FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 72 głosów, 4.92 średnia. Wygląd
stare 28-06-2007, 09:45   #2341
Daniel.
Jagiellonia

Wyślij wiadomość na gg do Daniel.
Domyślnie

Podczas, gdy dziennikarze czekali na przybycie agenta Motty oraz Txikiego Bergiristaina, aby omówić kwestie przyszłości Brazylijskiego pomocnika, pojawił się gość, którego nikt się nie spodziewał: Ricardo Quaresma.

Zawodnik Porto, którego menedżerem jest również agent Motty pojawił się w Barcelonie ku zaskoczeniu wszystkich. Od razu został otoczony przez dziennikarzy, którzy bez wahania zadawali mu kolejne pytania dotyczące ewentualnego powrotu do Dumy Katalonii.

Wszystko skończyło się jednak jako anegdota, kiedy Quaresma wyjaśnił, że spędza tutaj wakacje z rodziną.

A co do realnych transferów Barcy:
Eric Abidal to kolejny piłkarz, o którego zaciekle walczy FC Barcelona. Po przyjściu dwóch nowych zawodników Henry’ego i Toure, Eric Abidal wraz z Christianem Chivu to dwaj kolejni kandydaci, którzy moją na dniach zasilić zespół ze stolicy Katalonii.

Jak podają dwa źródła włodarz Azulgrany, a mianowicie Ferran Sorriano przez większą część dzisiejszego dnia prowadził rozmowy na temat odejścia Abidala do wicemistrza Hiszpanii i owe dyskusje przyniosły skutek! Były piłkarz Monaco, ma przybyć do Katalonii za około 14-15 milionów euro. Cena dokładnie nie jest dobrze znana – informują media, a dokładniej stacja RAC 1. Początkowo mistrz Francji chciał otrzymać 20 milionów za odejście czarnoskórego obrońcy, ale bo negocjacjach włodarze z Lyonu zeszli z ceny.

Abidal przebywa obecnie w Barcelonie, gdzie wraz z żoną wybrał się na wakacje. Obecnie jeszcze nic nie wie o tym, że kluby doszły do porozumienia, a dowie się już jutro rano, kiedy to podobno ma wrócić z wakacji.
stare 28-06-2007, 09:55   #2342
lewy
Weteran

Domyślnie

Nie zauważyliście tego koloru w poście, przykro mi. Ja mówiłem prawdę .
lewy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2007, 12:23   #2343
Daniel.
Jagiellonia

Domyślnie

Tera oficjalne info:
Eric Abidal jest już piłkarzem FC Barcelony, działacze Barcy wsiedli w samolot,aby podpisać umowę z Olimpique Lyon. – informuje kataloński Sport. Sam zawodnik od dawna był przekonany o tym, że jego następnym zespołem będzie właśnie Duma Katalonii. Kosztować będzie 14 mln euro.

No to Barcelony będzie miała prawie Dream Team
++++Valdez++++

Abidal+++Puyol++++Thuram++++Zambrotta

+++++++++++Toure+++++++

++++++++Deco++++++++++++++

+++R10+++++++++++++++Mesi

+++++++Eto'o++++Henry+++++

IMPONUJĄCE
stare 28-06-2007, 12:41   #2344
wisien
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do wisien
Domyślnie

Cytat:
Napisał D@niel :]
++++Valdez++++

Abidal+++Puyol++++Thuram++++Zambrotta

+++++++++++Toure+++++++

++++++++Deco++++++++++++++

+++R10+++++++++++++++Mesi

+++++++Eto'o++++Henry+++++

IMPONUJĄCE
uwielbiam te drzewka
stare 28-06-2007, 12:44   #2345
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Jak nie będzie kontuzji to w przyszłym sezonie Real czeka galaktyczne lanie od Barcelony .
Wariner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2007, 12:52   #2346
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...dryt,934508,99

rotfl
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2007, 12:53   #2347
Yeti
Gość

Domyślnie

Nic nie mówię, ale jeśli dadzą Abidala na prawą stronę, to Barca jest najbardziej frajerskim klubem świata
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2007, 13:05   #2348
Dreyes
Roth

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Dreyes
Domyślnie

Cytat:
23-letni Miguel Angel Moya, a nie jedenaście lat starszy Jerzy Dudek trafi prawdopodobnie do piłkarskiego mistrza Hiszpanii - Realu Madryt. Władze "Królewskich" poinformowały, że są zainteresowane pozyskaniem bramkarza Realu Mallorca.
Moya ma być zmiennikiem Ikera Casillasa. Co prawda jego umowa z klubem z Majorki obowiązuje do czerwca 2011 roku, jednak jest w niej klauzula o odstępnym w wysokości 12 milionów euro. Gdyby doszło do tego transferu, nieaktualny stałby się temat pozyskania przez Real polskiego bramkarza.

Menedżer Moi, Zoran Stojadinović ma spotkać się w czwartek z prezydentem Realu Ramonem Calderonem.

Real Madryt poszukuje bramkarza, bowiem dotychczasowy rezerwowy - Diego Lopez w przyszłym sezonie będzie grał w Villarreal.
To i lepiej Moya jest bardziej perspektywistycznym bramkarzem od Dudka ;]

Możecie napisać transfery Olimpiakosu Pireus ? Bo jak ostatnio czytam dużo się wzmacniają
stare 28-06-2007, 13:05   #2349
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

Aż żal dupę ściska
Też to wyczytałem, tyle, że w innym serwisie i się ostro wkurwiłem!
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2007, 13:13   #2350
AGR
Kill 'Em All

Wyślij wiadomość na gg do AGR
Domyślnie

Niestety już zostaje nam podziękować Fabio za zdobycie La Liga i pogodzić się z jego odejściem... Tylko żeby ten Schuster nie chciał kupować Niemców bo "ja nie wytrzymie!"

A z transferami nie wiem na co zarząd czeka... Chyba aż wszystkich wykupią i na rynku zostanie tylko Jerzy Dudek i Marek Citko...(nie to żebym coś do nich miał ale wiecie)
stare 28-06-2007, 14:44   #2351
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie

Śmieszą mnie te głosy o niesamowicie potężnej Barcelonie i słabiutkim Realu Madryt (bo się nie wzmacniają, czyż nie?).
'Galaktyczne lanie', phi. Pamiętam, że przed sezonem 2005/06 madrycki zespół pozyskał Baptistę, Robinho, Sergio Ramosa (kogo jeszcze?) - wspaniałe transfery, ale Ligę Mistrzów wzięła Barca, którą w okienku transferowym wzmocnił bardzo niegalaktyczny Ezquerro.

Po pierwsze, apeluję zarówno do fanów Barcelony jak i innych drużyn: nie ulegajcie euforii. Katalońska drużyna zasiliła się znacznie, ale to naprawdę nie jest tak, że teraz będą rozpierdalać każdego jak leci, zwłaszcza Real Madryt, który pokonać zawsze będzie trudno, niezależnie czy z Henry'm, Abidalem i innymi, czy bez nich.

Pod drugie - tutaj mówię do kibiców Realu: jest jeszcze naprawdę szmat czasu, na razie zmieniamy trenera, transfery będą na pewno (choć na Kakę nie ma co liczyć). Mamy już Metzeldera, choć o tym często się zapomina - nie wiem też, dlaczego niektórzy są do niego tak źle nastawieni (że niby słaby technicznie)? To jest stoper (!), więc nie będzie wyrywał do przodu jak Rivaldo; stylem ma przypominać Terry'ego i będzie dobrze.
Dojdzie jeszcze 2 lub 3 piłkarzy i drużyna w komplecie. Ten sezon pokazał, iż mamy zawodników z potencjałem, który nie jest wykorzystywany, ponieważ graliśmy do tyłu, i to właśnie ma zmienić Schuster - w pewnym sensie rozumiem zarząd. Musimy uzupełnić braki i wykorzystać możliwości piłkarzy Realu, wtedy jedenastka madryckiego zespołu będzie mogła walczyć na każdym froncie.
Nie zapominajmy, iż to Blaugrana przegrała walkę o mistrzostwo Hiszpanii, więc to w stolicy Katalonii mają o czym myśleć w kontekście wzmocnień na kolejny sezon. Po cichu liczę, że przedobrzą podobnie jak niegdyś sfrustrowany brakiem skucesów Florentino Perez.
carmel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2007, 14:45   #2352
El Siete
Weteran

Domyślnie

Pieprzony zarząd Realu. Tylko w Mijatoviciu nadzieja na lepszą przyszłość. Ale i ten zaraz pójdzie w odstawkę przez jebanego Calderona. No to madridistas przygotowujmy się na kolejne 4 lata bez trofeów, aż zarząd ponownie ściągnie Capello by ich ratował. A co do szwabów to Metzelder to już o jeden za dużo.
El Siete jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2007, 15:05   #2353
cleavage
naughty moderatorista.

Wyślij wiadomość na gg do cleavage
Domyślnie

Cytat:
Napisał carmel
Śmieszą mnie te głosy o niesamowicie potężnej Barcelonie i słabiutkim Realu Madryt (bo się nie wzmacniają, czyż nie?).
'Galaktyczne lanie', phi. Pamiętam, że przed sezonem 2005/06 madrycki zespół pozyskał Baptistę, Robinho, Sergio Ramosa (kogo jeszcze?) - wspaniałe transfery, ale Ligę Mistrzów wzięła Barca, którą w okienku transferowym wzmocnił bardzo niegalaktyczny Ezquerro.

Po pierwsze, apeluję zarówno do fanów Barcelony jak i innych drużyn: nie ulegajcie euforii. Katalońska drużyna zasiliła się znacznie, ale to naprawdę nie jest tak, że teraz będą rozpierdalać każdego jak leci, zwłaszcza Real Madryt, który pokonać zawsze będzie trudno, niezależnie czy z Henry'm, Abidalem i innymi, czy bez nich.

Pod drugie - tutaj mówię do kibiców Realu: jest jeszcze naprawdę szmat czasu, na razie zmieniamy trenera, transfery będą na pewno (choć na Kakę nie ma co liczyć). Mamy już Metzeldera, choć o tym często się zapomina - nie wiem też, dlaczego niektórzy są do niego tak źle nastawieni (że niby słaby technicznie)? To jest stoper (!), więc nie będzie wyrywał do przodu jak Rivaldo; stylem ma przypominać Terry'ego i będzie dobrze.
Dojdzie jeszcze 2 lub 3 piłkarzy i drużyna w komplecie. Ten sezon pokazał, iż mamy zawodników z potencjałem, który nie jest wykorzystywany, ponieważ graliśmy do tyłu, i to właśnie ma zmienić Schuster - w pewnym sensie rozumiem zarząd. Musimy uzupełnić braki i wykorzystać możliwości piłkarzy Realu, wtedy jedenastka madryckiego zespołu będzie mogła walczyć na każdym froncie.
Nie zapominajmy, iż to Blaugrana przegrała walkę o mistrzostwo Hiszpanii, więc to w stolicy Katalonii mają o czym myśleć w kontekście wzmocnień na kolejny sezon. Po cichu liczę, że przedobrzą podobnie jak niegdyś sfrustrowany brakiem skucesów Florentino Perez.

...trudno się z tobą nie zgodzić carmel poczekajmy i dajmy szansę Schusterowi... kto wie, może nie będzie aż tak źle ? skoro ze słabym Getafe zawędrował na 9 miejsce La Liga, i dotarł do finału Pucharu Króla... przyszłość pokaże... póki co, należy się rozejrzeć za prawo-skrzydłowym, stoperem, lewym obrońcą i ew. mediapunto.
stare 28-06-2007, 15:44   #2354
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Dobraa wyluzujcie nie musi być tak bardzo źle ... Pozostaje Tylko Wierzyć, że Schuster sobie poradzi i Wzmocni nas kilku piłkarzy : Alex, Drenthe Rooben
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2007, 16:21   #2355
AGR
Kill 'Em All

Wyślij wiadomość na gg do AGR
Domyślnie

Cytat:
Napisał carmel
Ten sezon pokazał, iż mamy zawodników z potencjałem, który nie jest wykorzystywany, ponieważ graliśmy do tyłu, i to właśnie ma zmienić Schuster
...mimo to zdobyliśmy Mistrzostwo

To zdanie podtrzymało mnie na duchu No fakt, przecież Robinho, Higuain czy chociażby Sergio Ramos to nie są zawodnicy stworzeni do bronienia. Są bardziej przydatni w ofensywie, podczas zmasowanych ataków. No i chyba o to chodzi zarządowi - Cała naprzód! Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce
stare 28-06-2007, 16:24   #2356
rav
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do rav
Domyślnie

Cytat:
Napisał Yeti
Nic nie mówię, ale jeśli dadzą Abidala na prawą stronę, to Barca jest najbardziej frajerskim klubem świata
Nie dadzą. Zwróć uwagę, że całe te 'drzewko' jest odbiciem lustrzanym normalnego ustawienia (Ronaldinho na prawej?!).
rav jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2007, 16:31   #2357
Daniel.
Jagiellonia

Domyślnie

Cytat:
Napisał rav
Nie dadzą. Zwróć uwagę, że całe te 'drzewko' jest odbiciem lustrzanym normalnego ustawienia (Ronaldinho na prawej?!).
Dobrze gada, to mój błąd
stare 28-06-2007, 19:47   #2358
wisien
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do wisien
Domyślnie

carmel, to porównajmy te niby wielkie wzmocnienia jakie zrobił wtedy Realz wcmoznieniami Barcy:
Robinho(megatalent, może się rozwinąc lub zatrzymac w rozwoju, zabłysnął w kilku meczach)- Henry(pare naprawdę świetnych sezonów, w których należał do najlepszych graczy na świecie)
Sergio Ramos(Kiedy przechdoził do Realu miał za sobą świetne pół roku w Sevilli)-Chivu(To samo co u Ramosa, z tą różnicą, że u Chivu tych lat było parę)

Teraz czujesz różnicę?? Nie uważasz, że transfery Barcy są pewniejsze??

Real w poprzednim sezonie zaimponował siłą fizyczną, której w Barcie zabrakło, dlatego też zarząd sprowadza porządnych czarnuchów(chodzi mi o wyugląd) do gry defensywnej zamiast zawodników grających technicznie

Widzę zmianę u kibiców Realu, 10 lat temu samo mistrzostwo to było mało, Capello został wyrzucony bo styl był taki sam jak w tym roku czyli gra do tyłu jak to napisał carmel i nikt nie protestował
W tym roku kibice Realu byli tak wygłodniali brakiem trofeów, że jak Capello zdobył mistrzostwo w takim samym stylu jak 10 lat temu, to wielu rozpacza, że go zwalniają

"apeluję zarówno do fanów Barcelony jak i innych drużyn: nie ulegajcie euforii. Katalońska drużyna zasiliła się znacznie, ale to naprawdę nie jest tak, że teraz będą rozpierdalać każdego jak leci, zwłaszcza Real Madryt, który pokonać zawsze będzie trudno, niezależnie czy z Henry'm, Abidalem i innymi, czy bez nich."- oczywiście z tym się zgadzam i przyłączam się do apelu, wiem o tym, że nawet przy takich wzmocnieniach Real będzie niesamowicie ciężkim przeciwnikiem jak zawsze
stare 28-06-2007, 20:47   #2359
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

wisien masz rację.
Carmel... cóż, wiesz ile real wydał na tych grajków? choćby na samego ramosa i baptiste? tyle, co Barcelona na R10 i Eto'o. A jeśli dodać do tego robinho, to w sam raz pasuje jak Deco. a teraz porównaj osiągnięcia realu (pomiń ostatnie pół roku, które im się wybitnie udało) z osiągnięciami Blaugrany z ostnich.... powiedzmy 3 sezonów. Pieniądze realu są wyrzucane w błoto, bo mimo że ci zawodnicy kosztowali krocie, to nie odzwierciedlało się to w ich grze. Barca też miałą chrapkę na ramosa. a jednak wiedzieli kiedy przestać, podbili cenę, i sergio trafił do realu za bodaj coś koło 25 baniek. te transfery można porównać z zakupami Barcy za ery Gasparta... gerard, christanval, rochemback, SAVIOLA, a jak wiadomo nadzieje pokładane w tych zawodnikach się nie spełniły. mam nadzieję, że real się wzmocni, bo mam nadzieję na większe emocje w przyszłym sezonie, na jeszcze większe emocje

Dziękuję

P.S. na sam koniec. Ilu z was, tych, co tak bardzo chcą Drenthe'go, widziało go w akcji, w prawdziwym, ligowym meczu? no właśnie, więc następnym razem oglądnijcie parę razy w akcji zawodnika, za którym tak gorąco się opowiadacie
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2007, 20:47   #2360
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

Cytat:
Napisał wisien
oczywiście z tym się zgadzam i przyłączam się do apelu, wiem o tym, że nawet przy takich wzmocnieniach Real będzie niesamowicie ciężkim przeciwnikiem jak zawsze
aż mi się łezka w oku zakręciła

a co do transferów tak jak Wisien mówi Barca robi interesy które mają porządną podstawę w przypadku Henry'ego i Chivu, ale z drugiej strony w przypadku Titiego ryzyko jest także duże, bo grając wiele lat w Anglii nie wiadomo jak zawodnik przystosuje się do piłki hiszpańskiej, natomiast Real w wypadku Ramosa miał problem taki, iż nie wiadomo było jak taki młody chłopak poradzi sobie w takim klubie, ostatecznie był to strzał w dziesiątke, a Robinho? no cóż, grać umie więc jeśli tylko ustabilizuje formę...

Ostatnio edytowane przez kyfu ; 28-06-2007 o 20:52
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania