FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Zobacz wyniki ankiety: Jaki rodzaj imprezy lubisz najbardziej?
Domówka 82 43.62%
Browar w pubie 2 1.06%
Melanż na świeżym powietrzu (np. w parku) 22 11.70%
Grill 48 25.53%
Dyskoteka 18 9.57%
Koncert 11 5.85%
Inne 5 2.66%
Głosujących: 188. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 3 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 12-06-2009, 19:06   #41
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

To jednak jej nie kochasz?
sorry, kvrwa naprawdę musiałem ; D
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-06-2009, 19:17   #42
Sebcio
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Sebcio
Domyślnie

Ehhh... wybaczam

A czy to ma jakiekolwiek znaczenie? Raczej nie ma żadnych szans na odbudowę tego, więc mam resztę życia siedzieć i tylko czekać na nią? Bezsensu, skoro nawet nie znam jej uczuć... Mam nadzieję tylko, że pod wpływem % nie zacznę do niej się przystawiać i wygadywać głupot.

Swoją drogą ciekaw jestem jakby się zachowała, jakbym faktycznie zaczął przystawiać się do innych panienek (nie wiem czego ona chce i co czuje, a to by najlepiej to zweryfikowało - olewka, czy piana).
Sebcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-06-2009, 19:20   #43
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

miałem iść dziś na ognisko, ale dziewczyn żadnych nie będzie, to bez sensu iść. Prawda, po alkoholu lepiej się z dziewczynami gada, poprawia się pewność siebie i w ogóle. Ale zawsze z umiarem, bo w domu zawsze mama czeka na mnie...
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-06-2009, 20:24   #44
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Nawiązując do ankiety. Zaznaczyłem grill, jednak bardziej odpowiednim wyjściem byłoby zaznaczenie jednocześnie grill+domówka. Jednak te dwie formy imprezy lubię najbardziej. Porządny grill w gronie kumpli, szczere rozmowy, żartów masa, piwko i najlepsze żarcie. A domówka ? Mój Boże, domówka to jest to. Koleżanki, alkohol, muzyka, żarcie etc.

Najbardziej nieodpowiadają mi dyskotetki. Poprostu nie jestem zwolennikiem dyskotek. Od dawien dawna nie jeżdżę na tego typu imprezy i raczej nie zanosi się, abym jeździł, choć okazja nadarza się bardzo często. A jak widzę dziewczyne, która głównie patrzy na to, czy chłopak jeździ na imprezy czy nie, a jak już nie to baj baj to...
Grzechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-06-2009, 20:44   #45
seann

Domyślnie

Ja preferuję domówki. Nie bywam zbyt często, ale czasem zdarza mi się wpaść. Zazwyczaj spotykamy się u tego samego kolegi bo ma spory dom i nawet jak jest 20 albo więcej osób to każdy znajdzie jakiś kąt dla siebie. Poza tym mieszka dosłownie 20 metrów od Żabki i może z 200m od całodobowego monopolowego, więc można w każdej chwili wyskoczyć, żeby uzupełnić zapasy. Na drugim miejscu zdecydowanie pub, ale tutaj jest ten minus, że raczej nie wypada się 'zrobić' do końca.
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-06-2009, 20:56   #46
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie

Domówki to jest to. Chociaż czasem zdarza się z nieodpowiednią dziewczyną zadać i rano - ja tak miałem swego czasu - okazuje się, że jest troszkę tępą dzidą.
Aczkolwiek to wyjątkowe sytuacje
carmel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-06-2009, 21:03   #47
o2
supermod, dzifko.

Domyślnie

Cytat:
Napisał carmel Zobacz post
Domówki to jest to. Chociaż czasem zdarza się z nieodpowiednią dziewczyną zadać i rano - ja tak miałem swego czasu - okazuje się, że jest troszkę tępą dzidą.
Sytuacja jak najbardziej w normie
o2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-06-2009, 21:24   #48
cez
Womanizer

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do cez Wyślij wiadomość na gg do cez
Domyślnie

nie da sie jendnoznacznie powiedziec aczkolwiek zaglosowalem na dyskoteke, jakoze najczesciej chodze bo jest najlatwiej no i zajebiscie,

grille tylko w lecie ale ja jak sie napije to chce mi sie tanczyc cos tam wariowac a nie zamulic i ****a robic, lubie grilowac no ale jak mowie zalezy od dnia i nocy i planu,

domowki sa fajne jak jest duzo nieznajomych dziewczyn ktore mozna poznac xD

browar w pubie czasami nie zaszkodzi aczkolwiek nudno mi tam

koncerty rowniez bardzo fajna sprawa aczkolwiek zadko kiedy bywa sie na czyms totalnie zajebistym a i spic sie na trupa raczej nie wypada

melanz w parku zazwyczaj po pubie przenosimy sie do parku w letnie wieczory wporzo jest, czasami sie z policja pogania itp itd hehe
cez jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-06-2009, 21:44   #49
Kiler_
Obrońca Boys

Wyślij wiadomość na gg do Kiler_
Domyślnie

Jak tam czytam te Wasze posty to mi się przypominają lata licealne. Wtedy to się ostro balowało. Co weekendzik jakaś domóweczka, czy wypad do pubu.

Teraz to przeważnie spotykamy się w kilka osób na chacie i się pije. Zazwyczaj potem wyruszamy na miasto, ale ostatnio nie widzi mi się stanie w tłumie ludzi, w gęstym dymie i przeciskanie się, żeby gdziekolwiek przejść. Za stary już na to jestem.

W wakacje to najlepiej pojechać nad jeziorko. Spokojnie można pić browary, grillować i lansować się w swobodnym ubranku.
stare 12-06-2009, 22:44   #50
Mruvek
Weteran

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Wyślij wiadomość na gg do Mruvek Origin: Mruvek
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dreyes Zobacz post
Właśnie jak jest w waszym przypadku czy będąc już pijanym, wstawionym zyskujecie na "uroku" czy też nie. Też myślicie, że cały świat jest wasz i na wszystkim się znacie?
No i do tego dochodzi opcja "sory za wczoraj, ale trochę się najebałem i wiesz" dlatego nikt się nie boi gadać głupot
Mruvek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-06-2009, 22:55   #51
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Wódka mi dzisiaj nie wchodziła Picie będąc zmęczonym to lipa. Jak pić to tylko w pełni wigoru i chęci do działania
stare 13-06-2009, 01:28   #52
Sinner
ociekajacy zajebistością

Domyślnie

aaaaaa taaaak domowki sa syteeee bylo spokooo xD kurwaaaa tyle ze ja jutro rano mam jazdy o 10 ... i czo to kurcze bedzie
Sinner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-06-2009, 09:26   #53
rav
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do rav
Domyślnie

Panowie! Po wczorajszym desancie gorąco polecam następce Kelerisa z Biedronki - Amarenę. W smaku naprawdę bardzo przypomina starego dobrego Kelerisa. Czułem się, jakbym pił wodnisty kisiel z alkoholem Ale naprawdę muszę polecić. Zapiłem to później dwoma / dwiema (kvrwa!) Warkami i niestety dzisiaj mnie troszkę główka boli ...

Ostatnio edytowane przez rav ; 13-06-2009 o 09:51
rav jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-06-2009, 09:43   #54
Kiler_
Obrońca Boys

Domyślnie

Prędzej po tym wynalazku Ciebie łeb boli, a nie po piwie. Ja tam zawsze piję wódeczkę, potem browarki i jest spoko. Odwrotna kolejność niestety kończy się u mnie rozmową z muszlą.
stare 13-06-2009, 09:46   #55
cleavage
naughty moderatorista.

Wyślij wiadomość na gg do cleavage
Domyślnie

rav, jak już jesteś na gazie, to Arizonka tez ładnie wchodzi
stare 13-06-2009, 10:15   #56
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Napisał srna Zobacz post
Jak jest się na gazie to i spirytus dobrze wchodzi także taka rekomendacja nie powala

Wino to lipa, jak sie człowiek chce narąbać to pije wódke, jak chce lekko się "podtegować" to pije piwka. Wino to takie pośrodku nie wiadomo co
stare 13-06-2009, 10:30   #57
cleavage
naughty moderatorista.

Wyślij wiadomość na gg do cleavage
Domyślnie

Wino sprawdza się, gdy nie masz za dużo kasy, a parę browarków to dla ciebie za mało
stare 13-06-2009, 10:41   #58
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kiler_ Zobacz post
Prędzej po tym wynalazku Ciebie łeb boli, a nie po piwie. Ja tam zawsze piję wódeczkę, potem browarki i jest spoko. Odwrotna kolejność niestety kończy się u mnie rozmową z muszlą.
A ja słyszałem, że jest na odwrót. Najpierw słabsze, potem mocniejsze.

Co do wina, to nie lubię. Kiedyś (koniec gimnazjum, początek liceum) kiedy zaczynało się przygodę z alkoholem to winko było zajebiste. Obecnie - nie ruszę. Jakoś w marcu z kumplami wpadliśmy na genialny pomysł powrotu do korzeni i wypicia nalewek. Pojechaliśmy sobie autem na jakąś górkę wypiliśmy trochę tego syfu i potem nie pamiętam jak do domu wróciłem Pamiętam, że wsiadłem w autobus, obudziłem się jak już jechał w drugą stronę, w kierunku centrum, wysiadłem poszedłem na właściwy przystanek. Znowu urwany film i znowu budzę się w tym samym miejscu i jadę znowu do centrum. Wtedy się przestraszyłem i zadzwoniłem do kumpla, żeby mnie odprowadził to jakoś do domu dotarłem Ale na drugi dzień to była masakra. Jakoś o 18 przestałem mieć ochotę na wymioty, bo wcześniej nie mogłem nawet herbaty się napić bo zaraz zwracałem

A dzisiaj wolna chata u kumpla, on domówek nie robi, ale to skromnie w 3 osoby sobie wypijemy wódeczkę (Medoff z Ukrainy przywieziony - zajebista wódeczka - 8zł/0,5l), kupimy pizzawkę, pogramy na PS2 i będzie dobrze
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-06-2009, 10:48   #59
Dreyes
Roth

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Dreyes
Domyślnie

Ja nie wiem jak możecie pić takie rzeczy. Ja jak nie mam piwa albo wódki to po prostu nie biję, a w szczególności nienawidzę taniego wińska.
stare 13-06-2009, 11:03   #60
Kiler_
Obrońca Boys

Domyślnie

Cytat:
Napisał srna Zobacz post
Kwidzyńskie wina rządzą.

Jak się opije piwami to po kilku kieliszkach wódki nie jest ze mną dobrze. Piwkiem to ja mogę się dobić, a nie od niego zaczynać.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania