FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > PATCHE I NARZĘDZIA > Dodatki i narzędzia

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 16-10-2016, 09:08   #1
hooma
Nowicjusz

Domyślnie Fifa 15 i nieprawidłowe nazwy klubów po patchu.

Witam.
Mam nadzieje, że tutaj otrzymam pomoc w mojej sprawie.
Mianowicie pobrałem fajny patch z niemieckiego forum pod nazwą EEP, który wzbogaca nasza grę o nowe stadiony, graczy i przed wszystkim kluby m.in. 2,3 i 4 ligi niemieckiej. Wszystko wykonałem zgodnie z instrukcją autora projektu, czyli instalacja EEP v2, regeneracja udana, potem v2.2 i na koniec v2.2 fix dlc i znowu regeneracja. Klubów nowych jest masa i maja swoje herby i zawodników, lecz problem tkwi w ich nazwach. Zamiast prawidłowych widnieją typu "teamname_abbr".
Napisałem do samego autora i nie potrafi mi pomoc. W Google znalazlem tylko tip dotyczący ponownego skopiowania folderu "loc" i zregenerować. Skoro tu pisze to rzecz jasna nie pomaga. Rozpocząłem kariere menadżera, no i momentami drażni mnie widok tych nazw w pucharach albo jak widzę takie, gdy wypozyczam zawodnikow to musze sie domyślać po herbie kto to.
Macie rady?
Aha wszystkim wraz z reinstalacją gry robiłem drugi raz, no i już naprawdę z racji powolnego laptopa nie chce robić znowu jak nie ma potrzeby.
hooma jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania