Temat: Polityka.
View Single Post
stare 13-11-2017, 02:03   #5479
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

>fascist
>far-right
eh

No ale nie mów, Adriano, że wśród biorących udział w tym marszu nie ma faszystów, bo są. Choćby mój kolega, którego jak poznałem 7 lat temu i usłyszałem jego zachwyty nad Mussolinim, to byłem pewny że sobie żartuje, ale on naprawdę jest faszystą i całkiem nieźle mu idzie zabawa w ONR, jeździ nawet do Włoch na spotkania z tamtejszymi faszystami. A co do marszu: z nim jest taki problem, że dopóki się tłukli, to przynajmniej było wiadomo po co tam jadą, a teraz? Połowa tych ludzi pojechała tam po to żeby pomachać racami (na chuij?), druga krzyczała coś o białej Europie. A wszyscy razem wzięci nie mają pojęcia o tym jak debilny jest ich światopogląd i że nigdy nie będzie zjednoczonego narodu, jak będą decydować kto jest prawdziwym Polakiem, a kto nie. Wszystkim tym sebixom wykrzykującym hasła o białej Europie maczeta na ryj i dać arabom do wyruchania. A jak chcą Boga, to do kościoła, a nie na ulice w kominiarkach i z ksenofobicznymi hasłami na ustach.

Ostatnio edytowane przez mac ; 13-11-2017 o 02:10
mac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem