FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Wasza Twórczość > Archiwum

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 6 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 20-03-2011, 15:17   #1
Chudy1947
Senior

Domyślnie "Sen na Stamford Bridge"

Witam! Ostatnio zainspirowały mnie opowiadania innych użytkowników na tym forum i postanowiłem zrobić własne. Moje opowiadanie będzie się różniło od innych...będzie one dotyczyło moich wrażeń i przeżycia z mojej kariery w trybie menedżerskim w FIFE 2011 ,trudność meczu: Zawodowiec ,Platforma: PlayStation 3. Będzie to trochę fikcja i trochę realia. No to zaczynamy!

ODCINEK 1 - "Początek nadziei"

Chelsea Football Club – angielski klub piłkarski mający swoją siedzibę w zachodnim Londynie, w dzielnicy Fulham. Został założony 10 marca, 1905 roku, obecnie gra w Premier League i większość sezonów spędził w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Chelsea Londyn była czterokrotnie mistrzem Anglii, sześć razy wygrała Puchar Anglii, cztery Puchar Ligi Angielskiej i dwukrotnie triumfowała w rozgrywkach Pucharu Zdobywców Pucharów. Aktualnie działacze Chelsea poszukują nowego trenera po fatalnym występie w zeszłym sezonie gdzie "The Blues(Niebiescy)" zajeli dopiero siódme miejsce.

----------------------------------------------------------------------------------------------

2010/2011SEZON 12010/2011

Cytat:

"Nowy menedżer ,nowe nazwisko ,nowa nadzieja na tytuł?"

Sensacja!!! - Michał Chudy został nowym menedżerem "The Blues"!!!

WYWIAD:
Witamy nowego menedżera Londyńskiej Chelsea. Dlaczego "The Blues"?
-Witam. Z Chelsea jestem związany od małego ,kibicuje temu klubowi od małego. Gdy imigrowałem do Anglii zacząłem chodzić regularnie na mecze tylko po to żeby po kibicować na Stamford Bridge. Kocham historie tego klubu. Chelsea ma wspaniałą tradycję i świetny zarząd.
Jest Pan nie znanym menedżerem. Proszę opowiedzieć coś o sobie.
- Tak to prawda. Raczej nikt mnie nie zna oprócz mojej rodziny i przyjaciół. Jest to długa historia. Jak już wcześniej wspomniałem ,imigrowałem gdy byłem mały z mojego rodzinnego miasta w Gorzowie Wielkopolskim w Polsce. Jak byłem mały chodziłem regularnie na mecze by po oglądać wielkie gwiazdy na murawie. Z wieku na wiek była rekrutacja na asystenta trenera. Zgłosiłem się ,lecz niestety ale się nie udało...powiedzieli mi że mój angielski nie jest zbyt dobry (śmiech). Cóż któregoś dnia ,bardzo rano dostałem telefon...byłem zaskoczony ,zarząd Chelsea zaproponowali mi posadę w klubie (jakieś tam papierkowe sprawy)...i tak z klubem jestem związany od dobrych 10 lat. Ostatnio klub miał mnóstwo problemów a ja byłem jedyny który był pod ręką prezesa i tak oto dostałem posadę trenera. I tak sen stał się realią.
Co zamierza pan wnieść do klubu?
- Przede wszystkim dobrą atmosferę bo to jest najważniejsze w klubie. Najpierw trzeba ochłonąć sytuacje która widnieje w klubie po nie udanym sezonie w poprzednim roku.
Jakie plany związane z Chelsea?
- Co tu dużo mówić...sięgamy po "tytuł" !!!
A co ze składem? Jakieś transfery?
- No cóż...skład wygląda bardzo dobrze ,każdy z zawodników ma potencjał i to jest najważniejsze. Także klub ma dobrych i bardzo utalentowanych wychowanków. Na pewno będę planował zakupy... jakie? Przekonacie się o tym w pierwszym meczu!!!
Czekam na pozytywne komentarze . Trochę krótko ale zajęło mi to bardzo dużo czasu. Już niedługo pierwszy mecz!!! Moje opowiadanie będę aktualizował co sezon lub pół sezonu.

Ostatnio edytowane przez Chudy1947 ; 22-03-2011 o 08:30
Chudy1947 jest nieaktywny  
stare 20-03-2011, 15:30   #2
Crisu.
Real Madrid!

Domyślnie

No początek nie najgorszy ale liczę na więcej.
stare 20-03-2011, 18:10   #3
ThunderstruckPL
Banned

Wyślij wiadomość na gg do ThunderstruckPL Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do ThunderstruckPL
Domyślnie

Za krótkie, ale pisz dalej!

Cytat:
Napisał ChudY_PL Zobacz post
Moje opowiadanie będę aktualizował co sezon lub pół sezonu.
Nie rozumiem!
ThunderstruckPL jest nieaktywny  
stare 20-03-2011, 18:37   #4
malkinia
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do malkinia
Domyślnie

Odcinek może być. Czekam na kolejne.
malkinia jest nieaktywny  
stare 21-03-2011, 20:29   #5
Chudy1947
Senior

Domyślnie

ODCINEK 2 - "Pierwszy mecz"

Londyn ,Godz. 7:00 - Niedziela
Budząc się z rana po nie przespanej nocce obudził mnie dźwięk alarmu w moim nowym telefonie. Czytając notatki do czwartej nad ranem ,wykułem je na pamięć. Nie wiem czym to było spowodowane...Stresem? Zmęczeniem? Nocnym koszmarem? A może to że po prostu bałem się jutrzejszego meczu? Biorąc prysznic cały czas zadawałem sobie pytania myśląc o jutrzejszym meczu a przecież został jeszcze jeden pełny dzień do jutrzejszego meczu w Boltonie...
Zostawiając Londyn za plecami ruszyliśmy autokarem bardzo późno w drogę do Boltonu gdzie czekał na nas zakwaterowany hotel bardzo blisko stadionu...Następnego dnia w poniedziałek zabrałem moich zawodników na trening na "Reebok Stadium" ,gdzie miał być rozegrany mecz. Trening był bardzo krótki bo nie chciałem przemęczać moich zawodników przed bardzo ważnym spotkaniem...Zostało tylko półtorej godziny do rozegrania meczu ,miasto przepełnione kibicami Boltonu z białymi koszulkami i szalikami ,ale nie zabrakło też i naszych kibiców którzy przyjechali za nami w pięcio tysięcznej ekipie (5.000)...Pozostała tylko godzina ,godzina do pierwszego meczu w sezonie 2010/2011 ,godzina do pierwszego mojego meczu w roli trenera ,godzina do do pierwszego koszmaru ,godzina ta trwała wieczność...Mecz czas zacząć!!!

Horwich ,Burnden Way ,Godz. 19:30 -Poniedziałek
Cytat:

WYNIK 0:4

WIDZÓW: 28 353 ( 5 000 kibiców Chelsea)
BRAMKI: Drogba 36min. ,Drogba 48min. ,Anelka 72min. ,Ramires 83min.
ASYSTY: Torres (2) ,Anelka (1)
ZAWODINK: Anelka 9.8

- Piękny mecz. Pierwszy mecz i pierwsza wygrana. Co tu dużo mówić? Napastnicy jak i obrońcy wykonali swoją robotę świetnie. Po końcowym gwizdku arbitra wszyscy piłkarze wybiegli do mnie i zrobiliśmy ten ładny helikopter...po pięciu wspólnych minutach po wędrowaliśmy do naszych kibiców by im podziękować za doping i za wsparcie...Trudno w to wszystko uwierzyć. Jeszcze tydzień temu siedziałem (nawet nie w moim) gabinecie i podpisywałem jakieś tam papiery a teraz zostałem trenerem prowadzącym świetną drużynę z dużymi ambicjami...Następnego dnia zaprosiłem cały zarząd do klubowego pubu gdzie bawiliśmy się do samego rana. Dwa dni później był czas na ciężką pracę z moim klubem i zawodnikami. Cieszyły mnie dwa gole strzelone przez 32 letniego Drogbę ale trzeba poważne zastanowić się nad transferami w poszukiwaniu młodych talentów którzy będą przyszłością klubu. Więc kto odejdzie? A kto zasili w klubie "The Blues"?
-----
O tym już w następnym odcinku!!! Zapraszam do oceny i komentarzy. Oczywiście tych "pozytywnych"

Ostatnio edytowane przez Chudy1947 ; 22-03-2011 o 08:03
stare 21-03-2011, 22:25   #6
Vodzu.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Vodzu.
Domyślnie

Nie jest źle.

Jedna uwaga:

Cytat:
OPIS MECZU: - Piękny mecz. Pierwszy mecz i pierwsza wygrana. Co tu dużo mówić? Napastnicy jak i obrońcy wykonali swoją robotę świetnie. Po końcowym gwizdku arbitra wszyscy piłkarze wybiegli do mnie i zrobiliśmy ten ładny helikopter...po pięciu wspólnych minutach po wędrowaliśmy do naszych kibiców by im podziękować za doping i za wsparcie...Trudno w to wszystko uwierzyć. Jeszcze tydzień temu siedziałem (nawet nie w moim) gabinecie i podpisywałem jakieś tam papiery a teraz zostałem trenerem prowadzącym świetną drużynę z dużymi ambicjami...Następnego dnia zaprosiłem cały zarząd do klubowego pubu gdzie bawiliśmy się do samego rana. Dwa dni później był czas na ciężką pracę z moim klubem i zawodnikami. Cieszyły mnie dwa gole strzelone przez 32 letniego Drogbę ale trzeba poważne zastanowić się nad transferami w poszukiwaniu młodych talentów którzy będą przyszłością klubu. Więc kto odejdzie? A kto zasili w klubie "The Blues"?
To nie jest opis meczu. Raczej opis tego co było po końcowym gwizdku i twoje przemyślenia...
stare 22-03-2011, 16:24   #7
Crisu.
Real Madrid!

Domyślnie

Mi się podoba twój sposób pisania.
stare 22-03-2011, 16:31   #8
bratek
Łowca Talentów

Domyślnie

Od czego by tutaj zacząć?

Może tak... nie jest źle! Piszesz dość dobrze, starasz się rozbudowywać zdania, nie popełniasz większych błędów. Skupiasz się na emocjach - i to dobrze! Jednak czegoś mi tutaj brakuje... Póki co jeszcze nie mam pojęcia czego...

Jedną z tych rzeczy jest brak oryginalności. Wstęp, "opis meczu" (Woodza, mistrz, już wytłumaczył, co jest w nim nie tak), przestawienie składów, zdjęcia. Tak jest u każdego, no prawie.

Jednak nawet mnie się to podoba. Pisz dalej, po lekkim tuningu możesz zostać jednym z najlepiej piszących!
bratek jest nieaktywny  
stare 22-03-2011, 17:27   #9
daniels105
FC Barcelona

Domyślnie

Fajnie się zaczeło. Czekam na kolejne odcinki. Przeprowadź ciekawe transfery.
stare 22-03-2011, 18:18   #10
ThunderstruckPL
Banned

Wyślij wiadomość na gg do ThunderstruckPL Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do ThunderstruckPL
Domyślnie

Mi się podoba! Pisz dalej i przeprowadź transfery!
stare 22-03-2011, 20:18   #11
The Ox
Alex Oxlade-Chamberlain

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Domyślnie

Ciekawe...tylko przydałby się jakiś ciekawy transwer
The Ox jest nieaktywny  
stare 22-03-2011, 20:57   #12
Michał__Blancos
Real Madrid_Hala Madrid !

Domyślnie

Bardzo ciekawe opowiadanie czekam na nastepne odcinki !!!
Przeprowadz jakies transfery i pisz jak piszesz
stare 23-03-2011, 14:18   #13
malkinia
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do malkinia
Domyślnie

Odcinek OK.
malkinia jest nieaktywny  
stare 23-03-2011, 19:59   #14
Chudy1947
Senior

Domyślnie

ODCINEK 3 - "Transfery"

Londyn ,Godz. 19:00 -Czwartek
Po ciężkim dniu i długim treningu czułem się bardzo zmęczony ,udałem się więc do mojego nowego domu który znajdował się w Londynie. Po głowie chodziły mi trzy rzeczy: Prysznic ,piwo i film. Ale nie mogłem pozwolić sobie na relaks...musiałem wsiąć się w garść ,powodem tego był dzisiejszy trening który nie przebiegł po mojej myśli. Zawodnicy dobrze się spisali ale nie tak jak oczekiwałem ,tym bardziej po ostatnim meczu. Drogba ,Anelka ,A.Cole ,Lampard ,Terry i reszta składu która jest związana z klubem od bardzo dawna szybko się zmęczyli. Widziałem pod koniec treningu jak dyszeli a pot z nich leciał jak by padał deszcz...Zadawałem sobie pytanie czy to z powodu treningu? Fakt trening trwał długo ale nie na tyle żeby czuć się "aż tak" zmęczonym. Była godzina 22...Wziąłem prysznic i włączyłem czajnik na kawę ,wziąłem papiery z życiorysami zawodników i przeglądałem ich sylwetki do drugiej w nocy...potem zamknęły mi się oczy...W głowie chodziło mi jedno nazwisko...David Silva.
Budząc się następnego ranka ,zadzwoniłem do agenta Hiszpana ,na początku nikt nie odbierał. Dopiero po czwartej próbie udało mi się zadzwonić do niego. Zapytałem go czy jego zawodnik nie chciałby spróbować czegoś nowego i nowych sił w nowym klubie. Niestety odrzucili propozycję. Spóźniłem się. Gracz już przechodził badania medyczne w Manchesterze , "The Citizens" sprzątnęli mi go z przed nosa (było trzeba zadzwonić dzień wcześniej). Cóż po nieudanej rozmowie i rozczarowaniu udałem się do mojego pokoju gdzie leżały życiorysy poszczególnych zawodników...Przeglądając je raz jeszcze zauważyłem coś ciekawego...Tak to na pewno on!!!
-----------------------------------------------------------------

Rafael Pereira da Silva, znany jako Rafael (ur. 9 lipca 1990 w Rio de Janeiro) - brazylijski piłkarz występujący na pozycji prawego obrońcy lub pomocnika. Młody i bardzo utalentowany. Szybki ,umiejętny ,dobrze dośrodkowuje i odbiera piłki. Takiego piłkarza chcieli by wszyscy ze światowej klasy drużyn.

Gareth Frank Bale (ur. 16 lipca 1989 w Cardiff) – walijski piłkarz występujący na pozycji lewego skrzydłowego. Ma w swoim dorobku kilka rekordów, między innymi jest najmłodszym reprezentantem swojego kraju w historii i najmłodszym zdobywcą gola. Młody i szybki z wielkimi ambicjami.

Toni Kroos (ur. 4 stycznia 1990 w Greifswald) – niemiecki piłkarz grający na pozycji ofensywnego pomocnika. Jego młodszym bratem jest Felix Kroos. W 2010 roku zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Świata 2010. Ma duży potencjał na rozwój swojej kariery.

Neymar da Silva Santos Júnior ,znany jako Neymar (ur. 5 lutego 1992 w Moji das Cruzes) – brazylijski piłkarz, występujący na pozycji napastnika, obecnie reprezentant Brazylii w piłce nożnej.Neymar swoją profesjonalną karierę zaczynał w Santosie.Jest on uważany za najbardziej utalentowanego piłkarza z Ameryki Południowej. Ale władze Chelsea widzą w nim jeszcze większy talent.

Dżano Ananidze ( ur. 10 października 1992 w Kobuleti) – piłkarz gruziński grający na pozycji lewego pomocnika. Mierzy 170 cm wzrostu, waży 60 kg. Karierę piłkarską Ananidze rozpoczął w klubie Dinamo Tbilisi. Na pewno jeden z lepszych zawodników w środkowej Azji. Młody i utalentowany który dąży w jednym kierunku: Strzel i wygrywaj!

Kevin De Bruyne
(ur. 16 sierpnia 1991 w Drongen) – belgijski piłkarz występujący na pozycji pomocnika.De Bruyne trening rozpoczął w 1997 roku w klubie KVV Drongen. W tym samym roku zdobył z klubem Puchar Belgii, po pokonaniu w jego finale KV Mechelen.W reprezentacji Belgii De Bruyne zadebiutował 11 sierpnia 2010 roku. Kolejny młody zawodnik z dużymi ambicjami. Kto wie ,może on zostanie przyszłością Londyńskiej Chelsea?!
-----------------------------------------------------------------

Cytat:
Kadra Chelsea Londyn 2010/2011

BRAMKARZE
P.Cech (28)
Turnbull (26)
S.Walker (19)
OBROŃCY
Ivanović (27)
J.Terry(c) (30)*
D.Luiz (24)
Alex (28)
A.Cole (30)
Bosingwa (28)
Rafael (20)
J.Bruma (19)
POMOCNICY
F.Lampard(c2) (32)
M.Essien (28)
J.O.Mikel (24)
Ramires (24)
T.Kroos (21)
Y.Zhirkov (27)
Z.Ananidze (18)
K. de Bruyne (19)
G.Bale (21)
J.McEchran (18)*
F.Malouda (30)
NAPASTNICY
D.Drogba (33)
N.Anelka (32)
F.Torres (27)
D.Sturridge (21)
Neymar (19)
S.Kalou (25)
P.Prosenik (18)
Chudy (16)*

PRZYSZLI: Rafael ,Bale ,Ananidze ,de Bruyne ,Neymar
ODESZLI: Hilaro ,P.Ferreira ,Bennayoun ,Philliskirk.
NA WYPOŻYCZENIU: Mancienne ,Rajković ,P.van Aanholt ,J.Cork* ,Mellis* ,Matić ,Delać ,Kakuta ,Borini.
* - Wychowankowie
( - ) - Wiek piłkarza
- I tak o to zaczęły się przygotowania do następnych meczy w nadchodzącym sezonie z nową drużyna i nowymi ambicjami na tytuł ,puchary i wygrywanie meczy! - Powiedział "Michał Chudy" w wywiadzie. Sezon czas zacząć!
-------------
Czekam na pozytywne komentarze Trochę się namęczyłem

Ostatnio edytowane przez Chudy1947 ; 24-03-2011 o 11:01
stare 23-03-2011, 21:00   #15
Cepan
Stały bywalec

Domyślnie

Nie jest źle, tylko zdjecię kadry mogleś wziazć z oficjalnej strony Chelsea(bardziej aktualny skład)
Tylko szkoda że opek mało realistyczny:/.
Bruma i Prosenik nie sa wychowankami.
Jak już zaznaczałes wychowanków zapomniałeś o najważniejszym. J.Terry.
Cepan jest nieaktywny  
stare 23-03-2011, 21:14   #16
Don_Esteban
Doświadczony

Domyślnie

Dopatrzyłem się błędów/literówek.

Cytat:
musiałem wsiąść się w garść ,powodem tego był dzisiejszy trening który nie przebiegł po mojej myśli
Powinno być wziąć

Cytat:
Zadawałem se pytanie czy to z powodu treningu?
Myślę, że w Twoich przemyśleniach itp. powinieneś posługiwać się poprawną polszczyzną. Co innego jak by to był dialog.

Jest też kilka błędów interpunkcyjnych, ale z tym to prawie każdy ma jakiś problem, nawet ja Ogólnie może być, tylko trochę za krótkie. Na dodatek napisałeś, że się trochę namęczyłeś pisząc ten odcinek, to sobie pomyślałem jak męczyć musiał się dzisiaj np. Krecik, który dodał z marszu 3 długie odcinki... . Myślę, że z następnym odcinkiem zniwelujesz błędy. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Don_Esteban jest nieaktywny  
stare 24-03-2011, 10:49   #17
Chudy1947
Senior

Domyślnie

@ Don_Esteban
Dzieki za wychaczenie bledow. Poprawione i troszke zmienione.

Wiem ze jest kilka bledow interpunkcyjnych Ale tak jak wspomniales kazdy ma z tym problem. Ale mysle ze nie jest najgorzej i podoba wam sie

Jutro dodam nastepny odcinek.
stare 27-03-2011, 10:12   #18
Chudy1947
Senior

Domyślnie Cóż za sezon

ODCINEK 4 - "Cóż za sezon"

03.04.2011 ,Godz. 8:00 -Poniedziałek
Cytat:

"Cóż za zespół!Cóż za menedżer!"
Michał Chudy zdobył razem ze swoją drużyną trzy puchary w tym puchar mistrza Anglii. Nowy 28-letni ,debiutujący jako trener wygrywa Puchar Barclays Premier League. "The Blues" od siedmiu lat nie wygrali żadnego z pucharów a w ostatnim roku zajęli dopiero siódme miejsce w tabeli Premier League (było to najgorsze miejsce dla "Niebieskich" od 12 lat). Nowy trener obiecał "tytuł" i dotrzymał obietnicy. Michał Chudy przed sezonem zasiadając w klubie jako debiutujący trener z takimi wymaganiami zarzuconymi przez zarząd klubu miał przed sobą ogromny obowiązek którego dokonał po nad oczekiwaniami. 28-letni Polak z wykształceniem w Anglii został menedżerem roku zdobywając "Community Shield" (Tarcza wspólnoty),"Carling Cup" (Puchar ligi) i najważniejszy puchar ,czyli "Barclays Premier League".
Po takim zwycięstwie zawodnicy wraz z całym sztabem szkoleniowym klubu Chelsea Londyn długo nie będą mogli spokojnie spać. Teraz pozostało tylko świętować i czekać przed nadchodzącym sezonem!

Puchar Barclays Premier League

Carling Cup

Community Shield

WYWIAD:
Dzień dobry. Otóż mamy tyle pytań do Pana a czasu brak. Więc ,jak pan się czuje po takim niesamowitym sezonie?
- Witam. Och ,cóż...Niesamowite uczucie. Jest to dla mnie...po prostu jestem ogromnie szczęśliwy. Wspaniały debiut...Wygrałem mistrzostwo Anglii z moim ulubionym klubem któremu kibicowałem od małego. Nigdy nie sądziłem że zostanę trenerem a co dopiero zostać trenerem takiego klubu. A teraz mistrzostwo i puchar ligi. Coś wspaniałego...
Niech Pan opowie coś o swojej przygodzie z Chelsea w tym sezonie.
- Z klubem pracowało mi się wyśmienicie. Świetni zawodnicy którzy bardzo dobrze komunikowali się między sobą a co najważniejsze bardzo dobrze i ciepło przyjęli nowych graczy zespołu którzy zostali kupieni na początku sezonu. Oczywiście czasami były małe niedogodności lub błędy w ustawieniach ,ale od czego ma się asystenta. Inni mieli pretensje że nie dawałem im dość dużo czasu na grę w podstawowym składzie a inni ,pretensje że za dużo robię treningów. Ale to dzięki tym ciężkim treningom zdobyliśmy tytuł!
Jeżeli chodzi o transfery ,to czemu wybrał Pan tak młodych graczy?
Hmmm...choćby dlatego iż tacy zawodnicy jak Drogba ,Anelka ,Cole czy John Terry są już starszymi zawodnikami po trzydziestce ,którzy bardzo szybko się męczą i nie są to tacy gracze jak sprzed paroma latami wcześniej. Dlatego potrzebujemy młodych ,doświadczonych i utalentowanych graczy którzy będą przyszłością klubu.
Co pan teraz zamierza robić? Wyjazd do ciepłych krajów? A może rodzinne spacery po mieście?
- Na pewno zamierzam wyjechać z moją narzeczoną do Hiszpanii by odpocząć i złapać trochę słońca. Muszę tam też pojechać by odwiedzić paru przyjaciół w interesach ,niestety nie mogę wam powiedzieć jakie to miasto iż jest to związane z następnym sezonem. Po służbowych sprawach mam zamiar się wyluzować i pojechać do Polski by odwiedzić moją rodzinę za którą bardzo tęsknię.
Wiemy że ma Pan mnóstwo ofert z innych klubów ,między innymi "Manchester City" ,"Juventus" czy "Inter Mediolan". Zamierza pan zostać w swoim aktualnym klubie czy przyjmie pan ofertę z innych klubów?
- Jutro przedłużam umowę z Chelsea.
Dziękuje bardzo za wywiad.
- Dzięki wielkie.
------------------------------------------------------------------------
SEZON 2010/2011
1. Chelsea Londyn 88
2. Liverpool 80
3. Machester United 80
4. Arsenal Londyn 78

5. Manchester City 76
6. Everton 68
7. Aston Villa 65
8. Tottenham Hotspur 63
9. Bolton 59
10. West Ham United 59
11. Fulham 49
12. Blackburn Rovers 46
13. Sunderland 44
14. Newcastle United 42
15. Stoke City 38
16. Birmingham City 37
17. Wolves 36
18. West Bromwich 33
19. Wigan Athletics 24
20. Blackpool 22

"Community Shield" (Tarcza wspólnoty)"
Chelsea Londyn 1-0 Manchester United

"Carling Cup" (Puchar ligi)
Chelsea Londyn 3-2 Manchester City
------------------------------------------
ROZEGRANE MECZE W SEZONIE - 51
WYGRANE MECZE W SEZONIE - 38
REMISY - 8
PORAŻKI - 5
GOLE NA PLUSIE - 117
GOLE NA MINUSIE - 38

BRAMKI DLA CHELSEA: (TOP 5) (Barclays PL)
Didier Drogba 23 ,Występy-31
Fernando Torres 13 ,Występy-24
Frank Lampard 11 ,Występy-34
Nicolas Anelka 8 ,Występy -18
Neymar 8 ,Występy-18

ASYSTY DLA CHELSEA:
(TOP 5) (Barclays PL)
Nicolas Anelka 11
Frank Lampard 10
Toni Kroos 10
Didier Drogba 7
Fernando Torres 6

Największa wygrana:
Chelsea Londyn 8-2 Burnley

Największa porażka:
Chelsea Londyn 1-3 Liverpool

Ostatnio edytowane przez Chudy1947 ; 27-03-2011 o 10:24
stare 27-03-2011, 12:57   #19
ThunderstruckPL
Banned

Domyślnie

Ach... Mógł byś dać twoje wszystkie wyniki z sezonu...
stare 27-03-2011, 13:05   #20
Chudy1947
Senior

Domyślnie

Cytat:
Napisał ThunderstruckPL Zobacz post
Ach... Mógł byś dać twoje wszystkie wyniki z sezonu...
Przepadły Postaram się znaleźć ,ale wątpię żebym znalazł.
W następnym sezonie na pewno je umieszczę

Jutro następny odcinek nowego sezonu!

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania