FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 72 głosów, 4.92 średnia. Wygląd
stare 23-12-2005, 22:31   #461
El Siete
Weteran

Domyślnie

no jest, ale w rzeczywistosci to w cale ni było pewne, Real miał prawo pierwokupu za ustaloną cenę, ale to czy zniego skorzysta nie było wiadome
El Siete jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-12-2005, 22:36   #462
L23
El Crack.

Domyślnie

Cytat:
Napisał wk-86
no przeciez nawet w fm06 jest ze cicinho przychodzi do realu wraz z poczatkiem nowego sezonu
z poczatkiem nowego roku...

L23 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-12-2005, 10:32   #463
Michal
... ojczysta ziemio

Domyślnie

Cytat:
Palermo potwierdziło, że AC Milan ma zamiar latem starać się o ich defensora Andreę Barzagliego. Rossoneri mają zamiar odmłodzić swoją wiekową obronę i właśnie reprezentant Włoch jest jednym z celów transferowych klubu z Mediolanu. Sycylijski zespół oficjalnie stwierdził, że Milan pytał już o możliwości sprowadzenia Barzagliego po zakończeniu sezonu.

Dyrektor sportowy Palermo Rino Foschi podaje więcej szczegółów. „Czerwono – Czarni są bardzo zainteresowani naszym zawodnikiem. Monitorują jego sytuację z ogromną uwagą. Powiem szczerze, że mam nadzieję iż dojdzie do tego transferu bo to idealny piłkarz dla Milanu.”

REKLAMA Czytaj dalej

Barzagli dołączył do Palermo w 2004 roku z Chievo Verona i od razu stał się kluczowym zawodnikiem sycylijskiego klubu, co zaowocowało regularnym powoływaniem do Squadra Azzura. Spekuluje się, że rozmowy między oboma klubami toczą się od pewnego czasu, zwłaszcza że ochotę na młodego obrońcę ma także Juventus Turyn.

Milan łączony jest z wieloma obrońcami między innymi z Alexem z PSV Eindhoven, Diego Lugano z Sao Paulo czy Cristianem Chivu z AS Romy.
Wreszcie pomyśleli że Maldini mimo że jest świetny niedługo skończy kariere.

Cytat:
Borussia Dortmund, która w ostatnim czasie chciała sprzedać swojego liderującego pomocnika - Tomasa Rosickiego - zerwała rozmowy z chętnym na zakup zawodnika Atletico Madryt.

Powodem zerwania negocjacji jest zbyt niska cena oferowana za zawodnika przez Atletico. Dortmundu chciał za Rosickiego 13 mln euro, Madryt skłonny był zapłacić 9.5 mln euro. Co mogę zrobić kiedy dwa kluby nie mogą się dogadać? Ja mam tutaj kontrakt." Zainteresowanie czeskim pomocnikiem wyraził także Arsenal Londyn, jednak Rosicky szybko ogłosił, iż zamierza pójść do Atletico.
stare 25-12-2005, 21:47   #464
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Cytat:
Po testach na Fratton Park kierownictwo Portsmouth odesłało do domu napastnika Panathinaikosu Ateny i reprezentacji Polski - Emmanuela Olisadebe.
hehe wiedziałem z reszta to było do przewidzenia, ale szkoda go
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-12-2005, 10:34   #465
adas89
Senior

Wyślij wiadomość na gg do adas89
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dudi
hehe wiedziałem z reszta to było do przewidzenia, ale szkoda go
Oli zmieni klub, zacznie grać i znowu MŚ

A przy okazji
Cytat:
Napisał onet.pl
Manchester United uzgodnił szczegóły dotyczące przejścia ze Spartaka Moskwa 24-letniego reprezentanta Serbii i Czarnogóry, Nemanji Vidica.
adas89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-12-2005, 14:03   #466
cyrex
vini vódi pivi

Wyślij wiadomość na gg do cyrex
Domyślnie

Cytat:
Napisał L23
z poczatkiem nowego roku...
sorka, moj blad
stare 27-12-2005, 13:18   #467
Tom_my
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Tom_my
Domyślnie

Juve chce kupić Joaquina...ale nie jestem zachwycony. z tego co sie orientuje (jeżeli jestem w błędzie niech mnie ktoś po poprawi) to w tym sezonie gra słabo, jeździ głównie na opini "wielkiego talentu" na którą sobie wypracował w poprzednich sezonach. zresztą doskonale to było widać w meczu z Liverpoolem, gdzie udała mu sie jedna akcja, i tak nie do końca. na obecną chwile Camoranesi jest lepszy - choć wciąż niedoceniany. Joaquin poproastu by sie zmarnował u nas na ławce
Tom_my jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-12-2005, 13:40   #468
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tom_my
Juve chce kupić Joaquina...ale nie jestem zachwycony. z tego co sie orientuje (jeżeli jestem w błędzie niech mnie ktoś po poprawi) to w tym sezonie gra słabo, jeździ głównie na opini "wielkiego talentu" na którą sobie wypracował w poprzednich sezonach. zresztą doskonale to było widać w meczu z Liverpoolem, gdzie udała mu sie jedna akcja, i tak nie do końca. na obecną chwile Camoranesi jest lepszy - choć wciąż niedoceniany. Joaquin poproastu by sie zmarnował u nas na ławce
A dziwisz się, że gra słabo ? Bo ja nie.. popatrz na Betis jak gra :/ on sam meczu nie wygra, więc troche wyrozumiałości Według mnie transfer Joaquina byłbym bardzo udany. W Juve rozwinął by się na naprawde wartościowego gracza.
stare 27-12-2005, 14:05   #469
Tom_my
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Tom_my
Domyślnie

czy ja wiem czy by sie rozwinał? jeśli dalej miałby tak grać, to czekałaby na niego ławka, a to nie mu nie pomoże, zresztą w reprezentacji też nie zachwycał, w końcu zrozumiał to też trener, postawił na Luisa Garciie i ten odpłacił się hat-trickiem. no chyba że może grać również na lewej stronce, bo tam już powoli żegnamy Pavelka i miałby więcej do gry
Tom_my jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-12-2005, 14:46   #470
Swayzi
Cules is precioso

Domyślnie

poco skoro Camoranesi zawsze gra równo, lubie tego zawodnika ma swój taki styl na boisku
stare 27-12-2005, 15:08   #471
Wojtkov_
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Wojtkov_
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tom_my
bo tam już powoli żegnamy Pavelka i miałby więcej do gry
Zestarzejecie sie a on jeszcze bedzie grał, zobaczycie !

A Camoranesi jest świetny i nie ma sensu kupować kogoś i robić mu konkurencji...
stare 27-12-2005, 15:41   #472
klim
· ҝℓıм ·

Domyślnie

konkurencja zawsze jest potrzebna, szczegolnie w takich klubach jak np. Juve
stare 27-12-2005, 17:32   #473
wisien
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do wisien
Domyślnie

ale Joaquin to zadna konkurencja, irytuje mnie widok biegnacego joaquina, jak on moze w ogule komus dobrze podac jak caly czas gapi sei tylko na pilke i biegnie do przodu
stare 28-12-2005, 11:55   #474
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Chelsea kupuje Maniche na pojedynek z Barçą

Portugalczyk Maniche w zimowym oknie transferowym stanie się zawodnikiem Chelsea Londyn - poinformowała dzisiaj portugalska prasa. Dynamo Moskwa i The Blues doszły już do porozumienia w sprawie transferu jednego z najlepszych graczy na EURO 2004. Oficjalne przejście piłkarza na Wyspy stanie się faktem w styczniu, kiedy to Maniche przejdzie badania lekarskie. W szczególności będą one nastawione na sprawdzenie stanu kolana, które w lecie było operowane.

Takie posunięcie Jose Mourinho jest podobno spowodowane chęcią wzmocnienia składu przed dwumeczem z Barçą w 1/8 Ligi Mistrzów. Szkoleniowiec Chelsea, który nie będzie mógł liczyć na zawieszonego na dwa spotkania Essiena, wierzy że jego rodak godnie zastąpi afrykańskiego zawodnika. Obaj panowie znają się bardzo dobrze, gdyż pracowali razem w Benfice, a następnie w Porto, z którym zdobyli Puchar Europy.

Maniche to tak naprawdę Nuno Ricardo Oliveira Ribeiro, a swój przydomek przybrał na część duńskiego zawodnika Benfiki lat '80, który nominalnie był defensywnym pomocnikiem, lubiącym zapędzać się do ataku. Teraz Maniche utrzymuje świetne kontakty z Deco, mimo iż ich drogi rozeszły się. Jeden z nich trafił do Barcelony, drugi do moskiewskiego Dynama, gdzie właściciel klubu Alexei Fedorichev nie ma co robić z pieniędzmi.

W ostatnim czasie mówiono o przeprowadzce Maniche na Półwysep Iberyjski, gdzie zainteresowane jego osobą było Atlético Madryt. Do transferu jednak nie doszło i teraz wykorzysta to najprawdopodobniej Chelsea. Po EURO 2004 także Barça wykazywała chęć zakupu Portugalczyka

Pytanie nasuwa się po co on Wam ? I tak kończycie przygode w LM po meczu z Barcą chyba, że ma Wam on pomóc w lidze ;p
stare 28-12-2005, 12:30   #475
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

No to super .Ja czytałem że trensfer Maniche do Altetico jest już pewny a okazuje sie to nie prawdą.Do Atletico miał przejść Rosicky i Maniche a skończy sie na tym że żaden z tych piłkarzy nie przejdzie do Atletico,a zespół gra coraz słabiej...
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-12-2005, 12:54   #476
dudson
Banned

Domyślnie

Cytat:
ostatnia drużyna w tabeli "Superlig" zaproponowała działaczom Legii bardzo niską kwotę transferu - zaledwie 48 tysięcy euro.

"Dają za mało. Jak podwoją ofertę może zaczniemy rozmawiać" - stwierdził Dariusz Wdowczyk, opiekun stołecznego zespołu. "To śmieszna kwota" -
JA tez myśle, że Włodarczyk jest więcej warty respekt

Ostatnio edytowane przez dudson ; 28-12-2005 o 13:07
stare 28-12-2005, 12:59   #477
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dudi
JA tez myśle, że Włodarczyk jest więcej warty respekt
Taki głupi fragment cytatu dałeś że nie wiem wogóle o co chodzi.Nie ma napisane jaki klub chce kupić Włodarczyka.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-12-2005, 13:06   #478
dudson
Banned

Domyślnie

no to masz to tutaj
stare 28-12-2005, 14:16   #479
seann

Domyślnie

Cytat:
Napisał Grzechu
Pytanie nasuwa się po co on Wam ? I tak kończycie przygode w LM po meczu z Barcą chyba, że ma Wam on pomóc w lidze ;p
Nie wiem. Tym bardziej, że sam Mourinho mówił, iż nawet przez głowę mu nie przeszło by dokonywać jakikolwiek transferów w okienku zimowym. A co do meczu z Barceloną z nie bądź taki hej do przodu bo się możesz nieźle przejechać yoyo
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-12-2005, 14:23   #480
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie

Cytat:
Napisał Grzechu
Według mnie transfer Joaquina byłbym bardzo udany.
I będzie!

Dziś o 18.00 Joaquin przybędzie na Santiago Bernabeu by podpisać czteroletni kontrakt z Realem Madryt. Zawodnik ten kosztować będzie "Królewskich" 8,5 mln euro.

Myślę, że to udany zakup. Może wreszcie Beckham nie będzie grał w pierwszej 11. ;]
carmel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania