FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 12

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 32 głosów, 4.91 średnia. Wygląd
stare 18-09-2012, 19:48   #5241
Marley
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Marley
Domyślnie

W trybie menadżerskim już nie po raz pierwszy system zawieszał się, gdy był 8 pażdziernik 1-go sezonu, wtedy nic nie szło zrobić tylko zresetować ps3. Spotkał się ktoś z takim problemem?
Marley jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-09-2012, 00:30   #5242
Salvien
Zorientowany

Domyślnie Ceny zawodników oraz hh

Czesc,
Mam do was pytanie odnosnie cen zawodnikow, a mianowicie korzystam aktualnie z futhead, ale zauwazylem na yt, ze koles wylosowal Wynne i wystawil go za 50k, a na futhead byl za 15. Czy tam sa po prostu stare cenniki, poniewaz.teraz nie wiem z jakiej strony korzystac. Mam rowniez pytanie odnosnie happy hour - a mianowicie na twitterze ea nie moglem znalezc nawet starych postow, zeby cokolwiek oni tam pisali. Bylbyk wdzieczny za link, bo moze mam zly. Istnieje moze rowniez strona z takimi info na fb?
Bylbym wdzieczny za pomoc.
P.S Czy wersje ultimate bedzie mozna dostac na origin/allegro po premierze?
Salvien jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-09-2012, 11:57   #5243
borsukto
Nowicjusz

Domyślnie

A ja mam problem z lagiem w grze online. Moja prędkość łącza to 4MB/s, więc teoretycznie nie powinno być żadnych lagów, powinno śmigać płynnie. Ping na poziomie 30 ms, brak straty pakietów, strony internetowe wczytują się szybko, ściągam z fajną prędkością, tylko mam lag w fife. Nie mam pojęcia co mogę z tym zrobić. Rozmawiałem z dostawcą int. i mówi że nie blokują żadnych portów. Dodam jeszcze, że gdy podpinam laptop do innego łącza wszystko śmiga super, tylko w domu mam ten problem. Przedtem miałe 1 MB/s i fifa działa ok, nie było takich lagów jak mam teraz, a przecież zmieniłem internet na szybszy. Nie mam juz do tego siły. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
borsukto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-09-2012, 11:58   #5244
borsukto
Nowicjusz

Domyślnie

Mam internet radiowy, ale sygnał jest bardzo silny, gdyz nadajnik znajduje się jakieś 300 metrów od mojego domu.
borsukto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-09-2012, 11:59   #5245
meDarq
Nowicjusz

Domyślnie

Był jeden temat, ale chciałbym potwierdzić:
Czy można grać na jednym komputerze 1vs1?
A drugie pytanie:
Czy tanie pady z allegro, takie do 20 zl, będą kompatybilne z fifa, wszystkie przyciski będą chodzić? Może ma ktoś taki i może się wypowiedzieć?
meDarq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-09-2012, 12:17   #5246
Kreuzberg
Bayern & Hertha

Domyślnie

1. Można.
2. Tak, szukaj tego pada http://www.manta.com.pl/pl/sh814/
Gram nim z rok, kosztował mnie 15 zł, a nadal działa świetnie. Można go porównać do oryginalnego pada od PS3, którego używamy podczas gier wspólnych ze znajomymi.
Kreuzberg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2012, 22:40   #5247
galizero
Nowicjusz

Domyślnie

Nie czytałem wszystkich 264 stron, więc jeśli było to sorry. Mam taki problem mam oczywiście pada, ale się rozdupcył i jestem zmuszony grac na klawie. Problem jest taki, że po ustawieniu wszystkich przycisków, które mnie interesują coś dzieje się nie tak np. na dośrodkowanie dałem A i ciskam podczas meczu i nic sie nie dzieje. Na strzał dałem D tu czasem strzela czasem dośrodkowuje, bez piłki robi wślizgi. Nie wiem co jest.
galizero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2012, 16:07   #5248
Yoky
Nowicjusz

Domyślnie

Jak skutecznie odebrać piłkę grający nowym systemem obrony? Samouczki z FIFY nic nie dają. Dalej się gubię i odbieram 1/10 piłek.
Yoky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2012, 20:08   #5249
kubaCFC
FIFA SPECIAL OF CARRERS

Wyślij wiadomość na gg do kubaCFC
Domyślnie

Siema , nigdy nie mialem takiego problemu , zaczalem sobie kariere chelsea i jak zmieniam jakis zawodnikow z lawki do podstawy to wywala do pulpitu, wie ktos o co chodzi
kubaCFC jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2012, 20:55   #5250
Dani.
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubaCFC Zobacz post
Siema , nigdy nie mialem takiego problemu , zaczalem sobie kariere chelsea i jak zmieniam jakis zawodnikow z lawki do podstawy to wywala do pulpitu, wie ktos o co chodzi
Zacznij od stworzenia kolejnej kariery i zobaczenia czy znów masz ten błąd.
Dani. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2012, 20:56   #5251
kubaCFC
FIFA SPECIAL OF CARRERS

Domyślnie

Cytat:
Napisał LPZT Zobacz post
Zacznij od stworzenia kolejnej kariery i zobaczenia czy znów masz ten błąd.
tak , nadal jest

+zauważyłem że akurat tylko jak probje grac menadzera chelsea tak jest

Ostatnio edytowane przez kubaCFC ; 21-09-2012 o 21:14
stare 21-09-2012, 21:40   #5252
Dani.
Banned

Domyślnie

Masz oficjalną czy nieoficjalną aktualizacje składów? To może być to, że ktoś przy aktulce coś zepsuł.
Dani. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-09-2012, 10:38   #5253
kubaCFC
FIFA SPECIAL OF CARRERS

Domyślnie

nie mam zadnej , samemu zmienialem sobie zawodnikow
stare 22-09-2012, 22:31   #5254
kubaCFC
FIFA SPECIAL OF CARRERS

Domyślnie

napisze post pod postem sry ,

mam pytanie , na filmikach na yt strzelaja nieraz z dystansu pilka tak fajnie ''opada powoli'' i czesto bramkarz nawet sie nie ruszy , taki fajny strzal . wiecie o co chodzi i jak zrobic?
stare 22-09-2012, 22:56   #5255
Marley
Banned

Wyślij wiadomość na gg do Marley
Domyślnie

@Up
To są tzw. Long shot'y,żeby go zrobić musisz wypuścić sobie piłkę jednocześnie naciskając sprint i gdy strzelasz pociągnij klawisz od Tricków, na ps3 wygląda to mniej więcej tak: Wypuszczenie piłki prawą gałką-->Wciśnięcie i przytrzymanie R2-->Naciśnięcie i przytrzymanie L2--->Strzał
Marley jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-09-2012, 23:40   #5256
holekggg
Nowicjusz

Domyślnie Seria Porażek w Trybie Online

Witam czy ktos z was ma podobny broblem do mojego mianowicie: Gram w trybie online zaczynalem jak wszyscy od 10 ligi na poczatku ponosilem porazki zwyciestwa szlo mi w kratke Po pewnym czasie zauwazylem ze porazki lub zwyciestwa przychodza seriami Jednego dnia wygrywam wszystko drugiego wszystko przegrywam bylem juz w 3 lidze i spadłem do ligi 7 w ciagu 2 dni odnoszac tylko 2 zwyciestwa reszta to same porazki wszystko wskazuje na to ze teraz spadne do ligi 8 Jerzeli bylem juz w 3 lidze no moj poziom powienien byc na tyle dobry zeby jakos radzic sobie w lidze 4 jak nie w 4 to moze w 5 a tu nic 7 liga i dalej same porazki Mam wiec watpliwosci czy gra w trybie online jest uczciwa i czy wszystko zalezy od gracza mysle ze jedank nie wszystko zalezy od nas, nie mowiac juz o bramkach strzelanych w 45 i 90 minucie akcje przeprowadzane w tych minutach prawie zawsze koncza sie zdobyciem bramki Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
holekggg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-09-2012, 01:52   #5257
Kreuzberg
Bayern & Hertha

Domyślnie

A co wg Ciebie świadczy o tym, że ktoś oszukuje? I jak może to robić? Szybciej biega? Lepiej strzela? Bo gole w ostatnich minutach to nic nadzwyczajnego. Gra się do końca i barmki moga paść tak samo w środku połowy, jak i na jej końcu.
Kreuzberg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-09-2012, 09:11   #5258
holekggg
Nowicjusz

Domyślnie

wydaje mi sie że rozgrywka w jakis sposób jest sterowana przez komputer i nie wszystko zalezy od nas Czesto w 45 lub 90 minucie padaja takie bramki ktorych nie strzelibym normalnie
holekggg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-09-2012, 10:25   #5259
kubaCFC
FIFA SPECIAL OF CARRERS

Domyślnie

mam pytanie ,wgrywałem kiedyś custom siatki do bramki , a chcialbym wrocic do oryginalnych fifowskich , jest taka mozliwosc?
stare 23-09-2012, 15:44   #5260
asjack
Nowicjusz

Domyślnie Problem z rozdzielczością

Witam, mam pewien problem. Otóż po uruchomieniu gry obraz nie jest taki jak powinien być. Gra wydaje się być lekko rozciągnięta. Obraz w trybie menadżerskim jest mniejszy i wyśrodkowany. Nie mam pojęcia co się stało. Rozdzielczość mam 1024x768 również plik fifasetup_default edytowałem i wpisałem ową rozdzielczość. Dodam, że aktualizowałem sterowniki do karty graficznej NVIDIA GeForce GT 520.

Podobnych tematów nie znalazłem, mówię (a w zasadzie piszę) to z ręką na sercu. Jeżeli takowe są to z góry przepraszam.

Mój problem... serdecznie przepraszam za jakość.. http://i46.tinypic.com/2mr8uqd.jpg
asjack jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania