FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 12

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 32 głosów, 4.91 średnia. Wygląd
stare 18-02-2012, 20:55   #3441
tajfun
Banned

Domyślnie sterowanie w menu

Witam, mam pewien problem mianowicie sterowanie w menu. Od pewnego czasu nie działają mi strzałki zwykłe w klawiaturze, normalnie we wszystkim alternatywą są te z klawiatury numerycznej, ale nie w menu fify 12(w meczu mam na numerycznej). Niby mogę zaznaczać myszką ważniejsze rzeczy, ale problem stanowi głównie wybieranie kwoty w trybie kariery, po wciśnięciu "Y" można ustawić sumę nie zmieniając po 1000 tylko np z miliona odrazu na dwa i np wygląda to tak

.......^
< > 015000000$
.......\/

i mogę zmieniać tylko z 100mln na 200 itd bo nie mam mozliwości przesunięcia tej strzałki na gorze w prawo, a te po lewej mogę wcisnąć tylko jak zmniejszam/zwiększam kwotę o 1000.

I tutaj mam pytanie: da się zmienić sterowanie w menu(strzałki) lub jakość tą strzałkę przesunąc w prawo
tajfun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-02-2012, 21:46   #3442
Domino
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał bartassek Zobacz post
mam problem
Gdy wlaczam fife to po gra normalnie a po 10 minutach wylancza mi sie komputer . Gdy gram mecz online , sam albo bawie sie w ustawieniach lub na arenie . Zrobilem reinstall i nie pomogło . Macie moze jakies pomysły . Gram w fife od pazdziernika i nie mialem takiego problemu wczesniej
Trochę chaotyczna ta Twoja wypowiedź i ciężko się połapać o co Ci chodzi.
Z tego co zrozumiałem, grając w FIFĘ, po kilkunastu minutach wyłącza się komputer, tak?

Jeżeli tak, to chcę się upewnić, wyłącza się całkiem, czy tylko restartuje? Bo formalnie nie jest to wina FIFY, tylko samego komputera. Włączając grę obciążasz grafikę, procesor i komp nie wyrabia. Zdejmij boczek obudowy, odkurz trochę i jakimś programikiem posprawdzaj temperatury podzespołów, może być Everest. Bo albo jakiś podzespół Ci się grzeje, albo jest na wykończeniu, albo nie wyrabia zasilacz.

A czy taki sam efekt masz włączając inną grę?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2012, 02:04   #3443
szpon5
Nowicjusz

Domyślnie

Witam serdecznie, mam pytanie. Czy istnieje gdzieś coś co pokazuje % czy co tam, ucieczek z meczy trybu Gra rankingowa WG (wirtualna gwiazda)? Jest to w ogóle monitorowane?
Nie zarządzajcie profilem ze strony ea.com/pl/football/, bo tam nie ma wszystkich opcji. Wchodźcie na easports.com. No i tam mam takie:

Dnf%
Wins:
Draws:
Losses:
Games Played
Current Streak
Goals Per Game
Average Pssession
Shots For Per Game
Shots Against Per Game
Tackle Success
Pass Success
Fouls Per Game
Bookings Per Game
Corners Per Game
Offsides Per Game

Dnf% są to ucieczki z gry rankingowej tylko jak grasz 1 vs 1, wirtualna gwiazda nie jest zaliczana w to. Zatem czy w ogóle jest to monitorowane, ucieczki z gry rankingowej WG?
szpon5 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2012, 02:42   #3444
powN
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Jay-D Zobacz post
@up

Podczas dobierania taktyki dla drużyny. Wybierasz taktykę i z tego co pamiętam wciskając na padzie kwadrat, wchodzisz w menu gdzie zmieniasz nastawienie i pracowitość na każdej pozycji.
Właśnie cały czas próbuję zmienić pracowitość jednego z piłkarzy, ale cały czas i tak ma średnią w ataku i średnią w obronie, a chce aby miał w ataku wysoką w ataku i niską w obronie. Cały czas dokonuję zmian, zapisuję i lipa... Jakieś porady?
powN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2012, 08:22   #3445
Jay-D
Senior

Origin: Jay-D_pl
Domyślnie

@up

Jak zmienisz pracowitość to powinien zmienić się kolor strzałki określającej ją. Zapisujesz i wszystko powinno być ok.
Jay-D jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2012, 09:57   #3446
bartassek
Zorientowany

Domyślnie

Cytat:
Napisał Domino Zobacz post
Trochę chaotyczna ta Twoja wypowiedź i ciężko się połapać o co Ci chodzi.
Z tego co zrozumiałem, grając w FIFĘ, po kilkunastu minutach wyłącza się komputer, tak?

Jeżeli tak, to chcę się upewnić, wyłącza się całkiem, czy tylko restartuje? Bo formalnie nie jest to wina FIFY, tylko samego komputera. Włączając grę obciążasz grafikę, procesor i komp nie wyrabia. Zdejmij boczek obudowy, odkurz trochę i jakimś programikiem posprawdzaj temperatury podzespołów, może być Everest. Bo albo jakiś podzespół Ci się grzeje, albo jest na wykończeniu, albo nie wyrabia zasilacz.

A czy taki sam efekt masz włączając inną grę?

Nie gram w skyrim batellfilda i inne gry i wszystko smiga . Komputer mam nowy i spokojnie daje rade z nowymi grami . Wyczysciłem w srodku i dzieje sie to samo . Wyłącza kompa całkiem
bartassek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2012, 10:36   #3447
Domino
Gość

Domyślnie

@up

No to dziwna sprawa, ale z doświadczenia wiem, że jeżeli komputer wyłącza się czy restartuje pod obciążeniem jakiejś wymagającej aplikacji czy gry, to albo się coś grzeje, albo jest "na wykończeniu" albo nie wyrabia zasilacz. Tak jak mówię, zainstaluj Everesta i sprawdź temperatury procesora i grafiki w spoczynku, jak i podczas gry. I podaj mi jeszcze parametry swojego komputera, procesor, RAM, karta grafiki, płyta główna, moc i model zasilacza, system operacyjny.

Ostatnio edytowane przez Domino ; 19-02-2012 o 10:40
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2012, 10:46   #3448
donsebo
Nowicjusz

Domyślnie

Witam chciałbym sie dowiedzieć czy rozwój zawodnika w fifie 12 na xboxie 360 różni się od tej gry na ps3?
donsebo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2012, 11:10   #3449
Jay-D
Senior

Origin: Jay-D_pl
Domyślnie

@up

Nie różnią się, są to identyczne wersje gry więc i rozwój graczy jest taki sam. Oczywiście to jak się gracz rozwinie zależy od kilku czynników, raz się rozwinie więcej raz mniej.
Jay-D jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2012, 11:32   #3450
donsebo
Nowicjusz

Domyślnie

Dzięki bo myślałem skoro na psp jest znaczny inny rozwój to może tu też sie różni bo na psp to są gigantyczne ovr
donsebo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2012, 13:10   #3451
Krystians
Nowicjusz

Domyślnie

Mam pytanie co do juniorów..

Czy lepiej ich co sezon wypożyczać czy trzymać w klubie, w którym sporadycznie, albo nawet i rzadko grają?
Krystians jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2012, 15:43   #3452
AwesomeARS
HiFi

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

Cześć, jak sprawnie i szybko rozwinąć swoją gwiazdę? Bo mam trzeci sezon a skill 79, jestem napastnikiem.

Jak jest z powołaniem do reprezentacji?
AwesomeARS jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2012, 15:46   #3453
wujtas1910
RTS 4ever!!

Wyślij wiadomość na gg do wujtas1910 Origin: RTSWujtas1910
Domyślnie

@up
Gwiazdę rozwijasz po przez wykonywanie zadań. Nie ma powołań do reprezentacji.

by S.Gerrard
wujtas1910 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2012, 16:07   #3454
balde
NO MA'AM MEMBER

Domyślnie

Mam pytanie do usherów z Nvidią. Jaką macie maksymalną liczbę wstępnie renderowanych klatek? Bo niby gra się nie tnie, ładnie chodzi, ale czasem jak zawodnicy zderzą się nogami lub skaczą do główki to gra staje w miejscu i nie pozostaje nic innego jak wyłączyć grę przez zakończenie procesu. Gram na najmniejszych detalach, procesy zmieniam na niskie i gram z game boosterem.
stare 19-02-2012, 16:09   #3455
K.
Weteran

Domyślnie

Co się dzieje z piłkarzami, którzy kończą swoją grę w trybie kariery z powodu wieku? Można gdzieś ich znowu kupić, jeśli tak, to gdzie?

Dodam, że po kilku latach paru znakomitych piłkarzy kończą grę, a reszta z powodu wieku jest słaba. Wiec gra się, jednym słowem - beznadziejnie.
K. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2012, 16:12   #3456
Alvaro
Banned

Wyślij wiadomość na gg do Alvaro
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystians Zobacz post
Mam pytanie co do juniorów..

Czy lepiej ich co sezon wypożyczać czy trzymać w klubie, w którym sporadycznie, albo nawet i rzadko grają?
wypożyczać.
Alvaro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2012, 17:22   #3457
interbaku
Nowicjusz

Domyślnie fifa zawiesz się po wyjściu z meczu

Witam ostatni robiłem czyczenie wolej pamięci na kopie przez avg pc tunep po tym czyczeniu po zakończeniu meczu lub fut gra zawiesza się na 15 sekund i trzeba czekać przed czyczczeniem było wszystko normalnie zainstalowałem ponownie grę i to samo laptopa mam 2 razy lepszego od fify dodam że po za logawaniu mam lub po meczu krecom mi się trzy koła a wcześniej j były dwa jak ktoś ma jakiś pomys to niejch pisze

A ja prosiłbym o napisanie tego posta w języku polskim, bo nic z niego nie zrozumiałem Ani kropki, ani przecinka, zero ładu i składu...

Ostatnio edytowane przez Domino ; 19-02-2012 o 17:48
interbaku jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2012, 18:19   #3458
tajfun
Banned

Domyślnie

ma ktos patcha który usuwa intro bo *** dostane

A punkciki dać za używanie wulgaryzmów?

Ostatnio edytowane przez Domino ; 19-02-2012 o 18:24
tajfun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2012, 18:24   #3459
Domino
Gość

Domyślnie

@up

Chyba czegoś takiego nie ma, przynajmniej nie słyszałem.

Cytat:
Napisał K. Zobacz post
Co się dzieje z piłkarzami, którzy kończą swoją grę w trybie kariery z powodu wieku? Można gdzieś ich znowu kupić, jeśli tak, to gdzie?
A co ma się dziać? Są raczej tak jakby usuwani przez grę, tak samo jak w ich miejsce są generowani nowi zawodnicy, bliżej nam nieznani
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2012, 18:57   #3460
nemo1123
Nowicjusz

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Domyślnie

Witam
Mam problem z fifa 12 to mój sprzęt:
2.51 Ghz
4gb ramu
core processor 4800+
AMD antholm(tm) 64 X2 Dual
system Xp
Zainstalowałem fife i wszystko jest ok ale gdy przejdę juz do samouczka (pierwsze spotkanie z piłką) fifa się wyłącza raz zdążę zrobic jakieś 3 zadanie a raz w ogóle ani jednego
Nie wiem czy to wina gry czy mojego kompa
Pomóżcie
nemo1123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania