FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 07

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 3 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 10-06-2015, 21:13   #841
Zatorzak1978
Nowicjusz

Domyślnie

https://www.facebook.com/PLFifa07 Zapraszamy, ruszamy na początku lipca ! Zapraszam wszystkich, kiedyś lub obecnie grających do wspólnej zabawy w lidze !
Zatorzak1978 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-07-2015, 20:05   #842
Obserwator89
Nowicjusz

Domyślnie

Witam. Przepraszam, jeżeli pytanie się powtarza, ale nie mogłem znaleźć rozwiązania na forum, a nie chcę spędzać 2 dni na szukaniu.

Na angielskim forum znalazłem informację, że można za pomocą program Creation Master do Fify 07 wprowadzić legendarnych zawodników, którzy już istnieją w bazie danych (czy czymś takim), np. Zinedine Zidane, David Seaman itp. Mógłby mi ktoś napisać w miarę przejrzyście (nie znam się na takich rzeczach), jak to zrobić?

Dziękuję za pomoc.
Obserwator89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-08-2015, 21:34   #843
Luis Garcia
Zorientowany

Domyślnie

Nie wiem czy powyższe pytanie jest nadal aktualne, ale opiszę jak to zrobić.

W CM07 wbijasz do "Teams" i wybierasz jakiś klub, potem klikasz zakładkę "Roster" i tam masz dwie listy graczy: po lewej kadra wybranego zespołu (Team Players), a po drugiej lista wszystkich piłkarzy w grze (Available Players). Można ich sobie w dowolny sposób filtrować. Jak już znajdziesz danego zawodnika, to zaznaczasz go i klikasz przycisk "<< Transfer". Następnie zapisujesz rzecz jasna (File >>> Save). Ot i cała sztuka.

Aha, jeszcze jedno. Jak zmieniałeś coś już w składach drużyn za pomocą gry w głównym menu (zarządzanie drużyną >>> transfery klubowe / powołania do reprezentacji) to transfer dajmy na to Zidane'a przy użyciu CM-a nie zadziała (tzn. tam nic Ci nie napisze o błędzie czy coś, ale w grze dany gracz nadal nie będzie figurował). Składy zespołów muszą pozostać domyślne, takie jakie były na początku.
Luis Garcia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-01-2016, 09:28   #844
Quentin12
Nowicjusz

Domyślnie

Edytowałem dużo piłkarzy, wykorzystałem wszystkie 20 slotów na nowych pilkarzy, kilku słabszychzmieniłem na bardziej znanych, których brakowało w grze.Samsung galaxy s7 cover

Ostatnio edytowane przez Quentin12 ; 13-01-2016 o 03:31
Quentin12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-06-2016, 13:25   #845
Velazquez
Nowicjusz

Domyślnie

Witam nie wiem czy to odpowiedni temat, jestem nowy. Najwyżej przeniesiecie. [Poza tym nie mogę napisać własnego tematu]

Mam pytanie. Wiecie może skąd mogę pobrać "pewną" FIFĘ 07? Szukam, szukam i nie mogę znaleźć. Najlepiej żeby była z torrenta, chociaż nie koniecznie. NAJWAŻNIEJSZE żeby działała. BARDZO PROSZĘ O POMOC :(
Velazquez jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania