FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 10 głosów, 4.60 średnia. Wygląd
stare 06-11-2006, 19:13   #101
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

haha. Nawet jakby Korwin wygrał to rządzą radni, a więc po i pis, więc dużo by nie zrobił z tych 'wypasionych' pomysłów
ass paper jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-11-2006, 19:38   #102
Swordfish
postożerca

Domyślnie

no, a w samorządach głosuje się też na radnych o ile mi wiadomo?
Swordfish jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2006, 20:03   #103
Yeti
Gość

Domyślnie

Ja osobiście popieram PiS, ponieważ uważam że aby kraj ten mógł wkroczyć na drogę rozwoju konieczne jest oczyszczenie państwa. Lewica odpada, bo to komuniści, więc oczyszczenia z agentów rzecz jasna nie chcą, a PO chce sie bratać z SLD. Popieram zaś takich ludzi jak Ziobro, Marcinkiewicz, Kaczyński. Jednocześnie, jedyny właściwie uraz jaki mam do PO, to nie wejście do koalicji. Okazało się że PO chciała mieć 9 ministrów na 16 w rządzie, a więc chciała mnieć wiekszość w rządzie PiSu, co oznaczałoby, że mogliby oni przegłosować wszystko co im pasuje, przeprowadzić tylko takie reformy jak oni chcą, po czym winę zwalić na PiS, wygrać kolejne wybory i rządzić dalej. Przy PiS trzyma mnie program, bo uważam że należy wspierać ludzi mniej zamożnych. Z rządu, jedynym człowiekiem jakiego nie akceptuję jest Andrzej Lepper, bo uważam go za największego kretyna, jakiego zrodziła polska ziemia. Cóż, rozumiem jednak, że większość wymaga poświęceń. Z PO nie lubię kilku ludzi: Waltz, Komorowskiego oraz Schetyny, Tuska jakoś przełknę a Rokitę lubię. Natomiast uważam, że ich ataki na PiS są bardzo często nieuzasadnione. Chciałbym jednak powrotu do idei POPiSu.

Najbardziej denerwują mnie ludzie, którzy nie wiedzą co to jest WSI, albo inwigilacja prawicy, nie mają pojęcia o wielu sprawach programowych, i mówią że Kaczyńscy to cioty, ciecie, komuchy, faszyści, despoci itd.
Większość z nich popiera PO bo atakują PiS, co wielu wydaje się cool.
Jest to rzecz jasna skutek tych wszystkich filmików na youtube i TVN-ie, czy Polsacie. Oczywiście, nie namawiam nikogo do słuchania czy czytania mediów o. Rydzyka bo sam ich nie popieram, mimo mojej sympatii do PiSu, ale ludzie którzy popierają PO tylko dlatego, że Kaczyński nie umie angielskiego, albo przejęzyczy się przy expose są żałośni i z takimi nie chcę dyskutować. Interesuje mnie tylko sprawy takie jak PROGRAM i UCZCIWOŚĆ.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2006, 20:32   #104
Elektryczne Nożyce
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał Czekolada
UCZCIWOŚĆ.
To mnie na koniec dobiło

Z tego co pamiętam to miałeś się tu już nie udzielać ?
stare 08-11-2006, 20:38   #105
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie

Cytat:
Napisał Czekolada
konieczne jest oczyszczenie państwa
Zgadzam się, jednak nie może to być sprawa ważniejsza od podniesienia poziomu życia obywateli, prawda?

Cytat:
Napisał Czekolada
Lewica odpada, bo to komuniści
Prawica odpada, bo to faszyści.

Cytat:
Napisał Czekolada
jedyny właściwie uraz jaki mam do PO, to nie wejście do koalicji
Dla mnie urazem do PO jest to, że chcieli wejść w koalicję z PiS, ale i tak ich lubię To zupełnie chory pomysł był, socjaliści i liberałowie w jednym rządzie to jak koalicja Sanacji z Endekami...

Cytat:
Napisał Czekolada
Przy PiS trzyma mnie program, bo uważam że należy wspierać ludzi mniej zamożnych
Tak, wspierajmy biednych, oni dzięki swej zdolności do pomnażania pieniędzy sprawią, że zmniejszy się bezrobocie, ludzie będą więcej zarabiać i wszyscy będą szczęśliwi.

Tak szczerze to fajnie że coraz młodsi ludzie mają swoje poglądy na politykę, może za kilka lat frekwencja będzie większa niż te haniebne 40%.
carmel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2006, 20:47   #106
voytec
Lamps

Domyślnie

Zdecydowanie PO, choć z czasem staje sie coraz bardziej apolityczny. Najabrdziej mnie powaliła na łopatki wypowiedź Czekolady. Chłopczyku, z podstawówki. Uczysz sie na błędach? Ślepyś? Nie widzisz co zrobił PiS z Polską? Nie pamietasz Kaczyńskich z rządu Olszewskiego? Tzw. 'olszewicy'.

Cytat:
Napisał carmel
Tak, wspierajmy biednych, oni dzięki swej zdolności do pomnażania pieniędzy sprawią, że zmniejszy się bezrobocie, ludzie będą więcej zarabiać i wszyscy będą szczęśliwi.
Padłem
stare 08-11-2006, 20:54   #107
Elektryczne Nożyce
Weteran

Domyślnie

Super_Lux jest nie jest partnerem do rozmowy co pokazał już wielokrotnie więc może po prostu nie odpowiadajmy na jego 'mądre' wypowiedzi. On i tak wie swoje nawet jak mu przedstawisz wszystkie najbardziej racjonalne argumenty.
stare 08-11-2006, 20:55   #108
ass paper
staruch

Domyślnie

Czekoladko, ale w polityce nie ma miejsca na uczciwość i jakieś wyższe zasady, więc nie łudź się uczciwością PiS'u. Tak samo nie myśl ze popierasz partie prawicową - światopogląd okej prawicowy, ale w gospodarce to lewica pełną parą, a nie wiem czy to jest najlepsze. I prosze cię nie mówi mi że to PO tak strasznie atakuje PiS, że PiS jest wręcz ofiarą bezpodstawnych ataków PO, gdyż zakrawa to na śmieszność. Chociażby taki Kurski, który w PiS'ie dostał chyba stanowisko bajkopisarza na temat PO.

Majkel nie nawołuj do anarchi i odrzucenia czakolady !!
stare 08-11-2006, 21:23   #109
o2
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał Czekolada
Lewica odpada, bo to komuniści
O kvrwa, to my jesteśmy jeszcze w tamtym ustroju ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2006, 21:39   #110
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

Cytat:
Napisał Czekolada
Z rządu, jedynym człowiekiem jakiego nie akceptuję jest Andrzej Lepper, bo uważam go za największego kretyna, jakiego zrodziła polska ziemia.
Powiedz chociaż, dlaczego uważasz go za kretyna ;]

Nie wiem, czy pamiętasz, ale to PiS pierwszy zaatakował PO.. Pamiętasz kampanię wyborczą '05? Reklamówki PiSu ośmieszające program gospodarczy PO. A właśnie wtedy POPiS wydawał się wręcz pewny. Wcześniej (wydaje mi się, że wcześniej) Rydzyk w obecności polityków PiSu mówił o tym, że PO należy zatopić, że PiS musi wygrać wybory, że powinna powstać koalicja PiSu z LPR i Samoobroną (coś w tym stylu). To było jeszcze przed wyborami. Reakcji PiSu, z tego co pamiętam, nie było.. Później zresztą PiS wolał spełnić życzenie o. Rydzyka niż stracić część swoich zwolenników - słuchaczy RM i widzów Trwam.

Nie wspominam o Kurskim.

Jerzy Waszyngton wysysający brud z uszu Czesława Niemena
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2006, 21:49   #111
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Cytat:
Napisał Czekolada
Najbardziej denerwują mnie ludzie, którzy nie wiedzą co to jest WSI, albo inwigilacja prawicy, nie mają pojęcia o wielu sprawach programowych, i mówią że Kaczyńscy to cioty, ciecie, komuchy, faszyści, despoci itd.
A tak nie jest?

Cytat:
Większość z nich popiera PO bo atakują PiS, co wielu wydaje się cool.
Jest to rzecz jasna skutek tych wszystkich filmików na youtube i TVN-ie, czy Polsacie.
Ujawniają jaka jest prawda.

Cytat:
Oczywiście, nie namawiam nikogo do słuchania czy czytania mediów o. Rydzyka bo sam ich nie popieram, mimo mojej sympatii do PiSu, ale ludzie którzy popierają PO tylko dlatego, że Kaczyński nie umie angielskiego, albo przejęzyczy się przy expose są żałośni i z takimi nie chcę dyskutować.
Polityk, a w szczególności prezydent i premier winien znać perfekcyjnie język międzynarodowy - angielski. ON DO KURY (specjalnie) NĘDZY REPREZENTUJE NASZ KRAJ! I ma to robić godnie...

Cytat:
Interesuje mnie tylko sprawy takie jak PROGRAM i UCZCIWOŚĆ.
W Związku Radzieckim stało to na wyższym poziomie...
stare 09-11-2006, 08:32   #112
voytec
Lamps

Domyślnie

Cytat:
Napisał Czekolada
ale ludzie którzy popierają PO tylko dlatego, że Kaczyński nie umie angielskiego, albo przejęzyczy się przy expose są żałośni i z takimi nie chcę dyskutować.
Jak dobrze wiem, Lech Kaczyński jest profesorem prawa, a żeby mieć przynajmniej doktorat trzeba bdb albo perfekcyjnie znać język angielski...hmmm, jestem pod wrażeniem, chyba się bede od niego uczył, bo niesamowicie dobrze zna ten język.
stare 09-11-2006, 13:50   #113
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Zgadzam się, jednak nie może to być sprawa ważniejsza od podniesienia poziomu życia obywateli, prawda?
Prawda. Ale to prowadzi do podwyższenia poziomu życia obywateli. Układ ten skutecznie rozbijał nasz kraj, kilkakrotnie dochodząc do władzy i okradając nasze państwo..
Cytat:
Prawica odpada, bo to faszyści.
O ile dobrze wiem, to żadna partia prawicowa, może poza częścią LPR nie prezentuje poglądów faszystkowskich. Tymczasem większość działaczy SLD należała do PZPR..
Cytat:
Chłopczyku, z podstawówki
już z gim..
Cytat:
Czekoladko, ale w polityce nie ma miejsca na uczciwość i jakieś wyższe zasady, więc nie łudź się uczciwością PiS'u. Tak samo nie myśl ze popierasz partie prawicową - światopogląd okej prawicowy, ale w gospodarce to lewica pełną parą, a nie wiem czy to jest najlepsze. I prosze cię nie mówi mi że to PO tak strasznie atakuje PiS, że PiS jest wręcz ofiarą bezpodstawnych ataków PO, gdyż zakrawa to na śmieszność. Chociażby taki Kurski, który w PiS'ie dostał chyba stanowisko bajkopisarza na temat PO.
A czy ja napisałem gdzieś o tym, że PiS nie atakuje PO? Jednak PO atakuje na każdym kroku. Np. zarzuty że rząd PiSu nic nie robił, nie robi itd. Tymczasem rząd Marcinkiewicza złożył więcej projektów ustaw niż rządy Buzka czy Millera..
Cytat:
Nie wiem, czy pamiętasz, ale to PiS pierwszy zaatakował PO.. Pamiętasz kampanię wyborczą '05? Reklamówki PiSu ośmieszające program gospodarczy PO. A właśnie wtedy POPiS wydawał się wręcz pewny. Wcześniej (wydaje mi się, że wcześniej) Rydzyk w obecności polityków PiSu mówił o tym, że PO należy zatopić, że PiS musi wygrać wybory, że powinna powstać koalicja PiSu z LPR i Samoobroną (coś w tym stylu). To było jeszcze przed wyborami. Reakcji PiSu, z tego co pamiętam, nie było.. Później zresztą PiS wolał spełnić życzenie o. Rydzyka niż stracić część swoich zwolenników - słuchaczy RM i widzów Trwam.
No, jasne. Jeśli było to przed wyborami, to sprawa jest oczywista. Który polityk zwróci uwagę na błędne myślenie u ludzi którzy go publicznie popierają?
Zresztą, Rydzyk, jak mówią różni eksperci, mógł manipulować 2-3 proc. ludzi. Nie muszę chyba mówić że PO przegrała wybory o 2,5?
A co do kampanii? To jest kampania wyborcza, rzecz toczyła się o zwycięstwo w wyborach i większość w koalicji. Przecież to jasne, że obie partie nie będą sobie lizać dup..Spójrz na kampanie wyborcze w innych krajach.
Cytat:
Ujawniają jaka jest prawda.
Tia. Bo dla Polski najważniejsze są dziś wpadki słowne polityków PiSu czy sandały Kurskiego.
Cytat:
Polityk, a w szczególności prezydent i premier winien znać perfekcyjnie język międzynarodowy - angielski. ON DO KURY (specjalnie) NĘDZY REPREZENTUJE NASZ KRAJ! I ma to robić godnie...
Nie wiem, ale wydawało mi się, że są zawody takie jak tłumacz...
Cytat:
W Związku Radzieckim stało to na wyższym poziomie...
Widzę, że podręcznik od historii jest ci obcy.
Cytat:
Jak dobrze wiem, Lech Kaczyński jest profesorem prawa, a żeby mieć przynajmniej doktorat trzeba bdb albo perfekcyjnie znać język angielski...hmmm, jestem pod wrażeniem, chyba się bede od niego uczył, bo niesamowicie dobrze zna ten język.
No, nie wiem. Jak dobrze liczę, to Kaczyński mógł być prawnikiem jeszcze za komuny...Ponadto, chyba kiedyś było tak, że trzeba było znać język międzynarodowy, a więc np. rosyjski..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09-11-2006, 16:38   #114
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie

Cytat:
Napisał Jay Wu
prezydent winien znać perfekcyjnie język międzynarodowy - angielski.
Właśnie, zapomniałem o tym - Lech Kaczyński jest szefem polskiej dyplomacji (a nie Anna Fotyga, ona jest na drugim miejscu), więc to, że nie zna angielskiego jest dużą wadą paniczu Czekoladowy
carmel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-11-2006, 16:57   #115
ass paper
staruch

Domyślnie

Cytat:
Napisał Czekolada
Jednak PO atakuje na każdym kroku. Np. zarzuty że rząd PiSu nic nie robił, nie robi itd. Tymczasem rząd Marcinkiewicza złożył więcej projektów ustaw niż rządy Buzka czy Millera..
Taka rola opozycji. Opozycja nie ma za zadanie chwalić tylko krytykować.
Może i złożył najwiecej, tylko ile wprowadził w życie i czy tu sie liczy jakość czy ilość ? Ja bym optował za jakością
stare 09-11-2006, 17:16   #116
Lyon
PES'ymista

Wyślij wiadomość na gg do Lyon
Domyślnie

Same po-pis'y prawicy i tyle.
Ja wole sdpl+pd+dwemokraci i cos tam jeszcze...
Przynajmniej nie obnazaja politykow z innych parti
Lyon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-11-2006, 17:24   #117
Krasnal
Weteran wojny w Wietnamie

Wyślij wiadomość na gg do Krasnal
Domyślnie

Proponuję dyskusję przenieść do tematu Polityka, to początkowo miał być temat, dzięki któremu chciałem się dowiedzieć kogo ubóstwiają userzy, później to się przerobiło w temat polityczny, ale teraz jest temat Polityka.
Krasnal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-11-2006, 18:06   #118
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Cytat:
Napisał Czekolada
Widzę, że podręcznik od historii jest ci obcy.
Jeśli chodzi o Związek Radziecki, to nawet dziś żaden podręcznik nie pisze o tym kraju prawdy. Poza tym, jestem w klasie z rozszerzonym programem nauczania historii.

Cytat:
Napisał Lyon
Jestem za SLD.
stare 09-11-2006, 19:42   #119
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Właśnie, zapomniałem o tym - Lech Kaczyński jest szefem polskiej dyplomacji (a nie Anna Fotyga, ona jest na drugim miejscu), więc to, że nie zna angielskiego jest dużą wadą paniczu Czekoladowy
Przypominam o tłumaczu, a pozatym cimoszenko chwalił się, że jako jedyny z kandydatów zna angielski..wniosek? Tusk też nie zna.
Cytat:
Taka rola opozycji. Opozycja nie ma za zadanie chwalić tylko krytykować.
Może i złożył najwiecej, tylko ile wprowadził w życie i czy tu sie liczy jakość czy ilość ? Ja bym optował za jakością
No, jasne że ma za zadanie krytykować, ale to, co ich zdaniem jest złe. Jeżeli PO naprawdę uważa że 95% programu PiS jest, jak to często określają, zamachem stanu, to pytanie, po kiego chcieli wejść z nimi w koalicję?
Cytat:
Jeżeli dla Ciebie, najważniejszą sprawą dla Polski, jest to, czy ktoś obraża innego człeka czy nie, to gratuluję.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09-11-2006, 20:12   #120
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

Cytat:
Napisał Czekolada
Przypominam o tłumaczu, a pozatym cimoszenko chwalił się, że jako jedyny z kandydatów zna angielski..wniosek? Tusk też nie zna.
O! Ciekawe, czy jakby Cimoszewicz powiedział, że PiS jest zły, to też byś mu uwierzył. ;] Czyżby Cimoszewicz stał się dla Ciebie autorytetem i już teraz wierzysz każdemu słowu, które padło z ust jego? ;]

Nie wiem, czy Tusk zna angielski - jeśli nie zna, to źle, ale trochę to dziwne, że Ty, zwolennik PiSu, ufasz Cimoszewiczowi ;]

Cytat:
Napisał Czekolada
No, jasne że ma za zadanie krytykować, ale to, co ich zdaniem jest złe. Jeżeli PO naprawdę uważa że 95% programu PiS jest, jak to często określają, zamachem stanu, to pytanie, po kiego chcieli wejść z nimi w koalicję?
Porównaj sobie program prezentowany przez PiS przed wyborami z tym, co oni teraz robią... Jest wiele różnic ;] Poza tym, metody ich wprowadzania nie są najwłaściwsze.

Jerzy Waszyngton wysysający brud z uszu Czesława Niemena
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
coś się popsuło, nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania