szybko
LoLoPca jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-10-2012, 18:32   #5288
omen19971
Nowicjusz

Domyślnie Fifa 12

Witam.Mam taki problem kupiłem nową gre fifa 12 zainstalowalem zacząlem grac i przy samouczku mnie wyrzuca do pulpitu i nie wyskakuje zaden bład pominalem samouczka biegalem po arenie bylo ok właczylem mecz i znow to samo.Procesor 4800+2.51Ghz,2,00gB RAM windows xp. Prosze o pomoc
omen19971 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-10-2012, 17:40   #5289
Domino
Gość

Domyślnie

@up

Wywalanie do pulpitu było opisane w kilku punktach w poniższym temacie:

http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=45182
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-10-2012, 23:26   #5290
emelianenko.
Nowicjusz

Domyślnie

Witam wszystkich użytkowników.Poradzcie co zrobić aby piłkarz sam nie podawał/wybijał piłki w fifie 12, bo niestety gdy gram na padzie to tak sie dzieje, i nie idzie pograć meczu, z góry dziekuje za odpowiedz.
emelianenko. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-10-2012, 17:18   #5291
kubaCFC
FIFA SPECIAL OF CARRERS

Wyślij wiadomość na gg do kubaCFC
Domyślnie

Witam , mialem 9 sezon w fifie i z ciekawosci zainstalowalem Polish litlle patch i wyskakuje plik sklady 1 jest uszkodzony a potem plik KarieraBvb wyglada na uszkodzony , jest szansa na odzyskanie kariery?
kubaCFC jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-10-2012, 17:26   #5292
Domino
Gość

Domyślnie

@up

Nie znam dodatku, nie mniej z tego co opisałeś, wygląda na to, że dodatek zmienia bazę danych, czyli dodaje nowych zawodników, może całe drużyny, ligi etc., więc stąd ten problem. Nie możesz kontynuować wcześniej rozpoczętej kariery, jeżeli instalujesz dodatek, zmieniający bazę danych. Usuń ten Polish Little Patch, ewentualnie przeinstaluj całą grę, wcześniej oczywiście skopiuj z Moich Dokumentów zapisy z gry, a po reinstalce wrzuć z powrotem, może będzie działać.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13-10-2012, 18:14   #5293
kubaCFC
FIFA SPECIAL OF CARRERS

Domyślnie

Eh szkoda , bede musial peewnie grac kariere od poczatku szkoda

Dzięki domino
stare 13-10-2012, 21:53   #5294
Mient
Stały bywalec

Domyślnie

Jeśli gdzieś w temacie było to opisywane, to przepraszam, ale nic takiego nie znalazłem.
Zwlekałem z tym trochę długo, bo czekałem na wydanie 13, ale koledzy nie kupują najnowszej fify, tylko zostają przy 12, dlatego chcę pograć z nimi online. Mój problem wygląda tak:
Już jakiś czas temu (gdzieś w wakacje) kupiłem FIFĘ 12. Utworzyłem na szybko konto w Origin, a na ea.com już nie. Po wpisaniu kodu do konta na origin FIFA niby jest dodana, ale nie mogę grać w żaden sposób online. Na ea.com jeśli próbuje się zalogować to zachowuje się tak, jakby te konto origin w ogóle nie istniało. Jednakże mam nowe konto origin, na którym zainstalowałem 13 i gra online działa bez zarzutu. I teraz pytanie do was: Jeśli odinstaluję grę (Fife 12) na poprzednim koncie origin to kod nadal będzie aktualny i będę go mógł przypisać do nowego konta origin (na którym mam już 13), czy jeśli odinstaluje kod przepadnie?
#Edit.
Jeśli ktoś wie coś na temat mojego problemu, to proszę pisać. Nie zniechęcajcie się datą mojego posta (13.10), a tą edycję piszę 18.10. Jeszcze raz proszę o odpowiedź.

Ostatnio edytowane przez Mient ; 18-10-2012 o 19:03
Mient jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-10-2012, 18:34   #5295
chiev
Doświadczony

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Wyślij wiadomość na gg do chiev
Domyślnie

wie , ktoś czemu ekran gdy odpalam fifa jest bardziej czerwony.?? We wszystkch innych grach jest ok tylko tutaj tak
chiev jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2012, 08:30   #5296
C.Ronaldo9
Zorientowany

Domyślnie

Siema ,ja gram karierą zawodnika (offline) że tam tworzysz zawodnika . Zrobiłem go dałem mu UM po 60-50 ma 68 ovr ... Gram w Man City ... Moje pyt.
czy kiedyś mnie trener zmieni ? Gram i gram a trener mnie nie zmienia ( A siły brak)
Będą jakieś transfery mojego grajka do innych zespołów?
C.Ronaldo9 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-10-2012, 09:37   #5297
Jenko
Młody Wiedźmin

Domyślnie Wczytywanie na PS3

Sorki że pisze 1 post po 2 ale próbuje rozwiązać problem

Więc jest on taki

gdy ładuje się save w fifie 12 (ps3) to system mi sie zacina i nawet wyjecie płyty nie pomaga tylko musze wyłączyć konsole :(. Ktos mi powie czemu i czy moge jakoś uratować save???

Jeszcze raz sorki za posty
stare 25-10-2012, 16:57   #5298
kubaCFC
FIFA SPECIAL OF CARRERS

Domyślnie

witam mam pewna sprawe ... otóz gra na klasie swiatowej staje sie latwa (5:0,4:1itp) wiec zaczela mnie nudzic a po wlaczeniu poziomu legendy jest znowu za trudno ,co zrobic zeby gra nadal sprawiala przyjemnosc i radosc ze strzelonej bramki ,slyszlame cos o zmienianiu suwakow , tylko jak je ustawic?
stare 25-10-2012, 18:15   #5299
Marley
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Marley
Domyślnie

@Up
Zwiększ krycie,czestotliwość biegów,celność podań i celność strzałów o 5 punkcików dla SI.
Marley jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-10-2012, 18:26   #5300
kubaCFC
FIFA SPECIAL OF CARRERS

Domyślnie

ok dzieki
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania