FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 18-07-2015, 16:45   #1701
Koki'
'

Domyślnie

I koniec Spiridonova przy okazji w kadrze .

Serbowie pokazali cohones. Grbic zrobił robotę challengem w tie breaku. No i 3 mecze- 15 setów.
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-07-2015, 12:45   #1702
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

No i nie pykło nam. Drzyzga się trochę zapomniał i gra wyglądała jak za czasów Żygadły - lewa prawa, lewa prawa. Fakt faktem nasi środkowi zjechali nieco ze swojego poziomu, ale wczoraj jak już piłki dostawali to z reguły kończyli. No i do tego skrzydłowi powinni złapać oddech.
Nie rozumiem do końca decyzji Antigi z Konarskim. Tłumaczenie, że jest lepszy w bloku od Jarosza nie powinno być głównym argumentem - przecież to jest kwestia pozycji atakującego a nie środkowego. Konarski moim zdaniem jest pod kreską, regularnie grać to on chyba zaczął dopiero na Igrzyskach Europejskich. Konarski jak już wszedł to nic nie poblokował specjalnie a jak zdarzyło mu się wziąć udział w kontrze to nic nie kończył. Myślę, że Jarosz mógłby dać więcej świeżości, pozytywnej energii + ma groźną zagrywkę. Co prawda nie jest on powtarzalny, ale myślę że w jego przypadku jest większe prawdopodobieństwo na taki mecz jak z Iranem niż na dobry dzień u Konarskiego.
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-07-2015, 14:22   #1703
Koki'
'

Domyślnie

Drzyzga zjebał. Jak się robi gorąco to przestaje rozgrywać, a zaczyna wystawiać i to też nieudolnie. Ile razy wystawił za nisko, zwłaszcza na kontrach pseudo przyspieszone do skrzydła to się w pale nie mieści. I non stop do Kurka, mimo że z reszty zawodników chyba tylko Mika jest pod formą w ataku. Ta ostatnia piłka też niby na pojedynczy blok, ale nie dociągnął i ciężko tam obrócić do prostej. mijajac blok.
stare 19-07-2015, 15:35   #1704
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

To co nasi odjebali w trzecim secie... #noniemoge

Więcej nie będę gadał, oprócz tego że Konarski jednak dziś fajnie się pokazał, bo innych pozytywów trudno szukać. W finale będę za Serbią.
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
Mączyński jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-07-2015, 16:50   #1705
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Konarski na przekór mojej wypowiedzi, chyba sprawdził forum przed meczem

Moim zdaniem sporo winy leży po stronie sztabu. 4 dni gry w tym dwa mecze 5 setowe i efekty grania jedną szóstką były dzisiaj widoczne. Bez przekonania na siatce, sporo ataków wręcz anemicznych.
Przebudowa składu jeszcze trochę potrwa. Nasze skrzydła straciły na potencjale po odejściu Winiara i Wlazłego. Kurek da radę zastąpić Wlazłego, jest klasowym zawodnikiem i myślę że nie ma co do tego wątpliwości(moim zdaniem początek na nowej pozycji ma całkiem całkiem, dobrze zrobiła mu przerwa od reprezentacji, widać głód gry). Najbardziej jednak brakuje nam wszechstronnego przyjmującego, profilem zbliżonego do Winiara. Kogoś kto wejdzie na boisko i odnajdzie się w każdej sytuacji - czy to poprawa przyjęcia czy też skuteczności w ataku. Może Szalpuk w niedalekiej przyszłości?
stare 16-09-2015, 15:14   #1706
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Już dziesiąta rocznica śmierci Arka Gołasia. Jakoś ten dzień jego śmierci bardzo utkwił mi w pamięci. Po igrzyskach w Atenach zainteresowałem się też siatkówką i szybko upatrzyłem sobie Gołasia jako idola tak jak Gerrarda w futbolu. To była tylko kwestia czasu aż stałby się najlepszym środkowym. Niebotyczny potencjał jak na tamte lata na swojej pozycji.
stare 20-09-2015, 12:47   #1707
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Fajnie w ogóle, że ktoś pisze o pucharze świata
stare 20-09-2015, 21:06   #1708
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

A ja co mam powiedzieć, gdy przez cały rok w temacie o żużlu ledwie z pięć postów, z czego większość ja?

Nie no, jako janusz kibicujący wszystkim polskim reprezentacjom skrobnąłbym coś, gdyby nie tak bardzo duży ruch w tym temacie (co naprawdę powoduje, że chce się pisać) i to, że nie miałem prawa żadnego meczu widzieć, bo są o trzeciej/piątej rano, najpóźniej o dwunastej, ale zazwyczaj nie mam kiedy obejrzeć, bo ni chvja nie idzie. Tak samo ten najważniejszy z USA, będzie o dziesiątej, w samym środku dnia szkolnego, także pozdro.
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
stare 20-09-2015, 21:38   #1709
Liam
El Crack Total

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Liam
Domyślnie

Nikt nie pisał, to i ja nie pisałem. Kilka spotkań widziałem, i gra naszych źle naprawdę nie wyglądała. Tradycyjnie jednak naszym zdarzały się momenty w których zapominali jak się gra w siatkówkę, co skutkowało kilkoma niepotrzebnymi straconymi setami. USA tego się potrafiło wystrzec.
Kurek po słabszym okresie, odżył w Japonii. Dla mnie to jeden z kandydatów na MVP turnieju, to prostu CRACK na tym turnieju. Widać wziął ze sobą zapas monte . Jutro o 10 potyczka z USA, którą wypadało by wygrać. Ale Amerykanie robią na turnieju jeszcze większy rozpiernicz niż my. Dlatego jestem pesymistą. I stawiam na 3-1, 3-2 dla USA. Bo są naprawdę w najwyższej możliwej dyspozycji. Obym się pomylił!
Nie potrafię zrozumieć jednego, po chvj takie turniej organizuje się w Japonii, gdzie poza meczami gospodarzy są praktycznie puste hale, i każdy mecz wygląda jak sparing... 0 atmosfery, w ogóle nie czuje tego turnieju.
stare 21-09-2015, 11:16   #1710
Ponton.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ponton.
Domyślnie

No i najtrudniejszy mecz wygrany Jeszcze Japonia i Włosi. Fajnie by było zakończyć turniej z kompletem zwycięstw.
stare 21-09-2015, 11:24   #1711
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Tak naprawdę Amerykanie postawili się tylko w pierwszym secie (czyli w naszym wykonaniu, standard na tym turnieju), a potem była nasza kontrola nad spotkaniem. Ostatni set to już w ogóle spokojna wygrana.

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2015, 11:59   #1712
Piocio4
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Piocio4
Domyślnie

Kubiak, jak ja kocham tego gościa. Te jego spojrzenia w oczy Davidowi Lee, ta radość po każdym zdobytym punkcie. Prawdziwy walczak i lider

1971 1972 1974 1975 2012 2013 2015
Piocio4 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2015, 16:23   #1713
Liam
El Crack Total

Domyślnie

Cytat:
Napisał Piocio4 Zobacz post
Kubiak, jak ja kocham tego gościa. Te jego spojrzenia w oczy Davidowi Lee, ta radość po każdym zdobytym punkcie. Prawdziwy walczak i lider
+1

Potwierdza się to co pisałem, jeden słaby set na mecz w PŚ musi być. Potem pełna kontrola nad meczem. USA dziś stłamszone, szczególnie w IV secie. Właśnie tak powinna wyglądać gra naszej kadry cały czas. Tylko jakiś mega kataklizm odbierze nam upragniony awans na IO.
stare 21-09-2015, 17:05   #1714
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Cytat:
Napisał Liam Zobacz post
Tylko jakiś mega kataklizm odbierze nam upragniony awans na IO.
No właśnie nie - zakładając, że trójka Polska, Włochy i USA wygrają jutro swe mecze, to potem przy wygranej Włochów za 3 punkty i wygranej USA z Argentyną wylatujemy z pierwszej dwójki i z IO. Przy grze naszych siatkarzy (w końcu widziałem; ksiądz prawilnie puścił strima na religii ) raczej to nie bardzo realne, ale jakieś 20% szans na to jest.
stare 21-09-2015, 17:51   #1715
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

co to ma być, rozdział Kościoła od państwa, usunąć religie ze szkół, nie chcemy państwa wyznaniowego, Kościół to zuoooooo
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2015, 19:52   #1716
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Dominacja wzięła się od zagrywki. Dlaczego Bienek wyrobił sobie taką pozycję w kadrze - bo ma, dziwnie to zabrzmi, atomowego flota. Podziwiam chłopaka, pierwszy sezon w kadrze a taka regularność i w miarę duża pewność siebie. Kubiak na zagrywce też dzisiaj się zabawił z przyjmującymi, duża różnorodność i Amerykanie całkowicie się pogubili. Do tego Mika z kąśliwym flotem i niewstrzymujący ręki Kurek. Im dłużej mecz trwał tym bardziej rywal był bezradny w odbiorze.
Gra Amerykanów w ataku w dużej mierze opiera się na przyjmujących, mimo tego że jest kombinacyjna i należy z pewnością do najlepszych na świecie. Nie wiem czy w innej drużynie jest aż tyle ataków z szóstej strefy co u Amerykanów. Christenson na rozegraniu pokazuje klasę zagraniami do tej strefy bo w większości przypadków przyjmujący mają czystą siatkę i całość wygląda imponująco.
Ruszyliśmy zagrywką Sandera i Russella i zaczęły się problemy Amerykanów. Gorsze przyjęcie i od razu Christenson miał ból głowy bo nie mógł sobie pozwolić na swobodne rozgrywanie. Zaczęły się proste piłki do lewego skrzydła i wspomnieni przyjmujący co raz wpadali w blok albo byli podbijani przez genialnego dzisiaj Zatorskiego(w pierwszym secie bez bloku chyba nasi, bo skrzydłowi grali swoje przy dobrym rozegraniu). Oboje nie mają jeszcze takiego doświadczenia i z trudniejszych piłek nie są tak groźni. W studiu też mówili o tym. Jak USA prowadzi spotkanie to łapie nieosiągalny poziom i każda kolejna akcja jest jeszcze bardziej spektakularna a gdy rywal narzuca swoją grę to wtedy pojawia się nerwowość i masa błędów. Dziwi mnie, że Speraw nie dokonywał zmian. Zwłaszcza Russell w pewnym momencie był bezradny i przydałby ktoś świeży na boisku.

A jeśli chodzi o nas to w skrócie:
- Kubiak.
- Kurek 2015 a Kurek < 2014 to całkiem inny siatkarz i nie chodzi tutaj o zmianę pozycji gwiazdorstwo odstawił na bok i teraz obok Kubiaka jest najbardziej walecznym zawodnikiem kadry, prawdziwa rakieta, efektowny i efektywny
- Zatorski, chłopak od czarnej roboty, genialnie w obronie i wielkie poświęcenie mimo że blisko było groźnej kontuzji

EDIT:
Co do Zatorskiego. Dla mnie najlepszy libero na świecie. Żaden Grebennikov. Efektowne parady to nie wszystko. Jakoś we wszystkich turniejach Zatorski jest liderem statystyk. I do tego jest prostym chłopakiem, który robi swoje.

Ostatnio edytowane przez Gerrard ; 21-09-2015 o 21:50
stare 22-09-2015, 11:00   #1717
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

3:1 z Japonią, wszystko zgodnie z planem mimo walki ze strony gospodarzy. Rosja niestety nie pomogła. Szkoda dwóch pierwszy setów gdzie o wyniku zaważyła jedna akcja. Nawet jakby urwali punkt byłoby dobrze. Zresztą za dużo tych kalkulacji w telewizji. Jutro wychodzimy, lejemy Włochów i bez bawienia się w matematykę.
stare 22-09-2015, 11:52   #1718
Liam
El Crack Total

Domyślnie

Japonia zagrała chyba dziś mecz życia, na szczęście nasi się obudzili bo przez ~ 1,5 seta wyglądało to źle. Pierwszy beznadziejny set chyba staje się znakiem rozpoznawczym ekipy Stefana.... Jutro wyjść, zrobić swoje czyli wygrać z Włochami i nie oglądać się na innych. Bo w najczarniejszym scenariuszu możemy jutro nawet spaść na 3 miejsce w przypadku porażki. Jedyne czego nie jestem pewien, to zmęczenie. Widać gołym okiem, że naszym daje się już we znaki ten turniej. Ale wierzę w nich.
stare 22-09-2015, 17:46   #1719
Koki'
'

Domyślnie

To jest w ogóle jakiś kosmos że do kwalifikacji nasi potrzebują rekordu 11:0...

Cytat:
Jedyne czego nie jestem pewien, to zmęczenie. Widać gołym okiem, że naszym daje się już we znaki ten turniej. Ale wierzę w nich.
Akurat zmęczeni to są wszyscy i nie ma się co o to martwić. Poza tym wydaje mi się że nasi stosunkowo dużo rotowali składem, chociaż dzięki wspaniałym godzinom obejrzałem ledwie 3 mecze. Tylko Kurek mam wrażenie że napierdala cały prawie cały turniej bez większych przerw .
stare 23-09-2015, 04:46   #1720
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Ja pierdzielę. Przegrać jeden, jedyny - do tego ostatni - mecz na takim turnieju. Niestety to było spotkanie decydujące. Teraz wyjdą te przegrane pierwsze sety i nasze słabsze ratio setowe względem Amerykanów czy Włochów. Nie ma się co łudzić, USA dziś na luzie ogra Argentynę, choć wolałbym się mylić.

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania