FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 72 głosów, 4.92 średnia. Wygląd
stare 19-08-2005, 22:39   #281
Elektryczne Nożyce
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał enrico
Niejaki brazylijczyk Rodrigo da Silva został nowym zawodnikiem Polonii...Zawodnik ten jest graczem o usposobieniach ofensywnych, czyli prawdopodobnie napastnik...
Mam nadzieję, że będzie grał lepiej niż Imeh ...
stare 19-08-2005, 23:53   #282
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majkel123
Mam nadzieję, że będzie grał lepiej niż Imeh ...
i Udenkwor, Ablade...

Właściciel drużyny Wigan Athletic Dave Whelan złożył sensacyjną ofertę 10 milionów funtów za napastnika Realu Madryt Michaela Owena. Jak donosi gazeta "The Mirror" Whelan wie, że Owen jest w Madrycie niezbyt szczęśliwy i sądzi, że przekona do siebie niezadowolonego piłkarza.

Byłby to największy transfer w historii tego klubu, który właśnie co awansował do Premier Ship. Whelan powiedział szkoleniowcowi Paulowi Jewellowi, że sprowadzi do zespołu jakąś gwiazdę i chce dotrzymać słowa. Obrotny biznesmen myśli, że ten interes mu się zwróci, jeśli Owen zgodzi się przyjąć 4 milionów funtów za sezon. Zawodnik miałby możliwość wcześniejszego odejścia z klubu pod warunkiem, że zgłosiłby się po niego jakiś duży klub i dał za niego więcej.
Wigan kontaktował się już w tej sprawie z Owenem dopytując o jego najbliższe plany na przyszłość dowiadując się, że nie ma aktualnie żadnych poważnych kupców.

Ostatnio edytowane przez ass paper ; 22-08-2005 o 14:39
ass paper jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2005, 20:48   #283
ass paper
staruch

Domyślnie

Milan Baros podpisze we wtorek kontrakt z Aston Villą. Czeski piłkarz odejdzie z Liverpoolu za 6,5 mln funtów. 24-letni Baros, który jest zawodnikiem Liverpoolu od połowy 2001 roku, ustalił już warunki kontraktu indywidualnego. Również kluby dogadały się w sprawie jego transferu.
stare 23-08-2005, 13:01   #284
Swayzi
Cules is precioso

Domyślnie

zmiencie ankiete
stare 23-08-2005, 15:20   #285
Fred the Red
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Fred the Red
Domyślnie

Cytat:
Napisał Swayzi
zmiencie ankiete
Gdybym mógł to bym to zrobil, ale AUTOR TEMATU nie moze tego zmienic :/ No coz Szymek nie bedzie gral w Juve ktos sie pytal o sklady druzyn na stronie www.trasnfermarkt.de (niemiecki tylko :( ) sa tam sklady wszystkich druzyn z kilkunastu lig europejskich nawet takich jak dunska szwedzka czy czeska PZDR
stare 23-08-2005, 15:22   #286
Enrico
Kiedyś CF

Wyślij wiadomość na gg do Enrico
Domyślnie

Cytat:
Napisał Fred the Red
Gdybym mógł to bym to zrobil, ale AUTOR TEMATU nie moze tego zmienic :/ No coz Szymek nie bedzie gral w Juve ktos sie pytal o sklady druzyn na stronie www.trasnfermarkt.de (niemiecki tylko :( ) sa tam sklady wszystkich druzyn z kilkunastu lig europejskich nawet takich jak dunska szwedzka czy czeska PZDR
niedokońca aktualne jednak, co łatwo można się przekonać na przykładzie ligi polskiej
Enrico jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-08-2005, 15:24   #287
Fred the Red
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Fred the Red
Domyślnie

ale inne ligi są w porządku choć się naciąłem raz bo napisali ze Baptista przeszedl do Asrenalu a jest w Realu jak wiemy ide juz
stare 23-08-2005, 15:48   #288
Twardy
Maniak

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Twardy Wyślij wiadomość na gg do Twardy
Domyślnie

Sch*lke 04 sfinalizowało transfer utalentowanego brazylijczyka Rafinha. 19-letni piłkarz jest wyceniany na około 5 mln euro. Brazylijczyk zabłysnął na World Youth Championship w Holandii...

Lee Young - Pyo jest bardzo bliski transferu do Tottenhamu. Obrońca PSV nie ukrywa, że chce grać w Premiership gdzie występuje jego kolega z reprezentacji Park Ji - Sung. Kwota jaką Tottenham prawdopodobnie zapłaci za koreańczyka to około 2-3 mln euro.
Twardy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-08-2005, 16:25   #289
Elektryczne Nożyce
Weteran

Domyślnie

http://sport.gazeta.pl/sport/1,35335,2883005.html

Coś dla Super_Luxa ...
stare 24-08-2005, 16:36   #290
Enrico
Kiedyś CF

Wyślij wiadomość na gg do Enrico
Domyślnie

Włoski obrońca Matteo Ferrari został wypożyczony z zespołu AS Romy do angielskiego Evertonu. Ekipa z Liverpoolu otrzymała dodatkowo prawo pierwokupu piłkarza.

Ferrari spędzi w Anglii sezon. Jeżeli władze Evertonu zdecydują się na stałe pozyskać defensora, wówczas będą musieli przelać do kasy Romy 6 mln euro

www.pilka.pl

no,no Everton się wzmacnia...
Enrico jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-08-2005, 16:56   #291
Super_Lux
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał Majkel123
sprawa nie jest taka prosta...
Owen zgadza się na wypożyczenie,a Newcastle dogadało się z Realem na transfer definitywny.
Skolei na to nie zgadza się Owen,a na transfer definitywny to tylko do LFC.
Gerrard: "Każdy zna moje zdanie w tej sprawie,nie odemnie zależy decyzja"
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25-08-2005, 12:02   #292
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Frankowski: Mam dość
Kapitan Wisły jeszcze w poniedziałek odrzucał myśl o jakiejkolwiek wyprowadzce. Marzył o Lidze Mistrzów i dużych pieniądzach. Po ateńskiej porażce mówi: - Nie chcę przeżywać tego po raz kolejny. Chciałbym odpocząć, zmienić otoczenie, wyjechać. - czytamy w Przeglądzie Sportowym

Tomasz Frankowski jest kompletnie rozgoryczony porażką w Atenach. - Czuję się fatalnie, bo przecież początkowo prezentowaliśmy się lepiej od Greków. A w ostatnich kilkunastu minutach nie potrafiliśmy z zimną krwią utrzymać korzystnego rezultatu. Było tak fajnie, a skończyło się jak zawsze... Może oni dlatego tyle zarabiają, bo umieją realizować cele?

- Powiem szczerze: w Wiśle osiągnąłem już maksa. Motywował mnie awans do Ligi Mistrzów, o którym zawsze marzyłem, a teraz zwątpiłem w możliwość osiągnięcia go. Może to zabrzmi nieelegancko, ale powoli mam dość rehabilitowania się na stadionach w Wodzisławiu i Wronkach... W tej chwili myślę tylko, żeby odpocząć, zmienić otoczenie, wyjechać - wszystko jedno, gdzie

Szczerze mówiąc to nie dziwie mu się.. sam na jego miejscu dawno bym odszedł z Wisły, ponieważ co roku jest tak samo..
No i jakby nie patrzeć, Wisła chcąc nie chcąc się rozpada moim zdaniem..
stare 25-08-2005, 13:06   #293
ass paper
staruch

Domyślnie

Cytat:
Napisał Grzechu
Frankowski: Mam dość
Kapitan Wisły jeszcze w poniedziałek odrzucał myśl o jakiejkolwiek wyprowadzce. Marzył o Lidze Mistrzów i dużych pieniądzach. Po ateńskiej porażce mówi: - Nie chcę przeżywać tego po raz kolejny. Chciałbym odpocząć, zmienić otoczenie, wyjechać. - czytamy w Przeglądzie Sportowym

Tomasz Frankowski jest kompletnie rozgoryczony porażką w Atenach. - Czuję się fatalnie, bo przecież początkowo prezentowaliśmy się lepiej od Greków. A w ostatnich kilkunastu minutach nie potrafiliśmy z zimną krwią utrzymać korzystnego rezultatu. Było tak fajnie, a skończyło się jak zawsze... Może oni dlatego tyle zarabiają, bo umieją realizować cele?

- Powiem szczerze: w Wiśle osiągnąłem już maksa. Motywował mnie awans do Ligi Mistrzów, o którym zawsze marzyłem, a teraz zwątpiłem w możliwość osiągnięcia go. Może to zabrzmi nieelegancko, ale powoli mam dość rehabilitowania się na stadionach w Wodzisławiu i Wronkach... W tej chwili myślę tylko, żeby odpocząć, zmienić otoczenie, wyjechać - wszystko jedno, gdzie

Szczerze mówiąc to nie dziwie mu się.. sam na jego miejscu dawno bym odszedł z Wisły, ponieważ co roku jest tak samo..
No i jakby nie patrzeć, Wisła chcąc nie chcąc się rozpada moim zdaniem..

Z całym szacunkiem dla Franka, ale wątpie żeby chciała go drużyna, która gra w LM, bo o to mu chyba chodzi. Zważywszy, że młody nie jest. W polskiej lidze jest gwiazdą, a za granicą będzie jednym z wielu
stare 26-08-2005, 10:42   #294
WEREK
Inter 1908

Domyślnie Frankowski ma oferte od Levante.

Oficjalnie:Frankowski ma oferte z hiszpanskiego Levante.(http://www.wislakrakow.com/?akcja=news&id=9548)Narazie wyporzyczenie z ofcją definitywnego transferu.Franek chcial odejsc ale chyba mial na mysli lepszy klub.No ale zaraz zgloszą sie jacys rosjanie dadza milon euro i po Franku.
WEREK jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-08-2005, 17:24   #295
Twardy
Maniak

Domyślnie

Aston Villa jest bardzo bliska pozyskania Wilfreda Boumy, piłkarza PSV. Jeśli transfer zostanie sfinalizowany Bouma będzie trzecim piłkarzem PSV, który przeniósł się na Wyspy Brytyjskie. (wcześniej uczynili to Lee-Young Pyo i Park Ji Sung)

Nuno Valente z FC Porto przenosi się do Evertonu. W tym tygodniu ma przejść testy medyczne i podpisać kontrakt.

Lyon pozyskał portugalskiego pomocnika Tiago, dotychczasowego piłkarza Chelsea.

Alberto Luque został piłkarzem Newcastle United. Przeniósł się na Wyspy Brytyjskie z hiszpańskiego Deportivo.
stare 29-08-2005, 18:30   #296
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Cytat:
Napisał WEREK
Oficjalnie:Frankowski ma oferte z hiszpanskiego Levante.(http://www.wislakrakow.com/?akcja=news&id=9548)Narazie wyporzyczenie z ofcją definitywnego transferu.Franek chcial odejsc ale chyba mial na mysli lepszy klub.No ale zaraz zgloszą sie jacys rosjanie dadza milon euro i po Franku.
Janas o nim zapomni jeśli odejdzie z Wisły do jakiegoś słabiaka, a nie wydaje mi się, aby Lokomotiv, Spartak albo CSKA go chciało...
stare 29-08-2005, 19:25   #297
Boss
stary gnuj

Wyślij wiadomość na gg do Boss
Domyślnie

Cytat:
Napisał Twardy
Lee-Young Pyo
A w jakim konkretnie teraz klubie gra bo coś mi umkneło ?
Boss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-08-2005, 19:35   #298
Twardy
Maniak

Domyślnie

Lee-Young Pyo będzie grał w Tottenhamie jeśli pozytywnie przejdzie testy medyczne...
stare 30-08-2005, 11:56   #299
komal
Kawał weterana

Domyślnie

Cytat:
England striker Michael Owen has agreed to join Newcastle from Real Madrid.
The 25-year-old will have a medical on Tuesday before signing a four-year deal with the Magpies, who are believed to have paid a club record £17m for Owen.

Liverpool were Owen's preferred choice but his former club were only prepared to offer the £8m they sold him for.

"Bringing Michael to the club will rank alongside the signing of Alan Shearer as my proudest moment at Newcastle United," said chairman Freddy Shepherd.

Newcastle United hope to unveil Owen at a news conference next week following his return from international duty with England.

His arrival will eclipse the money the club spent in signing Alan Shearer for £15m from Blackburn in July 1996 and Owen will return to face Liverpool when the two clubs meet on Boxing Day.

Shepherd added: "Newcastle fans love centre-forwards and Michael is a fantastic goalscorer.

"He's someone we would love to build the team around and we hope he can help us bring success to the club."

Owen was left out of Madrid's squad for the first game of their season after falling behind Ronaldo, Raul, Julio Baptista and Robinho in the pecking order at the Bernabeu.

That seems to have hastened his departure from the Spanish club and he travelled to England and met Benitez for two-and-a-half hours, before travelling to Northumberland.

There he met Newcastle chairman Freddy Shepherd and his son, manager Graeme Souness, captain Alan Shearer and coach Dean Saunders.

Owen had said he would only play for the Magpies on a one-year loan deal but he has been convinced to sign permanently in an immense coup for the club.

4 letnia umowa, 17 mln funtow i gra dla newcastle. lipa. benitez znowu dal ciala ...
stare 30-08-2005, 12:01   #300
Super_Lux
Gość

Domyślnie

nie wiadomo czy to prawda...póki nie zobaczę Owena podpisującego kontrakt nie uwierzę...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania