FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 11

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 29 głosów, 4.66 średnia. Wygląd
stare 18-05-2011, 16:40   #6221
WDZ^^HEMP GRU
Nowicjusz

Domyślnie

Iniesta grał słabo i łapał kontuzje więc go sprzedałem
Już kupiłem 3 obrońców Cissokho,Hummelsa i Subotica xD
WDZ^^HEMP GRU jest nieaktywny  
stare 18-05-2011, 16:42   #6222
Krzyżak
Stały bywalec

Domyślnie

@up
Luiz na LO mnie rozwalił
Poza tym gratuluję realnego dream teamu
Krzyżak jest nieaktywny  
stare 18-05-2011, 18:24   #6223
Zylo
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Zylo
Domyślnie Fc st.pauli

Klub z bardzo małej półki.Zainspirował mnie ponieważ na żywo już spadli,a Polak bez doświadczenia mógłby objąć posadę tak niskiego klubu.Dobrze teraz o karierze.

FC ST.PAULI

Poziom gry Legendarny
Poziom zarządu Legendarny
xbox 360

Jestem po 1 meczu ligowym którym wygrałem z Bayernem Monachium 1:0 bramkę zdobyłem już w 3 minucie po pięknej składnej akcji.

1 SKŁAD

Ta oto drużyna zagrała perfekcyjne spotkanie z Bayernem Monachium 78% posiadania piłki i wynik 1:0 !

OD WAS KOGO KUPIĆ
KOGO SPRZEDAĆ ? BUDŻET 2 MLN
CO ZMIENIĆ PROSZE O PORADY
stare 18-05-2011, 18:58   #6224
messini2
Banned

Wyślij wiadomość na gg do messini2
Domyślnie

na defensywnego pomocnika wez siwakowa z wisly

ej WDZ^^HEMPGRU na LO kup Garetha Bale'a.

Edytuj posty!

Ostatnio edytowane przez Domino ; 18-05-2011 o 20:47
messini2 jest nieaktywny  
stare 18-05-2011, 19:06   #6225
Zylo
Stały bywalec

Domyślnie

Cytat:
Napisał messini2 Zobacz post
na defensywnego pomocnika wez siwakowa z wisly
Niestety nie ,moge go nabyć bo na xboxie jest tak że "Zawodnik nie dawno dołączył do klubu więc nie chcial by się jeszcze raz przenosić" dlatego nie moge jakieś inne propozycje?
stare 18-05-2011, 19:24   #6226
messini2
Banned

Domyślnie

aaaa no to svena bendera z borussi d.
messini2 jest nieaktywny  
stare 18-05-2011, 19:24   #6227
Corso
Banned

Ostrzeżenia: 1/3 (9)
Wyślij wiadomość na gg do Corso
Domyślnie

Poszukaj z ligi Brazylijskiej i Rosyjskiej, lub nawet z Portugalskiej ;D
Corso jest nieaktywny  
stare 18-05-2011, 19:27   #6228
messini2
Banned

Domyślnie

jak robicie te boiska na ktorych sa składy
messini2 jest nieaktywny  
stare 18-05-2011, 20:00   #6229
Zylo
Stały bywalec

Domyślnie

wchodzimy na www.footballuser.com i bierzemy create a formation i wpisujemy nazwisko i ustawiamy piłkarzy
stare 18-05-2011, 21:52   #6230
Raleigh
YNWA

Wyślij wiadomość na gg do Raleigh
Domyślnie

Liverpool FC

1. sezon, sprzedałem Poulsena do -uwaga- Bayernu Monachium zi sprowadziłem za podobną cenę Jose Enrique na lewą obronę. Wypożyczyłem masę 'niepotrzebnych' zawodników (myślałem że się rozwijają - błąd) Oto moja formacja:

Carroll w FIFIe jest trochę spartaczony i nie jest dostatecznie mobilny. W dodatku raczej słabo podaje. Suarez gra cofnięty i rozgrywa piłki. W wielu Waszych karierach widziałem na tej pozycji Gerrarda ale mi tam nie pasuje - mój środek bez niego wydaje się zbyt słaby, poza tym jego aktualna pozycja też bierze udział w ataku. Jego rolą jest budowanie akcji.

Obrona:

LO- z tą pozycją miałem najwięcej problemów - początkowo grał na niej Fabio Aurelio, ale spisywał się dosyć słabo, dlatego też poszedł w odstawkę (niestety stracił przez to punkt umiejętności. Potem kupiłem Jose i sytuacja się poprawiła, choć ze względu na jego wytrzymałość potrzebuję zmiennika w drugim sezonie - prawdopodobnie sprowadzę Cissokho lub Bainesa).

Boczni obrońcy:

Fabio Aurelio (6)- bardzo dobrze prezentował się technicznie, podania były całkiem niezłe, ale niestety słabo sobie radził z odbiorem, zwrotność też kulała. Odstawiłem go na boczny tor, ale musiałem często do niego wracać pod koniec sezonu kiedy moja drużyna umierała z wykończenia Jest już w sile wieku, wystawiłem go na sprzedaż na początku nowego sezonu.

Glen Johnson - (8+)-fantastyczny obrońca, zawdzięczam mu masę odbiorów, wiele asyst, sytuacji podbramkowych. Znakomicie podaje i wpółpracuje z Kuytem. Zdobył nawet jednego gola po błyskotliwym rajdzie

Martin Kelly - (7+)- wychowanek LFC, co się ceni Mimo teoretycznie niskiej umiejętności (73, 74) zaskakująco dobrze zmieniał Fabio lub Jose na LO. Nie jest zbyt zwrotny w teorii, ale w praktyce daje radę. Bardzo skuteczny w odbiorach i grze ciałem, czasami wystawiałem go na ŚO i grał bez zarzutu. Raczej zostanie w klubie na dłużej, jest jeszcze młody.

Jose Enrique - (7+)- jego transfer był trochę przypadkowy, tzn. słyszałem wiele spekulacji na temat jego przyjścia do LFC i mu zaufałem. Bardzo szybko chciał przejść do mojego klubu. Na początku byłem nim zachwycony (technika, podania, zwrotność, drybling) ale potem zaczął zawodzić (skuteczność, wytrzymałość), Mimo to, bardzo przyjemnie się nim gra, urósł mu skill i co najważniejsze jest młody W tym sezonie dostanie dobrego zastępcę i wszystko będzie OK.

Środkowi Obrońcy:

Daniel Agger - (8+)- wysoki, solidny obrońca, młody utalentowany, bardzo dobry w odbiorze. Godny następca Carry

Jamie Carragher - (9)- wicekapitan obronił niejedną stuprocentową sytuację - pewny punkt drużyny, Nic dodać nic ująć. Po emeryturze zastąpi go Daniel Agger.

Martin Skrtel - (7+)- Słowak jest bardzo wysoki, zbiera górne piłki, ale ma duży problem ze zwrotnością. Mimo to, ktoś taki się przydaje. Czasami bywa za agresywny, dostaje dużo kartek.

Daniel Wilson - (7)- utalentowany wychowanek, kiedy zastępował Aggera lub Carrę w zasadzie nie widziałem różnicy Dosyć mały overall (72?), który zresztą szybko mu rośnie. Świetnie odbiera, ale niestety nie najlepiej podaje, jest też dość niski. Przerabiałem go na LO, czasem nawet sobie radził przy niewymagającym przeciwniku Widzę go jako ŚO na długie lata.

Sotior Kyrgiakos - (3)- Bardzo wysoki Grek, podobny do Carrolla, wolny, niezwrotny i nieudolny. Wystawiłem go dwa razy i dwa razy się zawiodłem - nie przedłużyłem mu kontraktu po sezonie, żałuję że nie mogłem sprzedać go wcześniej - miałem zbyt mało graczy (wypożyczenia)

Pomoc:

'Defensywni':

Lucas - (8)- solidna ósemka dla Brazylijczyka, odwala kawał dobrej roboty, nawet czasem lideruje w meczach granym drugim składem, czasem nawet na wysuniętej pozycji daje radę, chociaż nie najlepiej strzela, a jego drybling i zwrotność nie imponuje, podobnie jak odbiór. Mimo to ósemka, to ważny i rozwojowy członek zespołu.

Raul Meireres - (8+)- świetny zawodnik, kiedyś grałem nim na lewym skrydle, przed rozpoczęciem menadzera, ale jest na to za mało zwrotny i za łatwo traci piłkę. Za to jest bardzo pomocny na DP, wysoki, odbiera piłki całkiem nieźle i przede wszystkim potrafi idealnie podawać. To fundament w wyprowadzaniu każdej akcji. Czasem gdy zapuści się pod pole karne potrafi świetnie uderzyć. Pod nieobecność Gerrarda ustawiam go na wyższym DP, choć nie czuje się tam najlepiej, potrafi udowodnić swoją wartość. I w dodatku się rozwija

Steven Gerrard - (9+)- absolutny trzon zespołu - człowiek który robi mnóstwo dobrej roboty - to on obok Suareza dostarcza piłki podczas ataku. Świetny w odbiorze, dryblingu, strzałach z dystansu, rogach i czym tam jescze Niestety dość szybko się męczy. Nie wyobrażam sobie jego zastępcy - jest żywą legendą LFC. Mimo to daję mu odpocząć co jakiś czas - zastępuje go Raul. Strzelił dość pokaźną ilość bramek w pierwszej kolejce, miał drugą liczbę podań po Suarezie.

Jay Spearing - (6)- postawiłem na niego a nie na Jonjo Shelveya, bo jakoś lepiej mi się nim grało. Mimo to nie ma jakiejś rewelacji. Spearing gra na dolnym DP, ale prawdę mówiąc nie jest stworzony na to pozycję - trochę za mały i ma za małe umiejętności, za to przyzwoicie podaje. Miał kilka stuprocentowych okazji, ale żadnej nie wykorzystał. Za to chłopak się rozwija i jestem z niego całkiem zadowolony. W przyszłym sezonie będzie miał konkurencję, bo wprowadzę do kadry Jonjo.

Christopher Bech - (4)- facet znaleziony przez łowcę talentów, na początku zapowiadał się obiecująco, ale potem całkowicie zawodził. Mimo to, zdobyłem nim kilka bramek (2? 3?) Ustawiałem go także na skrzydle, ale bez spodziewaanych rezultatów. Nie wróżę mu przyszłości w składzie (nadaje się raczej do Ekstraklasy, fatalnie strzela, średnio podaje i zupełnie nie utrzymuje się przy piłce), sprzedam go z minimalnym zyskiem i będę zadowolony

Cedric Saha - (6) - kolejny facet od łowcy talentów, tym razem trafiony Trochę podobny do Skrtela w wyglądzie. Znakomicie podaje i dośrodkowuje - robi to jak najlepsi (osiemdziesiąt parę punktów w podaniach). Grał na ŚPO, ale słabo. Nadaje się na miejsce Stevena w mniej wymagających meczach, albo na skrzydło (dośrodkowania do Carrolla). Niestety fatalnie się kiwa i w ogóle nie potrafi strzelać. No i jego rozwój jakoś stoi w miejscu - dlatego mocne 6 i 1/3

Skrzydła:

Dirk Kuyt - (8)- króliczek duracell Bardzo dobrze podaje, biega za stu, drybluje, słowem stary dobry Dirk. Niestety starzeje się, co widać (odłożyłem go na jeden mecz i skill spadł mu o jeden punkt). Potrafi strzelić bramkę z niczego, często w bardzo ważnych momentach meczu. Jego wadą jest słabe opanowanie piłki (czasem) Do emerytury ma zagwarantowane miejsce na PS.

Maxi Rodriguez - (8-)- czasem wydaje mi się kopią Kuyta, ale zwrotniejszą i agresywniejszą. Podaje trochę słabiej od niego i szybciej się męczy. Strzelił mnóstwo bramek, ale przygasł w drugiej kolejce. W następnym prawdopodobnie zastąpię go Youngiem, jedyny gracz z czołówki któremu nie urósł skill :/

Milan Jovanovic - (7-)- prawie kolejna kopia Dirka. Dlaczego? Skuteczność jest tragiczna (podania! strzały!) , choć bywały i pozytywne przebłyski, kluczowe bramki, genialne akcje, dryblingi itd. Czasem grał na ŚPO, czasem nawet na szpicy! Dostał słabe 7, wystawiłem go na sprzedaż, na ławkę wolę posadzić Maxiego. C

David N'gog - (6+)- nie jest na tą pozycję, ale w moim ustawieniu nie ma miejsca na Davida na szpicy. Miał swój okres chwały (seria naprawdę świetnych bramek, żałuję że nie wystawiałem go wcześniej), mimo to nie 'wbił skilla', jest jeszcze młody i ma trochę czasu, sprawował się całkiem dobrze - jest bardzo szybki, gdyby jeszcze umiał podawać i utrzymywać się przy piłce, lubiłbym go jeszcze bardziej

Joe Cole - (8+)- człowiek orkiestra, potężny na skrzydle jak i na ŚPO, bardzo zwinny, zwrotny, szybki i umiejący świetnie podawać i strzelać. Umie ratować drużyny w opałach, strzelił masę hat-tricków, znakomity zamiennik Suareza. Chciałbym żeby prawdziwy Joe grał tak jak mój Zostawię go jeszcze na kilka sezonów, jest świetny. Kiedyś grając za Gerrarda strzelił piękną bramkę z wolnego zaraz po wejściu.

Napaść:

Louis Suarez - (9)- fantastyczny człowiek na swoim miejscu - taki ofensywny Steven, gra za Carrollem, formalnie na ŚPO, rozdaje wszystkie piłki i strzela na bramkę, niesamowicie skuteczny napastnik, najmocniejszy członek drużyny, drybluje jak marzenie, strzela jak marzenie i odbiera piłkę jak marzenie. Bez niego Andy nie byłby królem strzelców - sam jest królem asyst Został graczem sezonu.

Andy Carroll - (8+)- sympatyczny wielkolud, ale źle odwzorowany, ociężały i mało zwrotny, gra nim to wyzwanie. Fatalnie podaje Potrafi pięknie strzelać z dystansu i używać swojej głowy z głową. Po wzroście skilla gra mi się nim lepiej. Został królem strzelców. Moje ustawienie jest ustawione pod niego, niestety nie nadaje się do 4-4-2 albo 4-3-3. Jednak wykonuje swoją robotę idealnie, mimo częstych strat piłki, psuje przeciwnikowi krew.

Dani Pacheco - (8)- młoda nadzieja LFC z Barcelony, super zwinny, nowy Messi Jest trzeci w klasyfikacji strzelców, jego wspaniałe umiejętności wzrosły aż o 2 punkty. Jest odwrotnością Andy'ego, to prawdziwy skarb.

Trofea

Wygrałem Ligę Angielską i Puchar Ligi Angielskiej, niestety przegrałem FA Cup z Chelsea (3-1)

Plany

Wysłałem oferty do Younga i Bainesa (skrzydło i lewa obrona), żeby uczynić klub przygotowanym na LM.

Swoją karierę dedykuję wszystkim kibicom Liverpoolu

Komentujcie, oceniajcie, trochę tego jest

Ostatnio edytowane przez Raleigh ; 05-08-2011 o 17:03
Raleigh jest nieaktywny  
stare 18-05-2011, 22:37   #6231
Przemo16
Profesor

Wyślij wiadomość na gg do Przemo16
Domyślnie

@up

kariera bardzo ciekawa, ale jest jedno ale pierwszy raz słysze, żeby Raul Meireles był wysoki, no chyba że dla ciebie
Przemo16 jest nieaktywny  
stare 18-05-2011, 22:43   #6232
Kreuzberg
Bayern & Hertha

Domyślnie

Cytat:
Napisał Przemo16 Zobacz post
@up

kariera bardzo ciekawa, ale jest jedno ale pierwszy raz słysze, żeby Raul Meireles był wysoki, no chyba że dla ciebie
179 cm to nie jest mało, no chyba, że dla Ciebie.
Kreuzberg jest nieaktywny  
stare 19-05-2011, 00:03   #6233
Raleigh
YNWA

Domyślnie

Zawsze jakoś wystaje nad innych Ale co tam do Carrolla

Przez limit 10 tysięcy znaków nie zmieścił mi się bramkarz

Pepe Reina jest niezniszczalny, został bramkarzem sezonu, potrafił bronić najpotężniejsze strzały i wyrzucać piłkę z linii bramkowej. Zastąpiłem go Jonesem w jednym meczu ale gorzko tego pożałowałem i przegrałem.

BTW, ciekawe jak będzie się grało Jonjo.
Raleigh jest nieaktywny  
stare 19-05-2011, 10:24   #6234
BLE
Stały bywalec

Domyślnie

(myślałem że się rozwijają - błąd) Oto moja formacja:

Co jest z tymi wypożyczeniami ? zaczynam sprzedawać młodzików bo nic się nie rozwijają
"Tak, bo zmienił swoją filozofię, wieloletni, historyczny styl gry. Wielkim zwycięstwem tej Barçy jest futbol tego Madrytu. Największą pochwałą dla Barcelony jest taktyka Realu Madryt, wielkiego klubu, który gra jak mała drużyna, byle tylko pokonać Barçę."
BLE jest nieaktywny  
stare 19-05-2011, 10:34   #6235
Raleigh
YNWA

Domyślnie

Prawdę mówiąc, żeby gracz się rozwijał, musi grać. Ci na wypożyczeniach nie trafiają do pierwszego składu, który komp ustawia a'la 'asystent', tzn najmocniejszy skład.
Raleigh jest nieaktywny  
stare 19-05-2011, 10:40   #6236
BLE
Stały bywalec

Domyślnie

Ale czemu, nie trafiają do pierwszego? Gdy wypożyczam zawodnika nie wypożyczam go do LFC tylko np do Millwall gdzie jest najlepszym zawodnikiem.
"Tak, bo zmienił swoją filozofię, wieloletni, historyczny styl gry. Wielkim zwycięstwem tej Barçy jest futbol tego Madrytu. Największą pochwałą dla Barcelony jest taktyka Realu Madryt, wielkiego klubu, który gra jak mała drużyna, byle tylko pokonać Barçę."
BLE jest nieaktywny  
stare 19-05-2011, 10:41   #6237
Zylo
Stały bywalec

Domyślnie

trzeba brać pod uwagę do jakiego klubu się ich wypożycza bo jeżeli grasz Arsenalem i wypożyczasz Gibbsa do Liverpoolu to nie ma najmniejszego sensu najlepiej wypożyczać ich do 2 ligi angielskiej lub 1 . tak to będą grali.
stare 19-05-2011, 10:54   #6238
ceer
to ja

Wyślij wiadomość na gg do ceer Origin: CR8PL
Domyślnie

A tu moja kariera 2 sezon

Platforma PC
Poziom gry - zawodowiec
Poziom kariery - amator

Rezerwa:Adan,Dudek,Kaka,Benzema,Adebayor,Khedira,A lbiol,Arbeloa,Garay,Altintop,Pedro Leon,L.Diarra,Granero,Gago
Wypożyczenie:Fernandez,Juanan,Juanfran,Mateos,Meji as,Morata,Sarabia,Gil,Ruiz,Canales,

Ostatnio edytowane przez ceer ; 19-05-2011 o 11:10
ceer jest nieaktywny  
stare 19-05-2011, 11:48   #6239
Adi
Visca el Barca

Domyślnie

Klub: Newcastle United
Platforma: Ps3
Sezon: 3 (Luty 2013)
Poziom: Legendarny
Budżet: 16 mln €
Tygodniówki: 102.000 €

Pierwszy skład:

Rezerwowi:
T.Krul (73),
L.Gassama (72), S.Taylor (75), J.Bruma (74),C.Smalling (78) C.Ansladi (78),
D.Guthrie (73), D.Gibson (75),D.Gosling (71), Wellington Silva (72), E.Lamela (70), W.Routledge (74), Lee Chung-Yong (78)
N.Bendtner (78)

Kupiłem C.Smalling'a ponieważ Bruma nie jest na tyle dobry by zastąpić Campbella, a Smalling świetnie daje sobie radę. Sprzedałem starszego już Nolan'a dlatego że nie dawał już rady i z wiekiem grał co raz gorzej więc pożegnał się ze Srokami i za 8 mln € odszedł do Chelsea. W letnim okienku zamierzam kupić C.Vele, Ben Arfę i kogoś na ŚP myślałem o Wilsherze. Zamierzam także sprzedać Lamelę ponieważ nie ma dla niego miejsca w mojej drużynie i chyba nie będzie skill idzie mu w dół więc po co ma się marnować i zdecydowałem że pójcie na sprzedaż.Zmieniłem formację i dałem ostatnią szanse Lukaku, a ten świetnie ją wykorzystał i strzelił w rozgrywkach pucharowych 4 gole, po jego znakomitym występie zdecydowałem że zostanie on w klubie i będzie tworzył duet z Ameobim. Okazało się to bardzo udaną decyzją ponieważ podniosła się skuteczność klubu i zaczęło padać więcej goli. Bardzo dobrze rozwija mi się Wojtek, jak go kupiłem jego skill wynosił 77 a teraz ma już 80. W Lidze Europy będę grał dwumecz z PSG w 1/16 finału. W F.A.Cup jestem w 1/8 finału i zmierzę się z Arsenalem. W Pucharze Ligi odpadłem w ćwierćfinale po zaciętym meczu z Fulham ostatecznie przegrałem w karnych 3:1.

Oceniajcie!
Adi jest nieaktywny  
stare 19-05-2011, 12:59   #6240
messini2
Banned

Domyślnie

oto moja kariera: 1 sez. realem http://forum.fifaserwis.com/attachme...1&d=1305806318

platforma : PS3
poziom meczu : zawodowiec
poziom zarządu : zawodowiec
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg fifas.jpg (33.9 KB, 52 wyświetleń)
messini2 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania